rezonator\dynamizer

Moderátor: Moderátoři

Hanz
Příspěvky: 66
Registrován: stř říj 06, 2004 21:14
Bydliště: Praha, Švihov u KT
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hanz »

Ondra 07 píše:To Hanz: citim z tebe, ze na ladu je skoro vsechno zbytecne ze... stejne je to srot... :lol:


tak to si opravdu nemyslim, to bys me skoro urazil. Ac ted Ladu nemam, mam tato auta rad ( a doufam, ze si zas jednu poridim, i kdyz jezdit s ni uz asi moc nebudu,tak max. na srazy ) a budu ted napriklad kamaradovi pomahat a radit pri stavbe hobby 2101ky...
ale dost OT...

spis jsem ztotoznuji s nazorem: že jednoduchou úpravou stávajícího systému se docílí naprosto stejného efektu a mnoho ušetřených peněz lze tak investovat jinam a účelněji.

( ja jsem mel na svym cervenakovi reseny vyfuk obdobnym zpusobem za hubicku )
exLada2105_exLada 2107;
exBMW E 30 318is_ exE30 324d
BMW E 30 325iAT_E 30 316iT
čmelák
Příspěvky: 1636
Registrován: úte čer 01, 2004 15:29
Bydliště: Trnava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od čmelák »

jj moja 1,7 s mojim vyfukom vobec nesla :ANAL: :ANAL: :ANAL:

ondro ak chces vyfuk daj mi vedet vyfuk na turbo sme robili a funguje tu to pisat nebudem, tu su uz iny odbornici ktory postavili vela vyfukov :lol:
Maysner
Příspěvky: 3209
Registrován: čtv črc 06, 2006 13:22
Bydliště: Brno

Příspěvek od Maysner »

ad turbo: nekde jsem kdysi cetl nebo slysel ze pro benzinovej turbomotor by bylo nejlepsi mit vyfuk za turbem bez vsech moznym prekazek ale co nejkratsi. tj vyvezt nekde pod prahem za prednim kolem. nevim co na tom bylo pravdy. mam pocit ze jsem to cetl na tuning foru :roll:
E36 330i coupe skoro Alpina, Mauritiusblau Metallic - Crash Packet
Dokud karu nerozdelas, nevis o ni nic :-P

Chatka 12 forever
Buková Drift Challenge Team
Romania team 2009
Uživatelský avatar
Atex
Příspěvky: 1826
Registrován: sob led 13, 2007 17:22
Bydliště: Frýdek-Místek
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Atex »

jeden borec s golfem, nema sice turbo, ale motor nejaky prevrtany na 2100, odlehcene na 600kg, proste auto na sprinty, a taky ma vyfuky nekde pod prednima dverma, strasne urvane, takze tipuju ze tlumice zadne.. asi vedel co dela
Fiat Coupe 16VT+ - T3/4 powered - Simota intake, Big intercooler - Prosport EBC + Defi Boost Gauge - Free 2.5' exhaust - ext. Wastegate, Walbro 255 - Unit managed by lanciahf.eu

Lada 2106, 2006 - 2013 Konec

Bratrstvo Vana Tallinn
Uživatelský avatar
Ondra 07
Příspěvky: 654
Registrován: stř říj 05, 2005 21:31
Bydliště: Olomouc / Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ondra 07 »

Atex píše:takze tipuju ze tlumice zadne.. asi vedel co dela
Ano, vedel, ale nezapominejme pratele na to ze to je kara na sprinty!!! Kdo z vas stavi auto vyhradne na sprinty? Myslim ze skoro nikdo... Auto leti nepochybne jako cert, vyhrava sprinty, ALE co zivotnost motoru? co spotreba? jaka spolehlivost? Nemychejme jabka s hruskama... :mrgreen: :ANAL: :mrgreen:
...anebo jinej případ, průsek v lese asi na metr širší ne, sráz jako střecha. Šero, mlha, skoro tma. Rozhodl jsem, sjedeš to šusem, sotva odpíchnu je zle hochu námraza jako mejdlo. Zkouším zaplužit, ani zdání...
Uživatelský avatar
Atex
Příspěvky: 1826
Registrován: sob led 13, 2007 17:22
Bydliště: Frýdek-Místek
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Atex »

tak co se tyce vykonu motoru, samozdrejmne vzdycky se to odrazi na zivotnosti a spotrebe, to vsichni vime, ten kdo chce vykon bez techto podminek je blazen...
Fiat Coupe 16VT+ - T3/4 powered - Simota intake, Big intercooler - Prosport EBC + Defi Boost Gauge - Free 2.5' exhaust - ext. Wastegate, Walbro 255 - Unit managed by lanciahf.eu

Lada 2106, 2006 - 2013 Konec

Bratrstvo Vana Tallinn
lada1600ttt
Příspěvky: 34
Registrován: stř čer 25, 2008 13:32
Bydliště: Trnava

Příspěvek od lada1600ttt »

Tak som to tam namontoval. Zatial tam este neni stredny diel vyfuku lebo som sa nedostal na jamu. Ale taha to o dost lepsie ako predtym a taha to az tak dobre ze aby mi nebolo luto rozletel sa mi z toho rozdelovac. :)
Uživatelský avatar
Roman
Příspěvky: 1285
Registrován: úte čer 01, 2004 09:18
Bydliště: Kralův Dvůr
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Roman »

Nemusel si to tam montovat dvakrat :P , existuje aj EDIT
Roman
Dusan
Příspěvky: 3880
Registrován: stř čer 02, 2004 17:29
Bydliště: Kosice-okolie

Příspěvek od Dusan »

no ved sme hovorili ze zvysovanie vykonu sa prejavy na vecsom opotrebeni :D zacina to nenapadne rozdelovacom :D :roll:
Odpovědět

Zpět na „Hnací soustava“