prodat ... neprodat ... (to be or not to be :-) )

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
tavri
Příspěvky: 1393
Registrován: pát čer 24, 2005 12:43
Bydliště: Trutnov

Příspěvek od tavri »

Erfolgreiches Gebot: EUR 1.231,00
Dodge Avenger 2.0 VVT
Uživatelský avatar
radek mb
Příspěvky: 5187
Registrován: sob zář 18, 2004 01:38
Bydliště: okr.MB
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od radek mb »

tavri píše:Erfolgreiches Gebot: EUR 1.231,00
prosím překlad :wink:
EAST RUNNER БРИГАДА.
ŠKODA Octavia II 1,9 TDi
Bratrstvo Vana Tallinn
/ KAWASAKI KLE 500 ČZ 175/477 ČZ 250/485 ČZ 175/487
Uživatelský avatar
tavri
Příspěvky: 1393
Registrován: pát čer 24, 2005 12:43
Bydliště: Trutnov

Příspěvek od tavri »

Dodge Avenger 2.0 VVT
Uživatelský avatar
radek mb
Příspěvky: 5187
Registrován: sob zář 18, 2004 01:38
Bydliště: okr.MB
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od radek mb »

hmm,v dnešní době je to tak 32000 korun(hrubý odhad).Na tý fotce to má francouzský čísla.Asi ani na západ od našich hranic to nemá velkou hodnotu.Nezbývá než si vypít ten kalich hořkosti do dna :D a dojezdit to,dokud se to nerozpane naprach :twisted: Jak jsem ovšem zjistil po zimě u mé 110,tak ten poločas rozpadu karoserie se blíží mílovými kroky :|
U nebohý East Runner :cry: měl karoserii v lepším stavu a to byl o 11 let starší :!:
EAST RUNNER БРИГАДА.
ŠKODA Octavia II 1,9 TDi
Bratrstvo Vana Tallinn
/ KAWASAKI KLE 500 ČZ 175/477 ČZ 250/485 ČZ 175/487
Uživatelský avatar
tavri
Příspěvky: 1393
Registrován: pát čer 24, 2005 12:43
Bydliště: Trutnov

Příspěvek od tavri »

No nic moc... jsem čekal víc, že bych to tam taky prdnul od eura :-)
Můj pravý přední podběh, nahoře byl vybublinkovaný lak, tak jsem do toho nehtem sáhnul, lak se odloupnul, v ruce jsem zrovna držel klíč desítku, když jsem odpojoval baterku, tak si říkám, to snad není skrz, tak do toho tím klíčem zkusmo ďoubnu a co bys řekl? Šlo to skrz :!:
A to Ladu denně garážuju.
Mein Gott.
Dodge Avenger 2.0 VVT
Jiri
Příspěvky: 867
Registrován: pon čer 07, 2004 22:41

Příspěvek od Jiri »

Tavri:-) moc to nerozpitvavej a prodavej! metrak rezistinu zespoda, kilo lestenky na kastli a a ulovit nejakyho perspekrivniho kupce ... :-)
perspektivni kupec plati hotove a bydli daleko :-)))
jeste dve zimy a bude to deravy jak emental......taky jsem si rikal kam se podel ten zinek co mel byt na kastli

otazku bych polozil jinak prodat ladu a nebo si koupit COckovou svarecku?


opakuju již ponekolikate "vyrobce pise resurs avtomobila 150 000km" meli by jsme mu verit....... tak jako nepochybujeme doporuceni pro nastaveni geometrie, atd,atd...
Uživatelský avatar
zelvotron
Příspěvky: 6276
Registrován: čtv lis 23, 2006 10:32
Bydliště: Praha

Příspěvek od zelvotron »

tavri píše:Jeden starší pán u nás si už delší dobu dělá zálusk na tu moji desítku. Chodí kolem ní jak mlsnej kocour. Doteď jezdí bílou shnilou š120. ....
tavri píše:Můj pravý přední podběh, nahoře byl vybublinkovaný lak, tak jsem do toho nehtem sáhnul, lak se odloupnul, v ruce jsem zrovna držel klíč desítku, když jsem odpojoval baterku, tak si říkám, to snad není skrz, tak do toho tím klíčem zkusmo ďoubnu a co bys řekl? Šlo to skrz :!:
A to Ladu denně garážuju.
Mein Gott.
No tak koukám, že by pán vyměnil shnilou bílou stodvacítku za shnilou bílou stodesítku, to mu přeci nemůžeš udělat :mrgreen:
21113 >>> 21113 >>> 21113

Komu není rady, tomu není pomoci.
Uživatelský avatar
tavri
Příspěvky: 1393
Registrován: pát čer 24, 2005 12:43
Bydliště: Trutnov

Příspěvek od tavri »

Tak je to vyřešeno, pan zahrádkář mě nezlomil a koupil si Fiat Palio za 700 EUR. Jednou tolik dal prý za dovoz a zbytek za přihlášení. Jel si pro něj totiž až někam k Římu! Auto 9 let starý, 100 tis. km najeto ho vyšlo na 50 tis. Kč.
A já dalšího kupce nemám a nesháním, prozatím...

