Android autorádio z Číny

2DIN autorádio od výrobce, MMS s Windows CE, alternativní MMS s Androidem

Moderátor: Moderátoři

Re: Android autorádio z Číny

Příspěvekod Jajo » ned led 05, 2020 16:54

Už sa mi podarilo nájsť ten odkaz na ten CAN bus adaptér, len škoda, že (aspoň teraz) sa nedá doručiť na Slovensko. Takže odkaz

A mimochodom som našiel aj odkaz ako si môžeme sami spraviť tie adaptéry... Odkaz
Škoda Octavia I 1,9 TDI 66 kw r.1997 (07_2006 - 06_2019)
Lada Vesta sedan LUX- biela r. 2017 - prvá Žiline, jedna z prvej várky pre Slovensko :-) (04_2017- )
Lada Vesta SW Cross LUX - hnedá r. 2019 - prvá v Lada Žilina,ul. Kragujevská :-) (06_2019 - )
Jajo

Příspěvekod grafi2 » ned led 05, 2020 17:46

Toto v odkaze je redukcia na volant, zapojenie magnitoly a stabilizator 7805 na napajanie origo kamery.
V podstate je to už bezpredmetné pretože predajcovia dávajú všetky potrebné redukcie. Samozrejme okrem can bus. Po roku používania mi to ani nechýba...
grafi2

Příspěvekod Georgius » ned led 05, 2020 17:57

Ahoj,
vzhledem k tomu, že se Svjatoslavem jsme zůstali "v kontaktě", tak mám informace z první ruky. Takže, jak říká rádio Jerevan, je pravda, že CMGU.RU skončilo (doménu nabízejí za 200 000 Rub, kdybyste někdo chtěli). Jde o problémy s bývalým hlavním majitelem. V důsledku toho taky zmizel CAN převodník z AliExpressu, protože ho přes něj prodávali Petrohradští.

ALE

Dorabotky Lada Vesta a X-Ray žijí dál na doméně CMG AISD.SU (dá se pamatovat jako sovětšký AIDS ;-) ) a Svjatoslav chce dostát všem závazkům a pokračovat (například mně bude po svátcích posílat novou verzi CAN BUSu jako upgrade zdarma, což dělá pro všechny zákazníky, já se s ním jenom chci domlouvat jestli opravdu ten starý chce poslat poštou, že bych mu ho spíš zaplatil). Každopádně jsou teď zavaleni prací, protože jim, pochopitelně, jednak komplikuje život konec CMGU a YT kanálu, takže odepisuje dost stručně, ale celkem rychle.

Update: Mezi tím co jsem psal poslal Jajo druhý příspěvek, takže:

Jajo: Takže odvolávám to s tím CANem, dělá to ještě někdo. Ale Petrohradská verze je už druhá generace a má dodělané funkce, které byly ve videu na CMGU, ale video už není :-( Každopádně umělo třeba detekci otevření dveří, vypisování teploty chladící kapaliny a další co si nepamatuju. Ten přechodník co je v druhém odkazu podle mně nemá šanci fungovat, protože i na tom Tvém odkazu je kouzelná krabička nejspíše s aktivním elektronickým prvkem. Každopádně dám vědět až to dorazí a já se dokopu k upgradu (nerad rozebírám plasty na palubce a už vůbec ne v zimě. A nemám ty speciální bakelitové lopatičky - nemáte někdo tip kde je koupit ?)

Grafi: to co jsem psal výše. Já jsem si na dynamické linie zvyknul rychle a hlavně při zajíždění do garáže je to špica - dneska jsem zrovna konstatoval, že je nerychlejší v brance projet na zrcátka a pak už na ně kašlat a jet podle čar - t.j. projedu, začnu klesat, když je pravý přední blatník za vraty tak začít točit tak aby dynamické linie směřovaly na kanál (t.j. zatáčka doleva), jakmile přejede zadní kolo kanál tak dynamické linie do prostřed vrat od garáže (t.j. zatáčka doprava) ...
VAZ nemá kaz (2107 1990-2005, 21113 (2005-2017, 2019 RIP),GFL (Červená Vesta Lux) r. 2017 na prodej někdy kolem roku 2030)
:wave: YOUTUBE kanál #ladavestacz - dejte odběr :love10:
Vokativ (5.pad, oslovujeme volame) je Georgie (2. deklinace, vzor populus, ze :) )
Georgius

Příspěvekod kednok » pon úno 03, 2020 21:42

Ahoj Georgius objednal som si RU Can bus 18.1.2020 Aj ty si si ho tiež objednal? Ak áno za ako dlho ti prišiel.
tento: https://cmgaisd.su/products/4e0595a3a87 ... 42f7f10c6f
kednok

Příspěvekod Georgius » pon úno 03, 2020 21:49

přišel v pátek :-D viz moje vlákno. Akorát jsem ho ještě nenainstaloval, chtěl jsem to spojit s upgradem Androidu a musím probádat, jak se to nastavuje.Jinak já jsem ho dostal jako upgrade původního (kupovaného i s mms) zadarmo ...
VAZ nemá kaz (2107 1990-2005, 21113 (2005-2017, 2019 RIP),GFL (Červená Vesta Lux) r. 2017 na prodej někdy kolem roku 2030)
:wave: YOUTUBE kanál #ladavestacz - dejte odběr :love10:
Vokativ (5.pad, oslovujeme volame) je Georgie (2. deklinace, vzor populus, ze :) )
Georgius

Příspěvekod kednok » pon úno 03, 2020 22:02

Georgius píše:přišel v pátek :-D viz moje vlákno. Akorát jsem ho ještě nenainstaloval, chtěl jsem to spojit s upgradem Androidu a musím probádat, jak se to nastavuje.Jinak já jsem ho dostal jako upgrade původního (kupovaného i s mms) zadarmo ...

tak ja som dnes z objednávkou tu (Ruská federácia, pán LC Vnukovo CEX-2 MMPO 102972, colné odbavenie, vydané Custom House) tak tebe to prišlo skôr :)
kednok

Předchozí

Zpět na Magnitola (rádio/MMS)