211x

Moderátor: Moderátoři

Příspěvekod Jiri » úte lis 06, 2007 14:01

zobacek cidla u filtrboxu ..nevim co ma kde verze euro 3 ale jedine cidlo pobliz filtrboxu byla vaha vzduchu . a da se rict ze ten konektor co tam je je vlhkotesny odolny vibracim a vyviklani.. proste spolehlivost sama a drzi tam dobre i bez zobacku..
RJ na vyhozeni? ..nic nechci naznacovat, nicim takovym si nejsem jisty, ale mel jsem takove podezreni..
u normalnich aut se to taky stava ..vyjimecne... ja mel v aute RJ bosch .. ale podle slov lidi od bosche - tohle se do ruska nevozi, to se vyrabi u nich
jeste muze byt problem v konektorech a kabelazi ale to myslim ridici jednotka hlida... když hodnoty napeti nebo proudu na urcitem portu prelezou mezni hodnoty tak se to vyhodnocuje jako chyba... když cidlo keca v ramci povolenych hodnot tak by to melo byt videt zase jinde..
blbe se to odhaluje a co si sam nezmerim tomu neverim..takže zadne zavery delat nechci..jen pisu co se mi honilo hlavou pri podobnych problemech
problem diagnostiky zalozene na ridici jednotce je v tom že když zacne blbnout ridici jednotka tak nejake zpetnovazebni msycky se snazi drzet regulaci podrad v prijatelnych hodnotach a pri tom zavada muze byt jinde..
doporucil bych
http://www.automotodiagnostika.cz/index ... &Itemid=26
procist forum a pripadne se domluvit na navsteve.
Pokud vim tak pan Hetcl patri mezi spicku u nas a jeho moznosti a zkusenosti znacne presahuji to co muze nabidnout Melnik.. Nic ve zlem ale pri prodeji 30 kousku rocne a naslednym servisem cca tak poloviny prodanych kusu jim diagnostika pomoci precteni ridici jednotky staci a nema cenu investovat do neceho slozitejsiho... parkrat do roka by museli setrit z pristroje prach a cist od zacatku navod nez zacnou seriozne merit....
Jedine s cim muze mit pan Hetcl problem bude databaze normalnich hodnot "zdraveho" auta stejneho typu ....:-)
a jeste...
http://www.hetcl.cz/index.php?id1=2&id2=4
Jiri
 
Příspěvky: 867
Registrován: pon čer 07, 2004 22:41

Příspěvekod zelvotron » pon lis 12, 2007 19:01

Měnil už někdo palivovej filtr? Vím, že se tu na to pár lidí chystalo, je v tom nějakej zádrhel?
21113 >>> 21113 >>> 21113

Komu není rady, tomu není pomoci.
Uživatelský avatar
zelvotron
 
Příspěvky: 6275
Registrován: čtv lis 23, 2006 10:32
Bydliště: Praha

Příspěvekod tavri » úte lis 13, 2007 10:25

Ne ještě ne http://forum.ladaklub.com/viewtopic.php?p=86515
Problém vidím lehnout si pod auto nebo najet na rampu. (na zemi je chlad a na rampě sníh :P )
Taky se připrav na nějaký zarezlý šroubek nebo prasklou hadičku. Hele, já bych na to radši nesahal :D
Dodge Avenger 2.0 VVT
Uživatelský avatar
tavri
 
Příspěvky: 1393
Registrován: pát čer 24, 2005 12:43
Bydliště: Trutnov

Příspěvekod Wolf » úte lis 13, 2007 11:34

tavri píše:Ne ještě ne http://forum.ladaklub.com/viewtopic.php?p=86515
Problém vidím lehnout si pod auto nebo najet na rampu. (na zemi je chlad a na rampě sníh :P )
Taky se připrav na nějaký zarezlý šroubek nebo prasklou hadičku. Hele, já bych na to radši nesahal :D

Asi opravdu neni idealni doba :wink: . Zadrhel v tom, pokud vim, zadny neni. U starsich typu je filtr v motorovem prostoru, ale vymena filtru, az na pristup, je stejna. Dulezite je povolovat ho na kazde strane vzdy dvema klici (filtr-trubka, tusim 17-13, ale to si nejsem uz jisty), aby se trubka neposkodila a po povoleni pozor na benzin, zacne ho docela dost vytekat (tim myslim pozor hlavne pri lezeni pod autem). W.
Wolf
 
Příspěvky: 1246
Registrován: úte čer 01, 2004 11:14
Bydliště: Kraj Lučanů

Příspěvekod zelvotron » úte lis 13, 2007 12:35

Nojo, asi máte pravdu, tak si ho asi zatim jen koupím a vystavím na poličku :D
21113 >>> 21113 >>> 21113

Komu není rady, tomu není pomoci.
Uživatelský avatar
zelvotron
 
Příspěvky: 6275
Registrován: čtv lis 23, 2006 10:32
Bydliště: Praha

Příspěvekod Dusan » úte lis 13, 2007 18:46

Aby na tej poličke neostal ....alebo aby si ho nedaroval buducemu maitelovi :D
Dusan
 
Příspěvky: 3869
Registrován: stř čer 02, 2004 17:29
Bydliště: Kosice-okolie

Příspěvekod tavri » úte lis 13, 2007 19:48

Na poličce se mi už přes 4 roky válí stará vodní pumpa... práší se na ni a je k prdu :-) kdyby si ji chtěl někdo opravit... stačí přetěsnit... já tehdy koupil radši novou...
Dodge Avenger 2.0 VVT
Uživatelský avatar
tavri
 
Příspěvky: 1393
Registrován: pát čer 24, 2005 12:43
Bydliště: Trutnov

Příspěvekod zelvotron » úte lis 13, 2007 20:21

tavri píše:Na poličce se mi už přes 4 roky válí stará vodní pumpa... práší se na ni a je k prdu :-) kdyby si ji chtěl někdo opravit... stačí přetěsnit... já tehdy koupil radši novou...

