Kolony směr Příbram

Jarní sraz na letišti Dlouhá lhota u Příbrami 11.-13.5. 2007

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno

Trasa pražské a připojených kolon?

Praha... po okreskách Dobřichovice- Řevnice- Dobříš- Dlouhá Lhota
6
46%
Praha... rychlostka R4- sjezd až za Dobříší... Dlouhá Lhota
4
31%
Dálniční kolona po R4 (sjezd na Dobříš) a kolona po okreskách (trasa libovolná, setkání u benzínky za Dobříší s dálniční kolonou)
3
23%
 
Celkem hlasů: 13

Uživatelský avatar
Chaloupka
Příspěvky: 76
Registrován: úte črc 11, 2006 12:05
Bydliště: HK/Březhrad
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Chaloupka »

Sám bych jel po dálnici, v koloně to je ale lepší přez ten Benešov. Z Prahy tam pojedou, já bych jel pěkně jak si psal. Marcel třeba už něco má :?: 8) Uvidíme
VAZ 2103, "velitelský vůz", r.v. 1978, 5Q
Uživatelský avatar
Luděk Musil
Příspěvky: 10493
Registrován: úte čer 01, 2004 07:55
Bydliště: Vyškov/Rašov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Luděk Musil »

Návrh východočeské trasy:
Dobruška - Hradec Králové - Přelouč - Kutná Hora - Sázava - Benešov - Dobříš - Dlouhá Lhota. 200 km / 4 hodiny.
Ale je to jen návrh - Východočeši (pod vedením vrchního trasmana Marcela :) ) snad vydají návrh své vlastní trasy. Tato, mnou napsaná, vychází z: www.mapy.cz. L.
21011 -> (78) 84-99; 2103 -> (78) 99-04; 21073 -> (96) 04-07; 21044 -> (99) 07-13; 21044 -> (96) 12-16; Granta bílá -> 16-?; Vesta SW cross barvy Phantom (19) 20-?; 21011 - veterán (75) 12-?
Nemožné na počkání, zázraky do 3 dnů ´
Uživatelský avatar
Honza 21061
Příspěvky: 1600
Registrován: úte pro 13, 2005 22:35
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Honza 21061 »

Jak jenom ty východočechy přetáhnout na naší stranu do kolony :?: :)
Návrh trasy by šel udělat samozřejmě i bez dálnic- vždyť bez nich se přeci svět nezboří. Od Hradce jet po "staré", na kruháku před Poděbrady neodbočovat na D11, ale jet rovně přes Poděbrady a poté stále rovně až se před vámi vynoří nákupní centra na pražském Černém Mostě. Dáte se na po šipkách na "Tranzit" a takto pojedete až na Štěrboholy, kde uhnete na Hostivař, z Hostivaře Petrovice, Háje, Písnice, Modřany...
Ničeho se nebojte, ideální bude domluvit se s Radkem MB na srazu na Černém Mostě, jelikož ten popisovanou trasu zná až do Hostivaře a možná by vás zvládl bez problémů dovést až k Písnici po trase z loňské Bechyně, kde bych si vás přebral já buď osobně, nebo přes CB. Když bude nejhůře, tak pro vás pojedu do Hostivaře k Intersparu, nebo se tam v nejhorším můžeme sejít všichni, i když bych to s ohledem na další trasu viděl jako velmi zbytečnou věc.

Pokud se budete chtít Praze vyhnout velikým obloukem přes Kutnou Horu, tak jeďte přes Říčany, tam odbočte na č. 101 kolem velkoskladů, směr Jesenice- Dolní Břežany, tam vás někde vyzvednu a dovedu na modřanské parkoviště odkud bude společný odjezd.
Dohadujte, přemýšlejte a definitivně schválený návrh VČ kolony poté bude umístěn do prvního příspěvku.
Honza
Osa Praha - Brno
Uživatelský avatar
Marcel
Příspěvky: 1122
Registrován: ned led 15, 2006 19:58
Bydliště: Hajnice u trutnova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Marcel »

je pravdou že jsem to ještě ani nezkoumal :oops: ještě jsem se ani snikým nedomlouval největší naděje vkládám do CHettaka ale nějak se ještě nenašla chvylka kdy by jsme se mohli domluvit
Marcel 2107
LADA 2107 - Laděnka
Největší abstinent z LKCS :)
http://marcel2107.rajce.idnes.cz/Ladka/#album
Silnice, mé přechodné bydliště
Uživatelský avatar
SalWador
Příspěvky: 415
Registrován: stř čer 02, 2004 22:20
Bydliště: Dobruška

