Zimní sraz

(neoficiální, na jeden den...pokecat, poobědvat, ukázat auta a hurá domů...!)

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Tommel
Příspěvky: 3265
Registrován: pon pro 20, 2004 10:44
Bydliště: Brno - HK
Kontaktovat uživatele:

Re: Zimní sraz

Příspěvek od Tommel »

Já jsem udělal plno fotek....celkem 3 :mrgreen:
Přílohy
3.jpg
2.jpg
1.jpg
Chatka 12 forever :mrgreen: . Buková drift challenge team. Aerodynamika je pro ty, co neumí ladit motor.

Nové vozy Lada, UAZ, GAZ, Kamaz z Ruska
Uživatelský avatar
mceza
Příspěvky: 2074
Registrován: pon srp 13, 2012 20:41
Bydliště: Mladá Boleslav/Kutná Hora/Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Zimní sraz

Příspěvek od mceza »

Na foceni nebyl cas. Bud se driftovalo nebo kalilo :D

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek
Zahraniční vůz po dědovi ВАЗ-2101 (1981)
Zimní pomsta ВАЗ-2101 (1974) - uz neni muj...
Auto na zimu Бумер E90 (2006) - uz neni muj...

Po BMW dalsi vozidlo z mocnosti Osy: Mazda 3 (2019)
Uživatelský avatar
Křečík Barbuška
Příspěvky: 11037
Registrován: ned srp 29, 2004 09:01
Bydliště: Brno

Re: Zimní sraz

Příspěvek od Křečík Barbuška »

To v té krabici je nějaký dortík? Ještě, že jsem zavčasu odjel, já sladké nerad :-) .
Lada Granta Liftback 1,6 16V - skoro normální auto
Lada Kalina 1117 1,6 8V - neopodstatněné a nenaplněné naděje
ex VAZ 2105, VAZ 2104, VAZ 2107
Uživatelský avatar
mceza
Příspěvky: 2074
Registrován: pon srp 13, 2012 20:41
Bydliště: Mladá Boleslav/Kutná Hora/Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Zimní sraz

Příspěvek od mceza »

Zahraniční vůz po dědovi ВАЗ-2101 (1981)
Zimní pomsta ВАЗ-2101 (1974) - uz neni muj...
Auto na zimu Бумер E90 (2006) - uz neni muj...

Po BMW dalsi vozidlo z mocnosti Osy: Mazda 3 (2019)
Uživatelský avatar
Křečík Barbuška
Příspěvky: 11037
Registrován: ned srp 29, 2004 09:01
Bydliště: Brno

Re: Zimní sraz

Příspěvek od Křečík Barbuška »

Slo by to rozvinout i pro majitele delsiho vedeni? :-)
Lada Granta Liftback 1,6 16V - skoro normální auto
Lada Kalina 1117 1,6 8V - neopodstatněné a nenaplněné naděje
ex VAZ 2105, VAZ 2104, VAZ 2107
Uživatelský avatar
mceza
Příspěvky: 2074
Registrován: pon srp 13, 2012 20:41
Bydliště: Mladá Boleslav/Kutná Hora/Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Zimní sraz

Příspěvek od mceza »

Jméno je odkaz. Můžete se seznámit na Facebooku
Zahraniční vůz po dědovi ВАЗ-2101 (1981)
Zimní pomsta ВАЗ-2101 (1974) - uz neni muj...
Auto na zimu Бумер E90 (2006) - uz neni muj...

Po BMW dalsi vozidlo z mocnosti Osy: Mazda 3 (2019)
Uživatelský avatar
Raduz
Příspěvky: 4069
Registrován: úte pro 04, 2007 09:22
Bydliště: Brandýs nad Labem

Re: Zimní sraz

Příspěvek od Raduz »

Mě by to také zajímalo a лицокнигу si zakládat nehodlám, něco mi říká jestli tam není nějaká souvislost s jeskyní veverkou....
®; Člen LKCS
Uživatelský avatar
mceza
Příspěvky: 2074
Registrován: pon srp 13, 2012 20:41
Bydliště: Mladá Boleslav/Kutná Hora/Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Zimní sraz

Příspěvek od mceza »

Ne souvislost tam není absolutně žádná.
Zahraniční vůz po dědovi ВАЗ-2101 (1981)
Zimní pomsta ВАЗ-2101 (1974) - uz neni muj...
Auto na zimu Бумер E90 (2006) - uz neni muj...

Po BMW dalsi vozidlo z mocnosti Osy: Mazda 3 (2019)
Uživatelský avatar
Laďuša
Příspěvky: 12126
Registrován: stř lis 09, 2005 22:06
Bydliště: Klatovy / Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Zimní sraz

Příspěvek od Laďuša »

Oni to chtějí vědět, ale nehodlají tomu jít naproti. Jsou to rebelové! Jinak Mikeš je pojem a každej, kdo ho poznal, ho miluje! Dva tejdny zpátky byl dokonce zakalit až v Plzni.
Přílohy
WP_20160108_005.jpg
Člen LKCS; Honorowy klubowicz LKP [ELITE 5000]

Chatka 12 forever :toothy10: ►Stodolní II◄ :) Estonian-czech crazy night :partyman: Uctívač Vana Tallinnu. Propāns-butāns!
Osa Klatovy-Plzeň-Brno ;) Tři sestry <|||> Ladagang 8) °Expedice Eesti 2010°
Dva PoJeBy ze Skašova

Haben Sie Bratwurst?

