Vyrábějí se ještě dnes?

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Veverka

Příspěvek od Veverka »

FOMA píše:Michale mám dotaz: udáváš věk 19,tudíž kdo ti dá těch 120tisíc na novou krabici?Nebo je to do rodiny?Mě je taky tolik a tento rok ji rozhodně kupovat nebudu.



Ale no tak, to je přeci otázka poněkud netaktní(a zasahující do soukromí)... :oops: to je jako by jsi se ptal chlápka ve 40 kde vzal třeba 10 melounů...,prostě někdo má a někdo ne.
(proč by ty peníze nemohl např.dostat-od rodičů,prarodičů,vyhrát ve sportce,anebo dokonce i vydělat) 8)[/quote]

To je relativní,samozřejmě je mohl dostat/vydělat,samozřejmě dnes spousta 18 letých jezdí v nových vozech,ovšem to je poprvé co vidím že někdo tak mladý s kapitálem chce taky novou krabici.Dnes všichni chtějí hustohustýho golfa apod.
Já jsem si také mohl pořídit celkem libovolnou ojetinu,vzal jsem cíleně VAZ.

[ Komentář přidal: Laďuša: pá duben 03, 2009 19:49 ]
Chtěl bych jenom tak upozornit, že jestliže se eště budou opakovat ztrojený a podobně příspěvky, jak je tu poslední dobou v módě, že je ohodnotim. Vždyť reagovat během pěti minut na 3 příspěvky se dá i do jednoho :!:
Uživatelský avatar
Michal.2103
Příspěvky: 62
Registrován: ned pro 07, 2008 14:39
Bydliště: Sokolov

Příspěvek od Michal.2103 »

Veverka píše:
Saša píše:"Oni" by mi jí i dovezli ale cena jejich dopravy je neakceptovatelná . Počkám jak se vivine tuta diskuse . Třeba se bratři na UA zeptaj a pak si tam klidně zajedu . Stačil by mi i holý skelet , vše mám nové .
Počkej ale to je jen kastle,kde pak vezmu nový motor apod. a taky to někdo musí složit :) .
Taky zajímavá možnost,motor prý prežije 4 karosérie tak by se daly obnovit naše 04 při použití stávajících dílů,stojí za uvahu.

Michale mám dotaz: udáváš věk 19,tudíž kdo ti dá těch 120tisíc na novou krabici?Nebo je to do rodiny?Mě je taky tolik a tento rok ji rozhodně kupovat nebudu.


Jsem pracující člověk. A když se mi něco sakra líbí tak si holt vemu půjčku a potěším GE Money Bank :(
Kdo nemá Žigula neni "IN", já s Žigulem zvítězim!!! 8-) Aneb štamgast na benzínce :D
Mírně ukecanej vochlasta se zelenym Žigulíkem :drinkers: :puke:

1 x Togliatti - 2103 - Laduška
2 x Moskva - 412 a sbírka dílů dávající dohromady jedno auto - Moskvič 2140 ( Super Moskvič 2139 )
Uživatelský avatar
Michal.2103
Příspěvky: 62
Registrován: ned pro 07, 2008 14:39
Bydliště: Sokolov

Příspěvek od Michal.2103 »

Veverka píše:
FOMA píše:Michale mám dotaz: udáváš věk 19,tudíž kdo ti dá těch 120tisíc na novou krabici?Nebo je to do rodiny?Mě je taky tolik a tento rok ji rozhodně kupovat nebudu.



Ale no tak, to je přeci otázka poněkud netaktní(a zasahující do soukromí)... :oops: to je jako by jsi se ptal chlápka ve 40 kde vzal třeba 10 melounů...,prostě někdo má a někdo ne.
(proč by ty peníze nemohl např.dostat-od rodičů,prarodičů,vyhrát ve sportce,anebo dokonce i vydělat) 8)
To je relativní,samozřejmě je mohl dostat/vydělat,samozřejmě dnes spousta 18 letých jezdí v nových vozech,ovšem to je poprvé co vidím že někdo tak mladý s kapitálem chce taky novou krabici.Dnes všichni chtějí hustohustýho golfa apod.
Já jsem si také mohl pořídit celkem libovolnou ojetinu,vzal jsem cíleně VAZ.
l



He he :) tak se zeptal, tak odpovím :wink: jak říkám pracuju a nárok na půjčku mám.
Já jsem člověk, kterej je dost zapálenej do věcí, který mě baví. Moje první auto je jak je vidět v podpisu LADA 1500 32 let stará a to je moje auto jediný. Jsem hrdej na to, že jsem začal veteránem. Nová "krabice" mě láká protože se mi jednak líbí a chtěl bych auto na normální ježdění. Jenom, že dnešní auta mě neoslovujou. když jsem viděl, že se starý Laďuchy ještě vyrábí tak jsem měl radost. Ovšem nevěděl jsem, že nákup a přihlášení může být tak komplikovaný.

P.S. na perfektní vytuněný Golfy a tak všeobecně mám alergii. To se radši na ulici otočim za starou úzkou Škodovkou 120.
Kdo nemá Žigula neni "IN", já s Žigulem zvítězim!!! 8-) Aneb štamgast na benzínce :D
Mírně ukecanej vochlasta se zelenym Žigulíkem :drinkers: :puke:

1 x Togliatti - 2103 - Laduška
2 x Moskva - 412 a sbírka dílů dávající dohromady jedno auto - Moskvič 2140 ( Super Moskvič 2139 )
Uživatelský avatar
Michal.2103
Příspěvky: 62
Registrován: ned pro 07, 2008 14:39
Bydliště: Sokolov

Příspěvek od Michal.2103 »

FOMA píše:Individuální homologace provádí DEKRA (úřad pro schavalování vozidel pro provoz na pozemních komunikacích apd.)Tahle homologace by asi byla velice drahá ačkoliv nevím...ostatně např 2107 měla několik vyjímek např vzdálenost zadního brzd světla od mlhového byla menší než uvádí norma(ne méně než 10cm apd.)
Ostatně proto také nechtěl dovozce homologovat 5ti dvéřovou Nivu s tím,že by to bylo drahé a při prodeji pár kusů v ČR by se to vůbec nevyplatilo.


Osobně si myslím,že nejjednoduší by byla verze jet na UA se zgarbem a na jejho papírech dojet sem a i to tak zde provozovat....


...a nové je nové 8)



No sám bych nejel...chtělo by to někoho stejně střelenýho jako já :wink:
Kdo nemá Žigula neni "IN", já s Žigulem zvítězim!!! 8-) Aneb štamgast na benzínce :D
Mírně ukecanej vochlasta se zelenym Žigulíkem :drinkers: :puke:

1 x Togliatti - 2103 - Laduška
2 x Moskva - 412 a sbírka dílů dávající dohromady jedno auto - Moskvič 2140 ( Super Moskvič 2139 )
Uživatelský avatar
Michal.2103
Příspěvky: 62
Registrován: ned pro 07, 2008 14:39
Bydliště: Sokolov

To: Laďuša...

Příspěvek od Michal.2103 »

Jak tak koukám tak já to asi udělal zrovna špatně :(

[ Komentář přidal: Laďuša: so duben 04, 2009 11:20 ]
Přesně :!: :P Ale je vidět projev lítosti nad vykonaným zločinem :lol:, takže protentokrát si tě jenom zapamatuju ;) Ale příště 2 příspěvky pod sebou už tolerovat nebudu. A tuto opravovat taky nebudu, neb na to nemam náladu :lol:
Kdo nemá Žigula neni "IN", já s Žigulem zvítězim!!! 8-) Aneb štamgast na benzínce :D
Mírně ukecanej vochlasta se zelenym Žigulíkem :drinkers: :puke:

1 x Togliatti - 2103 - Laduška
2 x Moskva - 412 a sbírka dílů dávající dohromady jedno auto - Moskvič 2140 ( Super Moskvič 2139 )
Uživatelský avatar
Stanley__001x
Příspěvky: 370
Registrován: čtv pro 21, 2006 20:26
Bydliště: Cheb

Příspěvek od Stanley__001x »

Je to hodně OT, ale nedá mne to :) . Na žigula bych si rozhodně půjčku nevzal, asi jako na žádný jiný auto. A napadla mne taková věc, dejme tomu že ti to auto vydrží tak šest-sedum let bez poruchy (nadneseně) a co pak? Myslíš, že za deset let budou k dostání v čechách díly na žigula? :|
1 x 2104 rv 86
1x 2107 rv 90
4x trabi ( 2x s tp)
1x DKW Sonderklasse 1001
1x Tatra 57 sport
1x Zetor 50 Super
a 4x různé moto
Uživatelský avatar
Michal.2103
Příspěvky: 62
Registrován: ned pro 07, 2008 14:39
Bydliště: Sokolov

Příspěvek od Michal.2103 »

Stanley__001x píše:Je to hodně OT, ale nedá mne to :) . Na žigula bych si rozhodně půjčku nevzal, asi jako na žádný jiný auto. A napadla mne taková věc, dejme tomu že ti to auto vydrží tak šest-sedum let bez poruchy (nadneseně) a co pak? Myslíš, že za deset let budou k dostání v čechách díly na žigula? :|

Vzhledem k dnešní posr*ný době asi ne :? :roll:
Kdo nemá Žigula neni "IN", já s Žigulem zvítězim!!! 8-) Aneb štamgast na benzínce :D
Mírně ukecanej vochlasta se zelenym Žigulíkem :drinkers: :puke:

1 x Togliatti - 2103 - Laduška
2 x Moskva - 412 a sbírka dílů dávající dohromady jedno auto - Moskvič 2140 ( Super Moskvič 2139 )
Veverka

Příspěvek od Veverka »

[quote="Stanley__001x"]Je to hodně OT, ale nedá mne to :) . Na žigula bych si rozhodně půjčku nevzal, asi jako na žádný jiný auto. A napadla mne taková věc, dejme tomu že ti to auto vydrží tak šest-sedum let bez poruchy (nadneseně) a co pak? Myslíš, že za deset let budou k dostání v čechách díly na žigula? :|[/qUž jsem psal že krabice se bodou v AVTOVAZU dělat do 2018 minimálně do 2013 takže nět problem :wink: .
Uživatelský avatar
Laďuša
Příspěvky: 12118
Registrován: stř lis 09, 2005 22:06
Bydliště: Klatovy / Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Laďuša »

