Stránka 1 z 15
Napsal: čtv čer 19, 2008 10:13
od Marek
To Trevor:
Především mě zaujalo zpracování napínáku řetězu - konečně někdo myslí hlavou a ví, že pro napnutí řetězu je ozubené kolo rozhodně vhodnější než kluzná lišta.
Velmi pěkné...............
Napsal: čtv čer 19, 2008 15:22
od Trevor
ten napinak cez koleso je bezna vec u madarov.
![Obrázek](http://www.freeweb.hu/wolfmotor/index_elemei/termekek/lanc_s33.jpg)
Napsal: čtv čer 19, 2008 15:34
od Luděk Musil
Tato diskuse byla přesunuta z tématu Hnací soustava/Hlava motoru. L.
Trevore, dá se tato "legrace" koupit a co to stojí?
Mohl bych ještě poprosit o podrobnější popis (jestli např. to ozubený kolečko běhá na ložisku atp.) ?
Díky L.
Napsal: čtv čer 19, 2008 16:40
od Lada_BV
no to je super věc !!!
![:shock:](./images/smilies/icon_eek.gif)
Napsal: čtv čer 19, 2008 18:52
od Roman
Kua, mne sa to povalovalo v garazi a kedze pouzivame remenovy motor, niekde sa to pri stahovani zapatrosilo
![Crying or Very sad :cry:](./images/smilies/icon_cry.gif)
Mal som to od kolegu, co to niekedy velmi davno doniesol z CCCP.
Napsal: čtv čer 19, 2008 19:46
od Trevor
tato vec sa da kupit v madarsku u wolfmotor a stoji to 6000 forintov teda aspon tak to ma na svojej stranke
www.wolfmotor.hu
Napsal: pát čer 20, 2008 05:34
od čmelák
kdo to vie objednat a doniest? STEVO?
Napsal: pát čer 20, 2008 08:09
od Marek
Kolik je 6000 Forintov na českou či slovenskou měnu???
Je to naprosto skvělá věc a rozhodně se vyplatí do toho investovat (myslím, že 500 - 800 Kč bych klidně dal - samozřejmě kdybych měl Ladu).
Napsal: pát čer 20, 2008 08:13
od Roman
6000 forintov je momentalne cca 770sk.
Napsal: pát čer 20, 2008 08:14
od Marek
Tak jsem to odhadl celkem dobře (říkal jsem si, že to bude kolem 600 Kč).
Pánové, berte - dobrá cena a vrátí se to.
Napsal: pát čer 20, 2008 08:52
od Trevor
Doviest by to nemal byt problem lenze ten madar byva niekde pri rumunskych hraniciach a chodit preto je kravina. Mozno by to vedel aj poslat postou neviem. Majo snim komunikoval takze on by skor vedel.
Napsal: pát čer 20, 2008 09:03
od Majo
komunikoval Stevo madarsky, ja som tam pisal po anglicky a odpovedi som sa nedockal. Kazdopadne pojdem tam pre hlavu(aj so stevom samozrejme) takze ak nieco niekto bude chciet, tak nech mi napise sz a nejak na trnavsky zraz by sme to doviezli ak toho nebude plne auto
![Razz :P](./images/smilies/icon_razz.gif)
Napsal: pát čer 20, 2008 20:10
od Maysner
Majo píše:komunikoval Stevo madarsky, ja som tam pisal po anglicky a odpovedi som sa nedockal. Kazdopadne pojdem tam pre hlavu(aj so stevom samozrejme) takze ak nieco niekto bude chciet, tak nech mi napise sz a nejak na trnavsky zraz by sme to doviezli ak toho nebude plne auto
![Razz :P](./images/smilies/icon_razz.gif)
takze vis kam jeden kousek urcite diovezt
![:mrgreen:](./images/smilies/icon_mrgreen.gif)
Napsal: sob čer 21, 2008 07:30
od čmelák
jeden ks pre mna
Napsal: sob čer 21, 2008 11:27
od popest
Taky bych jeden bral. Akorát by mě zajímalo jestli i tady se rozlišuje něco jako u napínací lišty - velká/malá.