Příbram 2007 - ohlasy..

Jarní sraz na letišti Dlouhá lhota u Příbrami 11.-13.5. 2007

Moderátor: Moderátoři

Sraz v roce 2008 chci mít:

V Příbrami
20
43%
V Bechyni
21
45%
Jinde
6
13%
 
Celkem hlasů : 47

Příspěvekod Myso » úte kvě 15, 2007 10:28

Myso vzdy daval od organizacie ruky prec, a vedel preco. Lenze: niekto rozhodol ze zraz bude organizovat prazska skupina, poziadali sme milana o pomoc, lebo ma s takymi akciami skusenosti a hlavne, ma kontakty (letisko pribram, obcerstvenie, zachody).

No ale nakoniec prazska skupina nechavala vsetko viacmenej na milanovi, a kedze mame blizsi vztah tak telefonoval stale men avtiahol ma do toho, a samozrejme nemohol som ho v tom nechat uplne sameho. co sa tyka jeho neskoreho prichodu:

som zvedavy ako by si ty teepee dokazal nalozit sam na vlek zavodaka, nalozit plnu dodavku veci na zraz, ist pre stan a podobne drobnosti(kazda o vahe min. 50kg), po ceste dostat defekt na vleku, a vsetko toto stihnut v planovanom case.

ja som mu nestihol ani pomoct a ani seba dopravit na zraz vcas, pretoze som planoval byt v praci do 15tej a nakoniec z toho bolo 16:30...

p.s. a co mas zase proti carstenovi??? ten nam zraz pochvalil a dodal kopu peknych fotiek...
Naposledy upravil Myso dne úte kvě 15, 2007 10:29, celkově upraveno 1
Ich fahre einen Shiguli - WAS2105
Keď ju poriešiš, nie je čo milovať...
_________________
Chatka 12 forever :mrgreen:
Myso
 
Příspěvky: 1389
Registrován: stř kvě 26, 2004 17:59
Bydliště: Bratislava-Praha

Příspěvekod Luděk Musil » úte kvě 15, 2007 10:28

Takže bych rád pronesl závěrečné královské slovo:
Myslím si, že řečeného již bylo dost. Příbram je za námi, další sraz (Trnava a Jedovnice) před námi. Dívejme se proto s nadějí do budoucnosti a na minulost zapomeňme (ale poučení nechť v mysli zůstane).
Tím bych asi povídání o Příbrami a 2. int. meet. ukončil. L.
Uživatelský avatar
Luděk Musil
 
Příspěvky: 10479
Registrován: úte čer 01, 2004 07:55
Bydliště: Vyškov/Rašov

Příspěvekod Tomáš » úte kvě 15, 2007 10:37

pokud se to tady bude ubírat tímto směrem,že si lidi co pro klub něco dělají a oraganizují po každé akci budou rvát vlasy budou nešťastní a nasraní..tak to za chvilu nebude chtít organizovat nikdo a my to tady můžem zabalit...jinak proti p.Blahoutovi nic nemám ale toto měl být náš sraz nikoliv sraz Milan Blahout
Uživatelský avatar
Tomáš
 
Příspěvky: 432
Registrován: stř led 05, 2005 17:32
Bydliště: Brno - Starý Bronx

Příspěvekod Teepee » úte kvě 15, 2007 10:53

Drobku, nebyl v podstatě hlavní organizátor, viz můj příspěvek ze včera (14.5.2007) 11:03 hodin. Hodně udělal Milan Blahout, já se snažil myslet na ty drobnosti a trochu to sepisovat tady a tady. Mělo to fungovat jako na loňskou Bechyni, kdy každý dělá kousek a ve výsledku to bude "konzert".
Luďku, ano manželství mám v pořádku, oba jsme ze vzájemného nedorozumění poučení a přesto, že ona dokázala sklopit hlavu a uznat svou chybu a slevit ze svých nároků, tak já si LADU držím dál. Ale sraz je pryč, teď už nikdo neřekne, Ty ses na to v půlce práce zbaběle vysral...
Myšo, proti Carstenovi jsem nikdy nic neměl a nemám, jen jsem ho na srazu neviděl a proto jsem usoudil že nepřijel i přesto, že si rezervoval ubytování.
O pozdním příjezdu jsem už napsal v předchozích příspěvcích.
Bílý LADA a okřídlená spol.
Uživatelský avatar
Teepee
 
