2103 jak z praku

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Fuksa.Tomas
Příspěvky: 309
Registrován: ned pro 11, 2005 20:05
Bydliště: Chrast
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Fuksa.Tomas »

spodek
Přílohy
100_0142.jpg
100_0152.jpg
rosta
Příspěvky: 1417
Registrován: ned led 07, 2007 12:53
Bydliště: Moravany u Holic

Příspěvek od rosta »

pěkná práce ale jak je člověk úžasně zasr.... od tlumexu co ? když leží pod autem a stříká podlahu :?
když jsem byl malý vozili mě ladou a od té doby....
Uživatelský avatar
Laďuša
Příspěvky: 12126
Registrován: stř lis 09, 2005 22:06
Bydliště: Klatovy / Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Laďuša »

rosta píše:pěkná práce ale jak je člověk úžasně zasr.... od tlumexu co ? když leží pod autem a stříká podlahu :?
Mě povídej...aji trencle mam od konkoru.... :mrgreen: A zákeřnou fotku, kde vypadam dobře jako ten maskovanej..... Zpod blatníků to kape na hlavu.... :P
Člen LKCS; Honorowy klubowicz LKP [ELITE 5000]

Chatka 12 forever :toothy10: ►Stodolní II◄ :) Estonian-czech crazy night :partyman: Uctívač Vana Tallinnu. Propāns-butāns!
Osa Klatovy-Plzeň-Brno ;) Tři sestry <|||> Ladagang 8) °Expedice Eesti 2010°
Dva PoJeBy ze Skašova

Haben Sie Bratwurst?

:!: keréklampás :!:
Fuksa.Tomas
Příspěvky: 309
Registrován: ned pro 11, 2005 20:05
Bydliště: Chrast
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Fuksa.Tomas »

To mi povídej.Myslel jsem že se budu koupat v ředidle.
rosta
Příspěvky: 1417
Registrován: ned led 07, 2007 12:53
Bydliště: Moravany u Holic

Příspěvek od rosta »

:lol: aslespon nezrezneš :lol: :lol:
když jsem byl malý vozili mě ladou a od té doby....
Fuksa.Tomas
Příspěvky: 309
Registrován: ned pro 11, 2005 20:05
Bydliště: Chrast
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Fuksa.Tomas »

Takže konečně komplet udělané přední brzdy.
Přílohy
100_0164.jpg
Little Red Riding Hood
Příspěvky: 2585
Registrován: ned zář 25, 2005 21:38
Bydliště: Olomoucity-Brnotown
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Little Red Riding Hood »

Fuksa.Tomas, bylo to třeba??: aby jsi ted nenadával..
Fuksa.Tomas
Příspěvky: 309
Registrován: ned pro 11, 2005 20:05
Bydliště: Chrast
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Fuksa.Tomas »

Little Red Riding Hood píše:Fuksa.Tomas, bylo to třeba??: aby jsi ted nenadával..
No docela třeba to bylo protože to brutálně tahalo k jedný straně.Tak když už jsem v tom byl tak jsem udělal obě strany.A proč bych měl nadávat?
Uživatelský avatar
Hurikán
Příspěvky: 5802
Registrován: čtv úno 17, 2005 11:07
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hurikán »

Máš to udělané pěkně a vše je tak, jak by mělo být, až na jednu věc - a to vodící tyčky destiček. Máš je dané opačně, temováním a pružinkama ven. Ty mají být na vnitřní straně!

Dokonce máš na oku hadice i pojistné držáky. Jak se tak na to ještě jednou dívám, mám pocit, jestli nemáš hadici nějak překroucenou. Možná to ale je zkreslené jen na fotce.
Моя фотогалерея здесь.

Я слежу за тобой. Всегда!
Obrázek
Fuksa.Tomas
Příspěvky: 309
Registrován: ned pro 11, 2005 20:05
Bydliště: Chrast
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Fuksa.Tomas »

Hurikán píše:Máš to udělané pěkně a vše je tak, jak by mělo být, až na jednu věc - a to vodící tyčky destiček. Máš je dané opačně, temováním a pružinkama ven. Ty mají být na vnitřní straně!

Dokonce máš na oku hadice i pojistné držáky. Jak se tak na to ještě jednou dívám, mám pocit, jestli nemáš hadici nějak překroucenou. Možná to ale je zkreslené jen na fotce.

A ty vodící tyčky to vadí že jsou obráceně?Protože takhle tam byli daný už od začátku co to auto mám takže mi to nepřišlo že by byli špatně.
Uživatelský avatar
Vašátor
Příspěvky: 9384
Registrován: pon lis 01, 2004 13:56
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vašátor »

Nevím jak u disků 2103, ale u 2101 ty tyčky drhnou o disk...
Vašátor / TŘI SESTRY <III> LADA GANG / osa Brno - Plzeň / cituji "ladaklub je jen náhodně zformovaná banda hovad"
http://www.classic-oldtimer.cz _______ http://ladaauto.wz.cz _______ http://tatry.kvalitne.cz/
Uživatelský avatar
Hurikán
Příspěvky: 5802
Registrován: čtv úno 17, 2005 11:07
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hurikán »

Nejde jen o drhnutí. 03 disky to snesou díky většímu ET. 05 disky ale už drhnou taky.

Hlavní problém ale budeš mít, až budeš chtít tyčky vyndat ven. Rády totiž přirostou a pak je musíš vyklepat ven kladivem přes vyrážecí trn. A zevnitř blatníku zcela určitě neuděláš!
Моя фотогалерея здесь.

Я слежу за тобой. Всегда!
Obrázek
Fuksa.Tomas
Příspěvky: 309
Registrován: ned pro 11, 2005 20:05
Bydliště: Chrast
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Fuksa.Tomas »

Hurikán píše:Nejde jen o drhnutí. 03 disky to snesou díky většímu ET. 05 disky ale už drhnou taky.

Hlavní problém ale budeš mít, až budeš chtít tyčky vyndat ven. Rády totiž přirostou a pak je musíš vyklepat ven kladivem přes vyrážecí trn. A zevnitř blatníku zcela určitě neuděláš!
Děkuju za radu určitě to přehodím.
Uživatelský avatar
Hurikán
Příspěvky: 5802
Registrován: čtv úno 17, 2005 11:07
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hurikán »

Fuksa.Tomas píše:
Hurikán píše:Nejde jen o drhnutí. 03 disky to snesou díky většímu ET. 05 disky ale už drhnou taky.

Hlavní problém ale budeš mít, až budeš chtít tyčky vyndat ven. Rády totiž přirostou a pak je musíš vyklepat ven kladivem přes vyrážecí trn. A zevnitř blatníku zcela určitě neuděláš!
Děkuju za radu určitě to přehodím.
:wink: Není zač.

Já se s tím namordoval u jednoho auta, kde to takhle kdysi někdo udělal a byl to hrozný porod. Nakonec jsem to vyřešil flexou.
Моя фотогалерея здесь.

Я слежу за тобой. Всегда!
Obrázek
Uživatelský avatar
Teepee
Příspěvky: 4301
Registrován: čtv bře 10, 2005 13:20
Bydliště: Praha západ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Teepee »

Hurikán píše:Hlavní problém ale budeš mít, až budeš chtít tyčky vyndat ven. Rády totiž přirostou a pak je musíš vyklepat ven kladivem přes vyrážecí trn. A zevnitř blatníku zcela určitě neuděláš!
Na druhou stranu mě teď napadlo, takhle se s nimi snadno jednou za čas hne, skrz disk. A vyklepat vyrážecím trnem nevím, vždycky jsem je nejdřív rozhýbal tak 0,5cm sem a tam a pak to bylo skoro o vytahování ne o násilném vyrážení. Ale nikdy mi nepřirostly na fest. Mám je takhle http://www.mujweb.cz/www/teepee/lada/la ... G_6403.jpg a když se "kola" takhle natočí (jen volantem), tak tam zevnitř nějaké místo na vyklepnutí bude. Násilí které potřebuje více prostoru než je tento nemusí snést oka tyček.
Bílý LADA a okřídlená spol.
Odpovědět

Zpět na „Diskuse k modelové řadě“