Cekani na Kalinu.

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Laďuša
Příspěvky: 12118
Registrován: stř lis 09, 2005 22:06
Bydliště: Klatovy / Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Laďuša »

Nulašestka píše:To víš, Corsa B byla v kombíku taky krátká, tak čemu se divíš?
No, u tý Korsy to aspoň vypadá jako kombík, u Kaly jsem si poprvý nebyl jist, jestli to neni chečbek. :P Přece jenom je eště kratší..teda minimálně opticky..
Michal Pokorný píše:JmJ napsal:
kdybych kalinu pripadne pochtival, tak proste dovezu kolo a zkusim, jestli se tam narve. jake pak s tim srani


tam přijeď rovnou na kole
hh, kolo na protiúčet :P
Člen LKCS; Honorowy klubowicz LKP [ELITE 5000]

Chatka 12 forever :toothy10: ►Stodolní II◄ :) Estonian-czech crazy night :partyman: Uctívač Vana Tallinnu. Propāns-butāns!
Osa Klatovy-Plzeň-Brno ;) Tři sestry <|||> Ladagang 8) °Expedice Eesti 2010°
Dva PoJeBy ze Skašova

Haben Sie Bratwurst?

:!: keréklampás :!:
Uživatelský avatar
ladalover
Příspěvky: 249
Registrován: čtv dub 20, 2006 11:24
Bydliště: Praha

Příspěvek od ladalover »

tady je info:
Přílohy
kalina info 2.JPG
kalina info.JPG
lada time is comming...
Lada 1500S, 1,5, r.v. 1978 1978 - dále
Citrónek XM 2,1D, r.v. 1991 04/2008-09/2009
Uživatelský avatar
zelvotron
Příspěvky: 6276
Registrován: čtv lis 23, 2006 10:32
Bydliště: Praha

Příspěvek od zelvotron »

Ha, takže koukám, že jsem byl mystifikován :) , co se týče velikosti kufru, takže 350 litrů, tj. o 100 méně než jedenáctka, no mě se to hned nezdálo... I když, zase bych neřek, že bude rozdíl až takovej. No mají v tom asi trochu zmatek, třeba údaj o max. objemu je trochu zcestnej...
21113 >>> 21113 >>> 21113

Komu není rady, tomu není pomoci.
Uživatelský avatar
Hurikán
Příspěvky: 5802
Registrován: čtv úno 17, 2005 11:07
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hurikán »

zelvotron píše:třeba údaj o max. objemu je trochu zcestnej...
Proč myslíš??? To by měla být velikost objemu až po střechu, nebo při sklopení Z sedaček. A hodnota je to v tomto případě naprosto odovídající.
Моя фотогалерея здесь.

Я слежу за тобой. Всегда!
Obrázek
Uživatelský avatar
zelvotron
Příspěvky: 6276
Registrován: čtv lis 23, 2006 10:32
Bydliště: Praha

Příspěvek od zelvotron »

Hurikán:
Mno je to málo, obvykle se udává jako maximální opravdu ten maximální, tj. se sklopenejma sedačkama, ale když si porovnáš hodnoty u všech typů kastlí, tak bych řek, že někde bude chyba:

hatch: 610 l
kombi: 650 l

(jen pro srovnání: sedan: 750 l, 2111: 1420 l)

Hlavně je divnej ten malej rozdíl oproti hatchbacku, velkej rozdíl mezi 111 a Kalinou bude možná v jiný normě, nebo jiným údaji...

(všechno je ze stránek lada.cz, třeba Němci udávaj trošku jiný hodnoty, mimochodem v Německu už není v nabídce sedan?! :shock: )
21113 >>> 21113 >>> 21113

Komu není rady, tomu není pomoci.
Uživatelský avatar
plavec
Příspěvky: 4715
Registrován: ned črc 22, 2007 19:38
Bydliště: Pelhřimov

Příspěvek od plavec »

ladalover píše:tady je info:
Koukám že tu taky někdo byl na vástavě Auto Praha 2008 a vzal si u p.Nedbala ten letáček na Kalinu kombajna.
Na prodej přebytečné N.D. na Ladu 111: http://forum.ladaklub.com/viewtopic.php ... rod%C3%A1m
znamení : KozoHroch :-D
Uživatelský avatar
plavec
Příspěvky: 4715
Registrován: ned črc 22, 2007 19:38
Bydliště: Pelhřimov

Příspěvek od plavec »

Ta kombíková kalina se mi taky páčí ale jak řekl Zelvotron- chyběly by mi boční kapsy v kufru vedle rezervy- tam vozím dost harampádí.A ta vyšší hrana nárazníku/kufru- ale tu bych oželel, přeci jen každý den v kufru lednici nevozím,aby mi tolik překážela.Jinak kastlik u spolujezdce mne velice zklamal- tam se moc blbostí nevejde.Ale sedačka jde krásně lehounce posouvat dopředu dozadu, to u 111ky vůbec.Prý už to nemá u stropu ten vrčící větráček,tak už jen aby řidiče neotravovala za jízdy meluzína někde ve dveřích.Ale kdybych do toho auta sedl a nevěděl že je to Lada, tak bych to fakt neřekl že to lada je. :wink:
Na prodej přebytečné N.D. na Ladu 111: http://forum.ladaklub.com/viewtopic.php ... rod%C3%A1m
znamení : KozoHroch :-D
Uživatelský avatar
ladalover
Příspěvky: 249
Registrován: čtv dub 20, 2006 11:24
Bydliště: Praha