Obrázekčerven 2003
Dodge Avenger 2.0 VVT
Uživatelský avatar
zelvotron
Příspěvky: 6276
Registrován: čtv lis 23, 2006 10:32
Bydliště: Praha

Příspěvek od zelvotron »

Koukám, že pán je celkem dobrodruh :) a to si koupil ten kombík co se jeden čas prodával i u nás, nebo něco jinýho?
21113 >>> 21113 >>> 21113

Komu není rady, tomu není pomoci.
Uživatelský avatar
tavri
Příspěvky: 1393
Registrován: pát čer 24, 2005 12:43
Bydliště: Trutnov

Příspěvek od tavri »

Taky překvapil, člověk v letech, co nevyrazí z města a jede max. na zahrádku, se vypraví až do Říma :-) Je to ten kombík.
Dodge Avenger 2.0 VVT
Uživatelský avatar
tavri
Příspěvky: 1393
Registrován: pát čer 24, 2005 12:43
Bydliště: Trutnov

Příspěvek od tavri »

Nevím kam to napsat, právě jsem dočasně pořídil Favorita, jeden z prvních modelů, půjdou na něj dát disky z mojí 2110? Možná plavec bude vědět... Rozteč je 98, ale co ET?
Dodge Avenger 2.0 VVT
Uživatelský avatar
zelvotron
Příspěvky: 6276
Registrován: čtv lis 23, 2006 10:32
Bydliště: Praha

Příspěvek od zelvotron »

38 mm. Myslím, že Čahoun kdysi měl vzadu disky z formana, než upgradoval na 15"

btw vítej v klubu :lol:
21113 >>> 21113 >>> 21113

Komu není rady, tomu není pomoci.
Uživatelský avatar
plavec
Příspěvky: 4715
Registrován: ned črc 22, 2007 19:38
Bydliště: Pelhřimov

Příspěvek od plavec »

tavri píše:Nevím kam to napsat, právě jsem dočasně pořídil Favorita, jeden z prvních modelů, půjdou na něj dát disky z mojí 2110? Možná plavec bude vědět... Rozteč je 98, ale co ET?
Tak disky z favorita na ladu dostaneš, opačně by to snad mělo jít taky, ale nezkoušel jsem to, zítra Ti to zkusím. Ta rozteč 4x98 je asi do r.v.92,nebo 93 a středová díra disku je o 0,5mm větší, takže bych to neřešil.
Jo a kdybys něco chtěl na favorita, tak se mi doma válí různá veteš a brabeniště drobností.Pošli fotku, jak to fáčko vypadá. A co koroze?Vydrží to ještě chvíli?
Na prodej přebytečné N.D. na Ladu 111: http://forum.ladaklub.com/viewtopic.php ... rod%C3%A1m
znamení : KozoHroch :-D
Uživatelský avatar
plavec
Příspěvky: 4715
Registrován: ned črc 22, 2007 19:38
Bydliště: Pelhřimov

Příspěvek od plavec »

Jo tak asi uděláme klub Fávo-VAZ ovců. a už bysme byli 3 členové. :roll: A protože mě stojí ta největší popelnice na zahradě už dlouho, tak se jmenuju předdsedou :P :lol: :lol: :lol:
Na prodej přebytečné N.D. na Ladu 111: http://forum.ladaklub.com/viewtopic.php ... rod%C3%A1m
znamení : KozoHroch :-D
Uživatelský avatar
tavri
Příspěvky: 1393
Registrován: pát čer 24, 2005 12:43
Bydliště: Trutnov

Příspěvek od tavri »

Potřebuju to opačně, disky z Lady hodit na Fávo. Má technickou jen do října a pak půjde sběrny vraků, aby to šlo odhlásit. Koroze je přímo strašná.
Motor nějak kucká, nepříjemným zjištěním je, že nemám čím povolit svíčky, nejsou tam ty klasické široké na klíč 21.
Dodge Avenger 2.0 VVT
Odpovědět

Zpět na „Diskuse k modelové řadě“