Pavel V. a ..... no jméno už má. Žíža.

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Drobek81
Příspěvky: 2129
Registrován: pon lis 01, 2004 19:47
Bydliště: Brno-Vyškov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Drobek81 »

autobazareliska píše:a pokud máš komplexy z toho, že si v životě neviděl slušný auto, není co řešit. Některý věci jsou kvalitní, spolehlivý a něčemu nepomůže ani svěcená voda a nic s tim nenaděláš
komplexy???já??? :lol: neblázni...jak jsi psal, pokud o někom nic nevíš, nesnaž se zbytečně :wink:
Až budeš mít tedy nějaké zkušenosti s řemenovýma motorama z Lady tak se zapojuj do debaty a můžeš napsat, že jsou špatné. Pokud se neumí někdo o motor starat(nebo nevhodně), pak může i během 50tkm dělat GO.
Z jiného soudku - teď mám doma na GO motor z Vari a ten má najeto asi 5hodin...prostě majitel dal na záběh olej "vod voka"...někteří mažou dokonce dvoutakty motorovým olejem do auta, pak se není čemu divit, prostě když mu poradí někdo, kdo zaručeně ví, jakej použít olej :roll: . S tím bývalým "rádobymechanikem" co poradil prasárnu s použitím motorového oleje sem měl debatu...nakonec z něj vylezlo, že někde slyšel, že do dvoutaktu se může lít běžný motorový olej :roll: Nakonec pochopil, že ten olej je nevhodný(dokonce sám do své terry používá jen M2T)...takoví když pak radí někomu tak je to hodně smutné :roll: Ono totiž opravit auto je docela jednoduchá věc, chce to mít jen chuť a čas. Jenže zkušenosti se musí získávat a né někde zaslechnout, přibarvit a poslat dál...nechci se Tě nijak dotknout, ale podle některých komentů se máš asi ještě dost učit. Ber to jak chceš, nikdo nebere, že umíš udělat třebas GO auta, to tady udělá asi 70% uživatelů ale není dobré se snažit o něco když nevíš 8)
Moudrost nepřichází vždy s věkem. Někdy věk přichází sám.
Starý dům a mladá žena - hojnost práce zaručena.
Práce vyžaduje čím dál větší vzdělání, vzdělání čím dál větší práci.
Cory
Příspěvky: 11573
Registrován: stř čer 14, 2006 17:14
Bydliště: Snina/Košice

Příspěvek od Cory »

tak ja som toho vela na 05ke nenajazdil, lebo vodicak mam cca rok, ale ten motor mal nejakych 109tis km, ked som ho vymenil za 1,7. Remen som vymenil raz. je to jednoducha zalezitost, na inych 05kach som to robil so stopkami na cas - 22,5 min :lol: a taktiez som vymenil simeringy vo ventiloch - takze hlava bola dole, hoci sa to da aj bez toho.motor isiel krasne do otacok, s prerobenym ozonom to islo neskutocne a spotreba pri eko-jazde klesla az pod 7 litrov. V porovnani s 1,7 ta 1,7 nejde tak do otacok, ale ma silu. A preco ukrajinci neberu remenove motory? Ved ich tam jazdi plno a nikto na nich nepovie pol kriveho slova.Podla mna idu radsej po silnejsich motoroch, ako napr. 1,5 atd....
Lada 2171 Priora 1,6 MPi (2013), Lada 2105 v regenerácii (1985), Lada 21044 1,9 MPi (1998), Škoda Felícia 1,3 SPi - 40kw (1996), 2 x Babetta 210 (1984,1988), Simson 70 ccm (1989), Zetor 4011 (1966)
Drobek81
Příspěvky: 2129
Registrován: pon lis 01, 2004 19:47
Bydliště: Brno-Vyškov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Drobek81 »

Cory píše:radsej po silnejsich motoroch, ako napr. 1,5 atd....
taky možné, když sem u nás zajel autem do dílny tak ukrajinci se seběhli a zírali, co tam je za motor...když sem řekl, že je to 17ka tak prej "pizděc teda" :lol: všichni 4 mají na Ukrajině žigulíka, všechno 15ka (2103 a 2107-sen těch co maj 2103) motor s ozonem...
Moudrost nepřichází vždy s věkem. Někdy věk přichází sám.
Starý dům a mladá žena - hojnost práce zaručena.
Práce vyžaduje čím dál větší vzdělání, vzdělání čím dál větší práci.
Cory
Příspěvky: 11573
Registrován: stř čer 14, 2006 17:14
Bydliště: Snina/Košice

Příspěvek od Cory »

1,7čiek je tam dost malo,aspon tu pri hraniciach, nove 07 su vacsinou osadene 1,6kami.Sem-tam sa najde 1,5 MPi, ale zatial som to videl iba na 04, 05
Lada 2171 Priora 1,6 MPi (2013), Lada 2105 v regenerácii (1985), Lada 21044 1,9 MPi (1998), Škoda Felícia 1,3 SPi - 40kw (1996), 2 x Babetta 210 (1984,1988), Simson 70 ccm (1989), Zetor 4011 (1966)
Uživatelský avatar
autobazareliska
Příspěvky: 90
Registrován: ned bře 02, 2008 15:07
Bydliště: Zderaz 9

Příspěvek od autobazareliska »

opravdu nejhorší, co se může stát, je srážka s blbcem :(
takže mažu své příspěvky nehodící se do seznamovacího fóra a napříště se zdržim komentáře. Kdo chce něco vědět, může se mě slušně zeptat po sz :wink:
Což ovšem neznamená - aby zase nějakej prudce inteligentní jedinec neřekl - že jsem si cokoliv z již řečeného rozmyslel a chci to vzít zpět :!:
..."Zpřísňování trestů je jen marným pokusem omezených hlav, terorem si vynutit úctu k zákonům."
Drobek81
Příspěvky: 2129
Registrován: pon lis 01, 2004 19:47
Bydliště: Brno-Vyškov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Drobek81 »

autobazareliska píše:opravdu nejhorší, co se může stát, je srážka s blbcem :(
to je bohužel realita, s tím nic nenadělám...heleď, dobrá rada - smázni ty rádoby rady o motorech 2105 a až o nich budeš něco vědět, klidně napiš. Nebo se zeptej, dost lidí zde má s nimi opravdové zkušenosti a klidně poradí, jak se o motor starat. Ale ptej se raději přes SZ, je to lepší :wink:
Moudrost nepřichází vždy s věkem. Někdy věk přichází sám.
Starý dům a mladá žena - hojnost práce zaručena.
Práce vyžaduje čím dál větší vzdělání, vzdělání čím dál větší práci.
Uživatelský avatar
autobazareliska
Příspěvky: 90
Registrován: ned bře 02, 2008 15:07
Bydliště: Zderaz 9

Příspěvek od autobazareliska »

fakt mě unavuješ, a nedáš pokoj a nedáš :(
..."Zpřísňování trestů je jen marným pokusem omezených hlav, terorem si vynutit úctu k zákonům."
Uživatelský avatar
Kopr
Příspěvky: 2953
Registrován: úte bře 28, 2006 21:16
Bydliště: Družec,Frýdek-Místek

Příspěvek od Kopr »

Borcííí nechcete se na to VYEEEEE já jsem na tohle téma kliknul že se juknu co nového Pavel a zatím další bitka mezi soudruhy jednu už máte v tématu kulatí versus hranatí tak si běžte hrát tam papa :mrgreen: :axe:
TŘI SESTRY <III> LADA GANG
LADA 21061 (1.7-5q od Kinga) -1986
MERCEDES BENZ W124 220E -1993
SIMSON S51 -1990
FORD GRANADA ESTATE 2.0 4V-1984

http://fotoalba.cz/Kopr21061
http://kopr21061.rajce.idnes.cz/
LED ZEPPELIN
Drobek81
Příspěvky: 2129
Registrován: pon lis 01, 2004 19:47
Bydliště: Brno-Vyškov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Drobek81 »

Kopr píše:já jsem na tohle téma kliknul že se juknu co nového Pavel
OK, soráč...normálně nereaguji na podobné srandisty ale tady už je to opravdu neúnosné...než podobné chytré rady, tak radši žádné, i za cenu ohodnocení od barevných. Takhle by si mohli noví uživatelé myslet, že je daný motor opravdu špatný, jen díky názoru že jedna paní povídala... :roll:
Moudrost nepřichází vždy s věkem. Někdy věk přichází sám.
Starý dům a mladá žena - hojnost práce zaručena.
Práce vyžaduje čím dál větší vzdělání, vzdělání čím dál větší práci.
Drobek81
Příspěvky: 2129
Registrován: pon lis 01, 2004 19:47
Bydliště: Brno-Vyškov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Drobek81 »

autobazareliska píše:fakt mě unavuješ, a nedáš pokoj a nedáš :(
vypadá to, že i "otrlejší" pochopí časem...ty opravené příspěvky už sou lepší, takhle to je v pořádku. Proti tomu nemůžu říct ani bé...prostě to je asi jediné co od Tebe beru jako názor na motor 2105...příště se nejdřív zeptej a pak se div. Navrhuji diskuzi přesunout, případně smáznout, účel splněn :lol: :wink:
Moudrost nepřichází vždy s věkem. Někdy věk přichází sám.
Starý dům a mladá žena - hojnost práce zaručena.
Práce vyžaduje čím dál větší vzdělání, vzdělání čím dál větší práci.
Uživatelský avatar
autobazareliska
Příspěvky: 90
Registrován: ned bře 02, 2008 15:07
Bydliště: Zderaz 9

