Teepeeho VAZ 2106

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Kewint
Příspěvky: 1683
Registrován: stř kvě 02, 2007 13:05
Bydliště: Česká Třebová
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kewint »

Teepee, Radost číst..hlavně dávej co nejvíce fotek :) a měl by jsi si změnit Avatar a pišniť se :-D

[ Komentář přidal: Luděk Musil: st prosinec 10, 2008 15:39 ]
A Ty by jsi si měl zopakovat pravopis!!! :evil: L.
Lada 2105-rv.1984,1.3-v GO
Lada 2107,LPG,1,7i,5kvalt
Škoda Forman-1993
Člen LKCS
MÍSTO PORSCHE JEZDÍM LADOU , OBČAS V LÉTĚ SVEZU MLADOU !!
Pája
Příspěvky: 991
Registrován: ned čer 06, 2004 19:51
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pája »

Saša píše:Vodní pumpu vymněň jako celek (doporučení) . Nová sice po výmněně pravděpodobně "pokape" ale je to normální , musí se zabrousit grafitový kroužek .
Námaha se sundáním oběžného kola nestojí za ušetřený peníz (cca200kč) úspora
A musíš dodržet lisovací rozměry.
Nemo
Příspěvky: 784
Registrován: stř pro 07, 2005 23:50
Bydliště: Praha-západ

Příspěvek od Nemo »

Paráda! Jen mě mrzí, že jsem kolem toho estékáčka jel včera domů, tak odhadem hodinu před tvým příjezdem na něj. Vědět to, přijel bych kibicovat. :P Jsou tam pohodáři, že jo? Když je auto evidentně technicky O.K., tak na něm mouchy nehledají.
Lada ? - tím jezdit, není normální !
>2121- ? hniloba s velkou budoucností! Již vyvařená a bojeschopná.
Uživatelský avatar
Teepee
Příspěvky: 4299
Registrován: čtv bře 10, 2005 13:20
Bydliště: Praha západ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Teepee »

Pumpu vyměním jako celek, nějaké lisovací rozměry řešit nehodlám z toho nekouká nic dobrého. Ale její demontáž a montáž (bez rozborky) si stejně raději nacvičím. :wink:
Nemo, když se zamyslím zpětně, tak ti dám za pravdu při emisích. Na STK chtěl vidět i ostřikovače (nikdy to po mně Mníšku nechtěli) a nechal si ukázat povinnou výbavu (to se doposud vždy odbylo dotazem a mou odpovědí, že ano mám, chcete jí vidět?)
Příležitost poklábosit je stálá, kde bydlím víš, až pojedeš okolo zvonek máme, třeba to takhle vyjde.
A ono až na jaře začne lepší počasí, mohli jsme se někdy domluvit, přibrat Jelena, Pavla V. a případné další a na chvíli se někde na té naší straně od Prahy sejít. Nebo třeba bude příležitost při další "Spanilé jízdě".
Bílý LADA a okřídlená spol.
Uživatelský avatar
Teepee
Příspěvky: 4299
Registrován: čtv bře 10, 2005 13:20
Bydliště: Praha západ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Teepee »

Zítra převod na mém úřadě, jsem zvědav, malinko to na Praze při odhlašování zamotali a napsali TP na dědice a ne rovnou na kupujícího. I když to v tu dobu dědic už nevlastnil.
Ale telefonicky mi na mém úřadě potvrdili, že to převedou, že možnost prodeje vozidla v odhlášce akceptují. V nejhorším to na místě doložím (datumově) a snad pochopí, kdo udělal chybu.
Vstupuji tak do poslední fáze získávání ...
Bílý LADA a okřídlená spol.
Uživatelský avatar
Jelen
Příspěvky: 6713
Registrován: stř kvě 17, 2006 13:33
Bydliště: Střední Čechy

Příspěvek od Jelen »

Teepee, toho se neboj, jde to tak úplně normálně, Jelenice taky byla odhlášená na CSFouska a na mě to převedli normálně. Jen si přivstaň a buď tam ještě před otvíračkou. Já minulej tejden přehlašoval auto, u nás mají od 8mi, já tam přišel ve čtvrt na devět a už jsem byl 120tej v pořadí a byl jsem tam až do odpoledne. Teď to bude asi ještě horší, protože jsou to poslední termíny.

edit: tak to ti píšu trochu pozdě, ale věřim, že ti to vyjde.
Uživatelský avatar
Hurikán
Příspěvky: 5802
Registrován: čtv úno 17, 2005 11:07
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hurikán »

Z dobře informovaných zdrojů vím, že tady v Brně stáli někteří zoufalci frontu před úřadem již od 3 hodin a v době otevření jich tam už bylo asi 200. :shock: Před 9vátou byly vydány poslední lístky s čísly kolem 1.000 :roll:

TeePee, kdyby bylo nejhůř, udělej to jako u nás v práci. Je tam jeden vozíčkář, který je nyní permanentně na úřadě. Lidi v práci mu dali plné moci a on jim dané veci vyřizuje. Vozíčkáři totiž "chodí" mimo pořadí lístků a mají garantováno vyřízení asi do 15 minut. :wink:
Моя фотогалерея здесь.

Я слежу за тобой. Всегда!
Obrázek
Uživatelský avatar
Teepee
Příspěvky: 4299
Registrován: čtv bře 10, 2005 13:20
Bydliště: Praha západ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Teepee »

Tohle jsem byl klidný, měl jsem elektronickou rezervaci na 9.00 hodin a i kdyby to nějak nezafungovalo, tak snad bych se tam dočekal, v práci byli připravení na cokoli.
Ale přišel jsem, v 8.30, dostal číslo 901, když jsem došel k přepážkám tak na jedné z nich bylo 900, čekal jsem asi 5 minut. Super.
Paní jak viděla že nejsem napsaný v TP já, tak chtěla plnou moc od prodávajícího, ale jal jsem se situaci vysvětlovat a zřejmě mě zachránilo, že jsem měl i kopii rozhodnutí o dědictví! a podložil jsem to ještě příslibem zdárného převodu z telefonátu s panem vedoucím registru vozidel. Vyplnil jsem jí požadovaný formulář (mé dvě varianty, připravené z domova, nestačily) a mám to vyřízené.
Další detaily sem psát nebudu, líná huba, holé neštěstí, hezkou i když né dokonalou číselnou kombinaci tam měli...
:wav:
Bílý LADA a okřídlená spol.
Uživatelský avatar
Kopr
Příspěvky: 2953
Registrován: úte bře 28, 2006 21:16
Bydliště: Družec,Frýdek-Místek

Příspěvek od Kopr »

No super ale už je to nůďo chtělo by to fotky pro nás maniaky fotkofily :mrgreen:
TŘI SESTRY <III> LADA GANG
LADA 21061 (1.7-5q od Kinga) -1986
MERCEDES BENZ W124 220E -1993
SIMSON S51 -1990
FORD GRANADA ESTATE 2.0 4V-1984

http://fotoalba.cz/Kopr21061
http://kopr21061.rajce.idnes.cz/
LED ZEPPELIN
Uživatelský avatar
Pavel V.
Příspěvky: 265
Registrován: úte zář 30, 2008 17:53
Bydliště: Loucká u Velvar
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pavel V. »

Souhlas s bratrem Koprem milí Teepee slib tvůj o malovaní krabičkou tu zaznamenán jest a obrazy tvé nikde! My co jsme ti palce v dlaních mocně svírali to berem jako klam. Ty šťastlivče koukej nám obrázky rychle dodati sic návštěva s kopími a sudlicemi ve tvrzi tvé tě počastuje.A jist si buď že defenestraci se maličkost tvá vyhnouti neráčí. Kopr dí pravdu, proč radost svou před národem veteránomilů ukrýváš a poděliti se nechceš? Má miláček tvůj na nose pihu snad či jedním kolem pajdá? Teď příčinu k pochybám svýmn zatvrzelým čekáním jsi zavdal a národ vazomilců o dobré koupi tvé jistě právem pochybovati může. Rozežeň mračna pochyb rychle ať radost tvou s tebou sdíleti můžeme!

Překlad:
Teepee prosím tě dej sem nějaký fotky tvýho mazla, ať se pokocháme a můžeme se radovat s tebou.

