Neobvyklé příhody- různé

(Podělte se o pěkné i nepěkné příhody ze silnic!)

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
utia
Příspěvky: 405
Registrován: úte pro 13, 2005 14:57
Bydliště: Praha

Příspěvek od utia »

Cory píše:ma 11 rokov a 19000 km
:shock: :shock: :shock:
Dva dny nato seděl Pú na své větvi,
pohupoval nohama sem a tam,
vedle něj, stály čtyři hrníčky medu...
Cory
Příspěvky: 11573
Registrován: stř čer 14, 2006 17:14
Bydliště: Snina/Košice

Příspěvek od Cory »

A povodnu baterku s logom SKODA. Ked otvorim dvere,tak vsetko vonia za novotou. Paradoxom je to, ze sme uz museli menit vyfuk - strednu aj zadnu cast. Po kazdom vyjazde sa necha vysusit a potom ho dedo zaplachtuje :D No a v zime nejazdi vobec 8) Iba ak treba surne do nemocnice a pod..
Lada 2171 Priora 1,6 MPi (2013), Lada 2105 v regenerácii (1985), Lada 21044 1,9 MPi (1998), Škoda Felícia 1,3 SPi - 40kw (1996), 2 x Babetta 210 (1984,1988), Simson 70 ccm (1989), Zetor 4011 (1966)
Uživatelský avatar
Atex
Příspěvky: 1826
Registrován: sob led 13, 2007 17:22
Bydliště: Frýdek-Místek
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Atex »

prisel rozflakal odesel :-D teda pokud mi neco neuniklo.. nebyl to ridic toho vozu ze? no to by bylo uz fakt moc :-D
Fiat Coupe 16VT+ - T3/4 powered - Simota intake, Big intercooler - Prosport EBC + Defi Boost Gauge - Free 2.5' exhaust - ext. Wastegate, Walbro 255 - Unit managed by lanciahf.eu

Lada 2106, 2006 - 2013 Konec

Bratrstvo Vana Tallinn
Uživatelský avatar
Saša
Příspěvky: 3359
Registrován: pon črc 09, 2007 16:08
Bydliště: Litoměřice

Příspěvek od Saša »

Tak mi dnes upadla další část z auta ! ( VAZ 21044i-muzeum koroze) kupodivu to nebylo původně kovové ale z plastu . Jel sem se podívat na naše malé letiště jestli je v hangárech vše OK a na spáteční cestě jsem si v kopci všim trochu podivného zvuku z motoru (víc to dunělo) ale né zas tak že bych k vůli tomu měl zastavit. Dojedu domů a chci zaparkovat ,točím volantem do krajní polohy a ouha ! volant jde jen kousek a dost myslím na nejhorší "převodka řízení" ta práce s výměnou a v zimě. Pomocí větší síly dokončuji manévr a vystupuji z auta .Při zamykání nadávám kdo že to zase topí v kamnech plastama smrad jako hrom! Najednou koukám a z pod kapoty stoupá v rohu kouř ! A sakryš, vteřinku uvažuji jestli nemám běžet do paneláku pro hasičák , pak ale otevírám kapotu a hned vidím že v motoru něco chybí . Z filtrboxu upadnul ten plastový přepínač studeného a teplého vzduchu i s tím chobotem spadl na výfuk a až se kus upálil tak se zapasoval do mezery mezi výfukem startérem a pomocnou pákou řízení .Nic nechytlo jen se seškvařilo , takže až to schladlo jsem zbytky odlámal z výfuku a je po opravě .Po prohlídce proč to upadlo byla opět uznána vina KOROZE je to až k nevíře ale ureznula a roztrhla se spona na filtrboxu (je její součástí) .
Uživatelský avatar
Křečík Barbuška
Příspěvky: 11033
Registrován: ned srp 29, 2004 09:01
Bydliště: Brno

Příspěvek od Křečík Barbuška »

Podobným způsobem u mě kdysi spáchal sebevraždu kryt pojistkové skřínky.
Lada Granta Liftback 1,6 16V - skoro normální auto
Lada Kalina 1117 1,6 8V - neopodstatněné a nenaplněné naděje
ex VAZ 2105, VAZ 2104, VAZ 2107
Uživatelský avatar
Malda
Příspěvky: 1013
Registrován: čtv srp 18, 2005 13:17

Příspěvek od Malda »

To se budu muset od toho auta drzet dal, abych tu korozi nahodou nechyt taky, tohle uz je sila :mrgreen:
mimochodem, tak pekny auto a je tak zbastleny tou cernou maskou a hroznejma poklicema a ty blinkry, no skoda mluvit. fuj
Calling name Bastl One
Uživatelský avatar
Saša
Příspěvky: 3359
Registrován: pon črc 09, 2007 16:08
Bydliště: Litoměřice

Příspěvek od Saša »

A výsledek : Není co dodat !
Uživatelský avatar
Honza 21061
Příspěvky: 1600
Registrován: úte pro 13, 2005 22:35
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Honza 21061 »

Další radostná příhoda, ještěže to neblaflo úplně. :roll:

Mně takhle uhnilo uchycení palivových filtrů na jedné Karose. Vyjíždím na linku po Jižní Spojce, autobus se propéroval na nerovnosti, filtry spadly a roztříštily se o silnici (krycí plech motoru nebyl instalován). TIRáci na mě mávali a ukazovali dozadu, vzápětí se zastavil motor, tak mi došlo, co se asi stalo. :? Naštěstí na světlech a v pravém pruhu.
Přijeli z podniku s novými filtry, mezitím tam přikrylo jedno kolemjedoucí policejní auto s majáky v bezpečné vzdálenosti provoz v tomto pruhu, nové filtry mi servisáci přivázali drátem k nosníku, odvzdušnili čerpadlo a hurá na linku. :lol:
Honza
Osa Praha - Brno
Uživatelský avatar
radek mb
Příspěvky: 5187
Registrován: sob zář 18, 2004 01:38
Bydliště: okr.MB
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od radek mb »

Tak já jsem napíšu taky jednu příhodu,která se mi stala tento čtvrtek.Bohužel vůbec není úsměvná a ukazuje,jaká HOVADA usedají za volant.Nuže...

Vracim se kamionem z Polska ,jedu z Walbrzychu do Lozorna(u Bratislavy).Přejedu hraniční přechod v Náchodě,polský celník v budce spí,tak v klidu jedu.Projedu náchod a odbočuji na silnici I/14 směr Rycnov nad K. a Svitavy.První město je Nové Město nad Metují.Je zhruba 5,30 ráno.Začíná mě těsně před začátkem obce předjíždět dodávka,ačkoliv v protisměru jede auto.Jedu,sleduji dodávku v zrcátku.Když je vedle mne,je mi jasné,že pokud nezačnu brzdit,ten idiot mě nepředjede.Hamtám na brzdy,abych zabránil havárce,dodávka mi dělá myšku.V ten moment hmátnu na dálkové a asi 2 vteřiny mu je podržím do zrcátek,ať se probere.Co se však nestalo... :? Odpovědí mě byl fuck off z okýnka,ale to bylo málo.Dodávka mě začala blokovat,až zastavila ve prostřed silnice,vylezli nějací čtyři frajeři a řvali na mne:Ty zmrde,vylez ,rozbijem ti hubu!Zamknul jsem se uvnitř a čekal,co mi provedou.Naštěstí se spokojili jen se slovními výpady...Už jsem byl připraven tam hodit za 2 a tu skořápku jim prostě vytlačit ze silnice.Ta dodávka byla Hyundai H1.
No,velmi nepříjemný zážitek :| Dodávka měla značku 3A4....A nyní mi už nevyvrátí nikdo,že největší magoři za volantem jsou v Čechách,je mi z toho zle.
EAST RUNNER БРИГАДА.
ŠKODA Octavia II 1,9 TDi
Bratrstvo Vana Tallinn
/ KAWASAKI KLE 500 ČZ 175/477 ČZ 250/485 ČZ 175/487
Uživatelský avatar
Křečík Barbuška
Příspěvky: 11033
Registrován: ned srp 29, 2004 09:01
Bydliště: Brno

Příspěvek od Křečík Barbuška »

Prostě hovada, co dodat.
Lada Granta Liftback 1,6 16V - skoro normální auto
Lada Kalina 1117 1,6 8V - neopodstatněné a nenaplněné naděje
ex VAZ 2105, VAZ 2104, VAZ 2107
Uživatelský avatar
Malda
Příspěvky: 1013
Registrován: čtv srp 18, 2005 13:17

Příspěvek od Malda »

Tady narazis budto na prazaka nebo polaka, oboje to sou stejny zmrdi.
mimochodem, tak pekny auto a je tak zbastleny tou cernou maskou a hroznejma poklicema a ty blinkry, no skoda mluvit. fuj
Calling name Bastl One
Uživatelský avatar
radek mb
Příspěvky: 5187
Registrován: sob zář 18, 2004 01:38
Bydliště: okr.MB
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od radek mb »

Malda píše:polaka, oboje to sou stejny zmrdi.
Vzhledem k tomu,že do Polska jezdim docela často můžu odpovědně říct,že Poláci sice méně dodržují pravidla silničního provozu,ALE jsou k sobě slušnější!!!
EAST RUNNER БРИГАДА.
ŠKODA Octavia II 1,9 TDi
Bratrstvo Vana Tallinn
/ KAWASAKI KLE 500 ČZ 175/477 ČZ 250/485 ČZ 175/487
Uživatelský avatar
Malda
Příspěvky: 1013
Registrován: čtv srp 18, 2005 13:17

Příspěvek od Malda »

radek mb píše:Vzhledem k tomu,že do Polska jezdim docela často můžu odpovědně říct,že Poláci sice méně dodržují pravidla silničního provozu,ALE jsou k sobě slušnější!!!
Jo to mozna, ale to konci prejezdem hranic. Co predvadej tady nema obdoby ... A neni to jen na silnici, staci mi, kdyz vidim jak prilezou do hospody a chodej tam jak kdyby jim to patrilo :bootyshake:
mimochodem, tak pekny auto a je tak zbastleny tou cernou maskou a hroznejma poklicema a ty blinkry, no skoda mluvit. fuj
Calling name Bastl One
Uživatelský avatar
radek mb
Příspěvky: 5187
Registrován: sob zář 18, 2004 01:38
Bydliště: okr.MB
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od radek mb »

Malda píše:staci mi, kdyz vidim jak prilezou do hospody a chodej tam jak kdyby jim to patrilo :bootyshake:


o to neni sporu :P
EAST RUNNER БРИГАДА.
ŠKODA Octavia II 1,9 TDi
Bratrstvo Vana Tallinn
/ KAWASAKI KLE 500 ČZ 175/477 ČZ 250/485 ČZ 175/487
Odpovědět

Zpět na „Příhody ze silnic“