Příspěvek od autobazareliska »

Drobek81 píše:
autobazareliska píše:fakt mě unavuješ, a nedáš pokoj a nedáš :(
vypadá to, že i "otrlejší" pochopí časem...ty opravené příspěvky už sou lepší, takhle to je v pořádku. Proti tomu nemůžu říct ani bé...prostě to je asi jediné co od Tebe beru jako názor na motor 2105...příště se nejdřív zeptej a pak se div. Navrhuji diskuzi přesunout, případně smáznout, účel splněn :lol: :wink:
moudřejší ustoupí :wink: za mě hovoří činy a ne to co vybleju na nějaké diskuzi ....
nezaujatí a hlavně rozumní jedinci si z tvých příspěvků jistě udělali obrázek samy a to nikoliv o té 2105 :P
..."Zpřísňování trestů je jen marným pokusem omezených hlav, terorem si vynutit úctu k zákonům."
Uživatelský avatar
Křečík Barbuška
Příspěvky: 11033
Registrován: ned srp 29, 2004 09:01
Bydliště: Brno

Příspěvek od Křečík Barbuška »

:mrgreen:
Lada Granta Liftback 1,6 16V - skoro normální auto
Lada Kalina 1117 1,6 8V - neopodstatněné a nenaplněné naděje
ex VAZ 2105, VAZ 2104, VAZ 2107
Drobek81
Příspěvky: 2129
Registrován: pon lis 01, 2004 19:47
Bydliště: Brno-Vyškov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Drobek81 »

autobazareliska píše:za mě hovoří činy a ne to co vybleju na nějaké diskuzi ....
Aha, tím se snažíš ospravednit ty blitky co jsi tu měl ještě před chvílí? No ještě, že jsi to smáznul bo tím jsi se zapsal docela slušně. Heleď, ještě potrénuj, jednou určitě bude tvůj sen realitou...dnes ještě ne, bohužel 8)
Moudrost nepřichází vždy s věkem. Někdy věk přichází sám.
Starý dům a mladá žena - hojnost práce zaručena.
Práce vyžaduje čím dál větší vzdělání, vzdělání čím dál větší práci.
Drobek81
Příspěvky: 2129
Registrován: pon lis 01, 2004 19:47
Bydliště: Brno-Vyškov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Drobek81 »

autobazareliska píše:nezaujatí a hlavně rozumní jedinci si z tvých příspěvků jistě udělali obrázek samy a to nikoliv o té 2105 :P
no já nevím, ale proto, že sem se neztotožnil s názorem, že ukrajinci neberou motory 2105 tak proto jsou špatné...proto si má někdo o mne udělat obrázek? Třebas si jinak v pohodě ale nevím, kdo se tu ukázal v pravém světle...něco jako s tím ramenem - ale tehdy jsi alespoň přiznal, že jsi žigula neměl přes 8let a tedy nevíš jak to dnes chodí... :roll:
Moudrost nepřichází vždy s věkem. Někdy věk přichází sám.
Starý dům a mladá žena - hojnost práce zaručena.
Práce vyžaduje čím dál větší vzdělání, vzdělání čím dál větší práci.
Uživatelský avatar
Teepee
Příspěvky: 4274
Registrován: čtv bře 10, 2005 13:20
Bydliště: Praha západ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Teepee »

Já nevim, že si každej nemůžete nechat svůj názor a jít dál, tohle není pole úzkého partnerského soužití, tam by shoda přeci jen nastávat měla. Tady si rád přečtu zkušenost jednu i druhou, ale závěr? ZÁVĚR si prosím udělám SÁM. :!: (no jo, jenže vono už nejni z čeho. Eliško, neměl jsi to mazat. :twisted: )
A teď :idea: :idea: :idea: (slunce v duši)
Bílý LADA a okřídlená spol.
Odpovědět

Zpět na „Diskuse k modelové řadě“