Cekani na Prioru

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
DJW
Příspěvky: 587
Registrován: sob pro 20, 2008 19:54
Bydliště: takmer presny stred Europy

Příspěvek od DJW »

Asi si tú zámku vzadu ešte nikto vo fabrike nevšimol :)
Vesta SW Cross 1.6, r.v. 2019 (2022 - na večné časy a nikdy inak)
Priora Combi 1.6 16v, r.v.2009 (2018 - uvidíme, dokedy to so mnou vydrží, momentálne v odpočinku)
EX: 2111.3B 1.5 16V r.v.2003 (2009-2016, R.I.P.)
Оптимист учит английский, пессимист - китайский. Реалист купил автомат Калашникова.
Uživatelský avatar
plavec
Příspěvky: 4715
Registrován: ned črc 22, 2007 19:38
Bydliště: Pelhřimov

Příspěvek od plavec »

Majo píše:no klucom nejde kufor otvorit ani u mna ani u tommela, je to tam len na okrasu a o tom sa da tiez polemizovat :mrgreen:
Tak jsem si všiml, že priora má oproti desítce jinak umístěnej gombik na otváránie batožinoveho prostoru. Už ne vlevo nad táhlem k otevření kapoty ale mezi sedačkama.Jak moc je to(nebo není) praktický?
Na prodej přebytečné N.D. na Ladu 111: http://forum.ladaklub.com/viewtopic.php ... rod%C3%A1m
znamení : KozoHroch :-D
Uživatelský avatar
Tommel
Příspěvky: 3255
Registrován: pon pro 20, 2004 10:44
Bydliště: Brno - HK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tommel »

plavec píše:Už ne vlevo nad táhlem k otevření kapoty ale mezi sedačkama.Jak moc je to(nebo není) praktický?
Mno prakticke člověk šaha jinam :mrgreen:, stejně většinou kufr otevřu tlačitkem na kliči 8)
Chatka 12 forever :mrgreen: . Buková drift challenge team. Aerodynamika je pro ty, co neumí ladit motor.

Nové vozy Lada, UAZ, GAZ, Kamaz z Ruska
Uživatelský avatar
zelvotron
Příspěvky: 6276
Registrován: čtv lis 23, 2006 10:32
Bydliště: Praha

Příspěvek od zelvotron »

To můžu potvrdit, jakmile máš DO, tak to tlačítkou uvnitř stejně skoro nepoužíváš, ale to umístění u priory mi přijde horší z hledika možnýho nechtěnýho stisku, no hlavně pokud je někdo zvyklej na tlačítka stahování okýnek uprostřed :-D
21113 >>> 21113 >>> 21113

Komu není rady, tomu není pomoci.
Uživatelský avatar
Tommel
Příspěvky: 3255
Registrován: pon pro 20, 2004 10:44
Bydliště: Brno - HK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tommel »

zelvotron píše:ale to umístění u priory mi přijde horší z hledika možnýho nechtěnýho stisku
:shock: Nevim jak by se to omylem povedlo zmačknout, to je snad nemožné :wink:
Chatka 12 forever :mrgreen: . Buková drift challenge team. Aerodynamika je pro ty, co neumí ladit motor.

Nové vozy Lada, UAZ, GAZ, Kamaz z Ruska
Uživatelský avatar
plavec
Příspěvky: 4715
Registrován: ned črc 22, 2007 19:38
Bydliště: Pelhřimov

Příspěvek od plavec »

zelvotron píše:ale to umístění u priory mi přijde horší z hledika možnýho nechtěnýho stisku, no hlavně pokud je někdo zvyklej na tlačítka stahování okýnek uprostřed :-D
No právě, jsem tam hledal ovlávání okýnek a on tam ten gombik. :shock:
Na prodej přebytečné N.D. na Ladu 111: http://forum.ladaklub.com/viewtopic.php ... rod%C3%A1m
znamení : KozoHroch :-D
Uživatelský avatar
zelvotron
Příspěvky: 6276
Registrován: čtv lis 23, 2006 10:32
Bydliště: Praha

Příspěvek od zelvotron »

Přesně, už se vidím jak jedu v Prioře, chci stáhnout okýnko, ťuk a proviant se válí po silnici. Kdepak, zlatá jedenáctka tam se mi kufr občas otevře sám a ani nemusím nic mačkat :mrgreen:
21113 >>> 21113 >>> 21113

Komu není rady, tomu není pomoci.
Uživatelský avatar
plavec
Příspěvky: 4715
Registrován: ned črc 22, 2007 19:38
Bydliště: Pelhřimov

Příspěvek od plavec »

zelvotron píše:Přesně, už se vidím jak jedu v Prioře, chci stáhnout okýnko, ťuk a proviant se válí po silnici. Kdepak, zlatá jedenáctka tam se mi kufr občas otevře sám a ani nemusím nic mačkat :mrgreen:
Hmm, škoda že jsi se mnou tenkrát nejel přes Želivárnu.Jel jsem v levým pruhu a jak to skočilo tak se zadní vrata otevřely a já jsem si toho nevšiml, protože jsem měl rádio nahlas a až ty za mnou houkali a blikali, že postupně ztrácím náklad.Tak jsem se nějak procpal do pravýho pruhu a v tom mumraji třísknul s dveřma a pokračoval dál. (Tenkrát ještě jsem mělů zlomenej ten pant a dveře se otevíraly samovolně)

A jak je to s víčkem nádrže?Koukal jsem, že snad pořád není zamykací. :shock: V době loupežníků lapků a tunelářů to není nejlepší :D
Na prodej přebytečné N.D. na Ladu 111: http://forum.ladaklub.com/viewtopic.php ... rod%C3%A1m
znamení : KozoHroch :-D
Uživatelský avatar
Tommel
Příspěvky: 3255
Registrován: pon pro 20, 2004 10:44
Bydliště: Brno - HK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tommel »

Vičko nadrže neni zamykací, ale dá se dokoupit :wink:
Chatka 12 forever :mrgreen: . Buková drift challenge team. Aerodynamika je pro ty, co neumí ladit motor.

Nové vozy Lada, UAZ, GAZ, Kamaz z Ruska
Uživatelský avatar
plavec
Příspěvky: 4715
Registrován: ned črc 22, 2007 19:38
Bydliště: Pelhřimov

Příspěvek od plavec »

Tommel píše:Vičko nadrže neni zamykací, ale dá se dokoupit :wink:
Achjo.To tam už dát mohli to zamykací při koupi, jako pozornost podniku . Co jste vlastně dostali zdarma? Podložky a náhradní žárovky?
Na prodej přebytečné N.D. na Ladu 111: http://forum.ladaklub.com/viewtopic.php ... rod%C3%A1m
znamení : KozoHroch :-D
Uživatelský avatar
Tommel
Příspěvky: 3255
Registrován: pon pro 20, 2004 10:44
Bydliště: Brno - HK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tommel »

Jj podložky a nahradni žarovky, ostatni dokoupit :roll:
Chatka 12 forever :mrgreen: . Buková drift challenge team. Aerodynamika je pro ty, co neumí ladit motor.

Nové vozy Lada, UAZ, GAZ, Kamaz z Ruska
Uživatelský avatar
Křečík Barbuška
Příspěvky: 11032
Registrován: ned srp 29, 2004 09:01
Bydliště: Brno

Příspěvek od Křečík Barbuška »

Jaký podložky? Pod šroubky?
Lada Granta Liftback 1,6 16V - skoro normální auto
Lada Kalina 1117 1,6 8V - neopodstatněné a nenaplněné naděje
ex VAZ 2105, VAZ 2104, VAZ 2107
Uživatelský avatar
plavec
Příspěvky: 4715
Registrován: ned črc 22, 2007 19:38
Bydliště: Pelhřimov

Příspěvek od plavec »

Koko Loko píše:Jaký podložky? Pod šroubky?
Podložky pod značky. :wink:
Na prodej přebytečné N.D. na Ladu 111: http://forum.ladaklub.com/viewtopic.php ... rod%C3%A1m
znamení : KozoHroch :-D
Uživatelský avatar
Chester
Příspěvky: 849
Registrován: čtv dub 24, 2008 12:19
Bydliště: Chotěboř

Příspěvek od Chester »

a to se vyplatí :D
2103 1.5. r.v.1977
2111 1.5 16V r.v.2001 (JMJ´s EX)
2112 1.5 16V r.v.2005 +9.12.2022
105SP - kukačka:)
R. Scenic 2005 1.6 16V
Majo
Příspěvky: 6455
Registrován: úte čer 01, 2004 19:32
Bydliště: Zvolen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Majo »

plavec píše:
Tommel píše:Vičko nadrže neni zamykací, ale dá se dokoupit :wink:
Achjo.To tam už dát mohli to zamykací při koupi, jako pozornost podniku . Co jste vlastně dostali zdarma? Podložky a náhradní žárovky?
mne to tam chceli ako pozornost podniku dat a vyrazne som to odmietol :P
dalsia vec co by sa dokurvila, nehovoriac o tom ze mi cez uzamykatelne vicko na nive tecie benzin(cez dieru na kluc) :x
21043(reinkarnacia), 2105 1.3k(svagrov), 2110 1.5 16V, Niva(rozobrata), Chevy Niva 1.7i, Priora1,8+, BMW e36 328iA, Fiat Tempra 2.0i.e, 4x4
Odpovědět

Zpět na „Diskuse k modelové řadě“