Michailův VAZ 2101 (zachráněný před pecí)

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
MartasBrno
Příspěvky: 4442
Registrován: pon zář 08, 2008 13:10
Bydliště: Brno

Příspěvek od MartasBrno »

Michail píše:
Martin H. píše:
Tak a jsem opět na zemi. Zkouknul jsme kapaliny u kombíka, tentokrát ne na množství, ale na barvu a skupenství. A ten "hnůj" jak jsme to lidsky popsal mám v okruzích zřejmě taky, ikdyž to nevypadá tak hrozně :lol: :oops: :cry: :roll: :evil: :? :idea: :wink:
A to ti to normálně brzdí? "Váňovi" se před výměnou tý kapaliny moc nechtělo. :D Ikdyž to mohlo bejt hlavně zavzdušněním, těžko říct...
No, tak teď záleží, jestli chceš slyšet pravdu :lol: :roll:
Tak tedy jo, s pravdou ven. Ne. Auto opravdu normálně nebrzdí. Ale brzdí dost na to, aby s tím šlo týden jezdit po Brně. Pedál je o něco měkčí, ale jen nepatrně. Horší je, že HBV rosí a trochu víc se propadá než by měl. Ale dá se s tím relativně rozumně jezdit nejen v jednom čověku, ale i s 5ti - 6ti bečkama jablek za krkem a tátou kterej je lehce statnější než já..
Uživatelský avatar
Vašátor
Příspěvky: 9361
Registrován: pon lis 01, 2004 13:56
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vašátor »

Fuj ... to je hnus velebnosti! Se vůbec divím, že šli povolit všechny odvzdušňováky. Hmm... a koukám, že jde žigulík zvednout origo hever, to se jen tak nevidí :D

Jen tak dál :thumbleft:
Vašátor / TŘI SESTRY <III> LADA GANG / osa Brno - Plzeň / cituji "ladaklub je jen náhodně zformovaná banda hovad"
http://www.classic-oldtimer.cz _______ http://ladaauto.wz.cz _______ http://tatry.kvalitne.cz/
Michail
Příspěvky: 24
Registrován: čtv zář 09, 2010 17:22
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Michail »

Odvzdušňováky šli povolit úplně v pohodě, bez zahřívání,Marťas se nad tím dost podivoval, mým úkolem nebylo povolovat, ale šlapat :D
Martin H.
Příspěvky: 266
Registrován: pon lis 05, 2007 14:38
Bydliště: Voleč

Příspěvek od Martin H. »

Michail píše:Odvzdušňováky šli povolit úplně v pohodě, bez zahřívání,Marťas se nad tím dost podivoval, mým úkolem nebylo povolovat, ale šlapat :D
I to je někdy velmi záslužná činnost :P . Bez druhýho se to dělá hodně blbě :? .
Končím s ladami....
Uživatelský avatar
dmatej
Příspěvky: 2845
Registrován: pon bře 14, 2005 20:44
Bydliště: Přehýšov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od dmatej »

Všechno jde, jen se musí běhat s cihlama :D
Stroje Laďka 2101 a Beruška 1118 a Punťa (Grande Punto) a Škleblík (VW Passat).
Uživatelský avatar
Teepee
Příspěvky: 4281
Registrován: čtv bře 10, 2005 13:20
Bydliště: Praha západ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Teepee »

dmatej píše:Všechno jde, jen se musí běhat s cihlama :D
Nemusí, stačí ventilek ostřikovačů do Š Felicia, a trochu vazelíny na závit odvzušňováku, který se beztak musí nejmíň vyndat a odrbat kartáčem, nebo dát rovnou nový.
Bílý LADA a okřídlená spol.
Michail
Příspěvky: 24
Registrován: čtv zář 09, 2010 17:22
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Michail »

Dneska proběhlo utěsňování "medvědím hovnem" , tak doufám, že už do něj nebude zatejkat. Takle sprasenej sem už dlouho nebyl. :D
Michail
Příspěvky: 24
Registrován: čtv zář 09, 2010 17:22
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Michail »

Váňa mi byl v noci z 27. na 28. ukraden, stalo se to na Praze 3, Žižkov, ulice V jezerách, viz "ukradená vozidla" :(
Uživatelský avatar
Křečík Barbuška
Příspěvky: 11036
Registrován: ned srp 29, 2004 09:01
Bydliště: Brno

Příspěvek od Křečík Barbuška »

:?
Lada Granta Liftback 1,6 16V - skoro normální auto
Lada Kalina 1117 1,6 8V - neopodstatněné a nenaplněné naděje
ex VAZ 2105, VAZ 2104, VAZ 2107
Uživatelský avatar
MartasBrno
Příspěvky: 4442
Registrován: pon zář 08, 2008 13:10
Bydliště: Brno

Příspěvek od MartasBrno »

Málem plaču, to auto jsem chtěl koupit a jen náhoda mne od toho odvedla. Ale musím říct, že bylo hloupý ho nechat na ulici jen tak, zvlášť když přímo svítil novotou.
Obrázek
a když jsem se v 15-ti rozhodoval co dál dělat, poslouchat sestry byla pro mě jasná volba... :-D
Michail
Příspěvky: 24
Registrován: čtv zář 09, 2010 17:22
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Michail »

normálně stojí na dvoře, ale z obavy z padajícího sněhu ze střechy sem ho dal ven...
Uživatelský avatar
MartasBrno
Příspěvky: 4442
Registrován: pon zář 08, 2008 13:10
Bydliště: Brno

Příspěvek od MartasBrno »

Ach jo. Ale je fakt, že ho ten padající sníh nakonec neskolil. Dop*rdele práce.
Obrázek
a když jsem se v 15-ti rozhodoval co dál dělat, poslouchat sestry byla pro mě jasná volba... :-D
Michail
Příspěvky: 24
Registrován: čtv zář 09, 2010 17:22
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Michail »

Dneska sem valnou řást dne seděl ve feldě a objížděl Prahu, hlavně takový ty místa, kde bych čekal, že tam někdo odhodí autom který už nepotřebuje...samozřejmě nic. Taky sem vobjel všechny benzínky v okolí, jestli si něko na žigulíka nepamatuje, krom jedný, kde mi slíbili kouknutí do kamer, protože tam byla jiná směna, než včera, sem nic nezjistil. V nádrži nebylo moc benzínu, svítilo hladový voko, ale i tak může toudle dobou už bejt kdekoliv...Pořád doufám, že to vzal nějakej vožrala cestou z hospody a že se někde vyklube, ale už tomu moc nevěřím...
Uživatelský avatar
Jelen
Příspěvky: 6713
Registrován: stř kvě 17, 2006 13:33
Bydliště: Střední Čechy

Příspěvek od Jelen »

Tak držím palce, aby se našel, i když naděje je mizivá. Než abych nechal žigula stát někde mimo střeženej prostor, tak bych raději nevyjel. Pomalu přemýšlím o nějakém jednoduchém a účinném bezpečnostním systému. Popřípadě o GSM lokátoru, ideálně obojím. Kdo by to u starýho žigula předpokládal...
Michail
Příspěvky: 24
Registrován: čtv zář 09, 2010 17:22
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Michail »

Takovej šikovně schovanej lokátor...koukal sem, že to ani neni tak drahý...a už by byl žigulík doma :(
Odpovědět

Zpět na „Diskuse k modelové řadě“