LADA 1500 Sida a Doktora
Moderátor: Moderátoři
Re: LADA 1500 Sida a Doktora
Takže táto ladička pekne odpočíva v garáži. Zistil som, že povodne jazdila u VB. Po smrti p. Pavlíka jeho žena Ladu predala susedovi na nd, aby uvoľnila garáž v dome, ktorý tiež predala. Ladu sme zachránili a dom som nedávno kúpil ja od tých, ktorým ho predala ona.
Re: LADA 1500 Sida a Doktora
takze sa vratila domov 
ja som svojho kompika vratil aspon do okresu. Ako novy ho kupila Maspoma Zvolen, potom ho predali kdesi do Ilavy a nakoniec sa vratil na ZV znacky
ja som svojho kompika vratil aspon do okresu. Ako novy ho kupila Maspoma Zvolen, potom ho predali kdesi do Ilavy a nakoniec sa vratil na ZV znacky
21043, 21063, 2121, 21214, 2123....
Fiat Tempra 2.0i.e, 4x4, Range Rover 4.4i, Audi Q7, 4.2FSI
Fiat Tempra 2.0i.e, 4x4, Range Rover 4.4i, Audi Q7, 4.2FSI
Re: LADA 1500 Sida a Doktora
Momentálne sa ešte nevrátila a zatiaľ zotrvá v garáži pri čističke v Prievidzi. Je jej tam dobre. Ale jedného dňa, ktorého sa túžim dožiť chcem, aby sa vrátila do svojej garáže. Uf aj slzička sa mi do oka vtisla.