Příspěvky: 4258
Registrován: čtv bře 10, 2005 13:20
Bydliště: Praha západ

Příspěvekod Víťa » úte kvě 15, 2007 10:53

Tomáš píše: já v poslední době jezdím na srazy spíše kvůli lidem než kvůli autu pač jsem rád že si s nima můžu pokecat žive a ne jen po netu..někteří sou třeba z druhé strany republiky a jinde než na srazu se nevidíme...
Já si tak nějak blbě myslím, že vo tom to kua je, ne?!
Víťa
 
Příspěvky: 234
Registrován: pon dub 04, 2005 10:19
Bydliště: Blučina/Žabovřesky

Příspěvekod Ziko » úte kvě 15, 2007 13:14

Já rozhodně děkuji TeePeemu za to, co pro sraz udělal, a myslím si, že toho bylo mraky.. Ono to bylo vidět i na lednové schůzi v Praze, které jsem se zúčastnil.. Byl tam nejvíce aktivní, a něco se tam snažil řešit, narozdíl od jiných.. A doufám, že ho uvidím v Trnavě, nebo v Jedovnici.. Je to hafec správnej borec..
A ještě takovej dotázek: Kde skončili klíčenky od Estonců?? A podle čeho se dávali? U někoho jsem je zahlídl, ale ke spoustě lidí se vůbec nedostali..
Sch 130(6/04 - 1/06) -- Sch 105 (10/04 - 3/05) -- VAZ 2101(3/05 - 2/06) -- Lada 2107 (2/06 - ) -- Opel Astra F (11/09 - )
East Runner Brigade
<STODOLNÍ II> <III>
Ziko
 
Příspěvky: 162
Registrován: stř bře 16, 2005 22:14
Bydliště: Brno - Oltec

Příspěvekod Acibuk » úte kvě 15, 2007 13:25

Tomáš píše: auta byly chaoticky zorházený po ploše každej si tam blbl jak chtěl....


auta jsme řadili s Pájou, Pája více.Snažili jsme se nasměrovat neLady dozadu, vytvořit 3 řady, což se nám myslím celkem povedlo, nebylo to tam jak na czechteku..A každej si blbl jak chtěl, až lítaly kola vzduchem, nicméně daleko od lidí...
zde
Kua vsecko hraje pro ty podnikatelse zazobane prasata ....

Tak a už zbývá jen ten Jelen a můžeme vytáhnout oponu.
Dostal ste Bludišťáka!
Klikněte zde pro zobrazení.
Uživatelský avatar
Acibuk
 
Příspěvky: 1006
Registrován: ned lis 06, 2005 22:01
Bydliště: u maminky

Příspěvekod Myso » úte kvě 15, 2007 13:42

Ziko píše:Kde skončili klíčenky od Estonců?? A podle čeho se dávali?
rozdavali sa na letisku, po zbaleni skoncili v ducate aj s nerozdanymi cenami (1ks pohar) - su ready na dalsi zraz.
Ich fahre einen Shiguli - WAS2105
Keď ju poriešiš, nie je čo milovať...
_________________
Chatka 12 forever :mrgreen:
Myso
 
Příspěvky: 1389
Registrován: stř kvě 26, 2004 17:59
Bydliště: Bratislava-Praha

Příspěvekod dusin » úte kvě 15, 2007 14:59

Budou celkové výsledky aj sprintů a orientačního závodu?
2103 - красное октябрь
21061 - экспедиционной машине/էքսպեդիցիոն մեքենա/საექსპედიციო მანქანა
2101 - Lahváček (Echt veterán 1975)
Uživatelský avatar
dusin
 
Příspěvky: 1022
Registrován: čtv srp 26, 2004 17:42
Bydliště: Libomyšl

Příspěvekod SalWador » úte kvě 15, 2007 16:14

dusin píše:Budou celkové výsledky aj sprintů a orientačního závodu?
http://forum.ladaklub.com/viewtopic.php?t=5089
SalWador
Uživatelský avatar
SalWador
 
