Laďušovo Ladná

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Štěpán

Příspěvek od Štěpán »

Díky za osvětu... :wink:
Uživatelský avatar
Křečík Barbuška
Příspěvky: 11037
Registrován: ned srp 29, 2004 09:01
Bydliště: Brno

Příspěvek od Křečík Barbuška »

Laďuša píše: ... A vevnitř je krásná budovatelská freska ...
Něco podobného jsem viděl v prostorách spěšnin v Brně na hlavním, bylo tam něco jako "železnice je základem ... " a hodnotný výjev dělníka. Pak spěšniny nějak zlikvidovali a už se tam nemám jak dostat :roll: , rád jsem ten obraz pozoroval.
Lada Granta Liftback 1,6 16V - skoro normální auto
Lada Kalina 1117 1,6 8V - neopodstatněné a nenaplněné naděje
ex VAZ 2105, VAZ 2104, VAZ 2107
Uživatelský avatar
Michal Pokorný
Příspěvky: 3822
Registrován: ned led 28, 2007 20:53

Příspěvek od Michal Pokorný »

Hala hlavního nádraží v Ústí nad Labem
Přílohy
Usti.jpg
EMI
Příspěvky: 1084
Registrován: pon zář 04, 2006 09:24
Bydliště: JN69PI
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od EMI »

Láďo nesmíš zapomenout, že původní nádraží bylo za války vybombardováno a toto bylo postaveno až po válce :wink: Jinak můžem někdy udělat vejlet spolu. Společně jsme si ještě nevyjeli.... klatovská sekce na cestách :P
red BA3 21061, 1984, 4q, LPG :finga:

BLIZZARD = iron fist in a velvet glove

osa Klatovy - Plzeň - ....
Uživatelský avatar
Laďuša
Příspěvky: 12126
Registrován: stř lis 09, 2005 22:06
Bydliště: Klatovy / Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Laďuša »

EMI píše:Láďo nesmíš zapomenout, že původní nádraží bylo za války vybombardováno a toto bylo postaveno až po válce
Láďa píše:to víš, poválečná architektura má prostě něco do sebe
Však taky na to nezapomínam ;) To bych si jako železniční nadšenec nedovolil :P
EMI píše:Jinak můžem někdy udělat vejlet spolu. Společně jsme si ještě nevyjeli.... klatovská sekce na cestách
Jsem pro, začíná bejt pěkně a schvalně mi ten stroj omrkneš, aby jsi mi potvrdil, že fakt dožívá :lol:
Večer to vymyslíme ;)
Člen LKCS; Honorowy klubowicz LKP [ELITE 5000]

Chatka 12 forever :toothy10: ►Stodolní II◄ :) Estonian-czech crazy night :partyman: Uctívač Vana Tallinnu. Propāns-butāns!
Osa Klatovy-Plzeň-Brno ;) Tři sestry <|||> Ladagang 8) °Expedice Eesti 2010°
Dva PoJeBy ze Skašova

Haben Sie Bratwurst?

:!: keréklampás :!:
EMI
Příspěvky: 1084
Registrován: pon zář 04, 2006 09:24
Bydliště: JN69PI
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od EMI »

ano domluva proběhne přesně za 39 min :mrgreen:
red BA3 21061, 1984, 4q, LPG :finga:

BLIZZARD = iron fist in a velvet glove

osa Klatovy - Plzeň - ....
Uživatelský avatar
Laďuša
Příspěvky: 12126
Registrován: stř lis 09, 2005 22:06
Bydliště: Klatovy / Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Laďuša »

Už jenom za 25.... :toothy10:
Člen LKCS; Honorowy klubowicz LKP [ELITE 5000]

Chatka 12 forever :toothy10: ►Stodolní II◄ :) Estonian-czech crazy night :partyman: Uctívač Vana Tallinnu. Propāns-butāns!
Osa Klatovy-Plzeň-Brno ;) Tři sestry <|||> Ladagang 8) °Expedice Eesti 2010°
Dva PoJeBy ze Skašova

Haben Sie Bratwurst?

