Mezinárodní sraz a sraz Bechyně - Organizace

Jarní sraz v Bechyni 20.5. 2006

Moderátor: Moderátoři

Příspěvekod Teepee » úte led 10, 2006 13:42

Pátrač píše:Pánové má pro vás první vlaštovku. :wink: ..............


Pátrači, dobrá práce, když si vzpomenu, jak se organizoval první sraz, a dnes ... No nebudu říkat hop, až zitra, přeskočíme-li do oficiální roviny srazu.

TO beru, ve dvou se to lépe táhne.

Pšendo domluvíme se asi na příští schůzi, ujasníme si strategii, a vlítneme na ně.
Bílý LADA a okřídlená spol.
Uživatelský avatar
Teepee
 
Příspěvky: 4258
Registrován: čtv bře 10, 2005 13:20
Bydliště: Praha západ

Re: Mezinárodní sraz a sraz Bechyně - Organizace

Příspěvekod SalWador » úte led 10, 2006 17:49

No to koukám, člověk pár hodin není na fóru a najednou taková smršť. :) S organizaci jako takovou asi moc nepomuzu, kdo me zna, vi proc.

Jak psal Chettak, i letos se ujmu videodokumentace. S novou digitalni kamerou jiz nebude problem s technikou, tudiz doufam, ze vsichni budou spokojeni. V praci s Chettakem vymýšlíme, jakym ruznym zpusobem by se dalo tocit, doufam ze ne na vse se dostane, mam strach nejen o sve zdravi. :P

Pokud budeme okupovat letiste i za tmy nebo dokonce pres noc (at uz kvuli ohnostroji ci z jineho duvodu), mohu nabidnout 500W halogenovou lampu, ktera pri vhodnem umisteni osvetli pulku letiste. Kdyby byl samozrejmne silny generátor. Generator by se hodil i pro napajeni nejake audiosoustavy, ktera by ale slouzila hlavne jako zakladna pro mikrofon. Chtelo by to totiz i nejakeho "speakra" (borce, kterej bude vyhlasovat vysledky, hlasit program, srocovat dav, ...). Mam jiz nejaky tip. Ovsem na mikrofon musi byt stabilni odfiltrovany napeti, aby nedochazelo k ruseni (do elektro moc nedelam).

Samozrejmne poskytnu klubovou vlajku s logem LADA, kterou jsem dostal na minulem bechynskem srazu.

Je třeba co nejmene zabranit tomu, aby dochazelo k jazykovým barieram. Vcas musime prosondovat kolik ladystu ze kterych statu prijede. Myslim, ze bysme dali dokupy angličtinu, němčinu, ruštinu, ... Polština možná. Co ale ta maďarština? Góme někdo?

Má někdo zkušenosti s kontaktováním médií? Chceme vůbec, aby byla na místě třeba regionální televize? Noviny v Trnavě byly super, ale TV to už je jiný kafe. Aby nebyla spíše ostuda. Ale já jsem pro mediální podporu.

To All: Je dobre o tom debatovat. Díky.
Naposledy upravil SalWador dne stř led 11, 2006 20:35, celkově upraveno 1
SalWador
Uživatelský avatar
SalWador
 
Příspěvky: 415
Registrován: stř čer 02, 2004 22:20
Bydliště: Dobruška

Příspěvekod Pšenda » úte led 10, 2006 20:31

Co se týče zesilovače, reprobeden a mikrofonu. Tak to mohu poskytnout. Mám přímo sestavu Tesla pro ozvučování koncetrů atd... Jen napájení je na 220 voltíků. E-Centrálu nemám.
Ford Sierra 2.9i V6 Manuál Ghia - 150 koní a jede to šíleně, jak jinak než na LPG
Pšenda
 
Příspěvky: 313
Registrován: úte čer 01, 2004 14:38
Bydliště: Praha

Příspěvekod Martanasse » úte led 10, 2006 20:49

Pšenda píše:Co se týče zesilovače, reprobeden a mikrofonu. Tak to mohu poskytnout. Mám přímo sestavu Tesla pro ozvučování koncetrů atd... Jen napájení je na 220 voltíků. E-Centrálu nemám.


Kdyby ti něco z toho chybělo, mohl bych pár věcí přivézt..
21011 :-) Zlomte VAZ
Uživatelský avatar
Martanasse
 
Příspěvky: 103
Registrován: sob zář 25, 2004 17:18
Bydliště: Plzeň

Příspěvekod Křečík Barbuška » úte led 10, 2006 20:58

Mohl bych zajistit dvě rdst PMR + jednu kompaktibilní, kterou ale nemohu dáti z ruky neb za ni ručím svému zaměstnavateli, popřípadě jsem ochoten pomoci při organizování něčeho, ale zvládám pouze méně náročné tudíž méně zodpovědné úkoly.
Lada Granta Liftback 1,6 16V - skoro normální auto
Lada Kalina 1117 1,6 8V - neopodstatněné a nenaplněné naděje
ex VAZ 2105, VAZ 2104, VAZ 2107
Uživatelský avatar
Křečík Barbuška
 
Příspěvky: 11023
Registrován: ned srp 29, 2004 09:01
Bydliště: Brno

Příspěvekod Ctirad Vyskočil » úte led 10, 2006 21:14

Tak to je fofr. :shock: To ani nestíhám číst. :wink:

Pátrači,patří ti dík za to,že jsi to rozjel. :thumbright:
Samozřejmě chci v jízdě zručnosti pokračovat.Jenom se musí všichni aspoň prozatím smířit s mými provizorními kužely.(už začínám sbírat kvalitní PET lahve) :) :wink:
Ctirad
Uživatelský avatar
Ctirad Vyskočil
 
Příspěvky: 410
Registrován: stř dub 13, 2005 21:05
Bydliště: Morašice u Znojma

Příspěvekod JmJ » úte led 10, 2006 22:12

Ctirad Vyskočil píše:Tak to je fofr. :shock: To ani nestíhám číst. :wink:

Pátrači,patří ti dík za to,že jsi to rozjel. :thumbright:
Samozřejmě chci v jízdě zručnosti pokračovat.Jenom se musí všichni aspoň prozatím smířit s mými provizorními kužely.(už začínám sbírat kvalitní PET lahve) :) :wink:


Zkusim se poptat po kuzelech. Kolik jich je potreba a jaka je zhruba sance ze utrpi zniceni? (prejede se 1 z 10 na placku a par se stouchne, nebo tak nejak to myslim. velice priblizne. nemam zkusenost, jak moc je to znicitelny :-) ).
MFP
wergl I - 2104 - melt down
wergl II - 2104 - rebuild succeded
wergl III - 21113 - sold (Chester's new)
wergl IV - i30 - tout est bleu
Uživatelský avatar
JmJ
 
Příspěvky: 6484
Registrován: úte čer 01, 2004 11:30
Bydliště: Kromeriz

Příspěvekod JmJ » úte led 10, 2006 22:15

btw mate vymysleno, jak by se na sraze mohl prezentovat pripadny sponzor? (treba ten, co by pucil ty kuzely :-) ). kam by slo vyditelne nalepit jeho logo, nebo neco v tomto duchu.
MFP
wergl I - 2104 - melt down
wergl II - 2104 - rebuild succeded
wergl III - 21113 - sold (Chester's new)
wergl IV - i30 - tout est bleu
Uživatelský avatar
JmJ
 
Příspěvky: 6484
Registrován: úte čer 01, 2004 11:30
Bydliště: Kromeriz

Příspěvekod Ctirad Vyskočil » úte led 10, 2006 22:24

JMJ
Kužely by byly prima.Jenom jde taky o cenu pro případ zničení (málo pravděpodobné) nebo ztráty.
Co se týká zničení,tak si myslím,že by měl kužel něco vydržet.Na podzim byly zničeny jen dvě lahve (z asi 35 kusů).
Co se týká počtu,tak by bylo potřeba tak 25-30 kusů.Ale to si ještě musím přesně propočítat.Přesný počet sdělím později.
V každém případě ale děkuji za nabídku.
Ctirad
Uživatelský avatar
Ctirad Vyskočil
 
Příspěvky: 410
Registrován: stř dub 13, 2005 21:05
Bydliště: Morašice u Znojma

Příspěvekod JmJ » úte led 10, 2006 22:29

Ctirad Vyskočil píše:JMJ
Kužely by byly prima.Jenom jde taky o cenu pro případ zničení (málo pravděpodobné) nebo ztráty.
Co se týká zničení,tak si myslím,že by měl kužel něco vydržet.Na podzim byly zničeny jen dvě lahve (z asi 35 kusů).
Co se týká počtu,tak by bylo potřeba tak 25-30 kusů.Ale to si ještě musím přesně propočítat.Přesný počet sdělím později.
V každém případě ale děkuji za nabídku.


ok. ja zkusim zjistit, jestli by mi to mohlo byt zapujceno. ale chtel bych taky zapujcovateli navrhnout, kam by mohl umistit svou reklamu a v jake velikosti. pak by se na pujceni mohli tvarit s vetsim nadsenim :-).
MFP
wergl I - 2104 - melt down
wergl II - 2104 - rebuild succeded
wergl III - 21113 - sold (Chester's new)
wergl IV - i30 - tout est bleu
Uživatelský avatar
JmJ
 
Příspěvky: 6484
Registrován: úte čer 01, 2004 11:30
Bydliště: Kromeriz

Příspěvekod Pšenda » úte led 10, 2006 22:32

Já jsem přemýšlel nad zázemím srazu na letišti, tak mě napadlo že bych tam vzal ještě Škodu 1203 ve které vezmu zesik, bedny, a jiné věci co se budou hodit. Je to jen úvaha. A bohužel to není Lada, ale VAZ dodávky nedělá.
Ford Sierra 2.9i V6 Manuál Ghia - 150 koní a jede to šíleně, jak jinak než na LPG
Pšenda
 
Příspěvky: 313
Registrován: úte čer 01, 2004 14:38
Bydliště: Praha

Příspěvekod Ctirad Vyskočil » úte led 10, 2006 22:36

JmJ píše:
ok. ja zkusim zjistit, jestli by mi to mohlo byt zapujceno. ale chtel bych taky zapujcovateli navrhnout, kam by mohl umistit svou reklamu a v jake velikosti. pak by se na pujceni mohli tvarit s vetsim nadsenim :-).


Reklamu vylepím klidně na auto (jenom nesmí bejt tak velká,aby mi šla přes okna :lol: ) A klidně jí budu vozit ještě 14 dnů po Krumlově. :wink:
Ale hlavně mě zajímá ta cena pro případ (nedej Bože)zničení či ztráty.
Ctirad
Uživatelský avatar
Ctirad Vyskočil
 
Příspěvky: 410
Registrován: stř dub 13, 2005 21:05
Bydliště: Morašice u Znojma

Příspěvekod Ctirad Vyskočil » úte led 10, 2006 22:40

Pšenda píše:Já jsem přemýšlel nad zázemím srazu na letišti, tak mě napadlo že bych tam vzal ještě Škodu 1203 ve které vezmu zesik, bedny, a jiné věci co se budou hodit. Je to jen úvaha. A bohužel to není Lada, ale VAZ dodávky nedělá.


Pšendo,já myslím,že nikdo protestovat nebude. :wink: No a kdyby přece,tak si dáš na 1203ku nápis Doprovod na Ladasrazu. :D :wink:
Ctirad
Uživatelský avatar
Ctirad Vyskočil
 
Příspěvky: 410
Registrován: stř dub 13, 2005 21:05
Bydliště: Morašice u Znojma

Příspěvekod Pšenda » úte led 10, 2006 22:43

Alespoň budu mít luxusní postel s motorem a dvanácti repro :twisted:
Ford Sierra 2.9i V6 Manuál Ghia - 150 koní a jede to šíleně, jak jinak než na LPG
Pšenda
 
Příspěvky: 313
Registrován: úte čer 01, 2004 14:38
Bydliště: Praha

Příspěvekod Martanasse » úte led 10, 2006 23:49

Jsem ochoten věnovat několik CD naší kapely, které budem vydávat někdy v únoru, jako ceny, nebo přilepšenou k cenám. Ovšem nevím, jestli budete mít zájem o středověkou hudbu, kdyžtak koukněte na ukázky: http://www.gothien.mysteria.cz/ a dejte mi vědět ;-)
21011 :-) Zlomte VAZ
Uživatelský avatar
Martanasse
 
Příspěvky: 103
Registrován: sob zář 25, 2004 17:18
Bydliště: Plzeň

PředchozíDalší

Zpět na Bechyně 7 (1. Mezinárodní sraz)

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků