ale mal som aj Gabriely a teraz sa tu rozmahaju hlavne Mastersporty... ide o to aby boli plynokvapalinove ked chcete nieco seriozne riesit. Fenox a polske hydrauliky su horsie nez origo rusaky
dvojite tlumice vzadu
Moderátor: Moderátoři
jo ja mam Bilsteiny...
ale mal som aj Gabriely a teraz sa tu rozmahaju hlavne Mastersporty... ide o to aby boli plynokvapalinove ked chcete nieco seriozne riesit. Fenox a polske hydrauliky su horsie nez origo rusaky
ale mal som aj Gabriely a teraz sa tu rozmahaju hlavne Mastersporty... ide o to aby boli plynokvapalinove ked chcete nieco seriozne riesit. Fenox a polske hydrauliky su horsie nez origo rusaky
21043, 21063, 2121, 21214, 2123....
Fiat Tempra 2.0i.e, 4x4, Range Rover 4.4i, Audi Q7, 4.2FSI
Fiat Tempra 2.0i.e, 4x4, Range Rover 4.4i, Audi Q7, 4.2FSI