bílá VAZ 2103 - původní stav

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
radek mb
Příspěvky: 5187
Registrován: sob zář 18, 2004 01:38
Bydliště: okr.MB
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od radek mb »

moc pěkný,ty lemy tomu slušej a ty pneu opticky nevypadaj jak balony
EAST RUNNER БРИГАДА.
ŠKODA Octavia II 1,9 TDi
Bratrstvo Vana Tallinn
/ KAWASAKI KLE 500 ČZ 175/477 ČZ 250/485 ČZ 175/487
Jarda1
Příspěvky: 177
Registrován: úte říj 10, 2006 06:02

Příspěvek od Jarda1 »

Ještě koketuji s myšlenkou dát čtvercovou značku (viz.foto výše) do originálního ruského rámečku. Nemáte někdo zkušenosti, zda lze oficiálně nechat udělat, nebo by to byla předělávka nepovolená, neschválená.Kdyby jste někdo věděli, díky za zprávu
Uživatelský avatar
gogo
Příspěvky: 507
Registrován: úte čer 01, 2004 12:11
Bydliště: niekde v SVK

Příspěvek od gogo »

ty koky :tongue9: to je z katalogu?

...inak tie biele lemy bielemu autu sadnu, aj s tymi puklami. ja by som ale asi dal dole tie plastove chranice na dvere
Nulašestka
Příspěvky: 1296
Registrován: úte led 31, 2006 20:53
Bydliště: Kocourkov a Hulvátov

Příspěvek od Nulašestka »

:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
Tak to se povedlo. :thumbleft:
Nemáte někdo zkušenosti, zda lze oficiálně nechat udělat, nebo by to byla předělávka nepovolená, neschválená
No na jedné veteránské akci byl chlapík s 2101 a protože na to dával nové značky tak si řekl na úřadě že chce dozadu tu obdélníkovou a dali mu ji bez nějakých caviků,ale nevím jak to udělat když už tam máš stávající značky....
meda.pu
Příspěvky: 81
Registrován: pon kvě 01, 2006 20:38
Bydliště: Přerov - Předmostí
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od meda.pu »

proste obetujes nejakej ten peniz, znacky vemes nuzkama na plech a des na policajty zeti je nekdo ukradl.Teoreticky bys nemel platit plnou cenu za znacky, aspon to tak bylo kdyz je slohli mati
Lada Niva - Pelech, Škoda Fabia 1.9tdi
Jarda1
Příspěvky: 177
Registrován: úte říj 10, 2006 06:02

Příspěvek od Jarda1 »

Díky za rady, nejde nechat udělat značku na zakázku, tj. i co do velikosti (ruský čtvercový rámeček je menší než origo česká čtvercová značka)?
EMI
Příspěvky: 1084
Registrován: pon zář 04, 2006 09:24
Bydliště: JN69PI
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od EMI »

Vypadá to fakt skvěle---pomalu to vypadá jako orig. Fiat (teda fakt skoro,aby jste mě pak nehanili :D ) Je to zkrátka nádhera.
A ty SPZ malujou v Klatovech na 2 místech na přání jak si kdo přeje. Já si tam nechával dělat na motorku a na STK i při kontrole je to v poho, ale jak by to bylo u auta to nevim?? :?
Jarda1
Příspěvky: 177
Registrován: úte říj 10, 2006 06:02

Příspěvek od Jarda1 »

Díky za typ, nemáš na ně kontakt? Udělali by kompletní SPZku (tedy i včetně plechu)? Já bych jim poslal ten origo ruský rámeček. Super by bylo kdyby uměli i vystouplé orámování značky.
EMI
Příspěvky: 1084
Registrován: pon zář 04, 2006 09:24
Bydliště: JN69PI
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od EMI »

Jarda1 píše:Díky za typ, nemáš na ně kontakt? Udělali by kompletní SPZku (tedy i včetně plechu)? Já bych jim poslal ten origo ruský rámeček. Super by bylo kdyby uměli i vystouplé orámování značky.
Kontakt seženu, ale já jsem jim dal jen kus plechu a oni to namalovali. Bylo by tedy lepší, kdybys měl zajištěnej jenom ten plech o rozměru jak chceš a orámoval jsi ho sám-myslim mechanicky-nějaký to zahnutí a tak (to vim, že na 100% nedělají) a oni ti jen namalujou číslo-neni to ani drahý: na motorku stojí 1 ks 300,- Kč
Jarda1
Příspěvky: 177
Registrován: úte říj 10, 2006 06:02

Příspěvek od Jarda1 »

Jasně, předem díky za kontakt.
stav
Příspěvky: 210
Registrován: stř led 25, 2006 18:48
Bydliště: Klatovy
Kontaktovat uživatele:

zahrnutí

Příspěvek od stav »

To ,,zahrnutí,, to umí každý stavební klempíř. Má na to mašinku, která dvěma kolečkama proti sobě udělá ,, signu,, Osignovat takovou tabulku mu může trvat asi tak 20sek.Ale chce to počítat při nástřihu plechu s přídavkem, když by to teda mělo mít akurátní rozměr.
Hanz
Příspěvky: 66
Registrován: stř říj 06, 2004 21:14
Bydliště: Praha, Švihov u KT
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hanz »

Sice je to trochu OT, ale mozna by se to nekomu mohlo hodit...rozmery ale budou urcite jine nez sovetsky rozmer...

US SPZ
exLada2105_exLada 2107;
exBMW E 30 318is_ exE30 324d
BMW E 30 325iAT_E 30 316iT
Uživatelský avatar
Tomáš
Příspěvky: 432
Registrován: stř led 05, 2005 17:32
Bydliště: Brno - Starý Bronx
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tomáš »

Jarda1 píše:Ještě koketuji s myšlenkou dát čtvercovou značku (viz.foto výše) do originálního ruského rámečku. Nemáte někdo zkušenosti, zda lze oficiálně nechat udělat, nebo by to byla předělávka nepovolená, neschválená.Kdyby jste někdo věděli, díky za zprávu

nádhera....ano tyto značky lze na žádost nechat zhotovit na dopravním inspektorátě..už jsem pár aut v Brně viděl jak to tak maj
Jarda1
Příspěvky: 177
Registrován: úte říj 10, 2006 06:02

Příspěvek od Jarda1 »

Díky za odpovědi a typy na novou značku. Nicméně oficiální značku - do originál ruského rámečku asi nelze nechat udělat.
Uživatelský avatar
Tomáš
Příspěvky: 432
Registrován: stř led 05, 2005 17:32
Bydliště: Brno - Starý Bronx
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tomáš »

Jarda1 píše:Díky za odpovědi a typy na novou značku. Nicméně oficiální značku - do originál ruského rámečku asi nelze nechat udělat.

:?: :roll: ..dyť ti píšu že de...
Odpovědět

Zpět na „Diskuse k modelové řadě“