Což ovšem ale neznamená, že díly se budou dovážet do Československa ;)
Člen LKCS; Honorowy klubowicz LKP [ELITE 5000]

Chatka 12 forever :toothy10: ►Stodolní II◄ :) Estonian-czech crazy night :partyman: Uctívač Vana Tallinnu. Propāns-butāns!
Osa Klatovy-Plzeň-Brno ;) Tři sestry <|||> Ladagang 8) °Expedice Eesti 2010°
Dva PoJeBy ze Skašova

Haben Sie Bratwurst?

:!: keréklampás :!:
Uživatelský avatar
Michael 4x4
Příspěvky: 676
Registrován: pon říj 31, 2005 16:39
Bydliště: Michalovce / Palín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Michael 4x4 »

což však znamená, že zohanť sa budú dať :wink:
LADA NIVA 4X4 /4x2 1.7i LPG od 28.08.2008
--------------------------------------------------------------
Obrázek
Uživatelský avatar
Laďuša
Příspěvky: 12118
Registrován: stř lis 09, 2005 22:06
Bydliště: Klatovy / Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Laďuša »

Čili jsme tam, kde jsme normálně teď třeba s jakýmkoliv dnes nenormálně dostupným autem (třeba všelijaký Buicky a nebo třeba prostě různý Warszawy a tak).... Prostě pro blatník nebo alternátor či páčky na blinkr to bude anabáze... a to je to, co chtěl Standa říct... ;)
Člen LKCS; Honorowy klubowicz LKP [ELITE 5000]

Chatka 12 forever :toothy10: ►Stodolní II◄ :) Estonian-czech crazy night :partyman: Uctívač Vana Tallinnu. Propāns-butāns!
Osa Klatovy-Plzeň-Brno ;) Tři sestry <|||> Ladagang 8) °Expedice Eesti 2010°
Dva PoJeBy ze Skašova

Haben Sie Bratwurst?

:!: keréklampás :!:
Maysner
Příspěvky: 3209
Registrován: čtv črc 06, 2006 13:22
Bydliště: Brno

Příspěvek od Maysner »

anabaze? ukrajina je blizko 8)
E36 330i coupe skoro Alpina, Mauritiusblau Metallic - Crash Packet
Dokud karu nerozdelas, nevis o ni nic :-P

Chatka 12 forever
Buková Drift Challenge Team
Romania team 2009
Cory
Příspěvky: 11573
Registrován: stř čer 14, 2006 17:14
Bydliště: Snina/Košice

Příspěvek od Cory »

Maysner píše:ukrajina je blizko 8)
jj, a pravdepodobne aj víza su blizko, takze bacha na to
Lada 2171 Priora 1,6 MPi (2013), Lada 2105 v regenerácii (1985), Lada 21044 1,9 MPi (1998), Škoda Felícia 1,3 SPi - 40kw (1996), 2 x Babetta 210 (1984,1988), Simson 70 ccm (1989), Zetor 4011 (1966)
Uživatelský avatar
zigo2103
Příspěvky: 5
Registrován: úte zář 02, 2008 12:34
Bydliště: Plzeň

Příspěvek od zigo2103 »

Je to už sice dýl- v roce 2006 jsem travil na ua prázdniny, všiml jsem si prodejní akce na 2107- při koupi nového vozu dostal štastný majitel i nový televizor. Cena byla v přepočtu cca 95 000kč. Upoutávka vypadala velmi vtipně a našinci byla glosována v nesprávném pořadí. Pokusím se zapátrat v obsáhlém archivu tiskovin, ale mám ten pocit, že při nějakém hurá úklidu vzaly tyto cennosti za své. :oops: jk
Uživatelský avatar
Laďuša
Příspěvky: 12118
Registrován: stř lis 09, 2005 22:06
Bydliště: Klatovy / Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Laďuša »

Maysner píše:anabaze? ukrajina je blizko
No, anabáze.... Pro lidi, který nejsou blázní jako ty a nebo nebydlí hned vedle Ukrajiny to bude vypadat tak, že budou muset říct Corymu, že potřebujou tuto, ten tam bude muset sject, koupit to, poslat to..... To už je anabáze, když si uvědomim, že takhle se budou shánět díly běžný pro obyčejný udržení auta v chodu.
Člen LKCS; Honorowy klubowicz LKP [ELITE 5000]

Chatka 12 forever :toothy10: ►Stodolní II◄ :) Estonian-czech crazy night :partyman: Uctívač Vana Tallinnu. Propāns-butāns!
Osa Klatovy-Plzeň-Brno ;) Tři sestry <|||> Ladagang 8) °Expedice Eesti 2010°
Dva PoJeBy ze Skašova

Haben Sie Bratwurst?

:!: keréklampás :!:
Odpovědět

Zpět na „Diskuse k modelové řadě“