:!: keréklampás :!:
Uživatelský avatar
Křečík Barbuška
Příspěvky: 11037
Registrován: ned srp 29, 2004 09:01
Bydliště: Brno

Re: Zimní sraz

Příspěvek od Křečík Barbuška »

Můj názor na ksichtoknihu je dlouhodobě zamítavý. Jaká je historie dortíku? Působí na mne i přes tu čepičku poněkud depresivně.
Lada Granta Liftback 1,6 16V - skoro normální auto
Lada Kalina 1117 1,6 8V - neopodstatněné a nenaplněné naděje
ex VAZ 2105, VAZ 2104, VAZ 2107
Uživatelský avatar
Vašátor
Příspěvky: 9382
Registrován: pon lis 01, 2004 13:56
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Zimní sraz

Příspěvek od Vašátor »

"Dortík" :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: tak to je hláška dne :!:

Konečně jsem se dostal na net, tak i já napíši nějaký ten report ze srazu. Díky neúčasti jistých jedinců jsem decentně indisponován, ale snad to zvládnu. Pro naši posádku vše začalo již v pátek, kdy jsme zamířili do Pardubic na maturitní ples přítelkyně jednoho člověka z ladaklubu a zároveň sestry mé manželky (tý jo, je to takovej nezvyk, psát "manželka"). Já byl na plese vlastně jenom kvůli pití (jak jsem se později dozvěděl) a tak jsme na zimní ladasraz i přes moji nevoli dorazili až po 13h. Mno, vyložili jsme pívo, narazili a ještě před odjezdem do muzea jsme stihli sosnout dvě skleničky. Následně jsme popojeli na zledovatělou a zasněženou letištní plochu, kde se odehrávala první driftovací akce. Neznámý to jedinec mi půjčil svůj VAZ 2105 a já, neznalý jeho stroje, zajel čtvrtý nejlepší čas losího testu :-). Po skončení soutěže jsme pokračovali do Mýta, do muzea karosářství (čekal jsem se že se něco dozvím, ale z oboru tam bylo prd), prohlídli jsme si pěkné muzeum, prohlídli jsme si Kujebáka a pokračovali dále... na nákup. Před nákupním "střediskem", na zasněženém parkovišti, se projevil sněžný žiguli chtíč a především Marťas předváděl kouzelné driftovací kousky. Následně zahnán koštětem pana provozního spořádale zaparkoval a šel si nakoupit. Když jsem však viděl ty kouzelné kousky, mým chtíčem se stalo býti povoziti se s oným pánem pražským kujebákem. Po nákupu jsem tedy přesedlal do nejnebezpečnějšího vozidla a vydali jsme se v koloně na cestu do prasečáku. Celou cestu nás však brzdil nějaký Mercedes na letních, načež nějaký ten kilometr před cílem jsme započali předjižděcí manévr. Žiguli 2101 1700 vystřelil jak raketa, Mercedes necháváme za sebou, drtíme to pod plynem, sníh lítá na všechny strany a najednou ejhle ... žiguli ustřeluje do strany a pan pražský kujebák má co dělat aby vše srovnal. Nebojte se, řidičské mistrovské dílo proběhlo na jedničku :). Večer už pak probíhala taková obyčejná nudná zábava v podobě užívání si driftování s UAZem (či co to bylo za velkou potvoru) na jeho korbě a následně driftování s VAZem 2107 :-) (ještě jednou děkuji za zapůjčení). Večer zavítal i Mikeš Mikeš, což byl asi největší hřeb večera.
Ráno už jsem si moc neužil, spát jsem šel v 5h., vstával s opicí v 12h. Pavlík udělal skvělá míchaná vajíčka se špíčkem, která mne zachránila od opravdu velkého průstřelu palice. Já nabral trošku sil a tak jsem se rozhodl opravit Marťasův utržený výfuk (pražáku! :P ), pak jsme se prošli u vyrazili k domovu.

Abych to trošku shrnul ... byl to skvělý víkend, plný pohodové a přátelské atmosféry. Vendy udělala výborný pivní gulášek, Pavlík pak druhý den výborná míchaná vajíčka, Jarda mi půjčil 2107 na drifty (což jsem si fakt skvěle užil), Crocodilovi díky za přípravu areálu, organizaci a svezení na korbě při driftování, Jardovi také za harmoniku, Mcezovi za převoz v BMW, Pražákovi za kamarádskou bitku (kterou si oba ani moc nepamatujeme :mrgreen: ), Laďušovi za jeho hlášky, Mikešovi za šílenou atmosféru ... prostě všem co se dostavili ( i těm které jsem nejmenoval). Kéž by podobných pohodových a přátelských víkendů bylo více. My jsme totiž LADAKLUB :!:

A proč jsem lehce indisponován? Díky těm co nepřijeli dopíjím rozpitý sud s pívem :mrgreen:
Vašátor / TŘI SESTRY <III> LADA GANG / osa Brno - Plzeň / cituji "ladaklub je jen náhodně zformovaná banda hovad"
http://www.classic-oldtimer.cz _______ http://ladaauto.wz.cz _______ http://tatry.kvalitne.cz/
Uživatelský avatar
mceza
Příspěvky: 2074
Registrován: pon srp 13, 2012 20:41
Bydliště: Mladá Boleslav/Kutná Hora/Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Zimní sraz

Příspěvek od mceza »

Vašátor píše:...Já byl na plese vlastně jenom kvůli pití...
Obrázek
...Večer už pak probíhala taková obyčejná nudná zábava v podobě užívání si driftování s UAZem (či co to bylo za velkou potvoru) na jeho korbě...
Tys musel bejt dobre zlitej, kdyz nerozeznas ARO 324 (o vic jak metr delsi nez UAZ) :D

Večer zavítal i Mikeš Mikeš, což byl asi největší hřeb večera.
Souhlas, konecne jsem "dortik" :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: potkal

Já nabral trošku sil a tak jsem se rozhodl opravit Marťasův utržený výfuk (pražáku! :P )
Nezapomen dodat, ze zatimco jsi mu opravoval utrzeny vyfuk, on spokojene spinkal vedle kamen :D
A proč jsem lehce indisponován? Díky těm co nepřijeli dopíjím rozpitý sud s pívem :mrgreen:
Vis dobre, ze jsem ti chtel vcera pomoci. A ty ses na me sproste vykaslal.
Zahraniční vůz po dědovi ВАЗ-2101 (1981)
Zimní pomsta ВАЗ-2101 (1974) - uz neni muj...
Auto na zimu Бумер E90 (2006) - uz neni muj...

Po BMW dalsi vozidlo z mocnosti Osy: Mazda 3 (2019)
Uživatelský avatar
Vašátor
Příspěvky: 9382
Registrován: pon lis 01, 2004 13:56
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Zimní sraz

Příspěvek od Vašátor »

Bonzáku ... navíc já jsem nalitej ještě dnes :mrgreen: . A že jsem se včera na tebe vyprd? No jo no ... dnes ráno jsem odevzdával krev, tož jsem si dal večír jen ze dva kousky :mrgreen: ARO, UAZ, VAZ, BMW nebo MHD ... vo co go? :mrgreen:
Přílohy
A takhle dopíjíme ...
A takhle dopíjíme ...
Vašátor / TŘI SESTRY <III> LADA GANG / osa Brno - Plzeň / cituji "ladaklub je jen náhodně zformovaná banda hovad"
http://www.classic-oldtimer.cz _______ http://ladaauto.wz.cz _______ http://tatry.kvalitne.cz/
Uživatelský avatar
mceza
Příspěvky: 2074
Registrován: pon srp 13, 2012 20:41
Bydliště: Mladá Boleslav/Kutná Hora/Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Zimní sraz

Příspěvek od mceza »

No nejlepsi byl druhy den rano Ladusa, kdyz opet vylezl na korbu toho ARA a zjistil, ze je misty videt skrz. Pak bylo videt, ze se rozpomnel, co jste na te korbe vsechno vyvadeli a ze je rad, ze to prezil :D
Zahraniční vůz po dědovi ВАЗ-2101 (1981)
Zimní pomsta ВАЗ-2101 (1974) - uz neni muj...
Auto na zimu Бумер E90 (2006) - uz neni muj...

Po BMW dalsi vozidlo z mocnosti Osy: Mazda 3 (2019)
Uživatelský avatar
Viko
Příspěvky: 1166
Registrován: pon kvě 05, 2014 20:09
Bydliště: Pezinok
Kontaktovat uživatele:

Re: Zimní sraz

Příspěvek od Viko »

Vašátor píše: Pražákovi za kamarádskou bitku (kterou si oba ani moc nepamatujeme :mrgreen: ),
Toto som mal tú česť pozorovať už v jedovnici :D na budúci rok snáď dorazím pomôcť s bečkou.
VAZ 21061 - 1986 - 50 shades of orange
VAZ 21011 - 1976 - plyňák
VAZ 2105 - 1983 - expedičný špeciál
VAZ 21061 - 1980 - :hrob: zožrali ju oxidi
VAZ 2101 - 1979 - :hrob: :( zachránil nám životy
VAZ 21011 2x - 1980/1976 - adoptívne deti
Felicia combi 1,3mpi - 2000 - prevoz ND
Repliky koncoviek výfuku
Odpovědět

Zpět na „Malé srazy“