Nalezen 1 výsledek hledání

od Daniel 2103
úte kvě 05, 2026 18:05
Fórum: Karoserie a ostatní
Téma: Stahování oken
Odpovědi: 19
Zobrazení: 9526

Re: Stahování oken

Dobrý den všem potřebuji poradit. Nainstalovat jsem novou stahovačka okna na přední dveře řidiče po napnuti lanka krásně lehce okno jde nahoru i dolů ale když okno vytáhnu nahoru a rukou se opřu do okna tak ho bez problémů zlehka stáhnu dolů i nahoru. Co je špatně?

Přejít na rozšířené vyhledávání