Vlaky

Free pokec (aj keď Ondra 07 by to celé zmazal)

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Michal Pokorný
Příspěvky: 3822
Registrován: ned led 28, 2007 20:53

Příspěvek od Michal Pokorný »

Tak jsem si dnes vůz prohlédl za světla a za střízliva :P a bude to asi nějaký pracovní, protože má na střeše "chodníčky"

A já jsem dnes něco viděl !!!!! v Roudnici n.L. na nádraží......... krásná lokomotiva vedla rychlík 778 Praha Masarykovo nádraží - Děčín ...... a byla to tato : http://www.youtube.com/watch?v=FoOCobCGji8
Řeknu vám, že ta je opravdu z kategorie leštěnka. I v tomto hnusném počasí vypadala jako by jela odněkud z výstavy 8)
Uživatelský avatar
zdenda
Příspěvky: 131
Registrován: čtv úno 14, 2008 18:30
Bydliště: Jihlava

Příspěvek od zdenda »

vozeň vrchného vedenia :lol:
Cedulí, dveří a trilexu není nikdy dost.
Legjobb városi csuklós autóbusz Ikarus.
Uživatelský avatar
Raduz
Příspěvky: 4069
Registrován: úte pro 04, 2007 09:22
Bydliště: Brandýs nad Labem

Příspěvek od Raduz »

Tak jsem to konečně zpracoval! Tuto neděli jsme byli ze synkem prozkoumat Kolínskou Řepařskou Dráhu,
měli jsme štěstí jezdila PÁRA :shock: a bylo ještě pěkně. :D

VIZ: http://raduz.wgz.cz/krd
®; Člen LKCS
Uživatelský avatar
paves
Příspěvky: 202
Registrován: pon dub 09, 2007 08:14
Bydliště: na vltave
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od paves »

taky jsem se byl podivat http://killerp.rajce.idnes.cz/kolinska_reparska_draha/ ale na me vysel diesel...
bad sex is better than a good day at work
Uživatelský avatar
Raduz
Příspěvky: 4069
Registrován: úte pro 04, 2007 09:22
Bydliště: Brandýs nad Labem

Příspěvek od Raduz »

No ono to má také výhodu, že je tak úzký, že je přez něj krásně vidět :D
®; Člen LKCS
Uživatelský avatar
Laďuša
Příspěvky: 12118
Registrován: stř lis 09, 2005 22:06
Bydliště: Klatovy / Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Laďuša »

Michal Pokorný píše:Řeknu vám, že ta je opravdu z kategorie leštěnka. I v tomto hnusném počasí vypadala jako by jela odněkud z výstavy
Nu to víš, muzejní lokomotivy vypadají k světu ;)

A to já jsem ve středu 10. září v Klatovech na nádraží viděl dvojici lokomotiv bejvalý řady 110 Deutsche Reichsbahn, holka pro všechno v NDR, každej železniční modelář jí taky musel zažít....
No a 18.9. jsem při ukončování plzeňský schůze na Jižním předměstí viděl tu samou dvojici opět s nákladem...
ObrázekObrázekObrázek
Člen LKCS; Honorowy klubowicz LKP [ELITE 5000]

Chatka 12 forever :toothy10: ►Stodolní II◄ :) Estonian-czech crazy night :partyman: Uctívač Vana Tallinnu. Propāns-butāns!
Osa Klatovy-Plzeň-Brno ;) Tři sestry <|||> Ladagang 8) °Expedice Eesti 2010°
Dva PoJeBy ze Skašova

Haben Sie Bratwurst?

