Hovadiny VI

Free pokec (aj keď Ondra 07 by to celé zmazal)

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Hurikán
Příspěvky: 5802
Registrován: čtv úno 17, 2005 11:07
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hurikán »

Tak minimálně u té spodní fotky je to snad úplně jasné - Tůčko již v našich službách nelétá. :( A pokud jde o tu horní fotku, tak díky ekonomicko-politickému systému a finančnímu úpadku akce CIAF, zde kompletní akrobatickou skupinu Стрижи již také asi nikdy neuvidíme. :?
Моя фотогалерея здесь.

Я слежу за тобой. Всегда!
Obrázek
Štěpán

Příspěvek od Štěpán »

Hurikán píše:Tak minimálně u té spodní fotky je to snad úplně jasné - Tůčko již v našich službách nelétá. :( A pokud jde o tu horní fotku, tak díky ekonomicko-politickému systému a finančnímu úpadku akce CIAF, zde kompletní akrobatickou skupinu Стрижи již také asi nikdy neuvidíme. :?
To mi chceš říct, že když vyberou z asi 10 000 - 20 000 osob cca 400,-Kč, tak jím se to nevyplatí?

Přitom tůhle akci jsem měl ( mám ) rád. Škoda, že Štátl je 225km daleko :cry:
Uživatelský avatar
Laďuša
Příspěvky: 12118
Registrován: stř lis 09, 2005 22:06
Bydliště: Klatovy / Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Laďuša »

Jo tovíš, jestli túčka u nás lítají a nebo ne fakt netušim, neb o leteckou scénu se nijak nezajímam :P
Člen LKCS; Honorowy klubowicz LKP [ELITE 5000]

Chatka 12 forever :toothy10: ►Stodolní II◄ :) Estonian-czech crazy night :partyman: Uctívač Vana Tallinnu. Propāns-butāns!
Osa Klatovy-Plzeň-Brno ;) Tři sestry <|||> Ladagang 8) °Expedice Eesti 2010°
Dva PoJeBy ze Skašova

Haben Sie Bratwurst?

:!: keréklampás :!:
Uživatelský avatar
Hurikán
Příspěvky: 5802
Registrován: čtv úno 17, 2005 11:07
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hurikán »

Štěpáne, on CIAF stále funguje. A dokonce jej máš nyní blíž, neboť počínaje rokem 2009 se přestěhoval zpět do Hradce Králové. Brno nebylo nadále povoleno z důvodu nedovoleného souběhu s běžným provozem.

Kolik vyberou atp. nevím a je mě to jedno. Jde ale o to, že při zvaní špičkových akrobatických skupin a jiné techniky pořadatelé musí připravit náležité podmínky a zaplatit určité věci, což je dosti nákladné. U účastníků ze zemí mimo EU a vybrané státy se ke všemu přidává ještě i značná byrokracie, takže díky souběhu všech těchto věcí (a i některých dalších, o kterých ani nevím) se s účastí třeba ruských posádek musíme rozloučit. Já měl tuto akci taky velmi rád a pravidelně jsem na ni jezdil, už když byla v Hradci (začínala tam). Jenže po roce 2006 nastal pozvolný úpadek jak do množství, tak i co do kvality a pestrosti přehlídky, takže jsem na CIAF přestal chodit, neb za danou cenu vstupenky už mě nenabízel nic zajímavého, co jsem ještě neviděl. Prostě to z mého pohledu sklouzlo do hodně provinční úrovně. Tolik můj pohled navěc.
Laďuša píše:o leteckou scénu se nijak nezajímam
A to je velká chyba! Člověk má mít aspoň trochu přehled. Já se třeba o vlaky taky moc nezajímám, ale občas si něco kolem toho přečtu, nebo se zeptám. Aspoň zhruba jsem potom v obraze. ;)
Моя фотогалерея здесь.

Я слежу за тобой. Всегда!
Obrázek
Uživatelský avatar
Michal Pokorný
Příspěvky: 3822
Registrován: ned led 28, 2007 20:53

Příspěvek od Michal Pokorný »

Hurikán píše:Já se třeba o vlaky taky moc nezajímám, ale občas si něco kolem toho přečtu, nebo se zeptám. Aspoň zhruba jsem potom v obraze.
Což nevím, zda-li je dobré. Někdy je lepší nevědět 8)
VAZ 2101, VAZ 2104, Škoda Fabia 1,4 16V
ex. 2xVAZ 2101, 2xVAZ 2105, 2xVAZ 21044i, Škoda Favorit 135 GLXi, VAZ 2111, Lada 4x4, Peugeot 206 1,4 HDi, VAZ 2104
Uživatelský avatar
ger007
Příspěvky: 4784
Registrován: úte kvě 06, 2008 13:38
Bydliště: NMnV - Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ger007 »

Be better, not second best
if not better, be different
LADA !

1x2104X 16V, 1x 21044, 2 x 1111, 1xB210, 1xJawa550, 1x Toyota Avensis T25

Obrázek
детские игрушки
Uživatelský avatar
zelvotron
Příspěvky: 6276
Registrován: čtv lis 23, 2006 10:32
Bydliště: Praha

Příspěvek od zelvotron »

21113 >>> 21113 >>> 21113

Komu není rady, tomu není pomoci.
Uživatelský avatar
dvk
Příspěvky: 2562
Registrován: pát pro 04, 2009 16:21
Bydliště: okr. Přerov

Příspěvek od dvk »

Tak to si někdo s tím videem hezky vyhrál !
2x УАЗ 452, еx 21044 a 2105
Uživatelský avatar
MartasBrno
Příspěvky: 4442
Registrován: pon zář 08, 2008 13:10
Bydliště: Brno

Příspěvek od MartasBrno »

Výborný!
Obrázek
a když jsem se v 15-ti rozhodoval co dál dělat, poslouchat sestry byla pro mě jasná volba... :-D
Uživatelský avatar
ger007
Příspěvky: 4784
Registrován: úte kvě 06, 2008 13:38
Bydliště: NMnV - Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ger007 »

moc pekne ! kraasa :)
peet2101
Příspěvky: 1096
Registrován: čtv lis 20, 2008 20:47
Bydliště: Záříčí CZ

Příspěvek od peet2101 »

Low and Slow
Teoretik
BA3 2101 *1978
BA3 21011 *1977
East side custom shop za zahradou
__________________________________
Uživatelský avatar
Hurikán
Příspěvky: 5802
Registrován: čtv úno 17, 2005 11:07
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hurikán »

Tak u tohoto jsem se docela slušně pobavil. Ta smrt vč. indikace je krutá. :D


Ale tohle je fakt huuuustýýýýýýýý. :D Super parodie nejtypičtějších uživatelů. :lol: Jsem z toho smíchy nemohl. Jeedéééééééééééééééééééém!!!!!! :laughing3: :laughing3: :laughing3:
Моя фотогалерея здесь.

Я слежу за тобой. Всегда!
Obrázek
Uživatelský avatar
Laďuša
Příspěvky: 12118
Registrován: stř lis 09, 2005 22:06
Bydliště: Klatovy / Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Laďuša »

Koncem ledna jsem píše:Včera jsem tak zase přijel do Plzně, dojdu k domu a vedle je díra do silnice a u toho cedulka: Únik plynu od 24.1.
Tak, je to měsíc, díra do silnice tu je pořád stejná a nic se tam neděje :lol: :mrgreen:
Akorát ve vedlejší ulici vyrostla teď další díra, ale to potrubí má modrý prvky, takže to je asi voda. Ostatně tam už kopali i dřív a bylo to kvůli vodě.
Člen LKCS; Honorowy klubowicz LKP [ELITE 5000]

Chatka 12 forever :toothy10: ►Stodolní II◄ :) Estonian-czech crazy night :partyman: Uctívač Vana Tallinnu. Propāns-butāns!
Osa Klatovy-Plzeň-Brno ;) Tři sestry <|||> Ladagang 8) °Expedice Eesti 2010°
Dva PoJeBy ze Skašova

Haben Sie Bratwurst?

:!: keréklampás :!:
Uživatelský avatar
MartasBrno
Příspěvky: 4442
Registrován: pon zář 08, 2008 13:10
Bydliště: Brno

Příspěvek od MartasBrno »

Nojo, obnažujou trubky za mrazu, maj málo práce. Tak si nějak musej zajistit zábavu, přece nebudou vstávat pro nic za nic.
Obrázek
a když jsem se v 15-ti rozhodoval co dál dělat, poslouchat sestry byla pro mě jasná volba... :-D
Uživatelský avatar
Laďuša
Příspěvky: 12118
Registrován: stř lis 09, 2005 22:06
Bydliště: Klatovy / Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Laďuša »

Kdyby radši vyřešili tu plynovou trubku a zasypali to. I když zase se kolikrát líp přechází :mrgreen:
Člen LKCS; Honorowy klubowicz LKP [ELITE 5000]

Chatka 12 forever :toothy10: ►Stodolní II◄ :) Estonian-czech crazy night :partyman: Uctívač Vana Tallinnu. Propāns-butāns!
Osa Klatovy-Plzeň-Brno ;) Tři sestry <|||> Ladagang 8) °Expedice Eesti 2010°
Dva PoJeBy ze Skašova

Haben Sie Bratwurst?

:!: keréklampás :!:
Zamčeno

Zpět na „Poklábosme“