bílá VAZ 2103 - původní stav

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Víťa
Příspěvky: 234
Registrován: pon dub 04, 2005 10:19
Bydliště: Blučina/Žabovřesky

Příspěvek od Víťa »

ta bílá 03 je tak nááádhernýýýý autíčko, to snad ani není možný!!Můj sen vždy byla bílá 03, ale tahle je spíš opravdu jako ze sna, než skutečná!!Není to fotomontáž? :lol: Ne, fakt je úchvatná!!Ten kufr a lišty prahu uvnitř mě inspirovaly...nikdy před tím sem netušil, že se taky lesknou, ale půjde to na několikrát, zatím jen černo a černo, ale ještě tak 2x operace a budou jak nový, viz. příspšvek výš CIF a u lišt Silichrom.
Pan Petr
Příspěvky: 57
Registrován: úte zář 05, 2006 21:47
Bydliště: Voříškova, Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pan Petr »

Jo díky za radu, dobrej nápad s CIFem, a co na ten texitilovej prostředek toho sedadla - nějákej tepovač nebo tak? Bojím se že tomu se už zašlý lesk vrátit nepovede...:-/
Víťa
Příspěvky: 234
Registrován: pon dub 04, 2005 10:19
Bydliště: Blučina/Žabovřesky

Příspěvek od Víťa »

Jasný, něco na látky..to ještě budu řešit, každopádně na hovno kupovat věci jako čistič látek v autě, protože ten samej čistič, akorát na látky, je o dost levnější.Říkám, slovo AUTO je docela drahej špás...a obchodní trik.Takže tak nějak...
Little Red Riding Hood
Příspěvky: 2585
Registrován: ned zář 25, 2005 21:38
Bydliště: Olomoucity-Brnotown
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Little Red Riding Hood »

já to utírám takovejma hadřikama na interier.. sou maastný, čili pro lesk.. a je to myslím fajn..
Víťa
Příspěvky: 234
Registrován: pon dub 04, 2005 10:19
Bydliště: Blučina/Žabovřesky

Příspěvek od Víťa »

to asi jo, ale já musel pořešit, jhak dostat ze sedaček 30ti letou špínu...na leštění už je asi dost všelijakejch sajrajtů :)
Sid
Příspěvky: 1698
Registrován: stř kvě 09, 2007 14:26
Bydliště: Prievidza

rrrrr

Příspěvek od Sid »

No teda to je strašná krásavica. Taktiež máme bielu 2103 rv1977 ale od tej tvojej ju delí ešte kopec práce Každopádne ti gratulujem ku kúpe. Dobre sa o ňu staraj :!:
Pan Petr
Příspěvky: 57
Registrován: úte zář 05, 2006 21:47
Bydliště: Voříškova, Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pan Petr »

Je to trochu OT, ale Víťo, zdravím tě. Jak jsem jel tuto neděli kolem Ronda, koukl jsem do zpětnýho zrcátka a opravdu jsem se kochal, co je to za krásnýho žigula, no a kdo to nebyl - byls to ty:o)

Ale zpátky k tématu. Ten CIF na koženku docela zabral, ovšem chce to ještě něčím naleštit, něčím mastnějším, aby se to do toho vpilo a pořádně konzervovalo. Koukal jsem a mají jakýsi speciální přípravky na kožený sedačky v autech za 250kč (ale radši bych zkusil včelí vosk na kůži, což mi doporučoval jeden kamarád, nicméně ho nemůžu nikde sehnat - resp. spíš jsem ještě neměl čas se po něm púřádně kouknout).

Problém je ovšem s tím textilním prostředkem toho sedadla. Zkoušel jsem na to takovej tepovač a ten teda nepomohl. Mám tam pár fleků, který nejdou dolů, mimochodem jeden je od toho, jak mi tam kápl CIF, když jsem s ním leštil tu koženku...:-/
Víťa
Příspěvky: 234
Registrován: pon dub 04, 2005 10:19
Bydliště: Blučina/Žabovřesky

Příspěvek od Víťa »

Pan Petr: Jó? A čím si jel? To byl ten bílej žigul 2103?! :lol: Taky sem se kochal a aji mával! Ještě sem pak potkal bílýho žigula v Chrlicích, nějaké mladé flótek se v něm hrabal, přiznejte se, kdo to byl?!
Uživatelský avatar
Luděk Ondrůch
Příspěvky: 1510
Registrován: pon srp 01, 2005 12:59
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Luděk Ondrůch »

Pan Petr píše:radši bych zkusil včelí vosk na kůži, což mi doporučoval jeden kamarád, nicméně ho nemůžu nikde sehnat - resp. spíš jsem ještě neměl čas se po něm púřádně kouknout).
Zkus se pozeptat vedle měnínské brány, je tam včelařská prodejna.

[ Komentář přidal: Luděk Musil: čt květen 24, 2007 12:47 ]
Včelařská prodejna (nevím jak dnes) taky bývala na Kolišti po pravý straně kousek za křižovatkou u Úrazovky
Pan Petr
Příspěvky: 57
Registrován: úte zář 05, 2006 21:47
Bydliště: Voříškova, Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pan Petr »

Víťa píše:Pan Petr: Jó? A čím si jel? To byl ten bílej žigul 2103?! :lol: Taky sem se kochal a aji mával! Ještě sem pak potkal bílýho žigula v Chrlicích, nějaké mladé flótek se v něm hrabal, přiznejte se, kdo to byl?!
No jasně, ten bílej 2103 u Ronda, to jsem byl já.
Pan Petr
Příspěvky: 57
Registrován: úte zář 05, 2006 21:47
Bydliště: Voříškova, Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pan Petr »

Luděk Ondrůch píše: Zkus se pozeptat vedle měnínské brány, je tam včelařská prodejna.
[ Komentář přidal: Luděk Musil: čt květen 24, 2007 12:47 ]
Včelařská prodejna (nevím jak dnes) taky bývala na Kolišti po pravý straně kousek za křižovatkou u Úrazovky

Tak jsem sehnal jakousi směs včelího vosku a přírodních olejů na různé druhy kůže i koženky. Prvně jsem tím naleštil kožené boty a na těch to zabralo hezky. Potom jsem tím naleštil sedadla v autě a na těch to moc poznat nebyla, esence se do koženky vpila a vypadají stejně jako předtím. Nicméně mě alespoň uklidňuje, že jsem tím dozajista prodloužil životnost té koženky. Aspoň to nevyschne a nepopraská.
Jarda1
Příspěvky: 177
Registrován: úte říj 10, 2006 06:02

Příspěvek od Jarda1 »

K bílým lemům kol. Všichni jež jste mě od montáže bílých lemů kol zrazovali jste měli pravdu, neboť z venku po roce zčernali (aniž bylo auto provozováno) a tudíž přestali plnit estetickou funkci. Proto byly sundány a dány do šublete věčného zapomění.
Uživatelský avatar
Vašátor
Příspěvky: 9383
Registrován: pon lis 01, 2004 13:56
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vašátor »

Achjo, je to škoda. Autíčku to dosti přidalo - zvedla se tím jeho osobnost :-)
Vašátor / TŘI SESTRY <III> LADA GANG / osa Brno - Plzeň / cituji "ladaklub je jen náhodně zformovaná banda hovad"
http://www.classic-oldtimer.cz _______ http://ladaauto.wz.cz _______ http://tatry.kvalitne.cz/
Uživatelský avatar
Kopr
Příspěvky: 2953
Registrován: úte bře 28, 2006 21:16
Bydliště: Družec,Frýdek-Místek

Příspěvek od Kopr »

Píšu jen tak aby se to Jardovi nesmazalo jako moje samara :mrgreen:
TŘI SESTRY <III> LADA GANG
LADA 21061 (1.7-5q od Kinga) -1986
MERCEDES BENZ W124 220E -1993
SIMSON S51 -1990
FORD GRANADA ESTATE 2.0 4V-1984

http://fotoalba.cz/Kopr21061
http://kopr21061.rajce.idnes.cz/
LED ZEPPELIN
Jarda1
Příspěvky: 177
Registrován: úte říj 10, 2006 06:02

Příspěvek od Jarda1 »

Díky moc za záchranu, aspoň sem budu moci doplnit další foto a různé doplňující info.
Odpovědět

Zpět na „Diskuse k modelové řadě“