:!: keréklampás :!:
Uživatelský avatar
Michal Pokorný
Příspěvky: 3822
Registrován: ned led 28, 2007 20:53

Příspěvek od Michal Pokorný »

Laďuša píše:
Michal Pokorný píše:Řeknu vám, že ta je opravdu z kategorie leštěnka. I v tomto hnusném počasí vypadala jako by jela odněkud z výstavy
Nu to víš, muzejní lokomotivy vypadají k světu ;)
Ale ten předek je nějaký pustý, chtělo by to oživit rudou pěticípou hvězdičkou :P
Uživatelský avatar
Laďuša
Příspěvky: 12118
Registrován: stř lis 09, 2005 22:06
Bydliště: Klatovy / Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Laďuša »

Nu jo, když to holt jde na pravidelnej vlak, tak neriskujou stížnosti... Protože lidi jsou schopný dělat dusno za všechno...
Člen LKCS; Honorowy klubowicz LKP [ELITE 5000]

Chatka 12 forever :toothy10: ►Stodolní II◄ :) Estonian-czech crazy night :partyman: Uctívač Vana Tallinnu. Propāns-butāns!
Osa Klatovy-Plzeň-Brno ;) Tři sestry <|||> Ladagang 8) °Expedice Eesti 2010°
Dva PoJeBy ze Skašova

Haben Sie Bratwurst?

:!: keréklampás :!:
Uživatelský avatar
Michal Pokorný
Příspěvky: 3822
Registrován: ned led 28, 2007 20:53

Příspěvek od Michal Pokorný »

Laďuša píše:Nu jo, když to holt jde na pravidelnej vlak, tak neriskujou stížnosti... Protože lidi jsou schopný dělat dusno za všechno...
Co je špatného na symbolu pracujícího lidu ? ............ kdo jiný také dnes vlakem jezdí, že ?
Ale byla to opravdu náhoda, že jsem si jí všiml. Seděl jsem v "nádražce" u okna a kecal se servírkou a jen tak koutkem oka jsem zaregistroval nějakou zastavující řadu kulatých okének :P Tak mi to nedalo a vylezl jsem se podívat ven a opravdu to byla ona. Fakt pěkná !!!!
Uživatelský avatar
Laďuša
Příspěvky: 12118
Registrován: stř lis 09, 2005 22:06
Bydliště: Klatovy / Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Laďuša »

Michal Pokorný píše:Co je špatného na symbolu pracujícího lidu ?
Já proti tomu nic nemam, naopak, na lokomotivach je jenom k prospěchu co se týče dizajnu. Ale kolik lidí ví, co ten symbol doopravdy znamená a hlavně opravdu hodně lidí je tim pobouřeno :?
Michal Pokorný píše:pracujícího lidu ? ............ kdo jiný také dnes vlakem jezdí, že ?
No eště studentí ;)
Člen LKCS; Honorowy klubowicz LKP [ELITE 5000]

Chatka 12 forever :toothy10: ►Stodolní II◄ :) Estonian-czech crazy night :partyman: Uctívač Vana Tallinnu. Propāns-butāns!
Osa Klatovy-Plzeň-Brno ;) Tři sestry <|||> Ladagang 8) °Expedice Eesti 2010°
Dva PoJeBy ze Skašova

Haben Sie Bratwurst?

:!: keréklampás :!:
Uživatelský avatar
Michal Pokorný
Příspěvky: 3822
Registrován: ned led 28, 2007 20:53

Příspěvek od Michal Pokorný »

Laďuša píše:No eště studentí
Tak ti by měli mít jízdu vlakem přímo zakázanou, nebýt jich tak máme vlaky mnohem méně zničené a daleko čistější.
Neříkám, že všichni ............. ale takových 80% určitě. Jezdím teď vlakem téměř denně tak že vím o čem mluvím :?

