Stránka 1 z 2

Čirá zadní světla

Napsal: úte črc 31, 2007 16:49
od Acibuk
Zravím, moc přemýšlím nad tím, jak pořeším zadní světla na mou 2103. Z jiného dávat nechci, chtěl bych nejlépe blinkry čiré, nicméně to plexi či z čeho je to dělané, nejde odbarvit, jako u některých. Tak nevím, máte někdo nějaký nápad?

Napsal: úte črc 31, 2007 20:25
od mayo456
Acibuk:take daco skor zozenies na madaroch alebo na ukrajine lebo pochybujem ze v celom cesko-slovensku sa to da zohnat

Napsal: úte črc 31, 2007 20:28
od Acibuk
ja vim, ale nechci je kupovat, ale spis upravit/vyrobit. diky za radu, ale touto cestou ne-e-e

Napsal: úte črc 31, 2007 21:02
od Maysner
jestli vyrabet tak by bylo nejlepsi vytvorit formu a odlit je :roll: ale jak to vsechno udelat netusim. sam bych si takhle rad udelal svetla na kombika :(

Re: Čirá zadní světla

Napsal: stř srp 01, 2007 07:49
od Matej
Acibuk píše:Zravím, moc přemýšlím nad tím, jak pořeším zadní světla na mou 2103. Z jiného dávat nechci, chtěl bych nejlépe blinkry čiré, nicméně to plexi či z čeho je to dělané, nejde odbarvit, jako u některých. Tak nevím, máte někdo nějaký nápad?
Ja som už nad tým dávno rozmyšlal :D na zraze som sa pýtal ako majú spravené svetla 07 ale tam je to žlté len natiahnuté na bielom no a na 03 je to vyrobené priamo zo žltého skla tak potom asi jediná možnosť je nechať to na slnku vyblednúť :-D

Napsal: stř srp 01, 2007 07:58
od Majo
jo no teoreticky by to slo, pouzit stare svetla na vyrobu formy a potom to odliat cele cire...

ked niekto budete mat formu na kombika dajte vediet :mrgreen:

Napsal: stř srp 01, 2007 12:05
od Little Red Riding Hood
odlivát??.. proč ne.. ale jak a z čeho??:. má s tím vůbc někdo skušenost??..

Napsal: stř srp 01, 2007 12:52
od Acibuk
škodováci to dělají, tuším Pšenda si odlíval boční.

Napsal: stř srp 01, 2007 19:04
od Yellow01
Tak kdybyste měli formu, tak by vám to v nějaký sérii odlili tam, kde se vyrábí světla ne? Co třeba Hella nebo jestli má někdo z MB známý ve Škodovce? Tam zaměstnanci taky načerno odlili sérii celých bílých světel, který teď vozí na autech půlka tunerů v ČR.

Re: Čirá zadní světla

Napsal: stř srp 01, 2007 19:23
od Laďuša
Matej píše:....tak potom asi jediná možnosť je nechať to na slnku vyblednúť :-D
Jo, a nakonec budou celooranžový, jako to mam já :finga:

Napsal: stř srp 01, 2007 19:44
od FOMA
Nevymýšlejte vymyšlené..přes Vaschenkova to není problém dovézt.V RU se vyskytují hlavně dva druhy:čirá made in RU a nebo taky čirá(mnohem levnější,ale křehké)made in Kitai(Čína)

Napsal: stř srp 01, 2007 20:40
od Maysner
FOMA píše:Nevymýšlejte vymyšlené..přes Vaschenkova to není problém dovézt.V RU se vyskytují hlavně dva druhy:čirá made in RU a nebo taky čirá(mnohem levnější,ale křehké)made in Kitai(Čína)
neni problem? hmm. prave ze s plno tuningovejma dilama u nej problem je. vetsinou doveze jen to co zahlidne. a kdyz mas specificky prani je to spatny :(
a na kombika nicevo. uz sem zjistoval. i kdyz sem videl kousek kombikovejch svetel na fotce z tuning shopu a byli snad krystalovy. teda ta cervena vypadala krystalove jak u tech vedle na sedana :(

to majo: jedny svetla z kombika tu mam navic. tak jak to vymyslime? :P

to matej: jo vyblednuty zname :P

Napsal: čtv srp 02, 2007 12:58
od FOMA
Pak tedy zbývá možnost zkusit to objednat přes net tuším že na www.Ladaonline.ru je sekce tunning a právě takovéhle věci tam jsou,jen je potřeba počítat,že poštovné bude cca1000Czk

Napsal: sob srp 11, 2007 07:30
od Luděk Ondrůch
Little Red Riding Hood píše:odlivát??.. proč ne.. ale jak a z čeho??:. má s tím vůbc někdo skušenost??..
A nešlo by to třeba odlít z čirýho dentacrylu?

Napsal: sob srp 11, 2007 08:44
od Myso
Luděk Ondrůch píše:
Little Red Riding Hood píše:odlivát??.. proč ne.. ale jak a z čeho??:. má s tím vůbc někdo skušenost??..
A nešlo by to třeba odlít z čirýho dentacrylu?
to uz sa tu viackrat rozoberalo, kamen urazu bol vzdy v tom ze nikto nema technologiu ako to odliat bez bubliniek...