[ Komentář přidal: Luděk Musil: pá prosinec 19, 2008 09:04 ]
:shock: ježíš chlapi kam na to chodíte? :weedman: ? L.
PS: žeby: PO TRÁVĚ SE NECHODÍ - PO TRÁVĚ SE SMĚJE? :D
VAZ 2102 zvaný Žíža
Uživatelský avatar
mayo456
Příspěvky: 2665
Registrován: úte říj 25, 2005 20:28
Bydliště: Košice

Příspěvek od mayo456 »

obdivujem vasu staru cestinu :)
Minule mi povedala jedna milá pani,
Maťo mne sa zdá že ty si ani, ani, ani.
Musíš vedieť kde máš miesto, musíš niekam
patriť,
nemôžeš sa takto motať a tárať dve na tri.
Uživatelský avatar
Kopr
Příspěvky: 2953
Registrován: úte bře 28, 2006 21:16
Bydliště: Družec,Frýdek-Místek

Příspěvek od Kopr »

Hodně hrubé :mrgreen: kde na to chodíš an trávu ?? :wink: :mrgreen:
TŘI SESTRY <III> LADA GANG
LADA 21061 (1.7-5q od Kinga) -1986
MERCEDES BENZ W124 220E -1993
SIMSON S51 -1990
FORD GRANADA ESTATE 2.0 4V-1984

http://fotoalba.cz/Kopr21061
http://kopr21061.rajce.idnes.cz/
LED ZEPPELIN
Uživatelský avatar
Teepee
Příspěvky: 4299
Registrován: čtv bře 10, 2005 13:20
Bydliště: Praha západ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Teepee »

Holoto zvědavá, kaziti zraky své pozorováním pláten se skvostem mým se vám zachtělo! Vězte že pochybností netřeba, snad jen zaneprázdněnost pánovo dlužno uznati před velkým vánočním veselím, kdy robata dychtiva událostí nastávajících i úřadstvo královské slunovratem rozdrážděné dávají pocítit kvap událostí a dní mírou nevšední. Dočkejte času holomkové, plátna na odiv stavena budou, úmysly nekalé netřeba v otálení mém hledati.

Překlad: Fotky mám, ale nějak nestíhám, v práci fofr a přípravy na vánoce vzhledem k dětem, které se těší, odfláknout nemůžu. Nějak to přeberu a něco dám na rajče, však se dočkáte.
Bílý LADA a okřídlená spol.
Uživatelský avatar
Pavel V.
Příspěvky: 265
Registrován: úte zář 30, 2008 17:53
Bydliště: Loucká u Velvar
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pavel V. »

Teepee píše:Holoto zvědavá, kaziti zraky své pozorováním pláten se skvostem mým se vám zachtělo! Vězte že pochybností netřeba, snad jen zaneprázdněnost pánovo dlužno uznati před velkým vánočním veselím, kdy robata dychtiva událostí nastávajících i úřadstvo královské slunovratem rozdrážděné dávají pocítit kvap událostí a dní mírou nevšední. Dočkejte času holomkové, plátna na odiv stavena budou, úmysly nekalé netřeba v otálení mém hledati.

Překlad: Fotky mám, ale nějak nestíhám, v práci fofr a přípravy na vánoce vzhledem k dětem, které se těší, odfláknout nemůžu. Nějak to přeberu a něco dám na rajče, však se dočkáte.
Ba naopak ty prášile nezvedený na slunovrat a svátky kristovy se vymlouváš! Robota na panském skončila již oslavou svatomartinskou a tvá plátna nikde! Co robíš ve tvrzi své roční dobou touto že pláten nemaje napínáš naší zvědavost? Máš snad mnoho li práce s oslavami slunovratu vždyť to práce ženských a robat nedospělých bývá. Zasedni tedy ku krabici a plátna přenádherná v plen nám dej, ať ku oslav slunovratu ještě veleben jsi za záchranu kočáru kvalit neskutečných. My holomkové jak národ Vazomilců nazýváš pane jsme trpělivý, nuž věz že trpělivost naše ukončena půlnocí nedělní bude a tobě z nejvyššího patra tvrze tvé defenestrace ne hnůj hrozí.
Pavel Vošic z Loucké a okolí přilehlého



Překlad:Koukej sem ty fotky natáhnout a nebo udělej galerii na rajčeti a nevymlouvej se na vánoce, ty jsou věcí ženskýchj a dětí. Do nedělní půlnoci ať jsou tu nebo ti přestaneme věřit že je to špígl nýgl:P
VAZ 2102 zvaný Žíža
Uživatelský avatar
Puhi
Příspěvky: 2727
Registrován: čtv čer 07, 2007 20:48
Bydliště: Michaelsheep

Příspěvek od Puhi »

:laughing3: :laughing3: :laughing3: :laughing3:
Ja z vás jednoducho nemôžem :lol: :lol: :lol: Kde na to chodíte..... :roll: :lol: :lol: :lol:
Odpovědět

Zpět na „Diskuse k modelové řadě“