fólie

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
radek mb
Příspěvky: 5187
Registrován: sob zář 18, 2004 01:38
Bydliště: okr.MB
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od radek mb »

Já to vyřešil na Ukrajině,ve 12 hodin jsem do jedné dílny doezl auto,v 15 hodin jsem pro něj došel a bylo hotovo.A to vše za krásných 1300 korun v přepočtu.Sice je k tomu jen ukrajinskej atest...
EAST RUNNER БРИГАДА.
ŠKODA Octavia II 1,9 TDi
Bratrstvo Vana Tallinn
/ KAWASAKI KLE 500 ČZ 175/477 ČZ 250/485 ČZ 175/487
Little Red Riding Hood
Příspěvky: 2585
Registrován: ned zář 25, 2005 21:38
Bydliště: Olomoucity-Brnotown
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Little Red Riding Hood »

plavec píše:u krabice jo, ale u desítky jsou ty boční skla zaoblený, ale nebude to snad nejhorší. :wink:
jestli jsou zaoblene jen jedním směrem, tak je to v pohodě, pokut i druhým (jestli jo tak jen malinko), tak si trochu pomužeš horkovzduškou. ..
Uživatelský avatar
slama
Příspěvky: 89
Registrován: sob črc 19, 2008 21:49
Bydliště: SVK

Folie s atestom ale bez kartičky?

Příspěvek od slama »

Zdravím,

mám menší dotaz. Mám možnosť si kúpiť fólie s atestom (nálepkami čo idú priamo na okno) no keďže si ich budem lepiť doma sám, kartičku o tom, že mi to robila firma nedostanem.

A čo viem, tak policajti pýtajú práve tú. Stačia tie atesty? Čo na to fízli a čo na to na STK?

Dík za odpovede ...

slama :twisted:
Kedysi dávno, bol raz jeden kartón vodky, nepochopený tesár a kváder železa.Viete čo vzniklo? Ano ... LADA :)

FLICK FLICKING FLICKERS

žiguli SUxXx
Uživatelský avatar
Patrac
Příspěvky: 3739
Registrován: stř srp 04, 2004 12:15
Bydliště: Brno - King field
Kontaktovat uživatele:

Re: Folie s atestom ale bez kartičky?

Příspěvek od Patrac »

slama píše:Zdravím,

mám menší dotaz. Mám možnosť si kúpiť fólie s atestom (nálepkami čo idú priamo na okno) no keďže si ich budem lepiť doma sám, kartičku o tom, že mi to robila firma nedostanem.

A čo viem, tak policajti pýtajú práve tú. Stačia tie atesty? Čo na to fízli a čo na to na STK?

Dík za odpovede ...

slama :twisted:
Na STK záleží kde narazíš ale normálně by to chtít měli ( atest fólií) + doklad o aplikaci
Atest si natisknu i sám. Osobně mám pokoveno. přijde mi to lepší pěknější kvalitnější a hlavně fízli mi můžou protože to doma neudělá. atest na sklech nemám a zatím stačila vždy kartička s hologramem a VIN karoserie.
Lada Niva M:1/8,5
Kia Cee´d SW 12.12.2011- ???
21044 - ice dream rising 1.11.2006-19.12.2011
2107 - red storm rising 1.5.2003-1.11.2006
Fuksa.Tomas
Příspěvky: 309
Registrován: ned pro 11, 2005 20:05
Bydliště: Chrast
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Fuksa.Tomas »

Poo mě chtěj vždycky i tu kartičku kde je to vypsaný.Ale zas třeba a technický ji po mě nikdy nechtěli
Maysner
Příspěvky: 3209
Registrován: čtv črc 06, 2006 13:22
Bydliště: Brno

Příspěvek od Maysner »

zadni bocni dvere, pripadne u kombika zadni okynka a zadni okno(v pripade pritomnosti praveho vnejsiho zrcatka) muzes mit zastrikany sprejem a nikdo ti nic rict nemuze. atesty potrebujes jen na predni bocni okna. tak je to aspon u nas v cr :roll:
E36 330i coupe skoro Alpina, Mauritiusblau Metallic - Crash Packet
Dokud karu nerozdelas, nevis o ni nic :-P

Chatka 12 forever
Buková Drift Challenge Team
Romania team 2009
Uživatelský avatar
Roman
Příspěvky: 1285
Registrován: úte čer 01, 2004 09:18
Bydliště: Kralův Dvůr
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Roman »

Na Slovensku si policajt vzdy (skoro) pyta tu karticku. A to nie len na tuningovych autach. Kamarat (tiez starsi pan), ma Citroen picasso a tam su folie od kupy auta a platil 20 euro za to, ze nemal pri sebe tu kartu (ani nevedel, ze najaku ma mat), ale moc nevyskakoval aby sa ho nahodou nepytali kde ma mrezu (je to N1).
Roman
Uživatelský avatar
plavec
Příspěvky: 4715
Registrován: ned črc 22, 2007 19:38
Bydliště: Pelhřimov

Příspěvek od plavec »

Fuksa.Tomas píše:Poo mě chtěj vždycky i tu kartičku
Po mě ne.Jenom na stk tam posledně vychyloval.Tak technik dostal pět žiguldů a byl pokoj :P
Na prodej přebytečné N.D. na Ladu 111: http://forum.ladaklub.com/viewtopic.php ... rod%C3%A1m
znamení : KozoHroch :-D
luky33
Příspěvky: 1
Registrován: pát srp 28, 2009 11:20
Bydliště: Kocbeře

Příspěvek od luky33 »

Hledal jsem autofólie z atestem ASWF a narazil jsem na tohle www.autofolie-levne.cz. Nechal jsem si to tam udělat a jsem spokojený.
Jan Vaníček
Příspěvky: 1098
Registrován: úte úno 03, 2009 10:26
Bydliště: Krkonoše

Příspěvek od Jan Vaníček »

Přední boční okna nesmí být zatmavena více, než je standardní tónování od výrobce. Pokud je to tou nejsvětlejší folií, ještě to většinou zkousnou (mám to taky tak a zatím žádný problém), ale nikdy nedostanu na př. okna samolepku s atestem. Když jsem prodával svoji Octávii švagrové do DE, tak tam musely kvůli přihlášení fólie z předních oken dolů, jinak odmítli dát TÜV.
Uživatelský avatar
Patrac
Příspěvky: 3739
Registrován: stř srp 04, 2004 12:15
Bydliště: Brno - King field
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Patrac »

pokud si standardně natonovaný skla necháš ještě pokovit normálně na ně dostaneš značku. pokud je ovšem nenatonuješ víc než sou předpisy.
Lada Niva M:1/8,5
Kia Cee´d SW 12.12.2011- ???
21044 - ice dream rising 1.11.2006-19.12.2011
2107 - red storm rising 1.5.2003-1.11.2006
karlos45
Příspěvky: 1
Registrován: pát srp 28, 2009 11:22
Bydliště: Kocbeře

folie

Příspěvek od karlos45 »

SunTek
Naposledy upravil(a) karlos45 dne sob led 16, 2010 22:42, celkem upraveno 1 x.
atomm32
Příspěvky: 2
Registrován: stř lis 11, 2009 11:21
Bydliště: Olomouc

Příspěvek od atomm32 »

Procházel jsem na netu firmy co se zabývají tónováním autoskel, našel jsem toto www.magicfol.cz. Ceny vypadají dobře. Je tu někdo, kdo má osobní zkušenost? Dík
Odpovědět

Zpět na „Karoserie a ostatní“