Bechyně jaro 2006

Jarní sraz v Bechyni 20.5. 2006

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Ctirad Vyskočil
Příspěvky: 410
Registrován: stř dub 13, 2005 21:05
Bydliště: Morašice u Znojma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ctirad Vyskočil »

Hurikán píše:
Ctirad Vyskočil píše:Ale jinak svatba Ladisty(Ladistky) by mohla bejt opravdu pěkná. :thumbright: To by asi nezkousli ani motorkáři. :wink:

jj To by bylo super. Před pár týdny byla u nás ve štatlu svatba, kde byly 3/4 vozů zn Tatra. Převážně typu 613-4, ale i pár špicových T 700 pro nevěstu a ženicha. Málem jsem jim ty auta poslintal, jak jsem záviděl. :D


Fotky nemáš?
Ctirad
Flipper Tom
Příspěvky: 403
Registrován: úte čer 01, 2004 08:11
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Flipper Tom »

honda 750 pro ženicha, lincoln pro nevěstu, samara hned za nima :)

Obrázek[/img]
Uživatelský avatar
Standa
Příspěvky: 53
Registrován: stř črc 28, 2004 21:42
Bydliště: Holice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Standa »

Tome a tudle nevěstu sis nechal utéct kvůli tomu že sieru a smary máš radši než ji.Kurva a že si nic neřek,já bych ti ji bejval vohlídal aby se necejtila tak vopuštěná.

nebo pochopila že se bez tebe nedá žít a už je spátky.Každopádně pěkná barva.

Stenly
Flipper Tom
Příspěvky: 403
Registrován: úte čer 01, 2004 08:11
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Flipper Tom »

stenly: každopádně momentálně úplně na píču ale to tady nechci řešit...
Chettak
Příspěvky: 98
Registrován: ned kvě 29, 2005 19:39
Bydliště: Dobruška
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Chettak »

Tomáš píše:
Standa píše:
Chettak píše:By Stenly: "....podle ohlasů z minulé ´Bechyně na které jsem sice nebyl,ale jinak o ni vím skoro všechno byl jedinej kdo by se mněl stát tradicí je Ctirad a popřípadě jeho dcera(žejo Chechtaku)..."
:supz: :thumbleft: :love4: :angel13:
Ale obavam se, ze tradici se to nestane... :oops:

Chettak :munky2:


tak ho musíme přsvědčit.Každej musí pochopit že dcera Ladamaniaka musí bejt zase jen z Ladamaniakem aby spolu co nejdřív mněli malý ladamaniaky.Jak říkám co nejdřív!!!!!Ctirade to je výzva.

ty brďo víte co by to bylo za parádu spanilá jízda na radnici....nevěsta v namašlený 2103 se spoustou chrómů a ženich v nadupaný 2107...hm kdy se to bude konat :lol: :lol:
Stenly


Clovek si jde na par hodin se domu prospat a rano, kdyz prijde, tak zjisti, ze uz je pomalinku v chomoutu. Dobre, souhlasim... jak rekl Stenly Ctiradovi... to je vyzva.. tim padem to plati i pro me..Lada-svatba..to tu jeste nebylo!
Jsem ochoten usporadat DVE lada-svatby ted na jare v Bechyni. Dve rikam proto, protoze jestli ja si budu brat 1.Mysku, tak si Tomas vezme Ivanku. (pokud teda obe damy s touto "recesi" budou souhlasit :roll:)
Holciny si vemou saticky a my dva s Tomem bud sako(podle pocasi...) a nebo nejakej dustojnejsi odev. Predem sve snad nastavajici slibuju, ze v kabatu neprijdu, neboj:)
Oddat nas muze sam Kral a nase druzina nas poveze presne tak, jako za normalni svatby, se vsi tou slavou a vyzdobou, treba do sousedni vesnice a zpatky...
co vy na to? Muj "nastavajici" tchane Ctirade, 1.Mysko, Tomasi, Ivanko.....?

PS: A vzhledem k tomu, ze ja a moje nastavajici 1.Myska nemame ani jednoho Džugulika, tak ocekavame i nejake svatebni dary:))) (Popripade hafo nahradnich dilu a na zaver mechanika k tomu:))

Chettak :munky2:
SalWadorův navigátor, ten co furt čumí z wokna wen s welkým sajuzkým práporem...
Uživatelský avatar
Tomáš
Příspěvky: 432
Registrován: stř led 05, 2005 17:32
Bydliště: Brno - Starý Bronx
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tomáš »

což o to já si Ivanku letos asi brát budu,ale nevím jestli je to vhodný zrovna na srazu to by asi nepřežila...otravujuju se žigulem celejch 6let a teď i svadba..na srazu tak to by asi neprošlo...každopádně na průvod žigulů se těšíme oba..mimo jiné Planujem to na zámku v Líšni...asi v létě to už bude mít můj žigul nový plechy,takže bude důstojné vozidlo pro nevěstu...bližší info vám samo ještě řeknu
Chettak
Příspěvky: 98
Registrován: ned kvě 29, 2005 19:39
Bydliště: Dobruška
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Chettak »

Tomáš píše:což o to já si Ivanku letos asi brát budu,ale nevím jestli je to vhodný zrovna na srazu to by asi nepřežila...otravujuju se žigulem celejch 6let a teď i svadba..na srazu tak to by asi neprošlo...každopádně na průvod žigulů se těšíme oba..mimo jiné Planujem to na zámku v Líšni...asi v létě to už bude mít můj žigul nový plechy,takže bude důstojné vozidlo pro nevěstu...bližší info vám samo ještě řeknu


K tomu snatku gratuluju... No, ta svatba v Bechyni..jde o recesi. Ivca to pochopi, neboj. Ted jeste aby to pochopila ta "moje" a "tchan":))
Jinak nevim, jestli mas vetsi radost z toho, ze se budes zenit a brat si Ivanku v Lisni, bo jestli mas radost z toho ze tvuj zigulik bude mit novou plecharinu:)

Chettak :munky2:
SalWadorův navigátor, ten co furt čumí z wokna wen s welkým sajuzkým práporem...
Uživatelský avatar
Ctirad Vyskočil
Příspěvky: 410
Registrován: stř dub 13, 2005 21:05
Bydliště: Morašice u Znojma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ctirad Vyskočil »

Chettak píše:
Tomáš píše:což o to já si Ivanku letos asi brát budu,ale nevím jestli je to vhodný zrovna na srazu to by asi nepřežila...otravujuju se žigulem celejch 6let a teď i svadba..na srazu tak to by asi neprošlo...každopádně na průvod žigulů se těšíme oba..mimo jiné Planujem to na zámku v Líšni...asi v létě to už bude mít můj žigul nový plechy,takže bude důstojné vozidlo pro nevěstu...bližší info vám samo ještě řeknu


K tomu snatku gratuluju... No, ta svatba v Bechyni..jde o recesi. Ivca to pochopi, neboj. Ted jeste aby to pochopila ta "moje" a "tchan":))
Jinak nevim, jestli mas vetsi radost z toho, ze se budes zenit a brat si Ivanku v Lisni, bo jestli mas radost z toho ze tvuj zigulik bude mit novou plecharinu:)

Chettak :munky2:


:lol: Což o to.Já jsem prokaždou kravinu,ale nevím,jak se na to bude tvářit zbytek rodiny. :? :shock: :lol:
Ctirad
Uživatelský avatar
Patrac
Příspěvky: 3739
Registrován: stř srp 04, 2004 12:15
Bydliště: Brno - King field
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Patrac »

Ctirad Vyskočil píše:
Chettak píše:K tomu snatku gratuluju... No, ta svatba v Bechyni..jde o recesi. Ivca to pochopi, neboj. Ted jeste aby to pochopila ta "moje" a "tchan":))
Jinak nevim, jestli mas vetsi radost z toho, ze se budes zenit a brat si Ivanku v Lisni, bo jestli mas radost z toho ze tvuj zigulik bude mit novou plecharinu:)

Chettak :munky2:


:lol: Což o to.Já jsem prokaždou kravinu,ale nevím,jak se na to bude tvářit zbytek rodiny. :? :shock: :lol:

no jestli to mám hodnotit podle podzimní bechyně tak tvoji drahý polovičce to bud jedno a mladá se posledně netvářila odmítavě :weedman: :weedman: :weedman:
Lada Niva M:1/8,5
Kia Cee´d SW 12.12.2011- ???
21044 - ice dream rising 1.11.2006-19.12.2011
2107 - red storm rising 1.5.2003-1.11.2006
Chettak
Příspěvky: 98
Registrován: ned kvě 29, 2005 19:39
Bydliště: Dobruška
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Chettak »

Ctirad píše: :lol: Což o to.Já jsem prokaždou kravinu,ale nevím,jak se na to bude tvářit zbytek rodiny. :? :shock: :lol:

Pátrač píše:no jestli to mám hodnotit podle podzimní bechyně tak tvoji drahý polovičce to bud jedno a mladá se posledně netvářila odmítavě :weedman: :weedman: :weedman:


Jeste si ze me delejte srandu... ja to zkousnu... ted jde o to, jak te zvladne moje nastavajici:) Co ta na to rika Ctirade? Uz o tom vi?:)
Premejslim, jak to bude se zasnubama:) Asi v patek...a v sobotu svatba :love1: .. To pujde.. uz se tesim na tchana a tchyni se svarou... jsou to suprovy lidi a navic maj v garazi "kombajna", takze az se nam narodi malej zigulicek tak se tam vejde i s kocarkem. A verte tomu, ze to bude nejmensi ladista s nejmensim zigulikem(cosi na bazi motokary :iroc: :lol: ) na svete...

Chettak :munky2:
SalWadorův navigátor, ten co furt čumí z wokna wen s welkým sajuzkým práporem...
Ziko
Příspěvky: 162
Registrován: stř bře 16, 2005 22:14
Bydliště: Brno - Oltec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ziko »

Tomáš píše:což o to já si Ivanku letos asi brát budu,ale nevím jestli je to vhodný zrovna na srazu to by asi nepřežila...otravujuju se žigulem celejch 6let a teď i svadba..na srazu tak to by asi neprošlo...každopádně na průvod žigulů se těšíme oba..mimo jiné Planujem to na zámku v Líšni...asi v létě to už bude mít můj žigul nový plechy,takže bude důstojné vozidlo pro nevěstu...bližší info vám samo ještě řeknu

Kdyžtrak se mnou počítej, jako s řidičem, co bych pro možná budoucího šváru neudělal:) A pokud by jela Marcela a já do Bechyně, tak se klidně taky virtuálně vemem:)
Sch 130(6/04 - 1/06) -- Sch 105 (10/04 - 3/05) -- VAZ 2101(3/05 - 2/06) -- Lada 2107 (2/06 - ) -- Opel Astra F (11/09 - )
East Runner Brigade
<STODOLNÍ II> <III>
Uživatelský avatar
Jarda
Příspěvky: 173
Registrován: stř čer 09, 2004 08:11
Bydliště: Dobříš

Příspěvek od Jarda »

Já bych se po termínu srazu začal shánět tak v dubnu a ono už je to tady. :shock:
Ad. organizování - Nic se nemá přehánět, to je jasné, ale na druhou stranu, když se najde šikula, který zorganizuje třeba slalom (a ani nepožaduje náhradu za rozbitý inventář), je to prima.
Uživatelský avatar
Hurikán
Příspěvky: 5802
Registrován: čtv úno 17, 2005 11:07
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hurikán »

To Ctirad: fotky bohužel nemám. Když courám po štatlu ve kšeftech, tak sebou foťák obvykle nenosím.

Začíná se to tady nějak zvrhávat. Ctirade, nemáš strach? :D

Tome, až nastane den D, tak na nás nezapomeň :!: Uděláme průjezd takové kolony, jakou ve štatlu vidělůi naposled když nás na koci války bratři osvobodili. :D
Моя фотогалерея здесь.

Я слежу за тобой. Всегда!
Obrázek
Uživatelský avatar
Ctirad Vyskočil
Příspěvky: 410
Registrován: stř dub 13, 2005 21:05
Bydliště: Morašice u Znojma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ctirad Vyskočil »

To Chettak
Já bych se tak neradoval.Dcera se na to tvářila všelijak.Asi má něco za lubem.Aby jsme pak nevalili bulvy,co si na nás vymyslí. :shock: :? :Hangman:
Ctirad
Uživatelský avatar
Ctirad Vyskočil
Příspěvky: 410
Registrován: stř dub 13, 2005 21:05
Bydliště: Morašice u Znojma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ctirad Vyskočil »

Jarda píše: ale na druhou stranu, když se najde šikula, který zorganizuje třeba slalom (a ani nepožaduje náhradu za rozbitý inventář), je to prima.


Já bych si tak jistej nebyl... :twisted: :wink:
Ctirad
Zamčeno

Zpět na „Bechyně 7 (1. Mezinárodní sraz)“