Jedovnice 2007 - hodnocení srazu

Podzimní sraz Jedovnice 27.9. 2007

Moderátor: Moderátoři

Příspěvekod Janička » ned zář 30, 2007 18:39

Na sraze bylo krásně, skvělá atmosféra a spousta lidiček, které jsem měla možnost víc poznat. Soutěže taky super :) Využít prodlouženého víkendu pro sraz byla dobrá volba, ale o to víc se mi v neděli nechtělo domů.
Uživatelský avatar
Janička
 
Příspěvky: 27
Registrován: čtv lis 16, 2006 13:46
Bydliště: Kolín/Brno/Hulín

Příspěvekod Tommel » ned zář 30, 2007 19:15

Sraz byl uplně super, na chatce 12 to opravdu žilo, projižďka do Brna a zpět byla super :twisted: , jizda zručnosti, minigolf, atd....jedine co mě hodně mrzi je že už sraz zkončil :wink:
Chatka 12 forever :mrgreen: . Buková drift challenge team. Aerodynamika je pro ty, co neumí ladit motor.

Nové vozy Lada, UAZ, GAZ, Kamaz z Ruska
Uživatelský avatar
Tommel
 
Příspěvky: 3252
Registrován: pon pro 20, 2004 10:44
Bydliště: Brno - HK

Příspěvekod Laďuša » ned zář 30, 2007 19:32

Tommel píše:....projižďka do Brna a zpět byla super :twisted: .... :wink:


to som nepočul, aby motorkár zdržoval žiguliaka..... :roll:
Člen LKCS; Honorowy klubowicz LKP [ELITE 5000]

Chatka 12 forever :toothy10: ►Stodolní II◄ :) Estonian-czech crazy night :partyman: Uctívač Vana Tallinnu. Propāns-butāns!
Osa Klatovy-Plzeň-Brno ;) Tři sestry <|||> Ladagang 8) °Expedice Eesti 2010°
Dva PoJeBy ze Skašova

Haben Sie Bratwurst?

:!: keréklampás :!:
Uživatelský avatar
Laďuša
 
Příspěvky: 12117
Registrován: stř lis 09, 2005 22:06
Bydliště: Klatovy / Plzeň

Příspěvekod Maysner » ned zář 30, 2007 19:39

jo chata 12 :lol: :twisted: :twisted: :twisted: treba ju za rok slovaci zase zabavej a rozjedem to tam s nema znovu :P tam to proste zilo a nemelo chybu. prej nas tam bylo ve ctvrtek vecer na te male verande 19 :shock: neuveritelny. vim snad jen o 11ti :lol:

sraz byl proste super. bylo toho tolik ze sem se par soutezi ani nezucastnil(a to sem chtel soutezit ve vsem :( ). skoda toho deste co nas az do patecniho poledne nenechal na pokoji( byl sem donucen i na ten zachod jet autem. kdo by vyhazel kvuli destniku celej kufr v tom pocasi ze jo :lol: ). nakonec se to umoudrilo a bylo to supr. patecni projizdka do brna a zpet taky povedena(skoda ze nas ten motorkar brzdil :P ). celej sobotni program byl dost nabitej. dokonce sem jen tak tak stihal spanilku. a asi sem byl jeden z mala co Markovi nepodekoval za praci na motoru(nebo si aspon myslim ze jsem zapomel) a proto mu timto dekuji. po zime uz snad nebudu mit nejhlucnejsi strikacku :oops:

myslim ze uz sem toho napsal dost :) i kdyz to byl ctyrdenni sraz tak utekl moc rychle. to louceni nemam nikdy rad. vzdy je potom doma takova nuda :roll:
E36 330i coupe skoro Alpina, Mauritiusblau Metallic - Crash Packet
Dokud karu nerozdelas, nevis o ni nic :-P

Chatka 12 forever
Buková Drift Challenge Team
Romania team 2009
Maysner
 
Příspěvky: 3209
Registrován: čtv črc 06, 2006 13:22
Bydliště: Brno

Příspěvekod Štěpán » ned zář 30, 2007 19:44

Moc se rozepisovat nebudu.
Byl jsem na srazu bohůžel teprv od soboty od rána, takže neměl jsem zas až tolik času poznat vás všechny a blíž, ale chtěl jsem poděkovat hlavně:

Pátračovi za organizaci!!!

Luďkovi Musilovi za skvělé monology a příběhy :D

Sašovi za krátkodobé zapůjčení heveru :oops:

A taky bych ctěl poděkovat všem, za skvělou spanilou jízdu a neskutečně perfektní atmosféru při krátkém LADAtestíku večer v sobotu v hospodě u Vlka :D :D :D
Štěpán
 

Příspěvekod matias2 » ned zář 30, 2007 19:48

Zdarvím vás všechny Jsem přímo z Jedovnic a strašně mě štve že jsem se o tomto srazu dověděl až v sobotu odpoledne ! byl jsem se tam mrknout a ty Lady to byla paráda! jen škoda že jsem se to nedozvěděl už dříve no ! jak často jsou vaše srazy?
matias2
 
Příspěvky: 3
Registrován: čtv zář 13, 2007 00:09
Bydliště: Jedovnice Na kopci

Příspěvekod Honza 21061 » ned zář 30, 2007 19:55

Matias2: 3x ročně je sraz Hlavní, z toho v Jedovnici je pouze 1x za rok takhle na podzim.
Zbylé dva jsou na jaře v Čechách, v létě v Trnavě.
Ostatní srazy jsou několikrát do roka a záleží na iniciativě několika jedinců, zpravidla z blízkých krajů, kteří se na nějakém tom srazu (v drtivé většině jednodenním) dohodnou...
Vzhledem k Tvému bydlišti myslím nebude problém navštěvovat schůze Brněnské sekce klubu (viz. rubrika Malé srazy), jsem přesvědčený, že jistě neodmítnou Tvou účast. :)
----------

Ještě jsem zapomněl dopsat k prvnímu příspěvku takovou zajímavost... Pár lidí se včera odpoledne divilo, proč jsem po příjezdu ze spanilky stále přeparkovával auto a nakonec nahoře na cestě popojížděl sem a tam, pootáčel jsem anténu do všech možných směrů a neustále sakroval. Nezbláznil jsem se, ale ztratil se mi signál rakouského rádia Wien, jehož program a hudební styly se málokdy sejdou a tak moc mi padnou do ucha. Slyšel jsem tam za 4 hodně z toho, co jsem dávno považoval za ztracené a slyšel to naposledy třeba před 7 lety. :shock: Dokonce jsem rádio nevypínal ani v noci a nechal ho hrát jako kulisu ke spaní. :) Důkaz, že opravdu bylo skvělé, může poskytnout Michal Pokorný, který ho při poslední noci také nechal na spaní zapnuté. :lol: :lol: To je tedy další část vydařeného srazu: Rádio Wien! Mimochodem, poslouchal jsem ho i v Trnavě. :)
Naposledy upravil Honza 21061 dne ned zář 30, 2007 20:09, celkově upraveno 2
Honza
Osa Praha - Brno
Uživatelský avatar
Honza 21061
 
Příspěvky: 1600
Registrován: úte pro 13, 2005 22:35
Bydliště: Praha

Příspěvekod Luděk Ondrůch » ned zář 30, 2007 19:59

Honza 21061 píše:Vzhledem k Tvému bydlišti myslím nebude problém navštěvovat schůze Brněnské sekce klubu (viz. rubrika Malé srazy), jsem přesvědčený, že jistě neodmítnou Tvou účast.


Matias2: Samozřejmě že neodmítnem :lol: Pokud budeš sledovat zdejší fórum tak se o veškerých srazech včas dozvíš.
Uživatelský avatar
Luděk Ondrůch
 
Příspěvky: 1499
Registrován: pon srp 01, 2005 12:59
Bydliště: Brno

Příspěvekod matias2 » ned zář 30, 2007 20:02

Honza 21061: jo díky ! a mám ještě dotaz jak si mám vložit foto mého auta aby bylo vidět !
matias2
 
Příspěvky: 3
Registrován: čtv zář 13, 2007 00:09
Bydliště: Jedovnice Na kopci

Příspěvekod Štěpán » ned zář 30, 2007 20:04

Jo a málem jsem zapomněl. Diky Luďku ( Ondruch ) za to maso a za vřele přijetí k táboráku :prayer:
Štěpán
 

Příspěvekod Ivo » ned zář 30, 2007 20:09

My už jsme taky doma, ikdyž s menším zpožděním, protože jsme měli ještě mezipřistání.
K hodnocení srazu už snad ani není co dodat, protože vše už bylo řečeno. Tak že děkuju všem za organizeci jak srazu, tak i soutěží a všem co přijeli, ať už to bylo na celou dobu, nebo na jeden den. Těším se na další setkání.
Uživatelský avatar
Ivo
 
Příspěvky: 1730
Registrován: ned led 29, 2006 19:07
Bydliště: Janovice

Příspěvekod Nemo » ned zář 30, 2007 20:11

Stejně jako všichni přede mnou, i já jsem plný skvělých dojmů.
Byla to prostě nádherná akce.
Díky Luďkovi, Patračovi, Vašátorovi, a dalším, kteří přispěli k bezchybné organizaci a skvělé pohodě.
Mimo to speciál dík Ivovi za kryty zadních lamp na mojeho milovaného žluťáčka 02 (tenhle měsíc musíme na STK, takže se to moc hodí),
a další speciál dík KokoLokovi za hadicovou sponu, která pro mě v tu chvíli měla cenu zlata.

Tak doufám, že všichni dojeli ve zdraví domů, a můžeme se těšit na další setkání výborných lidí kolem LADY.
[size=85]Lada ? - tím jezdit, není normální !
>2121- ? hniloba s velkou budoucností! Již vyvařená a bojeschopná.
Uživatelský avatar
Nemo
 
Příspěvky: 784
Registrován: stř pro 07, 2005 23:50
Bydliště: Praha-západ

Příspěvekod Trevor » ned zář 30, 2007 20:15

No asi len tolko ze ATC-12 si chceme rezervovat aj nabuduci rok :D :P
530i
Chatka 12 4ever :mrgreen:
Expedicia Eesti 2010
Trevor
 
Příspěvky: 759
Registrován: ned zář 04, 2005 19:09
Bydliště: Šurany -SK

Příspěvekod Tommel » ned zář 30, 2007 20:26

Video pořizeno cestou do kempu http://youtube.com/watch?v=M4emx_rliZ0 pomala, klidna a pohodova jizda :mrgreen:
Chatka 12 forever :mrgreen: . Buková drift challenge team. Aerodynamika je pro ty, co neumí ladit motor.

Nové vozy Lada, UAZ, GAZ, Kamaz z Ruska
Uživatelský avatar
Tommel
 
Příspěvky: 3252
Registrován: pon pro 20, 2004 10:44
Bydliště: Brno - HK

Příspěvekod Honza 21061 » ned zář 30, 2007 20:27

matias2 píše:Honza 21061: jo díky ! a mám ještě dotaz jak si mám vložit foto mého auta aby bylo vidět !
Zkus to najít pomocí volby "hledat", několikrát se to tady na fóru řešilo v různých tématech. Pokud nepořídíš, tak se nějak domluvíme a zkusím Ti to popsat. Je to trochu na delší psaní a ne v tomto tématu. :roll:
Každopádně adminové (resp. vyřizuje to asi jen Myšo) jsou nejradši, pokud pošleš fotku přímo jim a oni to vloží na fórum. V minulosti byly problémy se zobrazováním fotek, které se nahrávají z různých speciálních serverů, kam se dají uložit.
-----------------
ad Video: Tommeli, já chci mít kamaráda, ne se jednou dozvědět, že je o jednoho míň... :roll: Ale jinak pěkný, co víc dodat...
Naposledy upravil Honza 21061 dne ned zář 30, 2007 20:36, celkově upraveno 1
Honza
Osa Praha - Brno
Uživatelský avatar
Honza 21061
 
Příspěvky: 1600
Registrován: úte pro 13, 2005 22:35
Bydliště: Praha

PředchozíDalší

Zpět na Jedovnice 2

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků