Lada Turbo - Málo peněz, hodně muziky?

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Atex
Příspěvky: 1826
Registrován: sob led 13, 2007 17:22
Bydliště: Frýdek-Místek
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Atex »

Na ty LED blinkry kaslu, akorat sem si obednal mlinke do prednich parkovacek, protoze tam je malo mista v parabole :-)

Dnes jsem konecne namontoval ocekavane naporove sani, ouuu no mam z toho radost. Dnes jsem to projizdel, zaparkoval jsem pak doma, otevru kapotu, sahnu na muj "extraspeslturbo" nastavec ze skodovky na karburatoru a smeju se, je docela studeny :-P Takze to funguje :-P
Fiat Coupe 16VT+ - T3/4 powered - Simota intake, Big intercooler - Prosport EBC + Defi Boost Gauge - Free 2.5' exhaust - ext. Wastegate, Walbro 255 - Unit managed by lanciahf.eu

Lada 2106, 2006 - 2013 Konec

Bratrstvo Vana Tallinn
peet2101
Příspěvky: 1096
Registrován: čtv lis 20, 2008 20:47
Bydliště: Záříčí CZ

Příspěvek od peet2101 »

dobře ty :mrgreen:



v té tlusté rouře je nějakej filtrn nebo to má jinej účel, nebo je to jenom tak :?:
Low and Slow
Teoretik
BA3 2101 *1978
BA3 21011 *1977
East side custom shop za zahradou
__________________________________
Uživatelský avatar
Puhi
Příspěvky: 2727
Registrován: čtv čer 07, 2007 20:48
Bydliště: Michaelsheep

Příspěvek od Puhi »

určite tam je na začiatku filter :wink:
Uživatelský avatar
Atex
Příspěvky: 1826
Registrován: sob led 13, 2007 17:22
Bydliště: Frýdek-Místek
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Atex »

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ted jste me rozesmali :lol: ..... no je tam sportovni filtr, pro informaci ta roura s hadici stala 1600kc, tak asi nebude prazdna roura :wink: prikladam foto......
Fiat Coupe 16VT+ - T3/4 powered - Simota intake, Big intercooler - Prosport EBC + Defi Boost Gauge - Free 2.5' exhaust - ext. Wastegate, Walbro 255 - Unit managed by lanciahf.eu

Lada 2106, 2006 - 2013 Konec

Bratrstvo Vana Tallinn
EMI
Příspěvky: 1084
Registrován: pon zář 04, 2006 09:24
Bydliště: JN69PI
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od EMI »

vypadá to jako sání na avii :lol:
red BA3 21061, 1984, 4q, LPG :finga:

BLIZZARD = iron fist in a velvet glove

osa Klatovy - Plzeň - ....
Uživatelský avatar
Atex
Příspěvky: 1826
Registrován: sob led 13, 2007 17:22
Bydliště: Frýdek-Místek
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Atex »

tyjo no mam z toho ale hodne dobry pocit, je to fakt zivejsi, prakticky ma ten motor neustale jen studeny vzduch, takze parada. No v sobotu na sprinty (za prizniveho pocasi) a tam se uvidi co to dela no :-)

Jo jinak (Ivo se ted bude smat :lol: ) nedavno mi zacala svitit nejaka kontrolka, na otackomeru uprostred. Sviti jen tak lehce, mysleli jsme ze by to mohlo byt dobijeni ale dobiji to neco pres 14V tak asi dobre. Ted vecer sem nateseny sedl do auta, otocim klickem a nic, jako by nesel do starteru vubec proud. V poloze kdy zapnu zapalovani vzdy sviti kontrolka mazani, ta ovsem nesvitila, misto toho mi zarila do oci ta zahadna kontrolka co je na otackomeru a starter nereagoval. Na 10ty pokus se z niceho nic vse vratilo do normalu a odjel sem.

Rikal jsem, neni tam skoro zadna elektronika a i presto se to dokaze zblaznit, no to me po*er :lol: :lol: :lol:
Fiat Coupe 16VT+ - T3/4 powered - Simota intake, Big intercooler - Prosport EBC + Defi Boost Gauge - Free 2.5' exhaust - ext. Wastegate, Walbro 255 - Unit managed by lanciahf.eu

Lada 2106, 2006 - 2013 Konec

Bratrstvo Vana Tallinn
Pája
Příspěvky: 991
Registrován: ned čer 06, 2004 19:51
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pája »

Jen tak pro informaci. Na led blikačích mám 4 výkonové odpory po 12ohmech paralelně. Podle výpočtů by měla stačit půlka, ale moje relé blikačů dokázaly zpomalit až 4 kusy.

PS: Kams dal turbo vrtulku?
VAZ 1800kk na prvočinitele
zigul01
Příspěvky: 2048
Registrován: pon úno 11, 2008 16:47
Bydliště: Nechanice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od zigul01 »

tak to je mrtě :twisted:
Lada je nejlepší auto na světě a budu ji mít furt !!! LADA IS THE BEST CAR!


lada 21044 1700i
_____________________________________
LADA 2101.1200 (nastupuje 1600rs)
Uživatelský avatar
Atex
Příspěvky: 1826
Registrován: sob led 13, 2007 17:22
Bydliště: Frýdek-Místek
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Atex »

Pája píše:PS: Kams dal turbo vrtulku?
:lol: :lol: vrtulku nemam uz vic nez rok ... nebo ted to bude rok, abych nekecal 8)
Fiat Coupe 16VT+ - T3/4 powered - Simota intake, Big intercooler - Prosport EBC + Defi Boost Gauge - Free 2.5' exhaust - ext. Wastegate, Walbro 255 - Unit managed by lanciahf.eu

Lada 2106, 2006 - 2013 Konec

Bratrstvo Vana Tallinn
Little Red Riding Hood
Příspěvky: 2585
Registrován: ned zář 25, 2005 21:38
Bydliště: Olomoucity-Brnotown
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Little Red Riding Hood »

Atex, to je škoda.. za ty penize bych to aspon ozil kufru.. proč to ještě nenasadiš tu vrtulku??..
Uživatelský avatar
Atex
Příspěvky: 1826
Registrován: sob led 13, 2007 17:22
Bydliště: Frýdek-Místek
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Atex »

Little Red Riding Hood píše:Atex, to je škoda.. za ty penize bych to aspon ozil kufru.. proč to ještě nenasadiš tu vrtulku??..
zbytecny bordel v motorovem prostoru 8) :lol:
Fiat Coupe 16VT+ - T3/4 powered - Simota intake, Big intercooler - Prosport EBC + Defi Boost Gauge - Free 2.5' exhaust - ext. Wastegate, Walbro 255 - Unit managed by lanciahf.eu

Lada 2106, 2006 - 2013 Konec

Bratrstvo Vana Tallinn
Uživatelský avatar
Laďuša
Příspěvky: 12126
Registrován: stř lis 09, 2005 22:06
Bydliště: Klatovy / Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Laďuša »

Žigul01 píše:tak to je mrtě
Heh, a ty víš, co to je? Protože já ne :lol:
Člen LKCS; Honorowy klubowicz LKP [ELITE 5000]

Chatka 12 forever :toothy10: ►Stodolní II◄ :) Estonian-czech crazy night :partyman: Uctívač Vana Tallinnu. Propāns-butāns!
Osa Klatovy-Plzeň-Brno ;) Tři sestry <|||> Ladagang 8) °Expedice Eesti 2010°
Dva PoJeBy ze Skašova

Haben Sie Bratwurst?

:!: keréklampás :!:
jakke
Příspěvky: 658
Registrován: ned črc 01, 2007 19:16
Bydliště: praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od jakke »

asi náký hodně dobrý náporový sání :P
Uživatelský avatar
Ondra 07
Příspěvky: 654
Registrován: stř říj 05, 2005 21:31
Bydliště: Olomouc / Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ondra 07 »

Atex píše:zbytecny bordel v motorovem prostoru 8) :lol:
Svata pravda, proc ja se vlastne seru s tema svodama pro turbinu? Vyhodim ju pryc jako ty... A navic to vazi buhvi kolik kilo, zere olej a zahriva vzduch do motoru. :mrgreen: :lol: :ANAL:
...anebo jinej případ, průsek v lese asi na metr širší ne, sráz jako střecha. Šero, mlha, skoro tma. Rozhodl jsem, sjedeš to šusem, sotva odpíchnu je zle hochu námraza jako mejdlo. Zkouším zaplužit, ani zdání...
Uživatelský avatar
Atex
Příspěvky: 1826
Registrován: sob led 13, 2007 17:22
Bydliště: Frýdek-Místek
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Atex »

Tak mam za sebou sprintersky den, ale spokojen nejsem... Cas rovnych 12s, ale tak kamos s tim Williamsem mel 11,6s tak to nebyla az takova hruza. Vlastne ono stezovali si vsichni ze zase meli tu trat o neco delsi, nevim jestli 220m nebo 240, ale pod 11s to daly fakt jen zavodaky. Prvni sprint s nejakym Unem, vubec netusim co tam mel za motor ale jelo m to pekelne, upozornuju, turbo to nemelo. Dalsi vec, nemel tam ani sedacky, jen jednu ridicovu, jinak hola kastle, tak to auto mohlo mit tak 600kg :-D. Na druhem s Filckou 1.6 taky total vybrakovanou, dost dobre mu to tahalo.
Po ceste zpet dost drsne rally, sem se nahanel s kamosem co ma tu 205ku s motorem Mi-16, jako mazeeeec, sam mi rikal ze v nekterych pravouhlych sem byl malinko rychlejsi, tak rychle sem snad jeste nejel. Jeli jsme cestou kde se casto jezdi beskydska rally, takze paradni cesta, same zatacky.
Po dnesnim dnu jsem neco zjistil, pracovni otacky motoru 5000-7000! Jako tech 7000 sem az tak nehrotil, ale jinak sem radil kolem tech 6500 na kazdem kvaltu a parada, je to o necem jinem. Mensi ukazka:

http://www.youtube.com/watch?v=jWnJCb8kya4
Fiat Coupe 16VT+ - T3/4 powered - Simota intake, Big intercooler - Prosport EBC + Defi Boost Gauge - Free 2.5' exhaust - ext. Wastegate, Walbro 255 - Unit managed by lanciahf.eu

Lada 2106, 2006 - 2013 Konec

Bratrstvo Vana Tallinn
Odpovědět

Zpět na „Diskuse k modelové řadě“