Sraz sovětských automobilů 25.10.

Jiné akce neorganizované Ladaklubem

Moderátor: Moderátoři

Přijedete?

Určitě ano.
1
7%
Asi ano.
3
21%
Asi ne.
2
14%
Ne.
8
57%
 
Celkem hlasů: 14

Uživatelský avatar
RUDA213
Příspěvky: 11
Registrován: ned úno 11, 2007 00:28
Bydliště: Praha

Příspěvek od RUDA213 »

Jelen píše:Jo, je to hlavní tah na Lány, dokonce přez místo mého bydliště, ale pro pohodovou spanilku se moc nehodí, mělo by se tam udržovat určitý tempo...
Až na vijímky se jede pořád po hlavní a řekl bych že více viditelněji oproti zvolené trase která kromě Rudné vede v ústraní a přes malé vesničky. ( je to pouze můj názor, nikomu nic nevnucuji ) :lol: Už se to blíží 8)
Uživatelský avatar
Ice
Příspěvky: 104
Registrován: sob led 19, 2008 18:02
Bydliště: Praha

Příspěvek od Ice »

RUDA213 píše:
Jelen píše:Jo, je to hlavní tah na Lány, dokonce přez místo mého bydliště, ale pro pohodovou spanilku se moc nehodí, mělo by se tam udržovat určitý tempo...
Až na vijímky se jede pořád po hlavní a řekl bych že více viditelněji oproti zvolené trase která kromě Rudné vede v ústraní a přes malé vesničky. ( je to pouze můj názor, nikomu nic nevnucuji ) :lol: Už se to blíží 8)
Fakt je že v jednom s tebou souhlasim. Mě by se taky víc líbila ta stará trasa. Byla daleko hezčí a zajímavější. Tahle holt tak zajímavá hlavně na přírodu není, ale bohužel už to teď změnit nemůžu. Za prvé sraz je za dva dny a já mám teď hodně práce takže navrhovanou trasu nemůžu projet abych ji vyzkoušel a zadruhé už na to ani nemám finance, jak už jsem psal minule, jsem student a jsem rád že mi to s podporou mých rodičů vychází. Možná přecejenom bych z "bezedné" kasičky rodičů ještě něco vymámil :D ale stejně neni čas na projetí. Škoda :?
BA3 21013
Cоветские автомашины навсегда!
Uživatelský avatar
Ice
Příspěvky: 104
Registrován: sob led 19, 2008 18:02
Bydliště: Praha

Příspěvek od Ice »

Tak už ani nevim na kolika radijich je můj sraz :D Udělal jsem rozhovor s radiem Blaník a s radiem Kiss. Pak bych prý měl být také na Frekvenci 1, na radiu Bonton a radiu Beat. Snad jsem žádné radio nevynechal :lol: :D :lol:
BA3 21013
Cоветские автомашины навсегда!
Uživatelský avatar
Pavel V.
Příspěvky: 265
Registrován: úte zář 30, 2008 17:53
Bydliště: Loucká u Velvar
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pavel V. »

Ice píše:
Jelen píše:Když je teda víc věcí zakázaných, než povolených, tak nejedu. Ne, že bych se chtěl bavit o politice, ale občas nějaké to slovo padne, zakázané státní symboly? Co je na nich špatného? Mám na bundě našitou českou vlajku, to si ji tam nesmim vzít? Přísný zákaz vstupu lidem, co se stydí za své miláčky? Takový člověk by na sraz nepřijel a i kdyby, tak mu tam někdo jeho názor může vymluvit. Může se stydět za cokoliv, třeba jen za orezlý blatník a už tam nesmí. Navíc je to nezjistitelné, bereš detektor lži? Nevim, no, přemejšlel jsem, že se trhnu z práce, ale raději tam zůstanu.
Prosimtě to nemůžeš brát zas tak vážně. Jestli sis nevšiml, tak na gazklubu probíhá horká diskuze o tom že podporujeme komunismus tím že se sejdem a máme občas sovětské vlajky. Myslíš že je snad nějaké pravidlo "můžete mluvit o tom jak vám bylo špatně po babiččinym obědu"? :D Nebo "zákaz vstupu lidem kteří se stydí za své miláčky". Jasně že nějakej orezlej nárazník je každýmu ukradenej, tohle pravidlo měla být spíš narážka na Petra Seidla který se ve foru chová jako kdyby se styděl za to že má ruské auto. Co si asi myslíš že ti tak můžu udělat za to že si tam budeš vyvěšovat ruské nebo jiné vlajky? Na všech ostatních srazech je to uplně normální věc. Na srazu amerik se vyvěšují americké vlajky, na srazu škodovek zase české a u nás zase sovětské. přece si nebudeme věšet na anténu vlajku urugvaje nebo zimbabve ne? :D
Je mi líto že jsem si myslel že jsi normální, takovýhle záchvat kvůli názoru jednoho moc prima člověka (mimochodem má svým způsobem pravdu)jsem nečekal. A mimochodem prát špinavé prádlo všude možně být tou ubohoučkou obětí.....mno Ice To asi není normální. Pavel Vošický Admin GKČR
VAZ 2102 zvaný Žíža
Uživatelský avatar
RUDA213
Příspěvky: 11
Registrován: ned úno 11, 2007 00:28
Bydliště: Praha

Příspěvek od RUDA213 »

