tyristor

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
rosta
Příspěvky: 1417
Registrován: ned led 07, 2007 12:53
Bydliště: Moravany u Holic

tyristor

Příspěvek od rosta »

čau ladablázni mám malý problém ,dnes se mě dostalo do ruky origo ruský tyristorový zapalování a k němu je spešl indukční cívka,nevíte někdo jak se to zapojuje? ten zázrak má 4 vývody označený M,K,P a poslední 4 je neoznačený. na štítku je:typ102UCHL.za rady díky rosta-modralada@centrum.cz
Majo
Příspěvky: 6456
Registrován: úte čer 01, 2004 19:32
Bydliště: Zvolen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Majo »

P bude na rozdelovac
K by mohla byt kostra
M inducka
a neoznaceny +

ale tiez by to mohlo byt aj uplne inak :oops:
21043, 21063, 2121, 21214, 2123....
Fiat Tempra 2.0i.e, 4x4, Range Rover 4.4i, Audi Q7, 4.2FSI
rosta
Příspěvky: 1417
Registrován: ned led 07, 2007 12:53
Bydliště: Moravany u Holic

tranzistorové zapalování

Příspěvek od rosta »

chlapi sorry stala se chyba :oops: to zapalováni je tranzistorový fakt nikdo nevíte to schema :( ja měl takovou radost že jsem ho sehnal a zatím je mě na nic :cry: asi to vobrečim
Uživatelský avatar
Křečík Barbuška
Příspěvky: 11118
Registrován: ned srp 29, 2004 09:01
Bydliště: Brno

Příspěvek od Křečík Barbuška »

Tak sem hoď aspoň fotku té věci.
Lada Granta Liftback 1,6 16V platinum - téměř normální auto
Lada Granta Liftback 1,6 16V bílá - necháme se překvapit
ex VAZ 2105, VAZ 2104, VAZ 2107, VAZ 1117
Odpovědět

Zpět na „Elektrická soustava“