Blbiny do Bechyně

Podzimní sraz v Bechyni 1.10. 2005

Moderátor: Moderátoři

Příspěvekod Števo » stř srp 17, 2005 17:04

Patrac: Zlozenie a naspak nalozenie hlavy uz bolo(teraz v Bechyni). Len akosi nikdo nedaval pozor :D :D :D :D :D .
Števo
 
Příspěvky: 298
Registrován: čtv říj 21, 2004 21:04
Bydliště: Veĺký Krtíš

Re: Blbiny do Bechyně

Příspěvekod Ctirad Vyskočil » stř srp 17, 2005 18:17

Pátrač píše:Chtěl bych udělat Bechyni trošičku jen malinko organizovanější. Nehodlám nikoho do ničeho tlačit. Prostě kdo bude mít zájem si něco vyzkoušet, tak bude mít možnost. Vím už se to tady probíralo. Možná to umře pro nedostatek ochoty ale přesto chtěl bych udělat takový nějaký program a proto se táži lidí kdo pojede do Bechyně, byl li by někdo ochcotný mi s tím trochu pomoct. a kdo by byl ochotný něco udělat. Po zkušenosti z Trnavy je mi jasný že se nikdo do ničeho extra nepohrne ale stálo by za to udělat třeba
Jízda zručnosti
organizovanější sprinty (alespoň jako v Trnavě)
plus mne napadlo po trnavě třeba nějakou předváděčku montáže nebo demontáže pro nezkušené. Třeba ropzborka převodovky hlavy motoru nebo něco takovýho. šel by ste někdo do toho???


Klidně pomůžu.Jízda zručnosti mi přijde jako dobrej nápad.Co takhle ještě udělat zimní Bechyni se školou smyku?Teda když bude sníh.Letišě je k tomu jako dělaný.
Ctirad
Uživatelský avatar
Ctirad Vyskočil
 
Příspěvky: 410
Registrován: stř dub 13, 2005 21:05
Bydliště: Morašice u Znojma

Příspěvekod Majo » stř srp 17, 2005 20:08

Ctirade, nestras so snehom 1.oktobra :wink:
Bohuzial, tejto Bechyne sa asi nezucastnim, takze tentokrat si atrakciu vymyslite pekne sami :lol:

Skoda, ze ten menic napatia je len do 150W a ta flexa ma 500W. Az tak perfektne to zas nefungovalo :) Flexka sa sice tocila no tak 1/5tinovymi otackami. Ale aspon ze nic nezhorelo :lol: COcku to by sme museli pospajat aspon 10 menicov a 10 bateriek aby to aspon jeden blatnik zvladlo :lol:
_________________________________________________
Ale ak by ste si nic nenasli, tak Vam hlavu na GO kludne dodam, potrebujem spravit komplet motor, tak Vam hlavu rad prenecham, stejne neznasam pastovanie ventilov - ale spravit poriadne - nie ze cez ne budem stracat tlak! :wink:
Uživatelský avatar
Majo
 
Příspěvky: 6455
Registrován: úte čer 01, 2004 19:32
Bydliště: Zvolen

Příspěvekod Ctirad Vyskočil » stř srp 17, 2005 20:49

Majo,neboj nestraším se sněhem.Jen jsem myslel udělat 7.sraz v Bechyni třeba v lednu (v januári) na sněhu. :wink:
Ctirad
Uživatelský avatar
Ctirad Vyskočil
 
Příspěvky: 410
Registrován: stř dub 13, 2005 21:05
Bydliště: Morašice u Znojma

Příspěvekod dmatej » stř srp 17, 2005 20:54

Ctirad Vyskočil píše:Majo,neboj nestraším se sněhem.Jen jsem myslel udělat 7.sraz v Bechyni třeba v lednu (v januári) na sněhu. :wink:


Byl bych pro - třeba už budu mít čím přijet ;-) Už se na tom pracuje!
Má to jeden problém - ubytování.
Zkusíme nahodit téma ;-)
Stroje Laďka 2101 a Beruška 1118 a Punťa (Grande Punto).
Uživatelský avatar
dmatej
 
Příspěvky: 2844
Registrován: pon bře 14, 2005 20:44
Bydliště: Přehýšov

Příspěvekod SalWador » pát srp 19, 2005 16:39

Drobek81 píše:Asi ale radsi zustanem u tech motoru prevodovek a rozvodovek :-)
Jedna čtyřstupňová převodovka, která je zralá na rozborku se mi válí doma... :wink:
SalWador
Uživatelský avatar
SalWador
 
