Jdeme na pivo, pojďte taky-Praha

Jiné akce neorganizované Ladaklubem

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
plavec
Příspěvky: 4714
Registrován: ned črc 22, 2007 19:38
Bydliště: Pelhřimov

Jdeme na pivo, pojďte taky-Praha

Příspěvek od plavec »

6.února nechť se ráčí dostavit LadoMilný lid do hospůdky Novoměstskýho pivovaru kde se konati bude přátelské setkání příznivců těchto povozů.Dobrou náladu sebou a čas ještě bude upřesněn dle zájmu.. Nejspíše však od 19hodiny. Poklábosíme,něco popijem (maj výborný kvasnicový pivo)a případně se můžem podívat po centru města. Zve vás Laďuša a Plavec :wink:
Piště zda-li byste měli zájem se zůčastnit. info o hospůdce zde: www.npivovar.cz
Na prodej přebytečné N.D. na Ladu 111: http://forum.ladaklub.com/viewtopic.php ... rod%C3%A1m
znamení : KozoHroch :-D
Uživatelský avatar
dmatej
Příspěvky: 2845
Registrován: pon bře 14, 2005 20:44
Bydliště: Přehýšov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od dmatej »

Čili Laďušo, jedeme do Práglu na pívo? Pokud nás někdo nechá přenocovat, dám si kvasnice!
Stroje Laďka 2101 a Beruška 1118 a Punťa (Grande Punto) a Škleblík (VW Passat).
Uživatelský avatar
Laďuša
Příspěvky: 12117
Registrován: stř lis 09, 2005 22:06
Bydliště: Klatovy / Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Laďuša »

No, takhle - měl jsem v plánu vyrazit se podívat na Koněvku na Prioru (jak již je zmíněno v tématu tušim Čekání na Prioru a nebo Priora). Tzn. chtěl jsem ráno nebo dopoledne sednout na vlak a odject na hlavní nádro. Pak koněvka. Samozřejmě při té příležitosti se obrátit na lid pražský a udělat to hromadně. Zavřenost koněvky v sobotu ale tutu alternativu značně omezila. :(
Čili z mýho pohledu - je to výlet na většinu dne, kdy by bylo fajn pokecat a následně posedět. A odpoledne se třeba mrknout na ňáký zajímavosti, co já vim. Když už se tam jednou vypravim.. No a navečer zas domů (a nebo aspoň do PM).
Jo a doufam, že tam nemají moc drahý pivo :D

Jinak eště se může stát, že se to pokazí ve škole a bude zkouška, ale to bych stejně dojel, jenom asi až odpoledne.
Člen LKCS; Honorowy klubowicz LKP [ELITE 5000]

Chatka 12 forever :toothy10: ►Stodolní II◄ :) Estonian-czech crazy night :partyman: Uctívač Vana Tallinnu. Propāns-butāns!
Osa Klatovy-Plzeň-Brno ;) Tři sestry <|||> Ladagang 8) °Expedice Eesti 2010°
Dva PoJeBy ze Skašova

Haben Sie Bratwurst?

:!: keréklampás :!:
Uživatelský avatar
dmatej
Příspěvky: 2845
Registrován: pon bře 14, 2005 20:44
Bydliště: Přehýšov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od dmatej »

No já když, tak můžu až v pátek k večeru, dřív ne .... :(
Stroje Laďka 2101 a Beruška 1118 a Punťa (Grande Punto) a Škleblík (VW Passat).
Uživatelský avatar
plavec
Příspěvky: 4714
Registrován: ned črc 22, 2007 19:38
Bydliště: Pelhřimov

Příspěvek od plavec »

dmatej píše:No já když, tak můžu až v pátek k večeru, dřív ne .... :(


Já právě můžu taky až večer, tak proto tento čas.

Laďuša se může do tý doby zabavit turistickou procházkou po městě.Projít si třeba Hrad, Karlův most , Staromák a tak a tím zabije času a nudit se nebude. Samozřejmě Ti nic nenutím, jen mě to napadlo jako alternativa :wink:
Na prodej přebytečné N.D. na Ladu 111: http://forum.ladaklub.com/viewtopic.php ... rod%C3%A1m
znamení : KozoHroch :-D
Uživatelský avatar
dmatej
Příspěvky: 2845
Registrován: pon bře 14, 2005 20:44
Bydliště: Přehýšov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od dmatej »

No, pak mám ještě jedno dilema (trilema či jak to nazvat):
1) nocleh?
2) nepít a jet domů vozem (a do práce taky)
3) pít a jet tam i zpět nějakou tou věcí na kolejích, tuším že vlak se tomu zove :)
Stroje Laďka 2101 a Beruška 1118 a Punťa (Grande Punto) a Škleblík (VW Passat).
Uživatelský avatar
Laďuša
Příspěvky: 12117
Registrován: stř lis 09, 2005 22:06
Bydliště: Klatovy / Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Laďuša »

No já to vidim asi na bod 3, jede nam to v 0:11 ;) :mrgreen:
Člen LKCS; Honorowy klubowicz LKP [ELITE 5000]

Chatka 12 forever :toothy10: ►Stodolní II◄ :) Estonian-czech crazy night :partyman: Uctívač Vana Tallinnu. Propāns-butāns!
Osa Klatovy-Plzeň-Brno ;) Tři sestry <|||> Ladagang 8) °Expedice Eesti 2010°
Dva PoJeBy ze Skašova

Haben Sie Bratwurst?

:!: keréklampás :!:
Uživatelský avatar
plavec
Příspěvky: 4714
Registrován: ned črc 22, 2007 19:38
Bydliště: Pelhřimov

Příspěvek od plavec »

Tak já to taky vidím na bod 3, když nechytnu rozumnej spoj, tak jedu Ladou a dám si limonádu :wink:
Pro ty co přijdou dřív(např.Laďuša):Hlavně by bylo dobrý se sejít někde na viditelným místě.Navrhuju TRAM zastávku Vodičkova.
Na prodej přebytečné N.D. na Ladu 111: http://forum.ladaklub.com/viewtopic.php ... rod%C3%A1m
znamení : KozoHroch :-D
Uživatelský avatar
dmatej
Příspěvky: 2845
Registrován: pon bře 14, 2005 20:44
Bydliště: Přehýšov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od dmatej »

Shodou okolností mám v práglu v pátek práci, takže až se pustím z práce, budu volat Laďušovi. Zpátky teda pojedem nějakým "zvláštním" prostředkem ;-)
Stroje Laďka 2101 a Beruška 1118 a Punťa (Grande Punto) a Škleblík (VW Passat).
Uživatelský avatar
plavec
Příspěvky: 4714
Registrován: ned črc 22, 2007 19:38
Bydliště: Pelhřimov

Příspěvek od plavec »

dmatej píše:"zvláštním" prostředkem


Myslíš snad koloběžku? :lol: No u mě to opět vypadá na nealko výlet.Max. si dám jedno a pak limo a budu počítat, že cestou pro auto na okraj Prahy to ze mě vyprchá. Ty vlaky mi jedou dost nešikovně.Jediná cesta vlakem je pro mě reálná, když bych přijel na hl.n. v 19:41 a než se prokoušu až na Vodičkovu tak bude po 8mé večer.Což se asi nikomu moc chtít nebude čekat takle dlouho.Stůl asi rezervovat nebudem, zatím to vypadá jen na nás 3 ,tak v případě obsazenosti lokálu bysme zvolili narychlo nějakej jinej.Co Ty na to Laďušo?
Na prodej přebytečné N.D. na Ladu 111: http://forum.ladaklub.com/viewtopic.php ... rod%C3%A1m
znamení : KozoHroch :-D
Uživatelský avatar
dmatej
Příspěvky: 2845
Registrován: pon bře 14, 2005 20:44
Bydliště: Přehýšov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od dmatej »

Já kvůli tomu budu muset asi i do Práglu vlakem/busem ... do práce. Kolega, se kterým jsem jezdil, u nás s koncem ledna skončil.
Stroje Laďka 2101 a Beruška 1118 a Punťa (Grande Punto) a Škleblík (VW Passat).
Uživatelský avatar
plavec
Příspěvky: 4714
Registrován: ned črc 22, 2007 19:38
Bydliště: Pelhřimov

Příspěvek od plavec »

dmatej píše:Kolega, se kterým jsem jezdil, u nás s koncem ledna skončil


Taky koukám že se to u vás mění každou chvíli někdo odchází, jiní přichází.Tam co jsem zkončil já v prosinci to jde jen jedním směrem.Kdo dostal rozum odchází ale noví nepřichází žádní když to tam vidí, jak to vše (ne-)funguje. :wink:
Na prodej přebytečné N.D. na Ladu 111: http://forum.ladaklub.com/viewtopic.php ... rod%C3%A1m
znamení : KozoHroch :-D
Uživatelský avatar
Laďuša
Příspěvky: 12117
Registrován: stř lis 09, 2005 22:06
Bydliště: Klatovy / Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Laďuša »

Vidíš, Davide, na zpáteční jízdence ušetříš :lol:

Hej, lidi, netvrďte mi, že z Prahy nikdo eště nezajde!
Člen LKCS; Honorowy klubowicz LKP [ELITE 5000]

Chatka 12 forever :toothy10: ►Stodolní II◄ :) Estonian-czech crazy night :partyman: Uctívač Vana Tallinnu. Propāns-butāns!
Osa Klatovy-Plzeň-Brno ;) Tři sestry <|||> Ladagang 8) °Expedice Eesti 2010°
Dva PoJeBy ze Skašova

Haben Sie Bratwurst?

:!: keréklampás :!:
Uživatelský avatar
Michal Pokorný
Příspěvky: 3822
Registrován: ned led 28, 2007 20:53

Příspěvek od Michal Pokorný »

No, v tento den a v tuto dobu obyčejně bývám v nádražní restauraci v Roudnici nad Labem. Což je od Prahy - Masarykova nádraží vzdáleno 66 km a rychlík jezdící každou hodinu to dává za 51 minut.
Ale bohužel mi stále není nejlépe.... :?
Uživatelský avatar
Teepee
Příspěvky: 4262
Registrován: čtv bře 10, 2005 13:20
Bydliště: Praha západ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Teepee »

Pokud budu provozuschopný, tak přijdu. Poslední vlak do Řevnic mi jede z Hlavního v 0:16, první ranní ve 4:16, ale na to by musela být echt konstelace.
Téma sleduju, nemám zatím co víc říct.
Jinak Michale, z toho jaks to nadhodil si myslím, že bys někdy měl vytáhnout paty z domovské restaurace v Roudnici nad Labem, když máš takové dopravní spojení.
Bílý LADA a okřídlená spol.
Zamčeno

Zpět na „Ostatní akce“