Little Dark Blue Riding Hood - oldschool star - chronicle

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Little Red Riding Hood
Příspěvky: 2585
Registrován: ned zář 25, 2005 21:38
Bydliště: Olomoucity-Brnotown
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Little Red Riding Hood »

Jelen, má to aci pekné.. mu to říkám furt... :P
Uživatelský avatar
Acibuk
Příspěvky: 1006
Registrován: ned lis 06, 2005 22:01
Bydliště: u maminky

Příspěvek od Acibuk »

aby tady nedošlo k nějakému omylu - moje je ta 01 v popředí..
zde
Kua vsecko hraje pro ty podnikatelse zazobane prasata ....

Tak a už zbývá jen ten Jelen a můžeme vytáhnout oponu.
Dostal ste Bludišťáka!
Klikněte zde pro zobrazení.
Uživatelský avatar
Atex
Příspěvky: 1826
Registrován: sob led 13, 2007 17:22
Bydliště: Frýdek-Místek
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Atex »

:-D
Fiat Coupe 16VT+ - T3/4 powered - Simota intake, Big intercooler - Prosport EBC + Defi Boost Gauge - Free 2.5' exhaust - ext. Wastegate, Walbro 255 - Unit managed by lanciahf.eu

Lada 2106, 2006 - 2013 Konec

Bratrstvo Vana Tallinn
Uživatelský avatar
mayo456
Příspěvky: 2665
Registrován: úte říj 25, 2005 20:28
Bydliště: Košice

Příspěvek od mayo456 »

jedna lepsia jak druha.jak acibukova tak LRRH-ova
Minule mi povedala jedna milá pani,
Maťo mne sa zdá že ty si ani, ani, ani.
Musíš vedieť kde máš miesto, musíš niekam
patriť,
nemôžeš sa takto motať a tárať dve na tri.
Maysner
Příspěvky: 3209
Registrován: čtv črc 06, 2006 13:22
Bydliště: Brno

Příspěvek od Maysner »

upravoval jsi nejak zasadne lemy blatniku nebo se ti tam kola vejdou pekne. uz me stve jak mi pri propruzeni zadni lemy drou do pneu. vim ze by tam ty podlozky byt nemeli ale kdyz tam jsou vypada to lip :P
E36 330i coupe skoro Alpina, Mauritiusblau Metallic - Crash Packet
Dokud karu nerozdelas, nevis o ni nic :-P

Chatka 12 forever
Buková Drift Challenge Team
Romania team 2009
Uživatelský avatar
Atex
Příspěvky: 1826
Registrován: sob led 13, 2007 17:22
Bydliště: Frýdek-Místek
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Atex »

Maysnere tvrdsi pera to vyresi ;-)
Fiat Coupe 16VT+ - T3/4 powered - Simota intake, Big intercooler - Prosport EBC + Defi Boost Gauge - Free 2.5' exhaust - ext. Wastegate, Walbro 255 - Unit managed by lanciahf.eu

Lada 2106, 2006 - 2013 Konec

Bratrstvo Vana Tallinn
Maysner
Příspěvky: 3209
Registrován: čtv črc 06, 2006 13:22
Bydliště: Brno

Příspěvek od Maysner »

Atex píše:Maysnere tvrdsi pera to vyresi ;-)
jsou kombikovy. zkusim tam dat ty nejtvrdsi co jsou. pripadne predelam dorazy pukama :lol:
E36 330i coupe skoro Alpina, Mauritiusblau Metallic - Crash Packet
Dokud karu nerozdelas, nevis o ni nic :-P

Chatka 12 forever
Buková Drift Challenge Team
Romania team 2009
Little Red Riding Hood
Příspěvky: 2585
Registrován: ned zář 25, 2005 21:38
Bydliště: Olomoucity-Brnotown
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Little Red Riding Hood »

Maysner, dalo by se říct že zadní lemy jsou částečně upravené.. hlavně podběh je o dost vyklepanej aby do něj vlezlo kolo.. lem je na to pak navařenej, ale není o moc víc ven.. hlavně je na něm zaklepaná hrana... je to OK.. taky mám nastavitelnou tu dlouho zadní tyč a nápravu si vycentruju.. ale.. ještě to bude chtít asi krapet polechtat kladívkem, protože ještě cele auto musí jit niž... buď kamoš snad pujčí vytahovačku, tak to trochu přejedu a nebo to poklepu tam kde to bude zle... a to bude nejspíš v místě (jak to vysvětlit... jak máš na zadním blatníku takovej ten vodorovnej prolis, tak tam... )... :)
Přílohy
lem.JPG
Uživatelský avatar
irut
Příspěvky: 196
Registrován: stř bře 28, 2007 12:34
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od irut »

Nějaký nový fotky? :mrgreen:
Žigul 2101 (*1972-...)
Kolo ukrajina (okolo 1940) :D
Little Red Riding Hood
Příspěvky: 2585
Registrován: ned zář 25, 2005 21:38
Bydliště: Olomoucity-Brnotown
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Little Red Riding Hood »

asi ani ne... :)

EDIT: tak něco jo.. někdo zazimovává auto do stodoly na špalky, ja jsem ho zazimoval na zimní gumy a zastěrky nech se má dobře, dokonce to i v zimě chytá, tak co by nejezdilo, na koukání sem si ho nekoupil.. :mrgreen:

jinak co jsem nějak udělal.. :roll: izolace je skoro completed, stejně i tak koberec, už jen spolujezdcova strana je potřeba doladit.. provedl jsem finální dořez pružin.. nainstaloval konečně přední značku, zprovoznil zadní brzdy a ruční brzdu.. dokonce i baterka v kufru už nelítá, za chvilku možná začnou fungovat i ostřikovače.. a kufr konečně nemusim otvírat jak blb hledáním lanku v prostoru kufru, ale už je zase na eletrice.. jo už mam i rezervu konečně.. topení jsem musel nasadit, bez něj by to bylo KO.. jo a nasadil sem jednu prahovou lištu na druhou nebyl čas.. :D

no a co se posralo.. začal cinkat kardan, zlomil sem pedál plynu, začaly vyskakovat kvalty na 2 a 3.. prave světlo si pořád žije svím životem.. totiž drží jen na dvou šroubech, takže mám automaticke naklápění světel.. :D

ale hlavní že to furt jezdí...
Přílohy
zimni 02.jpg
zimni 01.jpg
Naposledy upravil(a) Little Red Riding Hood dne stř pro 24, 2008 12:19, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Malda
Příspěvky: 1013
Registrován: čtv srp 18, 2005 13:17

Příspěvek od Malda »

Nejak ti vybledly zadni svetla :mrgreen:
mimochodem, tak pekny auto a je tak zbastleny tou cernou maskou a hroznejma poklicema a ty blinkry, no skoda mluvit. fuj
Calling name Bastl One
Little Red Riding Hood
Příspěvky: 2585
Registrován: ned zář 25, 2005 21:38
Bydliště: Olomoucity-Brnotown
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Little Red Riding Hood »

Malda, to je tim jak v brně furt stojíš v zacpě na brzdě a nebo se snažíš někam odpočit, tak blikáš blinkrama, takhle to sakra dopadlo.. :ANAL:
Cory
Příspěvky: 11573
Registrován: stř čer 14, 2006 17:14
Bydliště: Snina/Košice

Příspěvek od Cory »

este dobre ze odrazka nesvieti :mrgreen:
Lada 2171 Priora 1,6 MPi (2013), Lada 2105 v regenerácii (1985), Lada 21044 1,9 MPi (1998), Škoda Felícia 1,3 SPi - 40kw (1996), 2 x Babetta 210 (1984,1988), Simson 70 ccm (1989), Zetor 4011 (1966)
Little Red Riding Hood
Příspěvky: 2585
Registrován: ned zář 25, 2005 21:38
Bydliště: Olomoucity-Brnotown
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Little Red Riding Hood »

no tak co noveho, zdendu už přestalo bavit jezdit v plechove chaloupce, tak začal dělat interier (koneckoncu misim na technickou 14.. :mrgreen: no asi to nestihnu, takže dokonce ledna.. )... zatim mam nafotěnou jen palubku a to ještě takhle docela šit fotky.. no aspon mužete kouknout.. TU nebo TU a taky TADY

jinak nějak pro představu, interier je celej custom - v jednoduchosti je sila, barevna kombinace: černa/slonová kost, cele je to v kuži/kožence + semiš na sedačkách, prdel si zapařit nemusim že, audio mě už nebere, kdyby bylo po mim tak hudba vubec netřeba (jen volant a sedačky, ale takhle se neda jezdit pořád), ale neco by tam mohlo chrčet, tak nechám jen dvě repro v předních dvěřích a dám je přímo do dveří bez ozvučnice, původne jsem chtěl dělat nějakou obří zastavbu, ale jebat... no jak to doskladam a odfotim tak uvidite no..
Uživatelský avatar
Malda
Příspěvky: 1013
Registrován: čtv srp 18, 2005 13:17

Příspěvek od Malda »

Jako bych videl hranatou ... :mrgreen:
mimochodem, tak pekny auto a je tak zbastleny tou cernou maskou a hroznejma poklicema a ty blinkry, no skoda mluvit. fuj
Calling name Bastl One
Odpovědět

Zpět na „Diskuse k modelové řadě“