Příspěvek od SalWador »

Luděk Musil píše:Návrh východočeské trasy:
Dobruška - Hradec Králové - Přelouč - Kutná Hora - Sázava - Benešov - Dobříš - Dlouhá Lhota. Ale je to jen návrh - Východočeši snad vydají návrh své vlastní trasy.
Luďku, díky. Proti této trase nic nenamítám, ikdyž bych raději viděl trasu přes Sedlčany. Však záléží, kdo se k nám bude chtít přidat. V každém případě platí, že Východočeši vyrážejí z Hájnice u Trutnova, resp. Dobrušky a jedou přes Východočeskou metropoli Hradec Králové.

dusin píše:Právě že ta známka.Ale samozřejmě se přispůsobim.
Dálniční zmánku mám, ale raději bych se dálnicím vyhnul, aby s námi mohli jet i ti, co známkou nedisponují.
SalWador
DaNNy
Příspěvky: 27
Registrován: ned zář 12, 2004 16:18
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DaNNy »

Zdravim, chtel bych se pripojit ke skupince projizdejici Dobrisem...Snad me nekde chlapi naberete... :)
Uživatelský avatar
Honza 21061
Příspěvky: 1600
Registrován: úte pro 13, 2005 22:35
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Honza 21061 »

Danny: Budeš se přidávat přímo v Dobříši? Bude to jeden ze záchytných bodů, takže není problém!
Honza
Osa Praha - Brno
Uživatelský avatar
dmatej
Příspěvky: 2845
Registrován: pon bře 14, 2005 20:44
Bydliště: Přehýšov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od dmatej »

A co plzeňská? Cococo? Sice vim, že to vypadá poněkud trapně, když jsem v ní permanentně sám, ale což. Třeba se někdo přidá ;-)
Stroje Laďka 2101 a Beruška 1118 a Punťa (Grande Punto) a Škleblík (VW Passat).
Uživatelský avatar
Honza 21061
Příspěvky: 1600
Registrován: úte pro 13, 2005 22:35
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Honza 21061 »

Vážení, kotel skončil a další plánování začíná. Dnes jsem projížděl dohodnutou trasu pražské kolony, výlet se vůbec nepovedl, jsem naštvaný a cesta se mi ne nelíbila, ale přímo zhnusila. :evil: Cesta až do Davle a Štěchovic jakž takž ujde, i když znám lepší a hezčí cesty, ale co následuje potom je úděs.
Provoz sice téměř žádný, ale zato úzké a rozbité silničky, silnice 2. třídy po minutí odbočky na Slapy vypadá jako na třídu 10, průjezd Novým Knínem kdy téměř pravým předkem lížete jeden dům, levým zadkem druhý, přitom se z jedné strany vyhýbáte slepicím a z druhé psovi, aby vám ze třetí do cesty málem skočili místní strécové, byl také "povedený" a přehledný... V Dobříši jsem 4x zabloudil, za Dobříší nanicovaté a mizerné silničky s opilými cyklisty až po okolí Dlouhé Lhoty, tam už je to lepší.
Po celou tu dobu jsem tiše záviděl těm, co už mají koupenou dálniční známku, protože tuto cestu- necestu bych už zpět nejel ani náhodou. Jestli tam má jet pražská kolona, tak potěš pánbůh, co nás to (resp. hlavně mne) nad tou mapou napadlo... :roll:

Takže dávám 2 pozměňovací návrhy:
a) změna trasy přes Řevnice, kilometrově v podstatě stejné, ale taktéž asi stejně naprd, detaily případně později

b) nejlepší cestou by zkrátka byla ta rychlostka na Příbram a sjetí poblíž Dlouhé Lhoty- ze všech možných variant si myslím nejlepší (a musím přiznat i nejhezčí) silnice tohoto kraje, takže se přimlouvám za tuto trasu, kdo nemáte, tak si pořiďte známky a nebudeme blbnout v těch prdelákovech, :evil: ale pojedeme v pohodě a klídku jen s většími odstupy pořád rovně až na letiště. :roll: :wink: Nedá se nic dělat, je to asi nejlepší možná varianta.
Jak chcete, čekám na ohlasy...
Honza
Osa Praha - Brno
Nulašestka
Příspěvky: 1296
Registrován: úte led 31, 2006 20:53
Bydliště: Kocourkov a Hulvátov

Příspěvek od Nulašestka »

Předně Honzo díky za sondáž. :wink: Též bych se přimlouval za dálnici.(Mám do toho co kecat když ani nejedu Ladou,žejo :oops: :oops: :oops: )
Nemo
Příspěvky: 784
Registrován: stř pro 07, 2005 23:50
Bydliště: Praha-západ

Příspěvek od Nemo »

Já se za sebe přimluvím za trasu přes Řevnice. Jezdívám tudy občas do Jinec a do Čenkova, a vždycky se na tu cestu těším, je to pro mě takový příjemný relax. Hezká krajina, silnice se trochu vlní, ale ne extrémně...(obzvlášť ráno, když vyrazím ještě před východem slunce, nádhera.) Moc aut tudy nejezdí...pohoda.
Ta cesta přes Štěchovice, to je ke konci opravdu kličkovaná, to s Honzou souhlasím.
Lada ? - tím jezdit, není normální !
>2121- ? hniloba s velkou budoucností! Již vyvařená a bojeschopná.
Uživatelský avatar
Honza 21061
Příspěvky: 1600
Registrován: úte pro 13, 2005 22:35
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Honza 21061 »

Hlavně je tam jedna mizerná zatáčka, která je směrem -tam klopená dobře, ale ve druhém směru trochu tahá ven do pole, takže jsem si tam nakonec ještě málem nabil kokos, protože jsem to k tomu všemu docela drtil a poctivě při vnějším kraji ve své půlce vozovky... Ale gumy nehvízdaly, tak to bylo ještě dobré, jen to chtělo trochu více zabrat za volant. :roll:

Ohledně těch tras- zavedu hlasování a poté se případně dojede prozkoumat ještě trasa přes Řevnice, nebo si vedení kolony přes Dobříš převezme ode mě někdo jiný... Každopádně tato trasa také není úplně vhodná pro kolonu (hlavně okolí Všenor a úzké Všenory lemované obrubníky), ale je to lepší, než ta dnešní lochneska.
Nebo to můžeme udělat úplně jinak: Kolona se může rozdělit na dálniční (ta sjede na Dobříš) a ne-dálniční (ti si pojedou kudy chtějí) a poté se spojit na konci Dobříše u benzínky. Pokud bude zvolen tento návrh, jedu v každém případě po rychlostce.

Pro inspiraci přikládám pár fotek. :wink:
Přílohy
Důkaz že jsem tam opravdu byl ;-).jpg
Těště se!.jpg
Pozor na letadla (a Žiguly).jpg
Honza
Osa Praha - Brno
DaNNy
Příspěvky: 27
Registrován: ned zář 12, 2004 16:18
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DaNNy »

Honza 21061 píše:Danny: Budeš se přidávat přímo v Dobříši? Bude to jeden ze záchytných bodů, takže není problém!


JJ, přidám se na Dobříši. Pak sem prosím někdo napište kdy a kde se sejdem...diky
Horcipa1
Příspěvky: 25
Registrován: sob úno 04, 2006 20:02
Bydliště: Týn nad Vltavou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Horcipa1 »

zdravim,
nejede z vás někdo z jižních Čech? Pojedu trasu Týn nad Vltavou - Písek - Příbram.
Pokud jste z Budějc nebo Krumlova, tak by jsme se mohli sejít v Písku, tudy musíme jet všichni.
Buďte s pozdravem
Ladu a nikdy nic jiného 2107 (2103,2106, 2x 21043, 3x Jawa 50, 5x Jawa 350)
Uživatelský avatar
Janička
Příspěvky: 27
Registrován: čtv lis 16, 2006 13:46
Bydliště: Kolín/Brno/Hulín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Janička »

Ahoj,
chtěla bych se připojit k východočeské nebo pražské koloně, budu vyjíždět z Kolína cca po 17 hod, nejkratší trasu sem našla přes Říčany, kolem Prahy a pak po R4, ozvěte se mi jestli pojedete někde kolem :wink:
Zamčeno

Zpět na „Příbram“