Cekani na Kalinu.

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Jiri
Příspěvky: 867
Registrován: pon čer 07, 2004 22:41

Příspěvek od Jiri »

Skalouš
každý se živí jak umí a věřím že náklady v případě malého prodeje aut prostě rostou
btw dnes se dělá inventura ve skladech a obchodech normálně při provozu ale cs autolada si na to v lednu rezervuje 2-3 týdny (ona tím neklesne produktivita protože si všichni počkaji a koupí t o později)
pár prodaných aut měsíčně je neuživí - žijou z prodeje náhradních dílů
btw maďarsko je taky EU a ceny jsou tam podstaně menší než u nás.
jenže jako koncového spotřebitele mě to nezajímá iju v česku a nakupuju v česku.
Uživatelský avatar
danielTIR
Příspěvky: 213
Registrován: čtv říj 27, 2005 17:51
Bydliště: opava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od danielTIR »

Docela mě zaujal ten sedan od FIATU odvozený od GRANDE PUNTA se jménem Fiat Linea. Velice pěkné autíčko.Italové umí dělat auta líbivé.
ŠKODA FABIA combi 1.9 Sdi AUTOŠKOLA - přesto fanda vozů LADA
rudo.
Příspěvky: 397
Registrován: pát úno 17, 2006 19:10
Bydliště: Prešov

Příspěvek od rudo. »

Ako čítam, vidím, že tu píšu hlavne fanúšikovia Lady. Ja stále fanúšikom Lady nie som, ale nechcem sa opakovať. RU autám stále fandím, ale. Obyčajnému, bežnému zákazníkovi túto značku určite neodporúčam. Sebe áno. U mňa je to v pohode. Ak by som niečo potreboval, tak zájdem do Užhorodu. Zabijem síce jeden deň, ale kúpim lacný benzín, súčiastku do auta 2-4 krát lacnejšiu, rôzne tuningové doplnky a iné. Doma si auto opravím, voľného času mám. Prípadne môžem zájsť na počítač v UA servise, ale už pre istotu nechám hovoriť manželku, hlavne kôli cene, lebo počítač nie je za každým rohom tak ako náhradné diely. Neviem či som to už písal, ale po prevrate na UA vzniklo množstvo pofidérnych výrobcov náhradných súčiastok, ktorý začali vyrábať diely, ktoré vyrábali RU. Na tejto nekvalite skoro skončila Tavrija, zachránilo ju avšak Dejvu. Predpokladám, že s nekvalitnými súčiastkami na Žiguli je to podobné. So všetkým čo tu píšete súhlasím, lebo to neviem vyvrátiť, ale myslím si, že predajca dielov u nás chce diely kúpiť čo najlacnejšie a s čo največším ziskom ich predať. Snáď by niečo naznačovali vami spomínaní maďari. Nenadávam, ale musím to tu aj ja napísať, že takto sa so zákazníkom v 21. storočí nejedná.
Uživatelský avatar
Brandy
Příspěvky: 372
Registrován: čtv led 19, 2006 07:35
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Brandy »

danielTIR píše:Docela mě zaujal ten sedan od FIATU odvozený od GRANDE PUNTA se jménem Fiat Linea. Velice pěkné autíčko.Italové umí dělat auta líbivé.

Taky jsem na to koukal. Je to po dlouhy dobe Fiat, kterej se mi libi. Vypada moc dobre.
Lada 1600 - bouračka | Lada 1500s - prodáno | Peugeot 406
Uživatelský avatar
JmJ
Příspěvky: 6510
Registrován: úte čer 01, 2004 11:30
Bydliště: Kromeriz

Příspěvek od JmJ »

Brandy píše:
danielTIR píše:Docela mě zaujal ten sedan od FIATU odvozený od GRANDE PUNTA se jménem Fiat Linea. Velice pěkné autíčko.Italové umí dělat auta líbivé.

Taky jsem na to koukal. Je to po dlouhy dobe Fiat, kterej se mi libi. Vypada moc dobre.


Fiaty mam docela rad. Treba Marena tedy Marea Combi 1.6. 16V to je docela slusny stroj. Velky to je, ma to treba vyklopny zadni naraznik pro lepsi nakladani, jezdi to hezky a fiat, narozdil od treba skodovek, kdyz se vytoci pres 5000 rpm, tak ma porad krasny, plny spokojeny zvuk :-). Kolega ma jeste Tipo a to ma 199700 km, jezdi ke stejnemu opravari jako ja a jezdi s tim auten denne 12 km do prace a nemuzu rict, ze by mu to selhalo, ci by do toho lil o moc vic penez jak ja.
MFP
wergl I - 2104 - melt down
wergl II - 2104 - rebuild succeded
wergl III - 21113 - sold (Chester's new)
wergl IV - i30 - tout est bleu
Uživatelský avatar
danielTIR
Příspěvky: 213
Registrován: čtv říj 27, 2005 17:51
Bydliště: opava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od danielTIR »

To mě se FIATY líbi a líbily vždy. Na rozdíl od Německých výrobců dělá FIAT auta s duší.(Italové celkově ALFA ROMEO 159 - nádhera !! ). Jedna z nabídek kterou jsem dostal je právě FIAT MAREA (sedan - já je mám nejraději) 1.6 16V za veliceeeeee dobrou cenu a v plné výbavě včetně ABS,2 vaků,elektriky a klimatizace.Druhá volba je FORD MONDEO 1.8 16V v té samé výbavě. Zbývá jen se rozhodnout :lol: a zradit LADU :oops: Zatím nevím.
ŠKODA FABIA combi 1.9 Sdi AUTOŠKOLA - přesto fanda vozů LADA
Uživatelský avatar
tavri
Příspěvky: 1393
Registrován: pát čer 24, 2005 12:43
Bydliště: Trutnov

Příspěvek od tavri »

Dostal jste taky někdo smsku ze Sadské? "Dobry den. Zahajeni prodeje noveho vozu LADA KALINA se jiz blizi. Budeme Vas vcas informovat. Take na www.lada-sadska.cz. Hezky den. Milan Kalas"
Já se tam loni na podzim stavoval víceméně jenom tak na čumendu, když jsem jel do Prahy, už tehdy dotazoval Kalinu a nechal na sebe číslo. Tomu říkám profesionální prodejce.
Dodge Avenger 2.0 VVT
Uživatelský avatar
danielTIR
Příspěvky: 213
Registrován: čtv říj 27, 2005 17:51
Bydliště: opava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od danielTIR »

Já od nich dostal email. Je to od nich pěkné :D , toď vše.
ŠKODA FABIA combi 1.9 Sdi AUTOŠKOLA - přesto fanda vozů LADA
Jiri
Příspěvky: 867
Registrován: pon čer 07, 2004 22:41

Příspěvek od Jiri »

danielTIR: to si každý musí rozhodnut sám.... jen je problém na ladu najít kupce - v cenové kategorii nad 50000kc se na inzerat z annonce ozval jediný ukrajinec. když jsempak šel s cenou dolu, tak už to bylo lepší, až na čestné vyjímky (důchodce který mel od roku 75 žigula) všecko z RUS, UA...:-)
když dáš do lady klimu za 45 -50 tis tak se bude prodávat stejně blbě.
když pri upgradu koupíš auto který má klimu a abs ... a za ro tě omrzí tak ho prodáš s menší ztrátou....

lada sadská - hmm cs autolada na stránkách nemá ani náznak toho že se chystá uvést nový model na trh
no a taky jsem se tam zeptal na to jak je to s anitkorozní ochranou KALINY že slovenský dovozce udává pozinkování 40 procent dílů karoserie... dotaz se neobjevil na stránkách ani mi nic neposlali mailem.
hraní falešného zájemce a dotazování se těch amatérů, kteří nový produkt ani náhodou nechtějí prodávat je asi zbytečný. my to víme a zbytek světa to nezajímá....
Uživatelský avatar
danielTIR
Příspěvky: 213
Registrován: čtv říj 27, 2005 17:51
Bydliště: opava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od danielTIR »

jo,jo.Jen pro zajímavost jsem dsal inzeráty na mou LADU.Ozvalo se lidí dost, ale všichni byli rusky mluvící individua, které zajímalo jen smlouvání o ceně :( .Takže zatím je LADA doma :D , třeba se poštěstí 8) . Já na prodej nikterak nespěchám, budto prodám a bude něco jiného, nebo neprodám a bude LADA :D
ŠKODA FABIA combi 1.9 Sdi AUTOŠKOLA - přesto fanda vozů LADA
Skalouš
Příspěvky: 667
Registrován: sob črc 10, 2004 17:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Skalouš »

DanielTIR: Neprodávej (cena je příliš nízká), kup druhý. :-)
Sk.
__________________________________
Skálobus - Ford Transit 2,5L TDI - 2000 (Henry)
Citrouš - XM - 3,0L V6 24V - 1998 (André)
Lancia Y - 1.1i - 1997 (zatím bez jména)
Uživatelský avatar
danielTIR
Příspěvky: 213
Registrován: čtv říj 27, 2005 17:51
Bydliště: opava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od danielTIR »

Však já LADU nezavrhuju, problémy sem s ní neměl.Možná jsem měl štěstí na kus. Dostal jsem jen lukrativní nabídku na plně vybavené auta dvou značek s jasným původem přes mého bratra automechanika. Proto zvažuju.Pokud by byla LADA v této výbavě tak klidně.Nicméně na to si asi budeme muset ještě počkat.A navíc LADU stejně asi neprodám, a peníze nazbyt nemám, takže vše zůstane tak jak je. Je fakt že mám dvě děti a chtěl bych je vozit bezpečněji - už dnes :) né v příštím století.................... :cry:
ŠKODA FABIA combi 1.9 Sdi AUTOŠKOLA - přesto fanda vozů LADA
Jura Baran
Příspěvky: 131
Registrován: stř čer 29, 2005 11:08

Příspěvek od Jura Baran »

tavri píše:Dostal jste taky někdo smsku ze Sadské? "Dobry den. Zahajeni prodeje noveho vozu LADA KALINA se jiz blizi. Budeme Vas vcas informovat. Take na www.lada-sadska.cz. Hezky den. Milan Kalas"
Já se tam loni na podzim stavoval víceméně jenom tak na čumendu, když jsem jel do Prahy, už tehdy dotazoval Kalinu a nechal na sebe číslo. Tomu říkám profesionální prodejce.


АВТОВАЗ проведет акции для стимулирования спроса
ОАО «АВТОВАЗ» планирует проведение одной или нескольких акций, направленных на стимулирование потребительского спроса на автомобили LADA. Эти мероприятия предполагается реализовать в два этапа: с ноября по декабрь 2006 года и с января по март 2007 года. «Совместно с нашими партнерами и при непосредственном участии предприятий сервисно-сбытовой сети будут проведены различные стимулирующие и рекламные акции, направленные на поддержание спроса и повышение лояльности потребителей к автомобилям марки LADA», - рассказал Александр Бредихин, начальник управления по маркетингу ОАО «АВТОВАЗ» в интервью тольяттинской газете «Городские ведомости». А.Бредихин также отметил, что традиционное снижение потребительского спроса до середины ноября коснется не только автомобилей LADA, но и иномарок. Ближе к концу года ожидается очередной рост уровня продаж.

Myslíte, že se místní dovozce vlastněný fabrikou přidá?
Skalouš
Příspěvky: 667
Registrován: sob črc 10, 2004 17:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Skalouš »

Jasně, vyvěsí na Koněvce Lada vlajky. :-)
Sk.
__________________________________
Skálobus - Ford Transit 2,5L TDI - 2000 (Henry)
Citrouš - XM - 3,0L V6 24V - 1998 (André)
Lancia Y - 1.1i - 1997 (zatím bez jména)
Uživatelský avatar
ARMAN
Příspěvky: 196
Registrován: pon srp 22, 2005 11:01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ARMAN »

Majitel firmy co ma autosalon a snaži se za každou cenu o prodej aby uživil sve podnikani je něco jineho než obrovsky gigant(včetně pracovniků misti pobočky Lady) se zaměstnanci vychovanymi za socializmu s postojem "chodit do prace, flakat se co to jde a mit za to prachy to je frajeřina".
Doufam že se zaměstnance s takovym postojem povyhazeji a až pak Lada bude mit šanci zase vystoupit na vrchol.
Odpovědět

Zpět na „Diskuse k modelu Kalina“