Stránka 1 z 2

Lubákovo žigo

Napsal: sob kvě 15, 2010 20:43
od Lubak
Tak nějaký pátek jsem se dokopával, abych nadhodil fotky pořízeného vozítka.
Jen pro upřesnění jedná se o motorizace 1600 po první majiteli, auto znám cca. 10 let, v zimě nikdy nejetá, garážovaná, posledních pár let majitel neměl síly na opečovávání laku, ale i tak velice zachovalá. Najeta 58 000 km.
ted proběhla jen očista, vyčištění, nová kola jsou již v garáži (Sparca) jen jsou zapotřebí delší šrouby a pak se bude řešit nějaká mechaničina a výměna předních blatníků časem asi.
nějaké foto
Obrázek

Obrázek
Obrázek
Obrázek

Napsal: sob kvě 15, 2010 20:50
od Jelen
Tyjo tak ta je hodně krásná, gratuluju ke koupi. Co je to za rok? Proč výměnu předních blatníků? Na fotce vypadají bez chyby ;)
edit: aha, už to vidím, byly už jednou měněny a jsou tam trojkový. To je původní lak? Přijde mi to trošku tmavší, než ta původní modrá.

Napsal: sob kvě 15, 2010 20:53
od Lada Rider
Jelen, predne blatniky su, povedal by som, z 03. Lebo vidis ako to ma smiesne tie bocne smerovky. Zjavne su namontovane v dierach pre tie kosostvorcove 03 blinkre.

Napsal: sob kvě 15, 2010 20:57
od Lubak
jj přesně proto budu přední blatníky měnit, jsou jednou měněné a auto chci dostat do co nejvíce originál stavu. Jinak zbytek auta je nestříkaný, barva je originál, možná klame fotka je to foceno mobilem.
Rok ted z hlavy nevím, zachránil jsem ji před šrotací, bylo mi ji líto, i když inklinuju k uplně jiné značce, ale pro starší auta mám slabost:-)
ted se potřebuju mrknout kde sehnat delší šrouby ke kolům, abych tam mohl nahodit alu kola a vyměnit volant za něco menšího

Napsal: sob kvě 15, 2010 20:58
od Lada Rider
Lubak, jako spravit tie blinkre a je z toho exkluzivna kara. Este trosku znizit. :wink:

Napsal: sob kvě 15, 2010 21:02
od Lubak
jj tak jsou tam nějaké resty co budou chtít řešit, ale tohle je opravdu na které je čas až jako na poslední, ale stojí v garáži a jeho čas přijde

Napsal: sob kvě 15, 2010 21:13
od Jelen
S delšímy šrouby jistě poradí fundovanější, mimochodem to, že jsou to zřejmě trojkový blatníky jsem zmiňoval už ve svém prvním příspěvku ;) ale jestli byly stříkaný jen blatníky, tak je to trefený perfektně, teda aspoň co lze z telefonový fotky vyčíst.

Napsal: sob kvě 15, 2010 21:14
od Lada Rider
Jelen, pardon, nepozorne citam. :oops:

Napsal: sob kvě 15, 2010 21:15
od Jelen
Dobrý, nic se neděje ;) ale bude to kára, modrý šestnáctky jsou nejlepší a nejhezčí, žejo :-D
Tak mě napadá, nechceš prodat tu modrou kouli na řadičku? Mám modrej interier, tak by se mi hodila víc, než ta hnědá :)

Napsal: sob kvě 15, 2010 21:17
od Lada Rider
Jelen píše:modrý šestnáctky jsou nejlepší a nejhezčí, žejo :-D
Presne tak! 8)

Napsal: sob kvě 15, 2010 21:24
od Lubak
s tou řadičkou se můžeme zajisté nějak domluvit to není problém.
jinak jsou stříkaný pouze blatníky a zbytek auta jsem cca. před 3 rokama rozleštil krom blatníků tak to docela splinulo, že to není viditelné . nějaký nápad někdo kde sehnat delší šrouby?

Napsal: sob kvě 15, 2010 22:13
od rosta
vidím modrou 1600 a vzpomínám na.... http://www.youtube.com/watch?v=dTozWGrdkyw pro rejpaly-vím ve filmu je to 1500 s-21061 ale je dokonalá-ty polepy a barva a černá střecha...... :sad11: :sad5: :sad7: :iroc: :confused2:

Napsal: sob kvě 15, 2010 22:48
od Laďuša
Ty jo, vypadá pěkně. A kvůli blinkrom měnit celý blatníky? Do toho bych nešel, to bych radši upravil jenom ty blinkry, to musí bejt mnohem jednodušší. Pak se netrefí odstín nebo něco a bude po srandě...

Ale docela sranda, nulašestkových blatníků je všude milion, trojkových nedostatek a tady jsou na šestce trojkový, takovej paradox :mrgreen:

Napsal: sob kvě 15, 2010 23:02
od Maysner
kvuli blinkrum menit pekne sednouci blatniky muze menit jen hlupak. neni nic jednodussi nez si omerit presny umisteni, navrtat novy diry a stary diry zavarit. a je to dokonce i rychlejsi 8)

Napsal: sob kvě 15, 2010 23:53
od Hurikán
Přesně jak píšou kluci. Pokud blatníkům jinak nic není a jde opravdu jen o doladění blinkrů, tak URČITĚ NEMĚNIT! Převrtat díry, staré zavařit, zatmelit a stříknout do ztracena následně rozleštit. ;)

Když budeš dávat jiné blatníky, tak s dost velkou pravděpodobností budeš silně bojovat s napasováním. U většiny plechařiny nějaký centimetr není žádná míra. ;)


Jinak Tě tady vítám a musím auto pochválit. Jenom se mě zdá, že si trošku odporují tvá vyjádření:
Lubak píše:auto chci dostat do co nejvíce originál stavu
a
Lubak píše:abych tam mohl nahodit alu kola a vyměnit volant za něco menšího
Doporučuju důkladně zvážit veškeré zamýšlené úpravy a změny. Sice se u výměny kol a volantu nejedná o nevratnou změnu, ale použití nevhodných kol dosti zhorší celkový dojem z auta. To má největší sílu, když je kompletně v originálním stavu vč. kol. Poklice máš pěkné se zachovalým chromem, takže o důvod více je ponechat. Spíš bych vyměnil zašlé klínky v oknech - udělá to hodně. ;)