Vlaky

Free pokec (aj keď Ondra 07 by to celé zmazal)

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Cory
Příspěvky: 11599
Registrován: stř čer 14, 2006 17:14
Bydliště: Snina/Košice

Příspěvek od Cory »

jaaaj, som zle pochopil :)
Lada 2171 Priora 1,6 MPi (2013), Lada 2105 v regenerácii (1985), Lada 21044 1,9 MPi (1998), Škoda Felícia 1,3 SPi - 40kw (1996), 2 x Babetta 210 (1984,1988), Simson 70 ccm (1989), Zetor 4011 (1966)
Uživatelský avatar
Teepee
Příspěvky: 4301
Registrován: čtv bře 10, 2005 13:20
Bydliště: Praha západ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Teepee »

Hmm, tak to je opravdu vyšší liga, vysklené okno, obzvláště teď v těch 0°C hicech. :shock: Opravdu přituhuje, myslím na dráze.
Voda v oknech je dobrá, ale když je tam dlouho, není to pěknej pohled.
A Radůzi, k fotce "cestou" si klidně dopiš ...před Karlštejnem" :wink:
Bílý LADA a okřídlená spol.
Uživatelský avatar
Michal Pokorný
Příspěvky: 3822
Registrován: ned led 28, 2007 20:53

Příspěvek od Michal Pokorný »

Teepee píše:Hmm, tak to je opravdu vyšší liga, vysklené okno, obzvláště teď v těch 0°C hicech.
Ale byla zábava, nevěřil by si kolik lidí si toho hned nevšimlo. Nejdříve si tam sedl nějaký dědula, po chvilice se mu asi zdálo, že je tam zima tak se začal rozhlížet a všiml si toho. Tak se sbalil a přelezl k ostatním do spodní části. Hned potom dvě holky, ale ty tam seděli až do rozjezdu vlaku 8)
VAZ 2101, VAZ 2104, Škoda Fabia 1,4 16V
ex. 2xVAZ 2101, 2xVAZ 2105, 2xVAZ 21044i, Škoda Favorit 135 GLXi, VAZ 2111, Lada 4x4, Peugeot 206 1,4 HDi, VAZ 2104
Uživatelský avatar
Raduz
Příspěvky: 4069
Registrován: úte pro 04, 2007 09:22
Bydliště: Brandýs nad Labem

Příspěvek od Raduz »

Teepee píše:A Radůzi, k fotce "cestou" si klidně dopiš ...před Karlštejnem" :wink:
Koukám pán je znalec :D , ty fotky jdou za sebou tak jak jsem fotil.
®; Člen LKCS
Uživatelský avatar
Laďuša
Příspěvky: 12126
Registrován: stř lis 09, 2005 22:06
Bydliště: Klatovy / Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Laďuša »

Laďuša píše: Jo a teď jsem jel po delší době na kolej zase vlakem, využil jsem spoj Os 7529 Klatovy - Plzeň s odjezdem z KT ve 20:46 a zjistil jsem, že když pojedu vlakem, tak tutim spojem :) Je totiž vedenej velkýma motorama řady 831 :D :) 8) Teď v neděli jel 831.117 a to byla panečku jízda, prostě ty motory miluju :!:
Tak nic, těšil jsem se, že se zase svezu ve výborným motoru 831, ale jaké bylo moje zklamání, když na 2. nástupišti, koleji 3. bylo v čele vlaku Quattro 842 :cry: No takže volba byla jasná, svez jsem se ve velkým Bixu. Dnes je to řada tušim Btx761. To je taky stroj, ale do pohodlí osumsetjednatřicítky má sakra daleko.

Jinak ale nepochopim chování některých lidí. Bix sotva vytopenej, hic tam nebyl, zima taky ne. A představte si holku, co vleze do chodbičky, nezavře dveře, vleze do oddílu, nezavře dveře (kdo zná vnitřní stavbu velkýho Bixu, tak uzná, že stěny silný nejsou a tuty dvoje dveře jsou sakra blízko u sebe) a k dovršení všeho první, co udělá, je, že otevře okno a začne se bavit. Nepochopim to...
Člen LKCS; Honorowy klubowicz LKP [ELITE 5000]

Chatka 12 forever :toothy10: ►Stodolní II◄ :) Estonian-czech crazy night :partyman: Uctívač Vana Tallinnu. Propāns-butāns!
Osa Klatovy-Plzeň-Brno ;) Tři sestry <|||> Ladagang 8) °Expedice Eesti 2010°
Dva PoJeBy ze Skašova

Haben Sie Bratwurst?

