Vlaky

Free pokec (aj keď Ondra 07 by to celé zmazal)

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Michal Pokorný
Příspěvky: 3822
Registrován: ned led 28, 2007 20:53

Příspěvek od Michal Pokorný »

http://www.rozhlas.cz/sever/portal/_zprava/496279
Jestli toto podepíší tak to aby přestali vypravovat žabotlamy. Protože ta stoletá špína co je uvnitř se už ani vyčistit nedá, a pokud ano tak by cena za vyčištění patrně přesáhla hodnotu celé soupravy :P
Ale s tím topením jdou na jistotu, zrovna dnes jsem jel žabotlamem z Ústí n.L. a to nebylo topení, ale žhavení. Kdybych si opřel nohu o ten hliníkový bazmek dole tak bych si snad připálil kalhoty 8)
Uživatelský avatar
Teepee
Příspěvky: 4269
Registrován: čtv bře 10, 2005 13:20
Bydliště: Praha západ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Teepee »

Michal Pokorný píše:Ale s tím topením jdou na jistotu, zrovna dnes jsem jel žabotlamem z Ústí n.L. a to nebylo topení, ale žhavení. Kdybych si opřel nohu o ten hliníkový bazmek dole tak bych si snad připálil kalhoty 8)
Tak to jelo topení na maximum. Už se mi to taky párkrát stalo, venku 10 stupňu a ono se topí jak kdyby bylo -20°C. A o ten hliníkový bazmek se neopírají kalhoty, tam se dává noha. Však se podívej, jak jsou ty včelí plástve vyšoupaný.
Bílý LADA a okřídlená spol.
Uživatelský avatar
Michal Pokorný
Příspěvky: 3822
Registrován: ned led 28, 2007 20:53

Příspěvek od Michal Pokorný »

Uživatelský avatar
Teepee
Příspěvky: 4269
Registrován: čtv bře 10, 2005 13:20
Bydliště: Praha západ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Teepee »

Když jedu z (do) domova, mám na výběr buď Smíchovské nádraží, nebo Hlavní nádraží, časově je to skoro nastejno. A od doby, kdy na Hlavním začaly zavírat podchody a kusy haly a tak, s vyhlídkou že přes prázdniny vylouží veškerý provoz, jsem začal zásadně používat nádraží Smíchovské. Navíc pouze ze Smíchova jezdí zrychlené vlaky do Řevnic s jizdní dobou kratší o 5 minut. Takže se mne to přímo nedotklo, ale jako občana a příbuzného zaměstnance AŽD Praha mně to vede k názoru, že by do sdělovací kabelu měli na chvíli dát 400kV a pak projít tunel, smést hromádky popela...
Bílý LADA a okřídlená spol.
Uživatelský avatar
Křečík Barbuška
Příspěvky: 11033
Registrován: ned srp 29, 2004 09:01
Bydliště: Brno

Příspěvek od Křečík Barbuška »

A pak celý kabel vyměnit :roll: .
Lada Granta Liftback 1,6 16V - skoro normální auto
Lada Kalina 1117 1,6 8V - neopodstatněné a nenaplněné naděje
ex VAZ 2105, VAZ 2104, VAZ 2107
Uživatelský avatar
radek mb
Příspěvky: 5187
Registrován: sob zář 18, 2004 01:38
Bydliště: okr.MB
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od radek mb »

drzost zlodějů nemá mezí.Lidem,co to ukradnou ,je úplně šumák,jestli se něco stane jim,nebo někomu jinýmu,jestli z toho někdo bude mít nějaký problémy nebo ČD ztrátu.I když ho(nebo je) chytěj,stejně se nic nestane,protože to jsou určitě bezďáci a z tech si nic nevemeš. :?
EAST RUNNER БРИГАДА.
ŠKODA Octavia II 1,9 TDi
Bratrstvo Vana Tallinn
/ KAWASAKI KLE 500 ČZ 175/477 ČZ 250/485 ČZ 175/487
Uživatelský avatar
Hurikán
Příspěvky: 5802
Registrován: čtv úno 17, 2005 11:07
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hurikán »

Bohužel je to tak, jak píše Radek. :evil: Já to radši nekomentuju, bo bych musel použít velmi silné výrazivo. Nejradši bych ale dané zmetky :gib: nebo :violent3: a to nejlépe veřejně, jako ve středověku. :twisted:
Моя фотогалерея здесь.

Я слежу за тобой. Всегда!
Obrázek
Uživatelský avatar
Laďuša
Příspěvky: 12118
Registrován: stř lis 09, 2005 22:06
Bydliště: Klatovy / Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Laďuša »

Hm, tak zejtra je Den železnice a samozřejmě ani KT ani Plzeň nepořádá žádnou akci....tupo
Člen LKCS; Honorowy klubowicz LKP [ELITE 5000]

Chatka 12 forever :toothy10: ►Stodolní II◄ :) Estonian-czech crazy night :partyman: Uctívač Vana Tallinnu. Propāns-butāns!
Osa Klatovy-Plzeň-Brno ;) Tři sestry <|||> Ladagang 8) °Expedice Eesti 2010°
Dva PoJeBy ze Skašova

Haben Sie Bratwurst?