Příspěvky: 415
Registrován: stř čer 02, 2004 22:20
Bydliště: Dobruška

Příspěvekod Drobek81 » pát srp 19, 2005 21:54

SalWador píše:
Drobek81 píše:Asi ale radsi zustanem u tech motoru prevodovek a rozvodovek :-)
Jedna čtyřstupňová převodovka, která je zralá na rozborku se mi válí doma... :wink:


Zalezi co chces menit, jestli synchrony tak podle reakci tech co nove synchrony dali bych pouzil radsi z jine prevodovky.Mezi nama myslis ze ma vubec cenu resit 4q prevodovku :shock:
Ale jestli o to stojis myslim ze to nebude problem, staci sehnat dily ktere bys chtel vymenit...A hlavne koupit gufera...
Uživatelský avatar
Drobek81
 
Příspěvky: 2129
Registrován: pon lis 01, 2004 19:47
Bydliště: Brno-Vyškov

Příspěvekod Křečík Barbuška » ned srp 21, 2005 22:29

Drobek81 píše:Chlapi a co treba napriste delat neco co potrebuje snad kazdy?Co takhle vzit COcko a vyvarit kastli :shock: :wink: :D


Pokud se toho někdo ujme, tak přijedu s jedním oříškem, spíše OŘECHEM. :lol:
Lada Granta Liftback 1,6 16V - skoro normální auto
Lada Kalina 1117 1,6 8V - neopodstatněné a nenaplněné naděje
ex VAZ 2105, VAZ 2104, VAZ 2107
Uživatelský avatar
Křečík Barbuška
 
Příspěvky: 11021
Registrován: ned srp 29, 2004 09:01
Bydliště: Brno

Re: Blbiny do Bechyně

Příspěvekod Ctirad Vyskočil » stř srp 24, 2005 07:59

Pátrač píše:Chtěl bych udělat Bechyni trošičku jen malinko organizovanější. Nehodlám nikoho do ničeho tlačit. Prostě kdo bude mít zájem si něco vyzkoušet, tak bude mít možnost. Vím už se to tady probíralo. Možná to umře pro nedostatek ochoty ale přesto chtěl bych udělat takový nějaký program a proto se táži lidí kdo pojede do Bechyně, byl li by někdo ochcotný mi s tím trochu pomoct. a kdo by byl ochotný něco udělat. Po zkušenosti z Trnavy je mi jasný že se nikdo do ničeho extra nepohrne ale stálo by za to udělat třeba
Jízda zručnosti
organizovanější sprinty (alespoň jako v Trnavě)
plus mne napadlo po trnavě třeba nějakou předváděčku montáže nebo demontáže pro nezkušené. Třeba ropzborka převodovky hlavy motoru nebo něco takovýho. šel by ste někdo do toho???


Tak rozborky bychom měli.Co to ostatní?Mám vzít sebou nějaký starý gumy nebo má někdo kužely?
Ctirad
Uživatelský avatar
Ctirad Vyskočil
 
Příspěvky: 410
Registrován: stř dub 13, 2005 21:05
Bydliště: Morašice u Znojma

Příspěvekod Drobek81 » stř srp 24, 2005 08:16

Koko Loko píše:
Drobek81 píše:Chlapi a co treba napriste delat neco co potrebuje snad kazdy?Co takhle vzit COcko a vyvarit kastli :shock: :wink: :D


Pokud se toho někdo ujme, tak přijedu s jedním oříškem, spíše OŘECHEM. :lol:


:shock: ja psal vyvarit kastli a ne udelat novou :wink: :lol: :lol: :lol:
Ale neboj, myslim ze sme na tom podobne...
Uživatelský avatar
Drobek81
 
Příspěvky: 2129
Registrován: pon lis 01, 2004 19:47
Bydliště: Brno-Vyškov

Příspěvekod Patrac » stř srp 24, 2005 08:46

Drobek81 píše:
Koko Loko píše:
Drobek81 píše:Chlapi a co treba napriste delat neco co potrebuje snad kazdy?Co takhle vzit COcko a vyvarit kastli :shock: :wink: :D


Pokud se toho někdo ujme, tak přijedu s jedním oříškem, spíše OŘECHEM. :lol:


:shock: ja psal vyvarit kastli a ne udelat novou :wink: :lol: :lol: :lol:
Ale neboj, myslim ze sme na tom podobne...

Jo jenže tobě tu kastli novou uděláme za 10 minut s klubem samolepící pásky :lol: :lol:
Lada Niva M:1/8,5
Kia Cee´d SW 12.12.2011- ???
21044 - ice dream rising 1.11.2006-19.12.2011
2107 - red storm rising 1.5.2003-1.11.2006
Uživatelský avatar
Patrac
 
Příspěvky: 3739
Registrován: stř srp 04, 2004 12:15
Bydliště: Brno - King field

Příspěvekod Drobek81 » stř srp 24, 2005 10:53

:shock: :? No jo no mas recht, minulej tejden sem daval novou a zas prsi...To je o nervy :lol:
Uživatelský avatar
Drobek81
 
Příspěvky: 2129
Registrován: pon lis 01, 2004 19:47
Bydliště: Brno-Vyškov

Příspěvekod Marek » stř srp 24, 2005 21:05

Hoši - viděl bych to asi tak:

Přivezte hlavu a uděláme hlavu.
Přivezte diferenciál a uděláme diferenciál.
Přivezte převodovky a uděláme převodovky.
Přivezte motor a já ho klidně udělám taky, mně je to absolutně šumák! Jen nevím, jak to celé dostanete do cca desetihodinové akce :wink: . No, ale to už nechám na vaší fantazii :D .

Faktem je, že repase motoru mi trvá řádově několik hodin, a to včetně hlavy (viz dmatej a jeho 21053 v únoru). Flákal jsem se, bylo počasí na pojď mi jebat (teplota na nule) a navíc jsem měl chřipku, tak mi to trvalo asi 12 hodin. Ale v Bechyni bude krásné počasí (mám to objednané) a tudíž není problém udělat i repasi motoru. Čili tím chci říct, že GO hlavy je proti tomu procházka sadem růží.
RENAULT Mégane Grandtour *04/2008 - 1,5dCi 78kW (06/2016-)
RENAULT Scénic *05/2012 - 1,4TCe 96kW (10/2023-)
Marek
 
Příspěvky: 5266
Registrován: úte čer 01, 2004 21:31
Bydliště: Třebíč, CZ

Příspěvekod Flipper Tom » stř srp 24, 2005 22:06

byl bych spíš něco obecnějšího jako třeba tu jízdu zručnosti a nebo můžeme udělat ten losí test podle metodiky :)
Uživatelský avatar
Flipper Tom
 
Příspěvky: 403
Registrován: úte čer 01, 2004 08:11
Bydliště: Liberec

Příspěvekod Patrac » čtv srp 25, 2005 06:42

Flipper Tom píše:byl bych spíš něco obecnějšího jako třeba tu jízdu zručnosti a nebo můžeme udělat ten losí test podle metodiky :)

Hele když jsem tohle navfhoval nechtěl jsem dělat deset věcí zároveň. Chtěl bych udělat nějaký sprinty, během toho co třeba marek bude ladit motory. mmj motory má většina naladěný od jara a pochybuju že nás tam bute tolik, aby jsme se s tím zdrželi jako posledně. Jak píše marek. potom hlava je " relativně na chvilku" a nechci toho dělat moc naráz. Nejde mi o to udělat všechno za jednu Bechyni a nechci tam generálkovat hlavu doslova. Šlo mi o to hlavu třeba rozdělat ukázat co kde je jak se sundávají ventily pružiny, seštelování ventilové vůle ať si to každej má možnost vyzkoušet pod dozorem Luďka Prostě sborku rozborku ne GO dělat ji tam skoro na koleně nevím ale dílna je dílna i když luděk je ochotný jet s vlekem a vzít ssebou pracovní stůl. Co se týče jízdy zručnosti. Problém je z čeho ji postavit. Táhnout tam pneumatiky je o ničem. Je to velký neskladný a když do ni najedeš..... Chtělo by to klasický kužely. Zkusím se zeptat jestli by nešly půjčit tady u nás v práci. Nebo bych mohl zkusit něco jednoduchýho vyrobit. tyčinky z gumy s vlaječkou a malým podsavcem třeba . Akorát nevím kdy. Apropós co se týče dílů. Mám doma celý motor 1500 vč sudané hlavy. Bohužel mám sice vahadla a spol ale chybí mi zatím vačka. A vzhledem k tomu že zase beru stan pro Marka a jede se mnou i moje přítekyně tak budu mít auto asi celkem doost plný.
Lada Niva M:1/8,5
Kia Cee´d SW 12.12.2011- ???
21044 - ice dream rising 1.11.2006-19.12.2011
2107 - red storm rising 1.5.2003-1.11.2006
Uživatelský avatar
Patrac
 
Příspěvky: 3739
Registrován: stř srp 04, 2004 12:15
Bydliště: Brno - King field

PředchozíDalší

Zpět na Bechyně 6

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků