prosim o radu - brzdopvý váleček

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Halos
Příspěvky: 2
Registrován: čtv říj 25, 2007 13:49
Bydliště: Orlová

prosim o radu - brzdopvý váleček

Příspěvek od Halos »

Ahoj mam problem, neustale mi praska brzdový valecek na levem zadnim kole, vydrzi max. týden, oblozeni mam v zadu i v predu nove, ma niva nejaky regulator brzdneho ucinku a kde?diky za vase rady
Naposledy upravil(a) Halos dne čtv zář 18, 2008 07:49, celkem upraveno 1 x.
Dusan
Příspěvky: 4036
Registrován: stř čer 02, 2004 17:29
Bydliště: Kosice-okolie

Příspěvek od Dusan »

Ma napada len kupit poriadny valcek..... ak je vsetko riadne pripevnene nevidim dovod aby to prasklo ...

Nemas foto praskleho valceka ....
Majo
Příspěvky: 6456
Registrován: úte čer 01, 2004 19:32
Bydliště: Zvolen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Majo »

presne, regulator brzdoveho tlaku sice niva ma, vzadu nad napravou, ale to s tym suvis nema, ak valcek praska je to chyba valceka a nicoho ineho.
21043, 21063, 2121, 21214, 2123....
Fiat Tempra 2.0i.e, 4x4, Range Rover 4.4i, Audi Q7, 4.2FSI
Odpovědět

Zpět na „Hnací soustava“