:!: keréklampás :!:
Uživatelský avatar
Michal Pokorný
Příspěvky: 3822
Registrován: ned led 28, 2007 20:53

Příspěvek od Michal Pokorný »

Laďuša píše:Hm, tak zejtra je Den železnice a samozřejmě ani KT ani Plzeň nepořádá žádnou akci....tupo
No, já jsem dnes něco zaslechl, že má být zítra něco i v Ústí n.L. v bývalém depu v Předlicích, ale chytil jsem to na poslední chvíli tak nevím o co přesně jde :?

Edit : Tak už jsem zjistil o co jde : http://www.150let-utd.cz/
http://www.150let-utd.cz/soubory/den-ot ... eri-ht.jpg
Uživatelský avatar
Michal Pokorný
Příspěvky: 3822
Registrován: ned led 28, 2007 20:53

Příspěvek od Michal Pokorný »

Tak to jsem tedy netušil jak hodně má Březňák společného s dráhou :wink:
http://www.breznak.cz/?cibich
- kurňa, ale ta doživotní renta 30 piv týdně by nebyla špatná :wink:
Uživatelský avatar
Laďuša
Příspěvky: 12118
Registrován: stř lis 09, 2005 22:06
Bydliště: Klatovy / Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Laďuša »

:shock: hej ale ochmelka :) Špatný by to nebylo, ale představ si, že by jsi furt oxidoval v nádražce. Pamela by tě asi měla ráda :mrgreen:
Člen LKCS; Honorowy klubowicz LKP [ELITE 5000]

Chatka 12 forever :toothy10: ►Stodolní II◄ :) Estonian-czech crazy night :partyman: Uctívač Vana Tallinnu. Propāns-butāns!
Osa Klatovy-Plzeň-Brno ;) Tři sestry <|||> Ladagang 8) °Expedice Eesti 2010°
Dva PoJeBy ze Skašova

Haben Sie Bratwurst?

:!: keréklampás :!:
Uživatelský avatar
Michal Pokorný
Příspěvky: 3822
Registrován: ned led 28, 2007 20:53

Příspěvek od Michal Pokorný »

Laďuša píše:ale představ si, že by jsi furt oxidoval v nádražce
Právě si mě inspiroval. Nevím čím to, ale zcela automaticky jsem sáhl po peněžence a začínám se obouvat :P

No, ale jinak ta "trať Victora Cibicha" dopadla neslavně, i když už se blýská na lepší časy
http://www.zmz.cz/Trat/Trat.htm
Uživatelský avatar
Michal Pokorný
Příspěvky: 3822
Registrován: ned led 28, 2007 20:53

Příspěvek od Michal Pokorný »

Tak jak jsem tu upozornil na oslavy 150 let Ústecko-teplické dráhy tak zde na stránkách SHT nějaké fotky : http://www.sht.cz/150letutd.htm
Co jsem tak koukal, tak ta 140089 vypadá na té fotce taková oplelichaná - opršelá, rezatá střecha. To ta 141001 co je občas k vidění na rychlíku Praha-Děčín je jako nová :wink:
Naposledy upravil(a) Michal Pokorný dne úte zář 30, 2008 09:39, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Laďuša
Příspěvky: 12118
Registrován: stř lis 09, 2005 22:06
Bydliště: Klatovy / Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Laďuša »

To musela bejt ale hezká akce, škoda, že v našich končinach se tuto skoro vůbec neděje...
Pěkný mašinky, hlavně třeba ta dvěstědvaašedesátka :)
Michal Pokorný píše:To ta 140001 co je občas k vidění na rychlíku Praha-Děčín je jako nová
A že ty myslíš 141.001? ;) 140.001 je zeleno-hrášková, taky historická, ale patří ZSCS :)
No jo no, tuta Bobina (089) asi holt eště neprošla opravou potom, co byla uznaná jako historická... Koukam, že patří NTM, kdežto 141.001 je ČD.

Jinak teda, když pominu to, že jsem odpůrce jednotných nátěrů u železničních společností, tak cargo nátěr na skříňový lokomotivy se mě ale vůbec nelíbí. Na kapotových to eště celkem ujde. Ty modrý mašiny mě tak ňák připomínají první pokusy s jednotným barevným rozlišením podle trakcí, kdy celozelený mašiny se prostě neujaly...
Naposledy upravil(a) Laďuša dne úte zář 30, 2008 09:39, celkem upraveno 1 x.
Člen LKCS; Honorowy klubowicz LKP [ELITE 5000]

Chatka 12 forever :toothy10: ►Stodolní II◄ :) Estonian-czech crazy night :partyman: Uctívač Vana Tallinnu. Propāns-butāns!
Osa Klatovy-Plzeň-Brno ;) Tři sestry <|||> Ladagang 8) °Expedice Eesti 2010°
Dva PoJeBy ze Skašova

Haben Sie Bratwurst?

:!: keréklampás :!:
Odpovědět

Zpět na „Poklábosme“