Příspěvky: 415
Registrován: stř čer 02, 2004 22:20
Bydliště: Dobruška

Příspěvekod Flipper Tom » úte kvě 15, 2007 16:36

Marcel píše:ja jsem se srazem spokojen jediným minusem byla spanilka


a mínusem byl můj navigátor kterj mi několikrát málem poblil auto :) (jokingonly)
Uživatelský avatar
Flipper Tom
 
Příspěvky: 403
Registrován: úte čer 01, 2004 08:11
Bydliště: Liberec

Příspěvekod Vašátor » úte kvě 15, 2007 18:06

Tý jo, už toho vážně nechme a soustřeďme se na další srazy. Hádat se tady kdo byl a nebyl hlavní organizátor a kdo může za to a za to .... si myslím je trošku mimo mísu. Podívejte se na loňskou Bechyni. Všechno stálo na tom, že si lidi dobrovolně rozdali funkce a dál se každej staral o svou disciplínu. Bylo nás na to hodně a každej si hleděl svýho. KokoLoko, BA3 (Hurikán) a já jsme si vzali na starost sprinty a o víc jsme se nestarali. A naoplátku se zase nemusel starat nikdo o nás. Podobně to bylo i s jízdou zručnosti, vybíráním vstupného ... . Stanovil se časový harmonogram a každá samostatná jednotka se ho držela, až z toho vzniknula myslím si pěkná souhra. Troufám si říct, že přímo na sraze žádný hlavní organizátor nebyl (myslím přímo na sraze, to co se dělo předtím sem nezahrnuji). Nebyl totiž ani potřeba, protože to prostě klapalo.

A když už chceme kritizovat ty, kteří se o celý sraz starali, šáhňeme si i do svého svědomí. Kdo z nás se dávno před srazem nabídnul "udělám to a ono" ??? "Ty, kdož si bez viny, hoď kamenem" ... Měli bysme být především kolektiv, který stojí při sobě a když se objeví nějaký problém, společně ho vyřešit. Ne, hodit ho na někoho jiného. To se mi nelíbí.

Pokud tu chcete soudit Teepeeho, Mysa, Acibuka, Páju .. .a ostatní co měli co dočinění s organizací, postavte na špalek i svoji hlavu - nepomohli jste!
Nevím co jste měli v Pražské sekci za rozepře, ale tak snad jsme rozumní dospělí lidé a dokážeme se společně domluvit.

Takže bych to tu STOPnul a začal se soustředit na další srazy.
Nebo se raději kvůli pár problémům rozpadneme a celé to úsilí o oficiální klub, nová přátelství, pohodovu atmosféru ... zahodíme????

Kolikrát jste spadli, když jste se učili chodit? Kolikrát jste dostali od života na držku? Když jsem si koupil Ladu, byl velký sraz pouze mým obrovským snem. V roce 2000 se nás sešlo pouze 5 aut, mini Ladasraz přiřazený k tuning srazu na Grand-prix. Ale sešli jsme se. Pak tuto štafetu převzali jiní ... tenkrát se to zdálo jako nemožné ... a teď, když se nám plní naše sny (teda alespoň moje sny), se rozhádáme a půjdeme od toho? No tak s tím jděte do pr ... !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vašátor / TŘI SESTRY <III> LADA GANG / osa Brno - Plzeň / cituji "ladaklub je jen náhodně zformovaná banda hovad"
http://www.classic-oldtimer.cz _______ http://ladaauto.wz.cz _______ http://tatry.kvalitne.cz/
Uživatelský avatar
Vašátor
 
Příspěvky: 9311
Registrován: pon lis 01, 2004 13:56
Bydliště: Brno

Příspěvekod Ziko » úte kvě 15, 2007 18:25

Je vidět, že jsi tam nebyl Vašku.. A jak to bylo s pomocí, tu bylo řečeno dobře.. Víš, když ti někdo nutí neustále, že to nejde..
Sch 130(6/04 - 1/06) -- Sch 105 (10/04 - 3/05) -- VAZ 2101(3/05 - 2/06) -- Lada 2107 (2/06 - ) -- Opel Astra F (11/09 - )
East Runner Brigade
<STODOLNÍ II> <III>
Ziko
 
Příspěvky: 162
Registrován: stř bře 16, 2005 22:14
Bydliště: Brno - Oltec

Příspěvekod Patrac » úte kvě 15, 2007 20:37

Marek píše:Dovolte mi, prosím, abych na základě pečlivého zvážení celé věci uskutečnil následující:

Rád bych se upřímně omluvil Pátračovi za své jednání a osočování jeho osoby v tomto příspěvku. Uvědomil jsem si, že moje jednání bylo nepřiměřené a nevhodné. Člověk někdy něco řekne či napíše ve stavu, který se neslučuje s konstruktivním myšlením a druhý den, když vychladne, mnoho věcí vidí jinak. A pravda je taky to, že jsem nevěděl mnohá celkem důležitá fakta, takže moje informace byly zkreslené.

