SUPER SPIRAL POWER LAUNCHER TURBONATOR (FUEL SAVER)

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Atex
Příspěvky: 1826
Registrován: sob led 13, 2007 17:22
Bydliště: Frýdek-Místek
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Atex »

mam objednanou tuhle turbinu, nevim co to bude delat.. kdyz sem cetl recenze na tento vyrobek tak to vsichni strasne odsuzujou.. ale ani jeden z nich s tim nema absolutne zadnou zkusenost, jinak co jsem ja cetl tak pry to svou funkci (asi ne moc vyrazne) ale plni. Necekam zadne navyseni vykonu, docetl sem se ze to ma priznivy vliv na spotrebu tak sem zvedav :wink:
Myso
Příspěvky: 1389
Registrován: stř kvě 26, 2004 17:59
Bydliště: Bratislava-Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Myso »

uz podla tej objimky je to strasny kram :weedman: peace

edit: wau a za 3 klacky :shock: no som zvedavy ako to bude fungovat, ocakavam report :) esteze to nemam kam dat :mrgreen:
Ich fahre einen Shiguli - WAS2105
Keď ju poriešiš, nie je čo milovať...
_________________
Chatka 12 forever :mrgreen:
Uživatelský avatar
Atex
Příspěvky: 1826
Registrován: sob led 13, 2007 17:22
Bydliště: Frýdek-Místek
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Atex »

Myso píše:uz podla tej objimky je to strasny kram

tak todle mne desilo od te doby co sem to poprve uvidel.. ale tak 4mesice mi vrta hlavou co, jak, proc, kde.. . proste mi to nedalo a objednal sem to, z 80% fakt ze zvedavosti.. :mrgreen: samozdrejmne budu o vsem informovat :-)
Uživatelský avatar
Acibuk
Příspěvky: 1006
Registrován: ned lis 06, 2005 22:01
Bydliště: u maminky

Příspěvek od Acibuk »

tak za ty peníze koupíš celý motor:)
zde
Kua vsecko hraje pro ty podnikatelse zazobane prasata ....

Tak a už zbývá jen ten Jelen a můžeme vytáhnout oponu.
Dostal ste Bludišťáka!
Klikněte zde pro zobrazení.
Štěpán

Příspěvek od Štěpán »

PODLE TOHO JAK TO VYPADÁ A JAK TO FUNGUJE, TAK BYCH SI DOVOLIL TVRDIT, ŽE TI TO BUDE DĚLAT POTÍŽE PŘI OSTRÝ AKCELERACI A DECELERACI. MOTOR SE TI NEBUDE CHTÍT VYTÁČET A PŘI BRŽDĚNÍ TI BUDE NAOPAK BRZDIT MÍŇ. Při kontinuálním provozu ( konstantní otáčky ) by se dalo očekávat, že ti to zvýší nepatrně plnění válcu a tím pádem i krouťák. Tož uvidí se. Je to jenom můj odhad, jak se to bude tvářit.

Sorry, zapnul se mi CAPS-LOCK :)
Uživatelský avatar
Atex
Příspěvky: 1826
Registrován: sob led 13, 2007 17:22
Bydliště: Frýdek-Místek
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Atex »

jak rikam.. tak z 80% je to ze zvedavosti.. asi toho budu litovat, ale ja sem pro kazdou blbost :-P tohle o tom pisou: SUPER SPIRAL POWER LAUNCHER TURBONATOR (FUEL SAVER), montuje se do kitu prímého
sání, zabranuje vznikajícím turbulencím, rychleji a efektivněji přivádí vzduch do motoru, šetří palivo,
při sešlápnutí plynového pedálu podtlakem v sání dojde k roztočení turbonátoru, který se potom
stále setrvačně točí i při řazení, kdy nemáte zrovna nohu na plynu, navýšení výkonu se projevuje v
širokém spektru otáček motoru.
Fiat Coupe 16VT+ - T3/4 powered - Simota intake, Big intercooler - Prosport EBC + Defi Boost Gauge - Free 2.5' exhaust - ext. Wastegate, Walbro 255 - Unit managed by lanciahf.eu

Lada 2106, 2006 - 2013 Konec

Bratrstvo Vana Tallinn
Štěpán

Příspěvek od Štěpán »

Atex píše:jak rikam.. tak z 80% je to ze zvedavosti.. asi toho budu litovat, ale ja sem pro kazdou blbost :-P


Doporučují, pokuď už chceš takhle blbnout, tak vyvýst sání někam ven před mřížku chladiče a tuhle turbínku pak budeš mít venku jako atrakcí při spuštěným motoru, a zároveň si uděláš náporový sání.
:D
Uživatelský avatar
Atex
Příspěvky: 1826
Registrován: sob led 13, 2007 17:22
Bydliště: Frýdek-Místek
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Atex »

Štěpán Getsko píše:
Atex píše:jak rikam.. tak z 80% je to ze zvedavosti.. asi toho budu litovat, ale ja sem pro kazdou blbost :-P


