Blbiny do Bechyně

Podzimní sraz v Bechyni 1.10. 2005

Moderátor: Moderátoři

Příspěvekod Majo » čtv srp 25, 2005 07:29

Pátrač píše:mmj motory má většina naladěný od jara a pochybuju že nás tam bute tolik, aby jsme se s tím zdrželi jako posledně.

Ty si tu novy? Ja som sa zucastnil poslednych 5 velkych zrazov a Marek mal vzdy roboty vyse hlavy! Nikdy sa mu asi nestalo, ze by ladil menej nez 20 aut. Vacsinou tak 3/4 vsetkych zucastnenych aut prejde pod jeho rukami. Takze s tym, ze bude mat menej roboty by som neratal :wink:
Uživatelský avatar
Majo
 
Příspěvky: 6455
Registrován: úte čer 01, 2004 19:32
Bydliště: Zvolen

Příspěvekod Patrac » čtv srp 25, 2005 08:00

Majo píše:
Pátrač píše:mmj motory má většina naladěný od jara a pochybuju že nás tam bute tolik, aby jsme se s tím zdrželi jako posledně.

Ty si tu novy? Ja som sa zucastnil poslednych 5 velkych zrazov a Marek mal vzdy roboty vyse hlavy! Nikdy sa mu asi nestalo, ze by ladil menej nez 20 aut. Vacsinou tak 3/4 vsetkych zucastnenych aut prejde pod jeho rukami. Takze s tym, ze bude mat menej roboty by som neratal :wink:

Uvidíme. Já třeba motor mám naladěn z Trnavy ale stejně asi na tom budeme dělat. Předělávat LPG a budem osazovat favo rozdílko. plus předstih. Takže uvidíme. Třeba to bude lepší než na jaře. Tam bylo spousta aut poprvé a v takovým hooodně neseštelovaným stavu. :wink:
mmj přijede vůbec někdo ze slovače???
Lada Niva M:1/8,5
Kia Cee´d SW 12.12.2011- ???
21044 - ice dream rising 1.11.2006-19.12.2011
2107 - red storm rising 1.5.2003-1.11.2006
Uživatelský avatar
Patrac
 
Příspěvky: 3739
Registrován: stř srp 04, 2004 12:15
Bydliště: Brno - King field

Příspěvekod Ctirad Vyskočil » čtv srp 25, 2005 08:19

Pátrač píše:
Flipper Tom píše:byl bych spíš něco obecnějšího jako třeba tu jízdu zručnosti a nebo můžeme udělat ten losí test podle metodiky :)

Hele když jsem tohle navfhoval nechtěl jsem dělat deset věcí zároveň. Chtěl bych udělat nějaký sprinty, během toho co třeba marek bude ladit motory. mmj motory má většina naladěný od jara a pochybuju že nás tam bute tolik, aby jsme se s tím zdrželi jako posledně. Jak píše marek. potom hlava je " relativně na chvilku" a nechci toho dělat moc naráz. Nejde mi o to udělat všechno za jednu Bechyni a nechci tam generálkovat hlavu doslova. Šlo mi o to hlavu třeba rozdělat ukázat co kde je jak se sundávají ventily pružiny, seštelování ventilové vůle ať si to každej má možnost vyzkoušet pod dozorem Luďka Prostě sborku rozborku ne GO dělat ji tam skoro na koleně nevím ale dílna je dílna i když luděk je ochotný jet s vlekem a vzít ssebou pracovní stůl. Co se týče jízdy zručnosti. Problém je z čeho ji postavit. Táhnout tam pneumatiky je o ničem. Je to velký neskladný a když do ni najedeš..... Chtělo by to klasický kužely. Zkusím se zeptat jestli by nešly půjčit tady u nás v práci. Nebo bych mohl zkusit něco jednoduchýho vyrobit. tyčinky z gumy s vlaječkou a malým podsavcem třeba . Akorát nevím kdy. Apropós co se týče dílů. Mám doma celý motor 1500 vč sudané hlavy. Bohužel mám sice vahadla a spol ale chybí mi zatím vačka. A vzhledem k tomu že zase beru stan pro Marka a jede se mnou i moje přítekyně tak budu mít auto asi celkem doost plný.


Hele,když jsi tohle navrhoval,tak jsem říkal,že pomůžu.Dokonce už jsem se tu ptal,jestli náhodou nemá někdo kužely.Pokud nemá,tak něco vymyslím nebo při nejhorším vemu káru a na ní nějaký ty starý pneu.Tu jízdu zručnosti bych úplně nezavrhoval.Ale taky záleží na tom,jestli o to bude zájem.

Jinak jsi zapoměl krom jiného i na mě. :cry: :lol: Já jsem tu s autem nováček a Marek toho bude mít se mnou asi dost. :? :lol:
Ctirad
Uživatelský avatar
Ctirad Vyskočil
 
Příspěvky: 410
Registrován: stř dub 13, 2005 21:05
Bydliště: Morašice u Znojma

Příspěvekod Patrac » čtv srp 25, 2005 08:26

Lidi uvidíme. Nechci tomu dávat nějaký pravidla. Nechci nikoho do ničeho nutit. Jen mi přišlo trochu líto že pár lidí koukalo na marka pár na luďka azbytek se tam tak trošku bezcílně pohyboval a koukal na auta. Viděl bych to zase takovým volnějším stylem. Nějak trochu inteligentněji zaparkovat auta, o kus dál by se dalal dělat třeba ta jízda zručnosti a pak dál by se startovaly sprinty. Kdo by měl zájem koukal by na luďka nebo na marka, kdo by chtěl, mohl by si zkusit jízdu zručnosti a kdo by chtěl byla by možnost hodit sprintíka. Počítám že když marek bude mít dost práce tak Luděk ji tolik mít nebude asi takže by mohl trochu pomoct s tou hlavou. Ostatně uvidíme co se zrealizuje. Když o to bude alespoň trochu zájem jsem ochotný se postarat o organizaci na jaře. Tohle bude jen taková sonda, Jestli by to lidi bavilo a nebo jestli mají spíš zájem nechat to v dosavadním volném stylu. I když mi trošku vadilo že několik lidí vč mne si projelo bechyňský letiště a při návratu jsem měl tak trochu strach aby mi někdo nevlítl pod auto. Proto bych raději "testovací" dráhu o kousek zkrátil a tím to udělal i trošku bezpečnější.Nějak rovnou ze startu začít rovnat auta aby to trošičku mělo řád. Uvidíme jestli lidi budou ochotni spolupracovat a nebo jestli mne za moji snahu pošlou do prdele. :wink:
Lada Niva M:1/8,5
Kia Cee´d SW 12.12.2011- ???
21044 - ice dream rising 1.11.2006-19.12.2011
2107 - red storm rising 1.5.2003-1.11.2006
Uživatelský avatar
Patrac
 
Příspěvky: 3739
Registrován: stř srp 04, 2004 12:15
Bydliště: Brno - King field

Příspěvekod Pšenda » čtv srp 25, 2005 09:45

Co uspořádat Losí test?
Ford Sierra 2.9i V6 Manuál Ghia - 150 koní a jede to šíleně, jak jinak než na LPG
Pšenda
 
Příspěvky: 313
Registrován: úte čer 01, 2004 14:38
Bydliště: Praha

Příspěvekod Patrac » čtv srp 25, 2005 09:54

Pšenda píše:Co uspořádat Losí test?

Jo jenže na to by si musel mít asi standartní ladu a je tu vůbec někdo takový??? :lol:
Lada Niva M:1/8,5
Kia Cee´d SW 12.12.2011- ???
21044 - ice dream rising 1.11.2006-19.12.2011
2107 - red storm rising 1.5.2003-1.11.2006
Uživatelský avatar
Patrac
 
Příspěvky: 3739
Registrován: stř srp 04, 2004 12:15
Bydliště: Brno - King field

Příspěvekod Wolf » čtv srp 25, 2005 10:16

Je, ale budu si ji radeji hlidat. W.
Wolf
 
Příspěvky: 1246
Registrován: úte čer 01, 2004 11:14
Bydliště: Kraj Lučanů

Příspěvekod Honza » čtv srp 25, 2005 10:57

Pátrač píše:Jo jenže na to by si musel mít asi standartní ladu a je tu vůbec někdo takový??? :lol:

Ctirad. Stejně tomu chtěl dát nový lak, ne? :) :)
Honza
Uživatelský avatar
Honza
 
Příspěvky: 62
Registrován: stř kvě 26, 2004 12:01
Bydliště: Praha

Příspěvekod Patrac » čtv srp 25, 2005 10:59

Honza píše:
Pátrač píše:Jo jenže na to by si musel mít asi standartní ladu a je tu vůbec někdo takový??? :lol:

Ctirad. Stejně tomu chtěl dát nový lak, ne? :) :)

No já taky ale obrušovat ten starý budu raději doma a ne an asfaltu na letišti... :roll:
Lada Niva M:1/8,5
Kia Cee´d SW 12.12.2011- ???
21044 - ice dream rising 1.11.2006-19.12.2011
2107 - red storm rising 1.5.2003-1.11.2006
Uživatelský avatar
Patrac
 
Příspěvky: 3739
Registrován: stř srp 04, 2004 12:15
Bydliště: Brno - King field

Příspěvekod Ctirad Vyskočil » čtv srp 25, 2005 11:03

Honza píše:
Pátrač píše:Jo jenže na to by si musel mít asi standartní ladu a je tu vůbec někdo takový??? :lol:

Ctirad. Stejně tomu chtěl dát nový lak, ne? :) :)


No klouzat po střeše se mi zrovna nechce. :lol: A navíc nemám přilbu. :lol:
Ctirad
Uživatelský avatar
Ctirad Vyskočil
 
Příspěvky: 410
Registrován: stř dub 13, 2005 21:05
Bydliště: Morašice u Znojma

Příspěvekod Wolf » čtv srp 25, 2005 11:09

Ctirad Vyskočil píše:No klouzat po střeše se mi zrovna nechce. :lol: A navíc nemám přilbu. :lol:

Prilbu muzu privezt :D . W.
Wolf
 
Příspěvky: 1246
Registrován: úte čer 01, 2004 11:14
Bydliště: Kraj Lučanů

Příspěvekod Ctirad Vyskočil » čtv srp 25, 2005 13:56

Wolf

Dík,seš hodnej. :lol: Ale radši bych zůstal u něčeho,co nebude tak bolet mojí 30ti letou Laděnku. :lol:
Ctirad
Uživatelský avatar
Ctirad Vyskočil
 
Příspěvky: 410
Registrován: stř dub 13, 2005 21:05
Bydliště: Morašice u Znojma

Příspěvekod dmatej » čtv srp 25, 2005 17:48

Taky rád pomůžu, ale asi je třeba se na tom domluvit předem, jinak to dopadne jako minule - že se každej zhruba po hodince někoho optá, co bude s jízdou zručnosti a dostane odpověď "nevim".
Zatím nevím, jestli budu mít auto, ale pokud ne, stejně nebudu mít co na práci. a jestli jo, tak se chvilka stejně určitě najde ;-)
Stroje Laďka 2101 a Beruška 1118 a Punťa (Grande Punto).
Uživatelský avatar
dmatej
 
Příspěvky: 2844
Registrován: pon bře 14, 2005 20:44
Bydliště: Přehýšov

Re: Blbiny do Bechyně

Příspěvekod capodrak » čtv srp 25, 2005 20:01

Ctirad Vyskočil píše:
Pátrač píše:Chtěl bych udělat Bechyni trošičku jen malinko organizovanější. Nehodlám nikoho do ničeho tlačit. Prostě kdo bude mít zájem si něco vyzkoušet, tak bude mít možnost. Vím už se to tady probíralo. Možná to umře pro nedostatek ochoty ale přesto chtěl bych udělat takový nějaký program a proto se táži lidí kdo pojede do Bechyně, byl li by někdo ochcotný mi s tím trochu pomoct. a kdo by byl ochotný něco udělat. Po zkušenosti z Trnavy je mi jasný že se nikdo do ničeho extra nepohrne ale stálo by za to udělat třeba
Jízda zručnosti
organizovanější sprinty (alespoň jako v Trnavě)
plus mne napadlo po trnavě třeba nějakou předváděčku montáže nebo demontáže pro nezkušené. Třeba ropzborka převodovky hlavy motoru nebo něco takovýho. šel by ste někdo do toho???

Klidně pomůžu.Jízda zručnosti mi přijde jako dobrej nápad.Co takhle ještě udělat zimní Bechyni se školou smyku?Teda když bude sníh.Letišě je k tomu jako dělaný.
a ktomu aby si ochotní sebevrazi vzaly letní kola :wink: ..jinak dobej nápad
Uživatelský avatar
capodrak
 
Příspěvky: 224
Registrován: pon pro 20, 2004 23:14
Bydliště: Boskovice

Příspěvekod capodrak » čtv srp 25, 2005 20:02

dmatej píše:Taky rád pomůžu, ale asi je třeba se na tom domluvit předem, jinak to dopadne jako minule - že se každej zhruba po hodince někoho optá, co bude s jízdou zručnosti a dostane odpověď "nevim".
Zatím nevím, jestli budu mít auto, ale pokud ne, stejně nebudu mít co na práci. a jestli jo, tak se chvilka stejně určitě najde ;-)
Ja doufám že auto mít budeš :wink: a doufám že si to rozdáme ve zručnosti jedn doufám že si nebudu hrát na Logana :!:
Uživatelský avatar
capodrak
 
Příspěvky: 224
Registrován: pon pro 20, 2004 23:14
Bydliště: Boskovice

PředchozíDalší

Zpět na Bechyně 6

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků