Maďarské výfuky

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Majo
Příspěvky: 6455
Registrován: úte čer 01, 2004 19:32
Bydliště: Zvolen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Majo »

Števo píše:Jednorúrovku som počul vo vyžších otáčkach a musím uznať tá maj svoj zvuk :wink: :wink: :wink:
Myslis mojich 7200rpm? Tak to hej :D :lol:
Števo
Příspěvky: 298
Registrován: čtv říj 21, 2004 21:04
Bydliště: Veĺký Krtíš
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Števo »

Nie. ja som to počul na Tvojej 2106. A tam nemáš úpravy ako viem.
Majo
Příspěvky: 6455
Registrován: úte čer 01, 2004 19:32
Bydliště: Zvolen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Majo »

Števo píše:Nie. ja som to počul na Tvojej 2106. A tam nemáš úpravy ako viem.
akoze nie?! Mam tam predsa samolepku na skle, to akoze nestaci :?: :!: :lol:
ale hej, tam tocim max tych 5500, ale ten vyfuk tam uz nie je ako vies :wink:
Uživatelský avatar
Pato
Příspěvky: 88
Registrován: sob bře 19, 2005 22:46
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od Pato »

Tak jednorurovku madara som mal nahodeneho asi mesiac (jedna cesta Blava Kosice a spat) a isiel von, a nazad origo (nie celkom, ten co tam mam teraz je Made in Slovakia, niekde od Presova) Uz zvyknuty na autogen a ohybanie som bol velmi prekvapeny ze sadol jak rit na serbel. Tlmic vyzera jak na Favo, Feldu - nema na boku spoj co sa vzdy rozpadne ale jeden poriadny falc... Inak ten madar mal celkom pekny zvuk po meste ale na dlhsiu cestu som bol hluchy jak poleno. Dal som tam este koncovku vlastnej vyroby (antikorova rura pekne vyzihana do fialovo oranzova, vseci na tom isli oci nechat) ze ten ramus dostanem za auto ale nepomohlo tak isiel von BTW kupoval som ho lebo bol lacnejsi ako origo!!!
Majo
Příspěvky: 6455
Registrován: úte čer 01, 2004 19:32
Bydliště: Zvolen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Majo »

jednorurovka bola hlucna?! To ako vazne? To je divne, ja ho sotva pocujem :? Neviem, ci je to tym mojim brutalnym zatlmenim, ale fakt ho nepocujem. Ani v extremnych otackach vysoko nad maximom to nie je neprijemny rev. Niekedy by som prijal o par db viac. No nie zas tolko, co ma dvojka, aby ma hlava bolela :roll:
Uživatelský avatar
Pato
Příspěvky: 88
Registrován: sob bře 19, 2005 22:46
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od Pato »

Ne ze hlucana, taky fajn brblavy zvuk Ale po 500 km som bol ohucany...
Ked ti nieco robi pet hodin pod rito u BRRRRRRRRRRRRRRRRRR tak mas toho plne zujby...
Števo
Příspěvky: 298
Registrován: čtv říj 21, 2004 21:04
Bydliště: Veĺký Krtíš
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Števo »

Jednorúrovka je hlučná :o .
Tak to si ešte nepočul dvojku pri nezatlmenom interiery. Mamku po pár kilometroch rozbolí hlava. Len mne sa to páči :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
dmatej
Příspěvky: 2845
Registrován: pon bře 14, 2005 20:44
Bydliště: Přehýšov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od dmatej »

Števo píše:Jednorúrovka je hlučná :o .
Tak to si ešte nepočul dvojku pri nezatlmenom interiery. Mamku po pár kilometroch rozbolí hlava. Len mne sa to páči :lol: :lol: :lol:
Jak myslíš, že to zní ve starý 2101? To je kravál. Ale proti š110 je to furt luxus:-)
Stroje Laďka 2101 a Beruška 1118 a Punťa (Grande Punto) a Škleblík (VW Passat).
Števo
Příspěvky: 298
Registrován: čtv říj 21, 2004 21:04
Bydliště: Veĺký Krtíš
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Števo »

To mi ani nevrav. Stále rozoznám hlas škodovky, aj keď má športoví výfuk.Stále je to ten istý zvuk :lol: :lol:
Ale keď mamka sadla prvý krát do auta tak zahlásila - Toto už neni Laďacky zvuk. A po pár kilometroch by už radšej originál dala naspak :x
čmelák
Příspěvky: 1636
Registrován: úte čer 01, 2004 15:29
Bydliště: Trnava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od čmelák »

jednorura? no ved nehovorim ze je to skaredy zvuk ale je to sepot kvetin...
aj tak stale chcem vedet kolko DB ten vyufk dava! to co ste za maniakov ked si to nedate ani odmerat... kua
Majo
Příspěvky: 6455
Registrován: úte čer 01, 2004 19:32
Bydliště: Zvolen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Majo »

a naco mi je vediet kolko to ma db?! To mi nejak pomoze? Hlavne ze to supr zvuk(a prida nejake tie koniky :mrgreen: ) :D
zvuk skodovky potlacis len jednou upravou - tou co tu z nej boli fotky - vymenit motor za Ladacky!!! :lol: (a tajne dufam, ze to tej skodifke aspon zlomi polos :twisted: :twisted: :twisted: )
Tu u nas ma jeden expert Remusa na 120cine, to vzdy pocujem iba velky ramus uz zdialky - taky nepravidelny chcipavy zvuk, dorazi az ku krizovatke, tam mu to nadobro zdochne a potom sa dve minuty snazi nastartovat - a to uz je len zvuk :lol: :lol: :lol: :lol:
Sefir
Příspěvky: 35
Registrován: pát led 14, 2005 14:35
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sefir »

No dneska som to trosku osolil/140/ s tym mojim novym jednorurovym vyfukom..
nooo celkom pohoda nist extra to fakt neni a vazne s tym bolenim hlavy to je pravda po 50km sa mi zo zadu stazovala teta ze ju boli hlava cca110km/h dialnica
a to mam fakt dobre odhlucnenie,,,
ono asi tie nizke frekvencie nieco sposobuju :iroc:
Pšenda
Příspěvky: 313
Registrován: úte čer 01, 2004 14:38
Bydliště: Praha

Příspěvek od Pšenda »

A co pak mám říkat já?
Se svojí dvourourou.
Ford Sierra 2.9i V6 Manuál Ghia - 150 koní a jede to šíleně, jak jinak než na LPG
deko

Příspěvek od deko »

Keď som kupil Ladu bol koncovy diel pozvarany z predtlmiča z feldy a to už bol problém vydržať v aute pri dlhšej ceste.
čmelák
Příspěvky: 1636
Registrován: úte čer 01, 2004 15:29
Bydliště: Trnava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od čmelák »

to je hlupost pri dlhej ceste hlavne dialnica ten zvuk posobit jednotvarne uz uspavajuco stale monotonne hulaka az si na to zvyknes:)
Odpovědět

Zpět na „Zajímavé úpravy a vylepšení“