Mě rok :D
21113 >>> 21113 >>> 21113

Komu není rady, tomu není pomoci.
Uživatelský avatar
zelvotron
 
Příspěvky: 6275
Registrován: čtv lis 23, 2006 10:32
Bydliště: Praha

Příspěvekod plavec » čtv lis 15, 2007 18:50

Tak pánové a dámy zastřelte se s námi :ANAL: Odešla mi zapalovací cívka.Elektrikáři to nějak proměřili a zjistili že to je příčina škubání, jízdy na dva na tři válce.... Takže až pujdu vyloupit banku, kolik mám chtít? 10.000 Kč jsem tu někde četl... Předpokládám, že zase neseženou nic jinýho než originál od CS AutoLada, takže cena bude přímo lahudka.
Na prodej přebytečné N.D. na Ladu 111: http://forum.ladaklub.com/viewtopic.php ... rod%C3%A1m
znamení : KozoHroch :-D
Uživatelský avatar
plavec
 
Příspěvky: 4713
Registrován: ned črc 22, 2007 19:38
Bydliště: Pelhřimov

Příspěvekod plavec » čtv lis 15, 2007 18:58

Jo a ta ztrácející se voda by mohla být krom topení co ještě?Víčko mám nové, leda že by to byl zase originál jakse patří zmetek.myslím, že bych ještě mohl zkusit vyměnit tu expanzní nádobku, jak jste mi radili. Začíná mě to auto tak srát.Favorita jsem měl takřka bez problémů, citroen Bx to byla kapitola sama pro sebe ale 2111ka to je opravdu něco.Závidím, těm kolegům co tu píšou že nemají skorem žádný starosti.Můj kus byl nejspíš vyroben v pondělí , kdy ještě byli dělníci po opici, proto ta kvalita.Anebo je to prostě dvojkový Nestandart. :x
Na prodej přebytečné N.D. na Ladu 111: http://forum.ladaklub.com/viewtopic.php ... rod%C3%A1m
znamení : KozoHroch :-D
Uživatelský avatar
plavec
 
Příspěvky: 4713
Registrován: ned črc 22, 2007 19:38
Bydliště: Pelhřimov

Příspěvekod Hlavi » čtv lis 15, 2007 19:09

plavec píše:Tak pánové a dámy zastřelte se s námi :ANAL: Odešla mi zapalovací cívka.Elektrikáři to nějak proměřili a zjistili že to je příčina škubání, jízdy na dva na tři válce.... Takže až pujdu vyloupit banku, kolik mám chtít? 10.000 Kč jsem tu někde četl... Předpokládám, že zase neseženou nic jinýho než originál od CS AutoLada, takže cena bude přímo lahudka.



na POP-ART.CZ je ceník dílů - tolik to snad nebude
CLIO II
Astra Sport Tourer
Hlavi
 
Příspěvky: 102
Registrován: úte led 23, 2007 22:23
Bydliště: Ústí nad Labem

Příspěvekod plavec » čtv lis 15, 2007 19:11

jeee vidíš, na tenhle obchůdek jsem nějak pozapoměl. Vím o něm, ale nějak mi to nedocvaklo. Děkuji uctivě :idea:
Na prodej přebytečné N.D. na Ladu 111: http://forum.ladaklub.com/viewtopic.php ... rod%C3%A1m
znamení : KozoHroch :-D
Uživatelský avatar
plavec
 
Příspěvky: 4713
Registrován: ned črc 22, 2007 19:38
Bydliště: Pelhřimov

Příspěvekod Hlavi » čtv lis 15, 2007 19:27

Zatím jsem tam kupoval jen díly na Citroena, ale člověk si alespoň udělá představu, kolik ten díl tak může stát. Já sám jezdím pro díly rovnou do Mělníka, člověk nemusí nic objednávat a maj nejnižší ceny, ale pravda je, že jsem tam už dlouho nebyl :D Jenom kdyby neprodávali takový zmetky - sada zámků fungovala až na druhý pokus a ze dvou tlumičů byl jeden kaput :evil:
CLIO II
Astra Sport Tourer
Hlavi
 
Příspěvky: 102
Registrován: úte led 23, 2007 22:23
Bydliště: Ústí nad Labem

Příspěvekod tavri » čtv lis 15, 2007 19:40

Hlavi: jen tak mimochodem.. nekupoval jsi tu 112 v ústeckých AAA? Mám zato, že jsem tam před delší dobou viděl jednu stříbrnou 2005 za 149 litrů... ale už je to tak rok.
Dodge Avenger 2.0 VVT
Uživatelský avatar
tavri
 
Příspěvky: 1393
Registrován: pát čer 24, 2005 12:43
Bydliště: Trutnov

Příspěvekod Dusan » čtv lis 15, 2007 21:06

Zapalovaci modul by sa dal teoreticky opravit na ru strankach bol popis ide o ymenu koncovych tranzisorov... zrucny elektrikar to zvladne teda ked je chyba v tom.... skoda ze vsetci co to mali to vyhodili......
Dusan
 
Příspěvky: 3869
Registrován: stř čer 02, 2004 17:29
Bydliště: Kosice-okolie

PředchozíDalší

Zpět na Diskuse k modelové řadě

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků