Sportovni tlumice a pruziny

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
capodrak
Příspěvky: 224
Registrován: pon pro 20, 2004 23:14
Bydliště: Boskovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od capodrak »

hadzin píše:Já tam šel s prosíkem minulý týden a bohužel to někdo uklidil tak důkladně,že tam nejsou ani ty ponky.Už je jiná doba a tyto starý pány a prázdný mototechny nahradily plný velkosklady a čistý dílny.Jsem snad poslední ze sběratelů zbytečnejch cenností ale ,,co kdyby se to jednou hodilo"
Tak to je v haji :cry: to bude dost složitý najtí dalšího takovího pana co ma ještě někde něco schovanýho
Uživatelský avatar
Ondra 07
Příspěvky: 654
Registrován: stř říj 05, 2005 21:31
Bydliště: Olomouc / Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ondra 07 »

capodrak píše:Tak to je v haji :cry: to bude dost složitý najtí dalšího takovího pana co ma ještě někde něco schovanýho
ale jestli ho najdes tak dej hned vedet ja s kamosem ti utrhnem ruce... :D Taky rozhodim site a uvidime co se chytne.... :wink:
capodrak
Příspěvky: 224
Registrován: pon pro 20, 2004 23:14
Bydliště: Boskovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od capodrak »

Ondra 07 píše:
capodrak píše:Tak to je v haji :cry: to bude dost složitý najtí dalšího takovího pana co ma ještě někde něco schovanýho
ale jestli ho najdes tak dej hned vedet ja s kamosem ti utrhnem ruce... :D Taky rozhodim site a uvidime co se chytne.... :wink:
Jestli najdu jako že tomu moc nevěřím tak hned zháním firmu co udělá noví :wink:
Uživatelský avatar
Ondra 07
Příspěvky: 654
Registrován: stř říj 05, 2005 21:31
Bydliště: Olomouc / Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ondra 07 »

capodrak píše:Jestli najdu jako že tomu moc nevěřím tak hned zháním firmu co udělá noví :wink:
Tak to by byla basta.... :lol:
Uživatelský avatar
expa
Příspěvky: 130
Registrován: čtv pro 09, 2004 15:54
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od expa »

Ondra07 ... kukni moj prispevok v tejto sekcii co sa tiez venuje podvozkom ... ja co mam nahodene je odporucane madarmi co jazdia crossrally a aj nas p. Hubert, aj dobove rally lady pouzivali. Je to otestovane, je to jazdene a dla mojho nazoru a jazdenia velmi slusne.
Hanzi ... -70 v predu ... jasne ze sa auto nenaklana a je to skackave, ked je pravdepodobne takmer nonstop rameno oprete o doraz, ktory je uz fuc, posli foto .. ja mam -50 odhadom a je to dost natesno s tym ze dorazy su skratene asi na 1cm aby podvozok chodil ako ma a tlmice zo shadesi? Vsak tam je to vahovo niekde uplne inde ... v ladach mame v predu motor a shade v zadu ... tie tlmice sa spravaju uplne inac. Muzes sem prasknut nejaku foto s vytocenymi prednymi kolami a pohladom na ramena? Nevim to ne v zlom ... jezdim sotolinu s zigem .. co to som uz poskusal, mno tvoja varianta sa mi nezda uplne fit ... :?
VAZ 2107 ... kdyz milujes, neni co resit ;)
Uživatelský avatar
VaSek
Příspěvky: 227
Registrován: pát čer 04, 2004 11:53
Bydliště: Dvůr Králové
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od VaSek »

Tak jsem vcera zalozil predni tlumice ala "Marek". Koupil jsem novy tlumice, vylil originalni napln a vypral v acetonu. Jelikoz Esso Fork Oil Sport neni k sehnani ani na benzinkach Esso, koupil jsem odpovidajici olej Fork oil 15W znacky BR. Cena je 400,- Kc/l. Tento olej odpovida specifikaci oleje co pouzil Marek, ale maji na vyber 5W,10W,15W, cimz lze naladit tlumic dle libosti. Zatim jsem to projizdel jen trochu a navic ty tlumice jsou novy takze si budou trosku sedat. Ale uz ted je to zlepseni jako prase, protoze jsem mel povolene horni uchyty tlumicu :oops: (resp. ta guma se vymackala a uz to nebylo predepnute), coz je teda trestuhodne zanedbani udrzby :roll:
S pozdravem
VaSek (ex Vaz 2107,ex Fiat Bravo GT, Fiat 124 Spider, Fiat Coupé 2.0 16VT, Subaru Outback 3.0 H6)
Uživatelský avatar
Luděk Musil
Příspěvky: 10559
Registrován: úte čer 01, 2004 07:55
Bydliště: Vyškov/Rašov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Luděk Musil »

VaSek píše:.........Koupil jsem novy tlumice........
Prozradíš značku/výrobce? L.
Uživatelský avatar
VaSek
Příspěvky: 227
Registrován: pát čer 04, 2004 11:53
Bydliště: Dvůr Králové
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od VaSek »

Luděk Musil píše:
VaSek píše:.........Koupil jsem novy tlumice........
Prozradíš značku/výrobce? L.
Prozradim, ale az zitra 8)
..
.

Musim se mrknout na krabicku :)
S pozdravem
VaSek (ex Vaz 2107,ex Fiat Bravo GT, Fiat 124 Spider, Fiat Coupé 2.0 16VT, Subaru Outback 3.0 H6)
Uživatelský avatar
VaSek
Příspěvky: 227
Registrován: pát čer 04, 2004 11:53
Bydliště: Dvůr Králové
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od VaSek »

Jsou z modrozlute krabicky, dovoz z ruska.
Na krabice je napsano: (co je v azbuce, prepisuju foneticky)
FSUE "PRODUCTION ASSOCIATION "ZAVOD IMENI SERGO"
POZIS
RUSSIA, TATARSTAN
Tel./Fax: (007)(84371)368-43,535-09 - kdybyste chteli pokecat :)
S pozdravem
VaSek (ex Vaz 2107,ex Fiat Bravo GT, Fiat 124 Spider, Fiat Coupé 2.0 16VT, Subaru Outback 3.0 H6)
Uživatelský avatar
mayo456
Příspěvky: 2665
Registrován: úte říj 25, 2005 20:28
Bydliště: Košice

Příspěvek od mayo456 »

ked uz pasuju na ziigo tlmice zo Skodovky tak by som tam skusil dat sportove tlmice HPsporting na Skodu 120.nebudu stat tak vela ale otazka je,ci pasuju aj zadne z embecky
Tomik
Příspěvky: 172
Registrován: ned bře 12, 2006 21:19
Bydliště: PRAHA
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tomik »

ja jsem dal monroe sensatracky,nové zkracene pružiny,dvojitej stablik a sirsi kola,a je to naprosta pohoda
Petra
Příspěvky: 82
Registrován: sob čer 03, 2006 14:19
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petra »

Ondra07: Sportovní pružiny nevím, ale teď jsem dostala sportovní tlumiče udělaný přímo od firmy na zakázku nemůžu si somenout ale na název. Dost se divily, ale zvládly to. Bohužél ještě nevím jaký to má jízdní vlastnosti, neni čas je tam dát, ale určitě dám vědět.
Uživatelský avatar
Ondra 07
Příspěvky: 654
Registrován: stř říj 05, 2005 21:31
Bydliště: Olomouc / Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ondra 07 »

Petra píše:Ondra07: Sportovní pružiny nevím, ale teď jsem dostala sportovní tlumiče udělaný přímo od firmy na zakázku nemůžu si somenout ale na název. Dost se divily, ale zvládly to. Bohužél ještě nevím jaký to má jízdní vlastnosti, neni čas je tam dát, ale určitě dám vědět.
Tohle tema je uz pekne stary,ja uz mam skoro vsechny komponenty novyho podvozku doma na skrini a co nemam doma mam v uz vymysleny.Ted ale resim problem toho sehnat novy tesnici gumicky do tlumicu a tu kapalinu...
...anebo jinej případ, průsek v lese asi na metr širší ne, sráz jako střecha. Šero, mlha, skoro tma. Rozhodl jsem, sjedeš to šusem, sotva odpíchnu je zle hochu námraza jako mejdlo. Zkouším zaplužit, ani zdání...
Petra
Příspěvky: 82
Registrován: sob čer 03, 2006 14:19
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petra »

Ondra07: Promiň, nekoukala jsem na datum. Na těsnění a na kapalinu se můžu optat. Když seženu kontakty dám vědět.
Uživatelský avatar
Ondra 07
Příspěvky: 654
Registrován: stř říj 05, 2005 21:31
Bydliště: Olomouc / Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ondra 07 »

Petra píše:Ondra07: Promiň, nekoukala jsem na datum. Na těsnění a na kapalinu se můžu optat. Když seženu kontakty dám vědět.
Kapalinu uz tak trochu vim na tu se optam v Olomouci ale ty gumicky sakris nejsou ty kdyby jsi mi dohodila tak ti zlibam ruce... :lol:
...anebo jinej případ, průsek v lese asi na metr širší ne, sráz jako střecha. Šero, mlha, skoro tma. Rozhodl jsem, sjedeš to šusem, sotva odpíchnu je zle hochu námraza jako mejdlo. Zkouším zaplužit, ani zdání...
Odpovědět

Zpět na „Zajímavé úpravy a vylepšení“