Doporučují, pokuď už chceš takhle blbnout, tak vyvýst sání někam ven před mřížku chladiče a tuhle turbínku pak budeš mít venku jako atrakcí při spuštěným motoru, a zároveň si uděláš náporový sání.
:D

to vis ze jo :-D pak mi tam decka budou strkat klacky :-D
Fiat Coupe 16VT+ - T3/4 powered - Simota intake, Big intercooler - Prosport EBC + Defi Boost Gauge - Free 2.5' exhaust - ext. Wastegate, Walbro 255 - Unit managed by lanciahf.eu

Lada 2106, 2006 - 2013 Konec

Bratrstvo Vana Tallinn
Uživatelský avatar
Malda
Příspěvky: 1013
Registrován: čtv srp 18, 2005 13:17

Příspěvek od Malda »

Atex píše:nevim co to bude delat..

Ja vim co, muzu bejt sprostej? :weedman: Ale podle toho nazvu to bude zarucene fungovat, je to aspon od Horsta? Tam bys mel zaruku :finga:
mimochodem, tak pekny auto a je tak zbastleny tou cernou maskou a hroznejma poklicema a ty blinkry, no skoda mluvit. fuj
Calling name Bastl One
Myso
Příspěvky: 1389
Registrován: stř kvě 26, 2004 17:59
Bydliště: Bratislava-Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Myso »

no tak nebudme ako vsetci ostatni, predpojaty, odhodme predsudky a pockajme na report, a potom to zacne :D
Ich fahre einen Shiguli - WAS2105
Keď ju poriešiš, nie je čo milovať...
_________________
Chatka 12 forever :mrgreen:
Uživatelský avatar
Jelen
Příspěvky: 6713
Registrován: stř kvě 17, 2006 13:33
Bydliště: Střední Čechy

Příspěvek od Jelen »

Malda: Přesně to jsem chtěl napsat :-D Ten název tomu dodává sílu a pocit, že to bude ultraturbosupermegamoc navyšovat výkon... Prostě fičura hodná Horstíka. :-D
Ale nejspíš to má jen erektovat ego. :-)
Štěpán

Příspěvek od Štěpán »

Jen mě to tak napadlo. Nebylo by lepší to místo do sání hodit na vejfuk dozádu pod nárazník :D
Uživatelský avatar
Vašátor
Příspěvky: 9339
Registrován: pon lis 01, 2004 13:56
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vašátor »

Atex píše:jzabranuje vznikajícím turbulencím......
při sešlápnutí plynového pedálu podtlakem v sání dojde k roztočení turbonátoru, který se potom stále setrvačně točí


Jen malý dotaz ... turbulence není točící se vzduch :?:

Podle mě je toto obdoba komunistické plechové pevné "vrtulky", která se dávala mezi karbec a sání. Sám jsem s ní 4 roky jezdil, bohužel co se změnilo nedokážu posoudit. Při montáži jsem toho totiž udělal více. Spotřeba se ale spíše snížila snížením hlavy a seřízením, než touto bazmekojdní věcí :D
Vašátor / TŘI SESTRY <III> LADA GANG / osa Brno - Plzeň / cituji "ladaklub je jen náhodně zformovaná banda hovad"
http://www.classic-oldtimer.cz _______ http://ladaauto.wz.cz _______ http://tatry.kvalitne.cz/
Uživatelský avatar
Atex
Příspěvky: 1826
Registrován: sob led 13, 2007 17:22
Bydliště: Frýdek-Místek
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Atex »

hej ale klidek.. co to tady melete za kraviny?! rikam ze nevim co to bude delat, a hlavne necekam zadny navyseni vykonu tak se tady hned nevzrusujte (nekteri jedinci) , davam to tam ze zvedavosti, to sem psal uz dvakrat..
Fiat Coupe 16VT+ - T3/4 powered - Simota intake, Big intercooler - Prosport EBC + Defi Boost Gauge - Free 2.5' exhaust - ext. Wastegate, Walbro 255 - Unit managed by lanciahf.eu

Lada 2106, 2006 - 2013 Konec

Bratrstvo Vana Tallinn
Uživatelský avatar
Atex
Příspěvky: 1826
Registrován: sob led 13, 2007 17:22
Bydliště: Frýdek-Místek
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Atex »

Vašátor píše:Podle mě je toto obdoba komunistické plechové pevné "vrtulky", která se dávala mezi karbec a sání.

presne.. taky to tam k necemu bylo, urcite ne ke ztrate vykonu.. tim techci tu blbost prechvalovat, jak rikam nechavam se prekvapit, pokud se to nejak projevi budu rad a vy budete informovani, pokud ne tak pak muzete srandickovat..
Fiat Coupe 16VT+ - T3/4 powered - Simota intake, Big intercooler - Prosport EBC + Defi Boost Gauge - Free 2.5' exhaust - ext. Wastegate, Walbro 255 - Unit managed by lanciahf.eu

Lada 2106, 2006 - 2013 Konec

Bratrstvo Vana Tallinn
Odpovědět

Zpět na „Zajímavé úpravy a vylepšení“