Pátrače jako člověka a kamaráda si velice vážím a myslím si, že tato slovní přestřelka by mohla naše kamarádství vážně narušit, což bych nerad dopustil.

Skutečnost, že jsem ze srazu v Příbrami nebyl právě nadšen, ještě neznamená, že sraz byl špatný.
Nepřísluší mi soudit jednání a přístup Pátračův či kohokoli jiného, natož za to kritizovat, neboť já sám jsem se ničím nezasloužil a taky mě nikdo za to nepohlavkuje.

Takže ještě jednou PROMIŇ, KAMARÁDE !!!

Maku beru to pro to, pro to někdy neopovídám. Dneska jsem byl na školení a píšu až teď večer. Každý má mít právo na názor nikdo ti ho nemá možnost upřít. Pokud omluvu myslíš upřímě ( doufám že jo) tak je to v pohodě. Možná fakt někdy je lepší popřemýšlet co napsat než napsat a přemýšlet. Samotnýmu se mi to taky parkrát stalo. :? Myslím že pro klub dělám dost jestli si ale někdo myslí že to zvládne lépe rád mu to přenechám. :wink: Celou dobu jsem bral to co jsi napsal protože jsem na to po srazech zvyklý, (veškerou kritiku) kdyby jste viděli co mi přišlo do SZ po některých srazech.... chělo se mi zvracet. Celou dobu jsem to bral. Co se mě ale dotklo bylo až to že ty jako otec dvou dětí pro kterého je rodina především, si mi vytkl to že jsem se staral o ně a ne o sraz. To mě strašně od kamaráda kterýmu jsem moc věřil zamrzelo. Nic bylo řečeno co bylo řečeno sereme na to jedeme dál. Jestli nám chceš pomoct s organizací nějakých drobností Jedovnicích budeme rádi. Doufám že mi kluci zase pomůžou a společnma silama uděláme sraz takový jako byl v loni kdy většina od tam odjížděla s tím že to bylo super ale bylo to krátký. Příbram byla ať žije další sraz. ( dle hesla "Král je mrtvý ať žije král")
Lada Niva M:1/8,5
Kia Cee´d SW 12.12.2011- ???
21044 - ice dream rising 1.11.2006-19.12.2011
2107 - red storm rising 1.5.2003-1.11.2006
Uživatelský avatar
Patrac
 
Příspěvky: 3739
Registrován: stř srp 04, 2004 12:15
Bydliště: Brno - King field

Příspěvekod Honza 21061 » úte kvě 15, 2007 20:42

Čím dál více se to tady ubírá do pořádné pr... :cry: :cry: :cry: :cry:

Vašátore, Ty jsi nebyl na našich několika posledních "srazových schůzích, ani na té poslední, která svým značně neradostným průběhem již tak nějak předurčila, jakým směrem se sraz bude ubírat.
Skutečně jsem se na něj vůbec netěšil, ale z těchto chmurných myšlenek mě vytrhlo první podání ruky se svými Ladapřáteli... A jak správně připomenul Ziko, osobně jsi nezažil toho "genia loci" (říkám to snad správně) v pátek v podvečer po příjezdu první kolony a poté během celého srazu, takže jednoduše NEPOMOHLI JSTE říci nejde. Má to širší souvislost...

Teepee, byl bych rád, kdybychom se ještě na schůzích viděli, i když po tom všem (a po tomto tématu) už také zvažuji, jestli tam mám někdy chodit a jestli ještě někdy bude naše sekce a klub tím, co býval...
:cry: :cry:
Honza
Osa Praha - Brno
Uživatelský avatar
Honza 21061
 
Příspěvky: 1600
Registrován: úte pro 13, 2005 22:35
Bydliště: Praha

PředchozíDalší

Zpět na Příbram

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků