Lada 2107 Yokodrifta

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Teepee
Příspěvky: 4269
Registrován: čtv bře 10, 2005 13:20
Bydliště: Praha západ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Teepee »

Stručně a jednoduše: Auto s 19 000km stáří 20 let, v tomto stavu patří do opatrovatelských rukou, které ho budou udržovat v původním stavu. Na veterána dosáhne za pět let bez ohledu na to jestli se stále vyrábí.
Zničit = rozvrtat takhle zachovalý kousek je škoda, barbarství a nepochopení dalšího vývoje, kdy cena auta v původním, stavu půjde nahoru, zatímco investice do nějakých sportovních úprav původnost auta znehodnotí. Už teď je tu nabídka vyšší, než jsi za něj dal.
A také je to neúcta k původnímu majiteli, který se o něj léta staral a ty to teď zničíš.
Zazněly tu názory smířlivé (udělej si se svým autem co chceš), vypočítavé (jen tu leštěnku zlikviduj, o to budou ty naše vzácnější), vyhrocené (demence leštěnkářů tady).
Já mám názor vyhrocený, než do toho řízneš, nech to uležet, posbírej informace a pokud dojdeš k závěru že jsi schopen to zvládnout a udělat z toho pěkný ostrý auto pak se s tím my leštěnkáři věřím smíříme. Ale zkurvení hezkého auta jen pro nějaké zablbnutí po polňačkách si a pak to odložit do kovošrotu protože to bude úplně k hovnu, to je prostě demence.
Bílý LADA a okřídlená spol.
Uživatelský avatar
Stanley__001x
Příspěvky: 370
Registrován: čtv pro 21, 2006 20:26
Bydliště: Cheb

Příspěvek od Stanley__001x »

Kdopa z vás by za sedmu, do které už bylo trochu vrtáno dal přes třicet papírů? Je jen na majiteli co s autem udělá, touto diskuzí stejně nikdo nikoho nepřiměje ke změně názoru. Spousty pěkných aut už tady zkončilo a taky pár je jich uděláno radost pohledět, tak proč zrovna tůta sedma má bejt hned dorasovaná.... Pořád lepší když to koupil někdo z fora, než aby jela k východu nebo s ní někdo postavil celý barák i z garáží. Je to jenom jedno z zachovalých aut, kterému je dvacet let...
1 x 2104 rv 86
1x 2107 rv 90
4x trabi ( 2x s tp)
1x DKW Sonderklasse 1001
1x Tatra 57 sport
1x Zetor 50 Super
a 4x různé moto
Uživatelský avatar
radek mb
Příspěvky: 5187
Registrován: sob zář 18, 2004 01:38
Bydliště: okr.MB
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od radek mb »

Teepee píše:Zničit = rozvrtat takhle zachovalý kousek je škoda, barbarství a nepochopení dalšího vývoje, kdy cena auta v původním, stavu půjde nahoru, zatímco investice do nějakých sportovních úprav původnost auta znehodnotí.
Až bude 07 ceněnej veteránskej kus,tak i moje vnoučata budou po smrti.
Teepee píše:A také je to neúcta k původnímu majiteli, který se o něj léta staral a ty to teď zničíš
Promiň Teepee,ale tohle je opravdu hodně ujetý.
Teepee píše: Ale zkurvení hezkého auta jen pro nějaké zablbnutí po polňačkách si a pak to odložit do kovošrotu protože to bude úplně k hovnu, to je prostě demence.
Kdyby šlo o 105 užovku,tak by tu nikdo neřekl ani slovo.
Kolik pěkných aut se tu už prodávalo a nakonec skončily ve šrotu,protože je nikdo nechtěl.A byly to daleko lepší kusy než zde diskutovaná sedma.Když by to nekoupil Yokodrift,tak by jí koupil někdo jinej,ani by se sem nepřihlásil a nikdo z nás by se tu nemohl rozohňovat,jak mladej kluk kurví pěknou sedmičku.Možná že by stála dalších 10 let v garáži,zpuchřela by ,děda by umřel,někdo by to zdědil a co s tím?Do šrotu.
To,že z toho bude chtít drift auto,je JEHO věc,základ na to má dobrej.
EAST RUNNER БРИГАДА.
ŠKODA Octavia II 1,9 TDi
Bratrstvo Vana Tallinn
/ KAWASAKI KLE 500 ČZ 175/477 ČZ 250/485 ČZ 175/487
Uživatelský avatar
Křečík Barbuška
Příspěvky: 11033
Registrován: ned srp 29, 2004 09:01
Bydliště: Brno

Příspěvek od Křečík Barbuška »

Teepee, méně emocí, zamysli se, každé auto jednou skončí v hutích a než k tomu dojde, má svého majitele těšit. Někdo se autem kochá a autem raději nikam nevyjede, což je případ tvůj. Zatímco jiný se těší jeho různě náročným provozem a následnou péčí o něj. Nechme každého těšit se dle libosti, byť se nám způsob toho těšení se vozem nelíbí. A pokud náhodou nabydeme dojmu, že je třeba použít komentáře, vyjadřujme se slušně, jsme v tomto topicu na návštěvě.
Lada Granta Liftback 1,6 16V - skoro normální auto
Lada Kalina 1117 1,6 8V - neopodstatněné a nenaplněné naděje
ex VAZ 2105, VAZ 2104, VAZ 2107
Veverka

Příspěvek od Veverka »

Pokud mu hodně let poslouží tak proč ne.
Udržovat ale vyjet jednou za 2 roky je takové nijaké.
Uživatelský avatar
yokodrift
Příspěvky: 55
Registrován: pát srp 27, 2010 12:02
Bydliště: Vysočany-Nový Bydžov

LADA 2107 drift machine :-)

Příspěvek od yokodrift »

V 19 jsem si udělal se SKODY 110R,130 RS....měla 105 koní....motor jsem si dělal sám až na pár drobností....nevidím žádný problém to udělat u žigula...zemědělske stroje se upravujou úplně jednoduše,stačí šroubovák a kladivo....:-)taky tomu musí člověk trochu rozumět samozřejmě a taky to mít kde dělat.Myslim si že dnes dovezt novou LADU do cz v dnešní době není problém,stačí oslovit AUTODOPRAVCE a domluvit se,jezdil jsem do ruska tak vím o čem motám.Nehlede na to že bych nějaký ten kontakt možná v rusku měl....Pohodlnější bylo koupit něco doma...ale myslím si že 20 litrú za auto je úplný hovno,protože mám doma driftový speciál 1:10 od YOKOMA a mám v tom 50tis a ještě to není konečná....takže jestli někdo tady brečí nad nějakou zachovalou šunkou ať se rychle vzpamatuje a jde si koupit novou kastli na 07a dá si ji do obyváku!Jako karosář vím jedno,pokuď chce někdo tunit auto tak karoserie je zaklad,jinak to nemá cenu,vím o čem mluvím pánové...
Uživatelský avatar
yokodrift
Příspěvky: 55
Registrován: pát srp 27, 2010 12:02
Bydliště: Vysočany-Nový Bydžov

LADA 2107 drift machine :-)

Příspěvek od yokodrift »

Další kousek na prodej....http://www.drift-forum.cz/viewtopic.php ... light=lada no je prodaná ale jen vidíte kdo hledá najde...
Uživatelský avatar
Ondra 07
Příspěvky: 654
Registrován: stř říj 05, 2005 21:31
Bydliště: Olomouc / Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ondra 07 »

Koko Loko píše:Teepee, méně emocí, zamysli se, každé auto jednou skončí v hutích a než k tomu dojde, má svého majitele těšit. Někdo se autem kochá a autem raději nikam nevyjede, což je případ tvůj. Zatímco jiný se těší jeho různě náročným provozem a následnou péčí o něj. Nechme každého těšit se dle libosti, byť se nám způsob toho těšení se vozem nelíbí. A pokud náhodou nabydeme dojmu, že je třeba použít komentáře, vyjadřujme se slušně, jsme v tomto topicu na návštěvě.
Krasne receno a souhalsim s kazdym slovem, Koko-Loko ty jsi diplomat prvni tridy :wink:
...anebo jinej případ, průsek v lese asi na metr širší ne, sráz jako střecha. Šero, mlha, skoro tma. Rozhodl jsem, sjedeš to šusem, sotva odpíchnu je zle hochu námraza jako mejdlo. Zkouším zaplužit, ani zdání...
Uživatelský avatar
yokodrift
Příspěvky: 55
Registrován: pát srp 27, 2010 12:02
Bydliště: Vysočany-Nový Bydžov

LADA drift machine

Příspěvek od yokodrift »

Uživatelský avatar
yokodrift
Příspěvky: 55
Registrován: pát srp 27, 2010 12:02
Bydliště: Vysočany-Nový Bydžov

Lada drift

Příspěvek od yokodrift »

Martin H.
Příspěvky: 266
Registrován: pon lis 05, 2007 14:38
Bydliště: Voleč

Příspěvek od Martin H. »

Teepee píše:Stručně a jednoduše: Auto s 19 000km stáří 20 let, v tomto stavu patří do opatrovatelských rukou, které ho budou udržovat v původním stavu. Na veterána dosáhne za pět let bez ohledu na to jestli se stále vyrábí.
Zničit = rozvrtat takhle zachovalý kousek je škoda, barbarství a nepochopení dalšího vývoje, kdy cena auta v původním, stavu půjde nahoru, zatímco investice do nějakých sportovních úprav původnost auta znehodnotí. Už teď je tu nabídka vyšší, než jsi za něj dal.
A také je to neúcta k původnímu majiteli, který se o něj léta staral a ty to teď zničíš.
Zazněly tu názory smířlivé (udělej si se svým autem co chceš), vypočítavé (jen tu leštěnku zlikviduj, o to budou ty naše vzácnější), vyhrocené (demence leštěnkářů tady).
Já mám názor vyhrocený, než do toho řízneš, nech to uležet, posbírej informace a pokud dojdeš k závěru že jsi schopen to zvládnout a udělat z toho pěkný ostrý auto pak se s tím my leštěnkáři věřím smíříme. Ale zkurvení hezkého auta jen pro nějaké zablbnutí po polňačkách si a pak to odložit do kovošrotu protože to bude úplně k hovnu, to je prostě demence.
Jsme sice v menšíně, ale mám stejný názor jako Teepee. To jen, aby to tu bylo taky trochu vyvážený!
Uživatelský avatar
yokodrift
Příspěvky: 55
Registrován: pát srp 27, 2010 12:02
Bydliště: Vysočany-Nový Bydžov

LADA drift

Příspěvek od yokodrift »

No auto bude na normalni jezdeni a drift....nic vic nic min.Zadne polnacky nic,jen drift.
Uživatelský avatar
Jelen
Příspěvky: 6713
Registrován: stř kvě 17, 2006 13:33
Bydliště: Střední Čechy

Příspěvek od Jelen »

Já mám stejnej názor, jako vy dva (MartinH. a Teepee), ale kolikrát je lepší se neprojevovat a určitě s námi souhlasí víc lidí, jen to nenapíšou. Konec konců, je to auto yokodrifta a je jen na něm, jak s nim naloží, přeci jen když se to udělá pořádně, tak proč by mělo bejt dorasováno na polňačce, i když mě tenhle druh sportu naprosto nebere a nezajímá, tak jeho ano a pokud začne driftovat závodně, jako je ve videích, tak proč ne.
Martin H.
Příspěvky: 266
Registrován: pon lis 05, 2007 14:38
Bydliště: Voleč

Příspěvek od Martin H. »

Jelen píše:Já mám stejnej názor, jako vy dva (MartinH. a Teepee), ale kolikrát je lepší se neprojevovat a určitě s námi souhlasí víc lidí, jen to nenapíšou. Konec konců, je to auto yokodrifta a je jen na něm, jak s nim naloží, přeci jen když se to udělá pořádně, tak proč by mělo bejt dorasováno na polňačce, i když mě tenhle druh sportu naprosto nebere a nezajímá, tak jeho ano a pokud začne driftovat závodně, jako je ve videích, tak proč ne.
Taky to tady většinou čtu a neprojevuju se, což je vidět na počtu příspěvků...,ale tohle téma mi nedalo...
Uživatelský avatar
Teepee
Příspěvky: 4269
Registrován: čtv bře 10, 2005 13:20
Bydliště: Praha západ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Teepee »

Taky to čtu a váhám, jestli reagovat na některé podivné názory. Ale asi ne, co se budu namáhat bojem za lepší svět. :wink:
Bílý LADA a okřídlená spol.
Odpovědět

Zpět na „Diskuse k modelové řadě“