věz, že bude lepší, naž na tvým OrechoviMajo píše:mne osobne sa na Kaline nepaci kratky predok/deformacna zona/
Priora
Moderátor: Moderátoři
- Laďuša
- Příspěvky: 12140
- Registrován: stř lis 09, 2005 22:06
- Bydliště: Klatovy / Plzeň
- Kontaktovat uživatele:
Člen LKCS; Honorowy klubowicz LKP [ELITE 5000]
Chatka 12 forever
►Stodolní II◄
Estonian-czech crazy night
Uctívač Vana Tallinnu. Propāns-butāns!
Osa Klatovy-Plzeň-Brno
Tři sestry <|||> Ladagang
°Expedice Eesti 2010°
Dva PoJeBy ze Skašova
Haben Sie Bratwurst?
keréklampás 
Chatka 12 forever
Osa Klatovy-Plzeň-Brno
Dva PoJeBy ze Skašova
Haben Sie Bratwurst?
na Orecha mi nesahaj, tam som si deformacnu zonu robil samLaďuša píše:věz, že bude lepší, naž na tvým Orechovi![]()
ale to je o tom, ze preco mam klesnut z hranacov o dve urovne na Kalinu ked mozem len o jednu na Prioru?
21043, 21063, 2121, 21214, 2123....
Fiat Tempra 2.0i.e, 4x4, Range Rover 4.4i, Audi Q7, 4.2FSI
Fiat Tempra 2.0i.e, 4x4, Range Rover 4.4i, Audi Q7, 4.2FSI
moja ma 160 000:DJmJ píše:ty mas ve 170 000 jeste puvodni spojku, tak nemuzes podle sebe soudit ostatniFOMA píše:Docela jste mě s těma destičkama překvapili.Ja menil vždy po 50 000km,a bylo jedno jestli byly origo RU za 140kč a nebo Ferodo za 450kč,a změny učinku při brzdění jsem taky nezaregistroval..![]()
a ta si fakt niekolko tych vozikov odtahala,, No asi zazrak
VAZ 2102 r.v. 1977 Kombik oslavuje 30r 160 000km origo
-
Jura Baran
- Příspěvky: 131
- Registrován: stř čer 29, 2005 11:08
- Luděk Musil
- Příspěvky: 10669
- Registrován: úte čer 01, 2004 07:55
- Bydliště: Vyškov/Rašov
- Kontaktovat uživatele:
Je to sice totál OT, ale musím Ti dát za pravdu
Jj - přesně tak: stále převládá (po roce 1989) názor - co je ruské to je špatné.
Tímto v žádné případě neříkám, že je to i nejlepší.
Přidávám jen svůj názor - nehodlám založit flame. L.
Jj - přesně tak: stále převládá (po roce 1989) názor - co je ruské to je špatné.
Tímto v žádné případě neříkám, že je to i nejlepší.
Přidávám jen svůj názor - nehodlám založit flame. L.
21011 -> (78) 84-99; 2103 -> (78) 99-04; 21073 -> (96) 04-07; 21044 -> (99) 07-13; 21044 -> (96) 12-16; Granta bílá -> 16-?; Vesta SW cross barvy Phantom (19) 20-?; 21011 - veterán (75) 12-?
Nemožné na počkání, zázraky do 3 dnů ´
Nemožné na počkání, zázraky do 3 dnů ´
- Laďuša
- Příspěvky: 12140
- Registrován: stř lis 09, 2005 22:06
- Bydliště: Klatovy / Plzeň
- Kontaktovat uživatele:
Nene, jen ať sem dováží úplnou modelovou řaduradek mb píše:moje řeč,zdá se mi,že Siluet je už o něčem jinym než Priora.tavri píše:Ať si ji tam nechaj a dovalí fofrem Siluet.
Člen LKCS; Honorowy klubowicz LKP [ELITE 5000]
Chatka 12 forever
►Stodolní II◄
Estonian-czech crazy night
Uctívač Vana Tallinnu. Propāns-butāns!
Osa Klatovy-Plzeň-Brno
Tři sestry <|||> Ladagang
°Expedice Eesti 2010°
Dva PoJeBy ze Skašova
Haben Sie Bratwurst?
keréklampás 
Chatka 12 forever
Osa Klatovy-Plzeň-Brno
Dva PoJeBy ze Skašova
Haben Sie Bratwurst?
- Laďuša
- Příspěvky: 12140
- Registrován: stř lis 09, 2005 22:06
- Bydliště: Klatovy / Plzeň
- Kontaktovat uživatele:
Ba ne, i zvenku se mi podoba víc....JmJ píše:Podle toho, co jsem pochopil, tak priora vypada jako 110, ale uvnitr to az tak 110 neni. Pochopil jsem to tak, ze je to takovy vnitrni facelift, takze spis pajsl-lift. Je to novy auto se starym zevnejskem. Inu VAZ ma vzdy nejaky prevratny pristup
Člen LKCS; Honorowy klubowicz LKP [ELITE 5000]
Chatka 12 forever
►Stodolní II◄
Estonian-czech crazy night
Uctívač Vana Tallinnu. Propāns-butāns!
Osa Klatovy-Plzeň-Brno
Tři sestry <|||> Ladagang
°Expedice Eesti 2010°
Dva PoJeBy ze Skašova
Haben Sie Bratwurst?
keréklampás 
Chatka 12 forever
Osa Klatovy-Plzeň-Brno
Dva PoJeBy ze Skašova
Haben Sie Bratwurst?