Neobvyklé příhody- různé

(Podělte se o pěkné i nepěkné příhody ze silnic!)

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Krwel
Příspěvky: 128
Registrován: stř čer 02, 2004 07:40
Bydliště: Říčany u Prahy
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Krwel »

Dojet, zastavit a pořádně jim to vičinit. V případě nouze pomocí předmětů nejbližších :lol:
Uživatelský avatar
Pato
Příspěvky: 88
Registrován: sob bře 19, 2005 22:46
Bydliště: Bratislava

Mlacka

Příspěvek od Pato »

Tak sa aj ja pridam k !mlackovym" prihodam. Bolo to uz dost davno - presny datum neviem ale v kine prave isla premiera Pana prstenov III, tak sme boli s priatelkou od siestej vecer do tretej do rana v kine v auparku. Potom som ju isiel hodit domov cez Stary most a za mostom za krizovatkou jak na potvoru policajne auto. Tak som si pomyslel ze nemaju o takom case co robit tak ma budu chvilku j***t. A jak som si pomyslel tak na aute zapol majaky , vyliezol von s placackou a zacal mavat. Tak som zastavil a stiahol okienko a on hned tadialto nemozete ist musite to otocit na ceste je jama - no vyzeralo to ako taka vacsia mlaka plna vody co by som ju normalne s prehladom prebehol so zapnutymi stieracmi - dost som teda nechapal ale videl som ze nic ine nechce a uz ma s tou placackou zenie prec tak som otocil a isiel po inej ceste. Druhy den z toho bola velka sou ze na dostojevskeho sa roztrhla 80cm vodovodna rura a kompletne to vymlelo cestu. ked som to videl jak vycerpali vodu tak som sa normalne rozklepal - to bola jama jak garaz - keby som tam zahucal tak ma najdu az potom co by tu vodu vytiahli. Takze aj ked policajtov nemam moc v laske (aj ked ich mam v rodine dost - a mozno prave preto) tak vtedy som bol vdacny ze mi zachranil auto a mozno aj dva ludske zivoty.
miso2087
Příspěvky: 118
Registrován: pát zář 07, 2007 11:08
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od miso2087 »

Kewin
Příspěvky: 142
Registrován: pon zář 25, 2006 20:52
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kewin »



že by konkurence motorovemu potkanovvy :lol: :twisted:
Uživatelský avatar
Pato
Příspěvky: 88
Registrován: sob bře 19, 2005 22:46
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od Pato »

Kde zobrali tych 50 tisic skody?
Pool

Příspěvek od Pool »

Chvilku jsem váhal, jestli to sem psát, ale napíšu, jednu historku, co dnes viděl brácha ve městě. Stál na zastávce na Nám.28.října a čekal na šalinu. Po chvíli zastavilo na semaforu auto a za ním dobrzdilo druhé, nebo spíš nedobrzdilo, trochu prý do něj ťuklo. Z toho předního vylezl frajírek a začal být sprostej, druhej za ním seděl v autě. Chvíli si prej nadávali a to dost hustě, do přirození a lehkých děv... pak mu ten první začal mlátit rukou do auta, načež ten druhej vylezl ven a začali se boxovat a to taky dost hustě, až z nich tekla krev. Auta jezdili normálně dál kolem. Po chvilce je lidi roztrhli a ten první se prej ještě snažil rozbít mu skla rukou, ale nějak mu to nešlo. Načež si šel vzít do auta nějaký železo a chtěl mu je s ním vymlátit, ale kolemjdoucí ho podrželi. Potom prej nasedli do aut a odjeli pryč (každej jinam teda..). Když přijeli policajti, tak už byli oba dávno v čudu (asi je zavolal někdo z přihlížejících). Oba týpci prej staří asi jako já. Tak co na to řeknete??
Uživatelský avatar
Hurikán
Příspěvky: 5802
Registrován: čtv úno 17, 2005 11:07
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hurikán »

:shock: Hmm, tak to je děs! Prakticky to samé jsem sám viděl asi před třemi lety. Ob dvě auta přede mnou se dva taky trošku drcli, řidiči vylezli a začali se bít. Taky docela krutě. Zatarasili křižovatku a zablokovali šaliny. Nakonec je od sebe roztrhli šalináři vyzbrojení veksl-pákami.

Hlavně se mně z takovýchto lidí a situací vždy udělá :pukeright: , když si uvědomím, kolik takhle vypatlaných "mozků" má řidičáky. Takoví by spíš měli dostat papíry na hlavu a ktomu teplou/studenou a do klece. :shaking:
Моя фотогалерея здесь.

Я слежу за тобой. Всегда!
Obrázek
Pool

Příspěvek od Pool »

Doufám že se budou oba hodně dlouho léčit a na silnicích bude na chvíli o dva agresory míň. Ale co mě potěšilo, tak že oba dva nebyli řidiči žigulu, ani nějakého staršího auta, ale šlo o nějaké nové káry :P
Nemo
Příspěvky: 784
Registrován: stř pro 07, 2005 23:50
Bydliště: Praha-západ

Příspěvek od Nemo »

Já jsem minulou sobotu jel přes Prahu po magistrále, u Bulhara to stálo v obou pruzích.
Stál jsem v pravém a koukám před sebe, a najednou dvě auta přede mnou vystoupila pohledná slečna, udělala jeden krok a hodila obrovskou šavli přesně na středovou čáru.Pak s nenucenou elegancí otřela ústa kapesníkem, a vrátila se do auta.
Jí se určitě ulevilo, zato mě se poněkud přitížilo. :pukeright: :pale:
Lada ? - tím jezdit, není normální !
>2121- ? hniloba s velkou budoucností! Již vyvařená a bojeschopná.
Uživatelský avatar
Acibuk
Příspěvky: 1006
Registrován: ned lis 06, 2005 22:01
Bydliště: u maminky

Příspěvek od Acibuk »

jeden můj známý jel ještě v tuhých dobách litrem knajpy, zastavil na téčku, podíval se zleva, podíval se zprava, otevřel dveře, hodil šavli a rozjel se.
zde
Kua vsecko hraje pro ty podnikatelse zazobane prasata ....

Tak a už zbývá jen ten Jelen a můžeme vytáhnout oponu.
Dostal ste Bludišťáka!
Klikněte zde pro zobrazení.
Uživatelský avatar
Acibuk
Příspěvky: 1006
Registrován: ned lis 06, 2005 22:01
Bydliště: u maminky

Příspěvek od Acibuk »

ale o šavlích (za střízliva) vám může něco říct Kopr..
zde
Kua vsecko hraje pro ty podnikatelse zazobane prasata ....

Tak a už zbývá jen ten Jelen a můžeme vytáhnout oponu.
Dostal ste Bludišťáka!
Klikněte zde pro zobrazení.
Nemo
Příspěvky: 784
Registrován: stř pro 07, 2005 23:50
Bydliště: Praha-západ

Příspěvek od Nemo »

No, to vlastně i já, :oops: že, Majo?
Lada ? - tím jezdit, není normální !
>2121- ? hniloba s velkou budoucností! Již vyvařená a bojeschopná.
Uživatelský avatar
Honza 21061
Příspěvky: 1600
Registrován: úte pro 13, 2005 22:35
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Honza 21061 »

Lidi jak to děláte? Já jsem jezdil každý den po Praze 8- 10 hodin a podobné příhody se mi obloukem vyhýbaly! :lol: No, ale je pravda, že je to asi lepší bez těch příhod... Na silnici se holt stávají zvláštní věci... :roll: :D
------
Nabourání auta kvůli nedobrždění na suchu je blbost z nepozornosti, v případě žigula bych taky asi nezůstal úplně v klidu. Tedy, myslím, že ne... :roll: Každopádně kvůli takovému št´ouchanci bych se rozhodně nepouštěl do rvačky abych ještě kromě auta musel léčit i sebe. :shock: Slušností na obou stranách se dá získat hodně... Naštěstí mám tažné, to zachrání relativně dost.
Když mi kdysi bouchla ženská do služebáku, tak jsem vystoupil, zjistil, že tomu nic není (bylo to jen opření se), ona tam něco remcala nebo co, tak jsem jenom zavolal "koukám ne??" a zalezl zpátky... :lol:
Potom mi jednou v noci vletěla stodvacítka zezadu pod autobus v zastávce, ale s rozmláceným předkem ujel dříve, než jsem se tam stačil jít podívat. Nic jsem na tom nenašel, kromě utřeného prachu z krycího plechu, tak jsem to ani nehlásil a jel dál...
Honza
Osa Praha - Brno
Uživatelský avatar
Acibuk
Příspěvky: 1006
Registrován: ned lis 06, 2005 22:01
Bydliště: u maminky

Příspěvek od Acibuk »

já jsem jednou viděl takhle bitku na křižovatce, zastavily dvě auta na červenou, z toho zadního vylezl týpek a přes otevřené okno dal řidiči úplně totální sadu.
zde
Kua vsecko hraje pro ty podnikatelse zazobane prasata ....

Tak a už zbývá jen ten Jelen a můžeme vytáhnout oponu.
Dostal ste Bludišťáka!
Klikněte zde pro zobrazení.
Cory
Příspěvky: 11573
Registrován: stř čer 14, 2006 17:14
Bydliště: Snina/Košice

Příspěvek od Cory »

Jeden typek mi nedal prednost na kruhovom, tak dobrzil smykom asi 30 cm od mojho auta, teda dedovej feldy. Potom isiel za mnou a zacal na mna trubit. Odbocil som na parkovisko, on za mnou, vyskocil z auta a rovno ku mne, isiel ma bit a mal silne reci. Nastastie sa upokojil, ked som sa mu zacal po ukrajinsky vyhrazat ukrajincami. :mrgreen: Keby buchol do dedovej feldy, tak dedo by to neprezil.To auto asi pojde na veterana-ma 11 rokov a 19000 km :D
Lada 2171 Priora 1,6 MPi (2013), Lada 2105 v regenerácii (1985), Lada 21044 1,9 MPi (1998), Škoda Felícia 1,3 SPi - 40kw (1996), 2 x Babetta 210 (1984,1988), Simson 70 ccm (1989), Zetor 4011 (1966)
Odpovědět

Zpět na „Příhody ze silnic“