Příspěvek od ladalover »

plavec píše:
ladalover píše:tady je info:
Koukám že tu taky někdo byl na vástavě Auto Praha 2008 a vzal si u p.Nedbala ten letáček na Kalinu kombajna.
Nene, my jsme byli v CS Auto Lada na Koněvce, normálně v prodejně. Mají jí tam už dost dlouho, proto jsme byli překvapeni, když jste zde na fóru pořád čekali na Kalinu a ona tam už dávno čeká na vás. :-)
lada time is comming...
Lada 1500S, 1,5, r.v. 1978 1978 - dále
Citrónek XM 2,1D, r.v. 1991 04/2008-09/2009
Uživatelský avatar
radek mb
Příspěvky: 5187
Registrován: sob zář 18, 2004 01:38
Bydliště: okr.MB
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od radek mb »

plavec píše:.Ale kdybych do toho auta sedl a nevěděl že je to Lada, tak bych to fakt neřekl že to lada je. :wink:
:lol: :lol:
EAST RUNNER БРИГАДА.
ŠKODA Octavia II 1,9 TDi
Bratrstvo Vana Tallinn
/ KAWASAKI KLE 500 ČZ 175/477 ČZ 250/485 ČZ 175/487
Uživatelský avatar
zelvotron
Příspěvky: 6276
Registrován: čtv lis 23, 2006 10:32
Bydliště: Praha

Příspěvek od zelvotron »

plavec píše:krásně lehounce posouvat dopředu dozadu, to u 111ky vůbec
ohnutý kolejnice posuvu...
21113 >>> 21113 >>> 21113

Komu není rady, tomu není pomoci.
honzat
Příspěvky: 198
Registrován: stř dub 26, 2006 07:49
Bydliště: Tachov

Příspěvek od honzat »

Dneska jsem viděl jet přes Trnovou u Tachova Kalinu sedan nějakou takovou do červena, asi to byl Dmatej.
Uživatelský avatar
dmatej
Příspěvky: 2845
Registrován: pon bře 14, 2005 20:44
Bydliště: Přehýšov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od dmatej »

honzat píše:Dneska jsem viděl jet přes Trnovou u Tachova Kalinu sedan nějakou takovou do červena, asi to byl Dmatej.
Byl :-) Viděl jsem tam zase jednu 112 :-)
Stroje Laďka 2101 a Beruška 1118 a Punťa (Grande Punto) a Škleblík (VW Passat).
pivánek
Příspěvky: 4
Registrován: pon led 08, 2007 17:36

Příspěvek od pivánek »

Tak jsem zavítal do Lada-Citroenu v Jateční v Plzni, s tím, že bych měl zájem si prohlídnout Ladu Kalinu kombi. Po vkročení na půdu autosalonu jsem začal mít pochyby, jestli ještě Ladu vůbec prodávají - jediný náznak tohoto byl totiž hadr v rohu na zdi s logem ruské automobilky :(
Prodavač mi na mé přaní odpověděl, že oni mi Ladu objednají, ale testovací jízdu u nich čekat nemůžu - občas prý jim dovozce Lady postaví do autosalonu nějaký kousek, ale s ním stejně nesmí jezdit... Náhradní díly prý nejsou ale problém - i když v plzeňském regionu servisujou převážně jen Nivy. Na testovací jízdu a prohlídku vozu mi prodejce doporučil Mělník. Ale ještě víc mi doporučoval koupit Citroena :)
Celkově jsem měl pocit, že jsem jak mimozemšťan, když chci v Plzni kupovat Ladu - a že je to v podstatě "můj boj".
Prodavač by mi evidentně docela rád pomoh, ale přístup dovozce je takový jaký je = žádná reklama, žádná podpora prodeje, minimum informací.

LADA JE JEDINÁ AUTOMOBILKA, U KTERÉ ZÁKAZNÍK PŘEMLOUVÁ PRODEJCE, ABY MU PRODAL AUTO :D :D :D
Uživatelský avatar
paves
Příspěvky: 202
Registrován: pon dub 09, 2007 08:14
Bydliště: na vltave
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od paves »

lada je proste auto pro frajery ktery vedi co chteji :D to je nuda prijit do saluuunu a mit z ceho vybirat a jeste aby ti nekdo neco nutil, ne
bad sex is better than a good day at work
Jiri
Příspěvky: 867
Registrován: pon čer 07, 2004 22:41

Příspěvek od Jiri »

no když proda citroena tak ma provizi, když proda ladu tak ma starosti......
ve Slanem je taky nejaky autosalon s logem lady..ale jedinou ladu kterou clovek vidi tak je na silnici okolo , rozpada se a je plna cikanu ...
Odpovědět

Zpět na „Diskuse k modelu Kalina“