Jakou poslouchate muziku?

Free pokec (aj keď Ondra 07 by to celé zmazal)

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět

Co mate radi za muziku?

Rock
122
31%
Metal
67
17%
Techno
44
11%
Pop
56
14%
Hip-hop a jemu podobny
32
8%
Vazna hudba
27
7%
Dechovka
10
3%
Punk
37
9%
 
Celkem hlasů: 395

Uživatelský avatar
Jelen
Příspěvky: 6713
Registrován: stř kvě 17, 2006 13:33
Bydliště: Střední Čechy

Příspěvek od Jelen »

fůůů Fousatej Hat je suprovej, ani jsem netušil, že jsou na youtube nějaký klipy.
Uživatelský avatar
miminko
Příspěvky: 35
Registrován: úte kvě 23, 2006 07:35
Bydliště: Boskovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od miminko »

Lada Rider píše:Landa je tiez velmo dobry, naj album je asi Valcik
spíš bych řekla že Vltava tour...to bylo pro mě asi nejlepší,,,je to spontáni a ne takový umělý, jak když se to nahraje ve studiu.
Uživatelský avatar
Malda
Příspěvky: 1013
Registrován: čtv srp 18, 2005 13:17

Příspěvek od Malda »

Vod Landy je nejlepsi vsechno 8) Orlikem pocinaje a nevim cim konce :D Jen ta Kvaska je slabsi.
mimochodem, tak pekny auto a je tak zbastleny tou cernou maskou a hroznejma poklicema a ty blinkry, no skoda mluvit. fuj
Calling name Bastl One
Uživatelský avatar
Lada Rider
Příspěvky: 1067
Registrován: pon črc 03, 2006 21:39
Bydliště: Brno

Příspěvek od Lada Rider »

miminko píše:spíš bych řekla že Vltava tour...to bylo pro mě asi nejlepší,,,je to spontáni a ne takový umělý, jak když se to nahraje ve studiu.
Malda píše:Vod Landy je nejlepsi vsechno Orlikem pocinaje a nevim cim konce Jen ta Kvaska je slabsi.
ked to vezmeme chronologicky tak Orlik je jednoznacne naj, potom ako som spominal ten valcik, ale dalej si myslim to ide kusok dole vodou :? myslim ze dochadzaju napady.
A z toho obdobia Orliku je tiez vynikajuci slovensky Kratky proces.
СЕКТОР ГАЗА парты
Uživatelský avatar
JmJ
Příspěvky: 6514
Registrován: úte čer 01, 2004 11:30
Bydliště: Kromeriz

Příspěvek od JmJ »

Landa se od dob Orliku prilis nezmenil. Je to stale dost to same. Sice to neni zle, ale nejaky posun by to chtelo. Navic nektere jeho zivotni nazorove pochody jsou mi celkem nejasne a byt jeho nazory nemuseji mit s jeho hudbou nic spolecneho, prece jen mi to na jeho tvorbu vrha jisty stin.
MFP
wergl I - 2104 - melt down
wergl II - 2104 - rebuild succeded
wergl III - 21113 - sold (Chester's new)
wergl IV - i30 - tout est bleu
Uživatelský avatar
miminko
Příspěvky: 35
Registrován: úte kvě 23, 2006 07:35
Bydliště: Boskovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od miminko »

JmJ píše:Landa se od dob Orliku prilis nezmenil. Je to stale dost to same. Sice to neni zle, ale nejaky posun by to chtelo. Navic nektere jeho zivotni nazorove pochody jsou mi celkem nejasne a byt jeho nazory nemuseji mit s jeho hudbou nic spolecneho, prece jen mi to na jeho tvorbu vrha jisty stin.
tak nějak na to mám stejný názor
Uživatelský avatar
Malda
Příspěvky: 1013
Registrován: čtv srp 18, 2005 13:17

Příspěvek od Malda »

miminko píše:
JmJ píše:Landa se od dob Orliku prilis nezmenil. Je to stale dost to same. Sice to neni zle, ale nejaky posun by to chtelo. Navic nektere jeho zivotni nazorove pochody jsou mi celkem nejasne a byt jeho nazory nemuseji mit s jeho hudbou nic spolecneho, prece jen mi to na jeho tvorbu vrha jisty stin.
tak nějak na to mám stejný názor
Taky mam stejnej nazor, a proto ho posloucham :P Vetsina nazoru mi neni neznamejch :D
mimochodem, tak pekny auto a je tak zbastleny tou cernou maskou a hroznejma poklicema a ty blinkry, no skoda mluvit. fuj
Calling name Bastl One
Uživatelský avatar
miminko
Příspěvky: 35
Registrován: úte kvě 23, 2006 07:35
Bydliště: Boskovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od miminko »

Malda píše:
miminko píše:
JmJ píše:Landa se od dob Orliku prilis nezmenil. Je to stale dost to same. Sice to neni zle, ale nejaky posun by to chtelo. Navic nektere jeho zivotni nazorove pochody jsou mi celkem nejasne a byt jeho nazory nemuseji mit s jeho hudbou nic spolecneho, prece jen mi to na jeho tvorbu vrha jisty stin.
tak nějak na to mám stejný názor
Taky mam stejnej nazor, a proto ho posloucham :P Vetsina nazoru mi neni neznamejch :D
tak si asi sedím na vedení i když jsem si poskočila ale stejně ti nerozumím :oops:
Uživatelský avatar
Jelen
Příspěvky: 6713
Registrován: stř kvě 17, 2006 13:33
Bydliště: Střední Čechy

Příspěvek od Jelen »

:mrgreen: Malda zrovna strašlivě chlastal a tak vyplodil naprostej blábol :lol:
Jinak jsem stále s to, že Landa byl dokonalej za dob Orlíků a těch starších alb. Neofolk nebyl špatnej, ale Kvasku jsem už neustál...
Ziko
Příspěvky: 162
Registrován: stř bře 16, 2005 22:14
Bydliště: Brno - Oltec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ziko »

Kvaška špatná? No nepřijde mi třeba taková Touha..
Tady je, i teda s klipem, co dělal kámoš na Kometu..
Naposledy upravil(a) Ziko dne pát čer 01, 2007 11:21, celkem upraveno 1 x.
Sch 130(6/04 - 1/06) -- Sch 105 (10/04 - 3/05) -- VAZ 2101(3/05 - 2/06) -- Lada 2107 (2/06 - ) -- Opel Astra F (11/09 - )
East Runner Brigade
<STODOLNÍ II> <III>
Ziko
Příspěvky: 162
Registrován: stř bře 16, 2005 22:14
Bydliště: Brno - Oltec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ziko »

Sch 130(6/04 - 1/06) -- Sch 105 (10/04 - 3/05) -- VAZ 2101(3/05 - 2/06) -- Lada 2107 (2/06 - ) -- Opel Astra F (11/09 - )
East Runner Brigade
<STODOLNÍ II> <III>
Uživatelský avatar
Vašátor
Příspěvky: 9341
Registrován: pon lis 01, 2004 13:56
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vašátor »

U mě Landa skončil albem "9mm argumentů". Vltava tour byl výběr a pak už mě nic nenadchlo. Asi jako nej album bych vyhodnotil "Chcíply dobrý víly" a "Valčík".
Samožřejmě Orlík taky nemá chybu, ale spíše svými texty. Hudebně mě zaujala sotva polovička písniček.

Jo, Landa si pořád hraje s tou svojí sektou nebo už ho to přestalo bavit? :?:
Vašátor / TŘI SESTRY <III> LADA GANG / osa Brno - Plzeň / cituji "ladaklub je jen náhodně zformovaná banda hovad"
http://www.classic-oldtimer.cz _______ http://ladaauto.wz.cz _______ http://tatry.kvalitne.cz/
Uživatelský avatar
miminko
Příspěvky: 35
Registrován: úte kvě 23, 2006 07:35
Bydliště: Boskovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od miminko »

Vašátor píše:Jo, Landa si pořád hraje s tou svojí sektou nebo už ho to přestalo bavit?
mám dojem že jo,,,,už jsem ho dlouho neslyšela, jen ten jeho muzikál co teď má a to tak nějak stojí podle mě za vyliž ......
Uživatelský avatar
Blazzen
Příspěvky: 137
Registrován: čtv srp 10, 2006 10:50
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Blazzen »

miminko píše:
Vašátor píše:Jo, Landa si pořád hraje s tou svojí sektou nebo už ho to přestalo bavit?
mám dojem že jo,,,,už jsem ho dlouho neslyšela, jen ten jeho muzikál co teď má a to tak nějak stojí podle mě za vyliž ......
Asi tak nějak :wink: :P
LADA 21044 1.7i 1996 LPG
Uživatelský avatar
miminko
Příspěvky: 35
Registrován: úte kvě 23, 2006 07:35
Bydliště: Boskovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od miminko »

bych to asi zhrnula...Landa od dob Orlíku byl dobrej...postupem času se dostal na nížší a nižší místo až je snad uplně dole...můj názor :|
Odpovědět

Zpět na „Poklábosme“