:!: keréklampás :!:
Uživatelský avatar
Michal Pokorný
Příspěvky: 3822
Registrován: ned led 28, 2007 20:53

Příspěvek od Michal Pokorný »

Laďuša píše:Pár fotek je speciálně pro Michala P., neb jsou tam naše krásný osumsetjednatřicítky :)
a tady jedna fotka speciálně pro Tebe :P
Přílohy
100_0803.jpg
Uživatelský avatar
Laďuša
Příspěvky: 12126
Registrován: stř lis 09, 2005 22:06
Bydliště: Klatovy / Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Laďuša »

No jo, řada malých Bixů, že oni už čekají na šrotaci? Ale niéé, iba srandujem :) Mam rád fotky Lada a železnice, takže v dodávání klidně pokračujte. :)
Pórek píše:Kde máš poklice tyrane ??? :mrgreen:
Laďuša 4.4. píše:jsem si tak řikal, jestli je (puklice - pozn. mod.) nenahodim...ale rozhod jsem se, že napřed provedu očistu jak puklic, tak kol.
Takže puklice jsem nasadil hned o den dýl (tedy 5.4.)... Dojel jsem domů a po tejdnu, když jsem zase jel, tak jedna chyběla...no naštvanej jsem prolez okolí, křoví a podobně, jestli to ňákej opilec neurval a nezahodil..a nic.. A byla to hned má druhá nejlepší, tak jsem se s tim smířil... No a teď 26.4. jsem nasadil další ze zásob (pochopitelně zdaleka ne tak pěknou) no a po dojetí na kolej už taky nebyla... Takže jsem přehodnotil ztrátu první puklice a asi to teda bude diskem.... Sakra, štve mě to, že já jsem je na ty zimáky dával :x
Štěpán Getsko píše:To Klatovacký nádraží se mi líbí. ;)
Láďa píše:A vevnitř je krásná budovatelská freska , která ukazuje na život na západě Čech.....začíná to lokomotivou (samozřejmě parní) na nádraží, přes hrající si děti, dělníky, žně, traktor je tam, vícero ročních dob a končí to - pohraničníkama se psem, který bdí na hranici
Tak jsem jívyfotil, když jsem kolem jel na kole... Ale někdy to budu muset vzít pořádně pořádným foťákem...tuto tak pro nastínění krásy klatovský haly.
Obrázek Obrázek
EMI píše:Společně jsme si ještě nevyjeli
Už neplatí.... viď téma A co Plzeň?

No a nakonec přidam 2 alba, který jsem mezitim stvořil, jak šel čas :D

http://ladusa.rajce.idnes.cz/Ladna_III/
http://ladusa.rajce.idnes.cz/Ladna_IV_- ... ampelisky/
Člen LKCS; Honorowy klubowicz LKP [ELITE 5000]

Chatka 12 forever :toothy10: ►Stodolní II◄ :) Estonian-czech crazy night :partyman: Uctívač Vana Tallinnu. Propāns-butāns!
Osa Klatovy-Plzeň-Brno ;) Tři sestry <|||> Ladagang 8) °Expedice Eesti 2010°
Dva PoJeBy ze Skašova

Haben Sie Bratwurst?

:!: keréklampás :!:
Uživatelský avatar
Jelen
Příspěvky: 6713
Registrován: stř kvě 17, 2006 13:33
Bydliště: Střední Čechy

Příspěvek od Jelen »

Pěkný, vypadá to jak auto nějakýho hipíka :mrgreen: peace Láďo :lol:
Uživatelský avatar
radek mb
Příspěvky: 5187
Registrován: sob zář 18, 2004 01:38
Bydliště: okr.MB
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od radek mb »

Ještě chvíli mel o těch poklicích,tak se ustrnu a věnuju ti,z čirého přátelství ty,co byly na mojí 06.A ty jsou ve velmi pěkném stavu.
EAST RUNNER БРИГАДА.
ŠKODA Octavia II 1,9 TDi
Bratrstvo Vana Tallinn
/ KAWASAKI KLE 500 ČZ 175/477 ČZ 250/485 ČZ 175/487
Uživatelský avatar
Laďuša
Příspěvky: 12126
Registrován: stř lis 09, 2005 22:06
Bydliště: Klatovy / Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Laďuša »

Sobe, :lol: :P To byl alegorickej vůz na vítání jara :weedman:

No jo, Radku, co můžu dělat, zvlášť ta první byla velice schopná, ta druhá taky nepobuřovala......No pešek no...
Člen LKCS; Honorowy klubowicz LKP [ELITE 5000]

Chatka 12 forever :toothy10: ►Stodolní II◄ :) Estonian-czech crazy night :partyman: Uctívač Vana Tallinnu. Propāns-butāns!
Osa Klatovy-Plzeň-Brno ;) Tři sestry <|||> Ladagang 8) °Expedice Eesti 2010°
Dva PoJeBy ze Skašova

Haben Sie Bratwurst?

:!: keréklampás :!:
Uživatelský avatar
Hurikán
Příspěvky: 5802
Registrován: čtv úno 17, 2005 11:07
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hurikán »

Laďuša píše:http://ladusa.rajce.idnes...a_a_pampelisky/
Jelen píše:vypadá to jak auto nějakýho hipíka
:laughing3: :laughing3: :laughing3:

Koukám, žes už taky nasadil i nová světla. Doufám, že pomohla a vidíš líp.
Моя фотогалерея здесь.

Я слежу за тобой. Всегда!
Obrázek
Uživatelský avatar
Puhi
Příspěvky: 2727
Registrován: čtv čer 07, 2007 20:48
Bydliště: Michaelsheep

Příspěvek od Puhi »

nepomohli, zistil že musí vymeniť okuliare :roll: :oops: :mrgreen:
ten ma asi zabije :lol:
Uživatelský avatar
Laďuša
Příspěvky: 12126
Registrován: stř lis 09, 2005 22:06
Bydliště: Klatovy / Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Laďuša »

Ale pŕd, okuliare mam dobrý, nedávno jsem dával mač s kámošem se zdravým zrakem a eště jsem přečet víc než on (plakátovací plocha na druhý straně ulice při čekání na bus od ZČU)

Jinak ale včera jsem podnik první jízdu v noci s tim (úmyslně jsem jel z koleje kvůli tomu až na noc) a upřímně řečeno - lepší to neni.... Nevim, prostě to zvednu vejš a uvidim, jestli uvidim líp :lol:

Hele, když otočim ten štelovací šroub o 1/2 (případně 1) otáčko, jak moc se to zvedne? Nejsem schopnej odhadnout, jestli už bych neoslňoval, případně prostě jak moc se to zvedá s otáčením štelovacího šroubu?

Jinak jsem vyměnil olej - zase martýrium, zaboha jsem nemoh povolit šroub, imbus (originál) i šroub už ožižlanej, ze mě tek pot a nic. Tak pak pod to leh táta, ten už do toho rubal i majzlíkem, šroub nasráč a ani se nehnul! Eště jsem naposled tomu dal šanci a zapáčil imbusem, jak byl šroub už deformovanej, tak se to hnulo a nakonec se to povedlo :) Dál filtr, taky nešel prevít :twisted: Nakonec opět bodoval táta, když našel ňákej prehistorickej nástroj v garáži a tim to povolilo..... Taková jako svorka nebo jak to napsat, se závitem to je a stahuje se to k sobě.
Nu ale aspoň to teda aspoň teď maže, valim 90 - 100 km/č tacho a maže to 4 bary... :mrgreen: Tak aspoň chvilku ať si zas užíje, potvora oranžová :lol: :P

Dál jsem vyměnil zimáky na OR34 a hned při zpáteční cestě mě nepřijemně překvapilo to, že řízení šlo o hodně víc ztuha a to i při jízdě... Docela jsem se polekal čepů (po loňskej zkušenosti s Třebíčí)... Vašátor ovšem tvrdil, že to je kolama a že to mam zvednout a točit volantem ve vzduchu... No a opravdu, to šel volant krásně lehce. I tak ale vznikly teorie o tom, že se to kříží v čepech akorát při zátěži a naprázdno to neni znát ... takže jsem na přední nápravu opět nahodil zimáky a hle....fakt to bylo kolama. Dík Vašku, že jsi mě donutil překonat lenost i po ránu za deště.
To mě ale teda zajímá, jaktože starý OR34 jdou mnohem víc ztuha než zimní kola? Naopak bych to chápal. A loni to podle mě nedělalo, že by přes zimu se ta guma eště změnila? Každopádně teď už se to buď ojelo a nebo jsem si zvyknul.

Jinak nad pracema už dohlížel velikej Vladimir Iljič :)
Obrázek
Člen LKCS; Honorowy klubowicz LKP [ELITE 5000]

Chatka 12 forever :toothy10: ►Stodolní II◄ :) Estonian-czech crazy night :partyman: Uctívač Vana Tallinnu. Propāns-butāns!
Osa Klatovy-Plzeň-Brno ;) Tři sestry <|||> Ladagang 8) °Expedice Eesti 2010°
Dva PoJeBy ze Skašova

Haben Sie Bratwurst?

:!: keréklampás :!:
Odpovědět

Zpět na „Diskuse k modelové řadě“