:!: keréklampás :!:
Uživatelský avatar
Teepee
Příspěvky: 4301
Registrován: čtv bře 10, 2005 13:20
Bydliště: Praha západ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Teepee »

Raduz píše:Koukám pán je znalec :D , ty fotky jdou za sebou tak jak jsem fotil.
Takže za sebou... :axe: Lépe tedy připiš "Cestou mezi Zadní Třebaní a Karlštejnem", což patří i k "To byl fofr" , takže platí věta první. :wink:
Zkusil jsem to spočítat, najezdil jsem na té trati cca 140 000km, jako cestující. (180dní v roce. září 1991-červen 1995 16 km úsek Řevnice-Beroun, září 1995-dodnes 25km úsek Řevnice - Praha), ale přijde mi, že to musí být tak 10x víc :cry:, protože vzduchové stykače žabotlamů uslyším a napodobím i za 50 let ze spánku... :lol:
Bílý LADA a okřídlená spol.
Uživatelský avatar
Raduz
Příspěvky: 4069
Registrován: úte pro 04, 2007 09:22
Bydliště: Brandýs nad Labem

Příspěvek od Raduz »

Teď už TAM jezdí i EŠŮSY, alespoň jsem jej potkal v Berouně.

A ještě se chci trochu pochlubit:

http://raduz.wgz.cz/mala-reklama
®; Člen LKCS
karloslt
Příspěvky: 43
Registrován: sob lis 01, 2008 01:02
Bydliště: Litoměřice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od karloslt »

Michal Pokorný píše:Ale uvnitř žádné střepy, tudíž evidentně uklizeno tak že se o tom ví, ale jezdí se tak vesele dál
Nemusí to tak být.
Vcelku nedávno byl přepravován M 131.1280 z akce domů do Velkého Března po koridoru. Když došlo k míjení protijedoucím vlakem EC, motorák sebou silně škubl a pokračoval vesele dál... V cíli se zjistilo, že v rámu jednoho okna v oddíle pro cestující chybí sklo, přičemž v oddíle nebyl ani střípek.
Uživatelský avatar
Michal Pokorný
Příspěvky: 3822
Registrován: ned led 28, 2007 20:53

Příspěvek od Michal Pokorný »

karloslt píše:
Michal Pokorný píše: Ale uvnitř žádné střepy, tudíž evidentně uklizeno tak že se o tom ví, ale jezdí se tak vesele dál
Nemusí to tak být.
Vcelku nedávno byl přepravován M 131.1280 z akce domů do Velkého Března po koridoru. Když došlo k míjení protijedoucím vlakem EC, motorák sebou silně škubl a pokračoval vesele dál... V cíli se zjistilo, že v rámu jednoho okna v oddíle pro cestující chybí sklo, přičemž v oddíle nebyl ani střípek.
Ale toto bude asi vandalismus jak vymalovanej, protože to okno naproti také jevilo známky úmyslného poškození.
I když je to možné, ale sranda byla. Přišlo mi jen divné, že to lidi nepznali hned jak tam dosedli. Že jim třeba nebylo divné, že nápadně dobře slyší staniční rozhlas a že je tam zima :D Protože zkušenosti ze žabotlamu z posledních dní jsou takové, že na cestování s sebou plavky a ručník. Takových 30°C je minimální teplota :roll: A s tím člověk nic neudělá, v této zimě se okénka moc otevírat nedají, protože ten kdo by seděl za mnou a nebo na konci oddílu by měl chřipku zaručenou.
Uživatelský avatar
Teepee
Příspěvky: 4301
Registrován: čtv bře 10, 2005 13:20
Bydliště: Praha západ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Teepee »

Michal Pokorný píše:Ale toto bude asi vandalismus jak vymalovanej...
Ne asi, ale určitě, okna se do žabotlamů montují zevnitř. Bakelitové přídržné lišty tam zůstali? Ono se totiž okno docela dobře vysklívá vylámáním těch lišt, které jsou zašroubované do dřeva vruty.
Raduz píše:Teď už TAM jezdí i EŠŮSY, alespoň jsem jej potkal v Berouně.
Aha, takže jsi na výletě do Berouna byl o víkendu. :wink:
Já o víkendu do práce nejezdím :twisted:, v týdnu Ešus na 171 nepotkáš, prý jich je třeba na Kolíny. :roll:
Bílý LADA a okřídlená spol.
Uživatelský avatar
Michal Pokorný
Příspěvky: 3822
Registrován: ned led 28, 2007 20:53

Příspěvek od Michal Pokorný »

Teepee píše:
Michal Pokorný píše: Ale toto bude asi vandalismus jak vymalovanej...

Ne asi, ale určitě, okna se do žabotlamů montují zevnitř. Bakelitové přídržné lišty tam zůstali? Ono se totiž okno docela dobře vysklívá vylámáním těch lišt, které jsou zašroubované do dřeva vruty.
To ti ani nepovím, zase tak dalece jsem to nezkoumal, ale myslím si, že ty lišty tam byly.

Jinak jsem se dnes svezl motoráčkem z Litoměřic a byl "dobře" vytopen vagónek (010). Hned jak jsem otevřel dveře tak jsem ucítil onen známý teplý dech nafty, ale nechtělo se mi přesedat tak jsem tam zůstal. Pan průvodčí byl docela lišák, protože ve vagónku zřejmě úmyslně nerozsvítil, aby ten čoud nebyl vidět 8)
Ale jen co jsme projížděli osvětleným městem tak ta "mlha" byla pěkně vidět :lol:
Uživatelský avatar
Laďuša
Příspěvky: 12126
Registrován: stř lis 09, 2005 22:06
Bydliště: Klatovy / Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Laďuša »

Michal Pokorný píše:Jinak jsem se dnes svezl motoráčkem z Litoměřic a byl "dobře" vytopen vagónek (010). Hned jak jsem otevřel dveře tak jsem ucítil onen známý teplý dech nafty, ale nechtělo se mi přesedat tak jsem tam zůstal. Pan průvodčí byl docela lišák, protože ve vagónku zřejmě úmyslně nerozsvítil, aby ten čoud nebyl vidět
Ale jen co jsme projížděli osvětleným městem tak ta "mlha" byla pěkně vidět
No, to starý topení po údržbě/opravě/špatnej svíčce dejmí pěkně :mrgreen: Ono vůbec po zapnutí, ale to neni tak strašný. V KT, když jsem dělal v depu chvíli, tak to bylo vcelku normální (hlavně na velkých Bixech), ale tam se to nechávalo odkouřit eště v depu ;)
Člen LKCS; Honorowy klubowicz LKP [ELITE 5000]

Chatka 12 forever :toothy10: ►Stodolní II◄ :) Estonian-czech crazy night :partyman: Uctívač Vana Tallinnu. Propāns-butāns!
Osa Klatovy-Plzeň-Brno ;) Tři sestry <|||> Ladagang 8) °Expedice Eesti 2010°
Dva PoJeBy ze Skašova

Haben Sie Bratwurst?

:!: keréklampás :!:
Uživatelský avatar
paves
Příspěvky: 202
Registrován: pon dub 09, 2007 08:14
Bydliště: na vltave
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od paves »

pekna masina

Kód: Vybrat vše

http://www.novinky.cz/clanek/155888-video-ceskem-se-prohani-nova-lokomotiva-s-designem-od-porsche.html
bad sex is better than a good day at work
Uživatelský avatar
Laďuša
Příspěvky: 12126
Registrován: stř lis 09, 2005 22:06
Bydliště: Klatovy / Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Laďuša »

No vida, jen tak dál, ať už ty zkoušky má za sebou. Jenom mě ale pomalu začíná štvát, jak sdělovací prostředky za nejzajímavější věc na tej mašině považujou firmu, která dělala dizajn....
Člen LKCS; Honorowy klubowicz LKP [ELITE 5000]

Chatka 12 forever :toothy10: ►Stodolní II◄ :) Estonian-czech crazy night :partyman: Uctívač Vana Tallinnu. Propāns-butāns!
Osa Klatovy-Plzeň-Brno ;) Tři sestry <|||> Ladagang 8) °Expedice Eesti 2010°
Dva PoJeBy ze Skašova

Haben Sie Bratwurst?

:!: keréklampás :!:
Uživatelský avatar
Michal Pokorný
Příspěvky: 3822
Registrován: ned led 28, 2007 20:53

Příspěvek od Michal Pokorný »

Laďuša píše:sdělovací prostředky za nejzajímavější věc na tej mašině považujou firmu, která dělala dizajn
No nediv se, ta zpráva není pro nějaké znalce. Je to jen taková lehká informace pro širokou veřejnost. Většině lidí je to stejně šumák, tak alespoň tímto se snaží upoutat pozornost věci neznalého diváka.
Odpovědět

Zpět na „Poklábosme“