Kdyby bylo vyloženě času dost, tak bych raději dálnici úplně vynechal, ale potřebujeme se k vám dostat tak nějak rozumně v čase, tak to bereme po dálnici a taky doufám, že se nikde na Vysočině a vůbec jinde nezasekneme.
Jestli je ten obchvat v poklidu, tak dávám na znalce poměrů a asi zvolíme to, že budeme pokračovat až na tu Slatinu (ostatní Pražáci, máte někdo námitky?) a potom se se všemi spojíme.
Sice průjezd starou silnicí v okolí Brna je velmi zajímavý a "kochací", vč. tunelu a průjezdu Brnem, ale čas je čas, nebo chcete- li jízdní řád

a kdybychom se tam setkali skutečně skoro přesně krátce po té 16 hod. a do Vlčkoviec dojeli dříve a s menší únavou, než loni, bylo by to ideální.
Takže trasa kolony je tak nějak dohodnutá. Ještě dořeším tu Prahu a přepíšu to do prvního příspěvku. Teď jak to udělat s časem? Loňský start si už nepamatuju, ale vím, že jsme se trochu zdrželi. Když řeknu, že to bylo v půl třetí, souhlasí to?
Bylo by možné letos z Prahy vyrazit kolem 13 hod.? (nejpozději)