dvojite tlumice vzadu

Moderátor: Moderátoři

Majo
Příspěvky: 6456
Registrován: úte čer 01, 2004 19:32
Bydliště: Zvolen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Majo »

jo ja mam Bilsteiny...
ale mal som aj Gabriely a teraz sa tu rozmahaju hlavne Mastersporty... ide o to aby boli plynokvapalinove ked chcete nieco seriozne riesit. Fenox a polske hydrauliky su horsie nez origo rusaky :x
21043, 21063, 2121, 21214, 2123....
Fiat Tempra 2.0i.e, 4x4, Range Rover 4.4i, Audi Q7, 4.2FSI
rosta
Příspěvky: 1417
Registrován: ned led 07, 2007 12:53
Bydliště: Moravany u Holic

Příspěvek od rosta »

a co tlumiče z nivy?-jsou tvrdší? a nebo z š 1203 ?zkoušeli jste to někdo ? -včera jsem byl v Práglu vezl jsem vzadu 2 baby a prej to bylo na kinedril....
když jsem byl malý vozili mě ladou a od té doby....
Maysner
Příspěvky: 3209
Registrován: čtv črc 06, 2006 13:22
Bydliště: Brno

Příspěvek od Maysner »

niva ma stejny tlumice. spis naky ty plynokapaliny. treba z ua
E36 330i coupe skoro Alpina, Mauritiusblau Metallic - Crash Packet
Dokud karu nerozdelas, nevis o ni nic :-P

Chatka 12 forever
Buková Drift Challenge Team
Romania team 2009
Uživatelský avatar
Yellow01
Příspěvky: 1864
Registrován: úte kvě 17, 2005 20:14
Bydliště: Třeboň

Příspěvek od Yellow01 »

Plynokapaliny jsou taky stejný na sedana i nivu.
Majo
Příspěvky: 6456
Registrován: úte čer 01, 2004 19:32
Bydliště: Zvolen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Majo »

az na to ze napriklad taky Gabriel GAS Ryder pre Nivu je o dost dlhsi nez ma Niva v serii - viem o com tocim - mam ich nahodene :wink:
21043, 21063, 2121, 21214, 2123....
Fiat Tempra 2.0i.e, 4x4, Range Rover 4.4i, Audi Q7, 4.2FSI
Odpovědět

Zpět na „Zajímavé úpravy a vylepšení“