A když už tady píšu o tom roudnickém nádraží lze tam mnohdy spatřit lecos zajímavého. Není to tak dlouho co jsem tam viděl i tuto soupravu http://www.youtube.com/watch?v=xy20NXLeaho ale bohužel už nevypadá takto pěkně. Já ji viděl jen z jedné strany a z té má dost velké nehezké fleky - evidentně následky odstraněného "posprejování"
A dnes jsem na poslední chvíli zahlédl z okna nádražky také něco neobyčejného. "Něco" táhlo "nějakou páru" a za tím byl ještě běžný vagon. Pára ale nebyla v činnosti. Ani nevím co to bylo, já zahlédl jen půlku, no v podstatě jsem už viděl jen kopeček uhlí :oops: Zrovna jsem totiž nebyl u okna , ale znát to bylo. Projíždělo to totiž po 1. koleji, která je hned u nádražní budovy a jezdí po ní běžně jen jeden kus 810. Tudíž dost znatelně duněla podlaha a drnčely stoly :wink:
Uživatelský avatar
Hurikán
Příspěvky: 5802
Registrován: čtv úno 17, 2005 11:07
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hurikán »

Laďuša píše:No eště studentí :wink:
A těm je taky vhodné občas připomenout, že studují z peněz nás pracujících. :P
Моя фотогалерея здесь.

Я слежу за тобой. Всегда!
Obrázek
Uživatelský avatar
Křečík Barbuška
Příspěvky: 11033
Registrován: ned srp 29, 2004 09:01
Bydliště: Brno

Příspěvek od Křečík Barbuška »

Aby nad nimi pak mohli ohrnovat nos.
Lada Granta Liftback 1,6 16V - skoro normální auto
Lada Kalina 1117 1,6 8V - neopodstatněné a nenaplněné naděje
ex VAZ 2105, VAZ 2104, VAZ 2107
Uživatelský avatar
Laďuša
Příspěvky: 12118
Registrován: stř lis 09, 2005 22:06
Bydliště: Klatovy / Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Laďuša »

No jasný, jenom do nás, my můžeme za to, že vy makáte..... Jestli se dožíjete důchodu, tak vam to taky vmetu do ksichtu :mrgreen: :finga:
Mimochodem ničení vlaků nepřísluší zdaleka jenom studentom, ale převážně opilcom a fotbalovýn "fanouškom", například na mej trati si opravdu nemůžu stěžovat, tady máme vlaky v pohodě.
Člen LKCS; Honorowy klubowicz LKP [ELITE 5000]

Chatka 12 forever :toothy10: ►Stodolní II◄ :) Estonian-czech crazy night :partyman: Uctívač Vana Tallinnu. Propāns-butāns!
Osa Klatovy-Plzeň-Brno ;) Tři sestry <|||> Ladagang 8) °Expedice Eesti 2010°
Dva PoJeBy ze Skašova

Haben Sie Bratwurst?

:!: keréklampás :!:
Uživatelský avatar
Michal Pokorný
Příspěvky: 3822
Registrován: ned led 28, 2007 20:53

Příspěvek od Michal Pokorný »

Laďuša píše: Mimochodem ničení vlaků nepřísluší zdaleka jenom studentom, ale převážně opilcom a fotbalovýn "fanouškom", například na mej trati si opravdu nemůžu stěžovat, tady máme vlaky v pohod
Tak u nás to mají na svědomí většinou studenti. To se nejdřív posilní v nádražní restauraci , a že jich tam chodí. Někteří se ani zbytečně nezdržují školou a jdou tam rovnou a potom hrrr do vlaku a tam řádí jako mor.
Nepřál bych ti vidět jak u nás vypadá souprava CityElefant, která tu nejezdí ještě ani celý rok.
Vnitřní posuvné dveře již nefungují a jsou neustále otevřeny, na sedačkách nalepeny a již "krásně" do černa osezeny žvýkačky, vytrhané odpadkové koše, některé sedačky postříkané černým sprejem, obložení interiéru počmárané fixou, téměř na každé koženkové opěrce hlavy nakreslený nějaký ten kosočtverec či jiný obrázek.
O tom jak vypadá WC se snad raději rozepisovat nebudu ................. inu mládí :roll:

Taky dobrý http://www.youtube.com/watch?v=-Rt5NtnHor4 ........... a jakou z toho mají ti němci prdel. No, vida že to jde a Honza to nechce dělat ani s autobusem :P
Odpovědět

Zpět na „Poklábosme“