Pavel V. píše:
Je mi líto že jsem si myslel že jsi normální, takovýhle záchvat kvůli názoru jednoho moc prima člověka (mimochodem má svým způsobem pravdu)jsem nečekal. A mimochodem prát špinavé prádlo všude možně být tou ubohoučkou obětí.....mno Ice To asi není normální. Pavel Vošický Admin GKČR
Mam pocit Pavle že napadání osob na našem fóru netoleruješ- tady jsi ale hostem TY!!! Takže jestli ctíš zákony jak píšeš, měl jsi je dodržovat i zde. Aspoň si to myslim.
Uživatelský avatar
Pavel V.
Příspěvky: 265
Registrován: úte zář 30, 2008 17:53
Bydliště: Loucká u Velvar
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pavel V. »

RUDA213 píše:
Pavel V. píše:
Je mi líto že jsem si myslel že jsi normální, takovýhle záchvat kvůli názoru jednoho moc prima člověka (mimochodem má svým způsobem pravdu)jsem nečekal. A mimochodem prát špinavé prádlo všude možně být tou ubohoučkou obětí.....mno Ice To asi není normální. Pavel Vošický Admin GKČR
Mam pocit Pavle že napadání osob na našem fóru netoleruješ- tady jsi ale hostem TY!!! Takže jestli ctíš zákony jak píšeš, měl jsi je dodržovat i zde. Aspoň si to myslim.
Hmm jen mi nepřišlo vhodné že se naše věci řeší i zde!
VAZ 2102 zvaný Žíža
Uživatelský avatar
autobazareliska
Příspěvky: 90
Registrován: ned bře 02, 2008 15:07
Bydliště: Zderaz 9

Příspěvek od autobazareliska »

člověče pořádáš sraz a nasadíš podmínky jak v kriminálu :!: Já jsem SVOBODNEJ člověk a budu si vyvěšovat kde budu chtít, co budu chtít :!:
Pokud si nemůžu vyvěsit vlajku SSSR, tak nemůžu ani Číny a RF. Vlastně pomalu žádné Africké země, ani původní 3 barevnou Německou, ani R-U. atd :!: Nedejbože kdybych vytáh Japonskou, nebo Americkou.....
Pokud se vám to nelíbí, žalujte mě :wink: Nejlépe za to, že nesouhlasim se současným režimem a nesmysly, co se odvažují nazvat zákony , který jsou mnohdy tak nejednoznačný, že si je pak každej překroutí a vyloží dle vlastní potřeby :? Jen ať máme nové politické vězně :evil:
Kdepak máme tu všude omílanou demokracii ???
..."Zpřísňování trestů je jen marným pokusem omezených hlav, terorem si vynutit úctu k zákonům."
Uživatelský avatar
radek mb
Příspěvky: 5187
Registrován: sob zář 18, 2004 01:38
Bydliště: okr.MB
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od radek mb »

tak a tedˇmi srozumitelně napište kde a kdy,prosím.Kvůli jakýmsi tahanicím se zde začínám ztrácet...
EAST RUNNER БРИГАДА.
ŠKODA Octavia II 1,9 TDi
Bratrstvo Vana Tallinn
/ KAWASAKI KLE 500 ČZ 175/477 ČZ 250/485 ČZ 175/487
Uživatelský avatar
Ice
Příspěvky: 104
Registrován: sob led 19, 2008 18:02
Bydliště: Praha

Příspěvek od Ice »

radek mb píše:tak a tedˇmi srozumitelně napište kde a kdy,prosím.Kvůli jakýmsi tahanicím se zde začínám ztrácet...
Podívej se sem: s-s-a.blog.cz Na těchto stránkách to máš všechno pěkně pohroadě :wink:
BA3 21013
Cоветские автомашины навсегда!
Uživatelský avatar
Mirek999
Příspěvky: 388
Registrován: pát kvě 16, 2008 23:29
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mirek999 »

Tak jak to vypada s fotkama?Nemel jsem fotaktak bohuzel nic.
Uživatelský avatar
radek mb
Příspěvky: 5187
Registrován: sob zář 18, 2004 01:38
Bydliště: okr.MB
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od radek mb »

vcelku pohodová akcička 8) aspoň jsme se Štěpánem protáhli naše stroje,než se uloží k zimnímu spánku :)
EAST RUNNER БРИГАДА.
ŠKODA Octavia II 1,9 TDi
Bratrstvo Vana Tallinn
/ KAWASAKI KLE 500 ČZ 175/477 ČZ 250/485 ČZ 175/487
Štěpán

Příspěvek od Štěpán »

To jo... souhlasím :wink: Zpáteční projížďka byla to pravé ořechové. Stále 90 až 110km/h a byli jsme hodně rychle doma... :D
Uživatelský avatar
Pavel V.
Příspěvky: 265
Registrován: úte zář 30, 2008 17:53
Bydliště: Loucká u Velvar
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pavel V. »

AHA! tak vy jste to byli a přihlásit se! říct ahoj nebo tak něco??? Mno tak snad příště!
VAZ 2102 zvaný Žíža
Uživatelský avatar
Ice
Příspěvky: 104
Registrován: sob led 19, 2008 18:02
Bydliště: Praha

Příspěvek od Ice »

Já dodám foto zítra. Mám jen asi 3-4 fotky protože jsem všechno natáčel. Na videu se pracuje. Do středy bude hotové :wink:
BA3 21013
Cоветские автомашины навсегда!
Uživatelský avatar
Pavel V.
Příspěvky: 265
Registrován: úte zář 30, 2008 17:53
Bydliště: Loucká u Velvar
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pavel V. »

Ice- Bylo to skvělé poručil jsi i větru dešti. Jel jsem tam na pokec a do muzea věř že jsem si to užil i přes kluky co dělali klučičí vylomeniny jako vždy. Vysvětlit Kríšovy že si sednout nesmí byl nadlidský výkon....a stejně se nepovedl :P
VAZ 2102 zvaný Žíža
Zamčeno

Zpět na „Ostatní akce“