Kolony na místo srazu

Jarní sraz v Bechyni 21.5. 2005

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Patrac
Příspěvky: 3739
Registrován: stř srp 04, 2004 12:15
Bydliště: Brno - King field
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Patrac »

čmelák píše:ja viem ale hlavne ze to spravim len sa mi nechce ucit testy :(
potom si uz pockam myslim dva tyzdne sa to da :shock:
a potom uz budem sofer mozno :lol:

Kdy jsem dělal f´étnu já tak ten den co jsem to udělal (středa) mě bylo řečeno že teprve za týden si mám podat žádost na magistrátě o vydání řidičáku a pak jsem čekal další skoro tři týdny nežmi ho udělali.Nic ve zlým ale jedna jediná mašina na výropbu řidičáků na celou republiku a ještě v Praze. Prej toho měli moc. Chápu ale na druhou stranu potom netuším, proč když jsem si tam volal kolem pátý tak už tam nikdo!!! nebral telefony. U nás v práci když je moc práce tak chodím domů třeba v 10 večer. A nikdo se neptá jestli tady chci být. Je to prostě potřeba..
Uživatelský avatar
dmatej
Příspěvky: 2845
Registrován: pon bře 14, 2005 20:44
Bydliště: Přehýšov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od dmatej »

Třeba byli tak vytížený, že ani telefon nemohli vzít .... :partyman: :fart: :occasion9: :toothy10: :tongue10:
Stroje Laďka 2101 a Beruška 1118 a Punťa (Grande Punto) a Škleblík (VW Passat).
Pool

Příspěvek od Pool »

Já sem taky čekal na vodičák poměrně dlouho! Bylo to rozhodně dýl než 2 týdny. Po testech nám policajt sdělil (těm co prospěli) termín, kdy si pro něj máme přijít a šel jsem si pro něj tenkrát ještě na Policejní ředitelství na Bratislavskou (a vystál jsem si hodinovou frontu :cry: ). Potom jsem snad 2 roky neseděl za volantem. Ale to už je zas jiná kapitola... :)
čmelák
Příspěvky: 1636
Registrován: úte čer 01, 2004 15:29
Bydliště: Trnava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od čmelák »

tak jako teda? Majo kdy dojdes do TT? este trafis ku mne na parkac?asi ano saq aj Jaano ide to trafite dufam ci ne? napis priblizne kedy aby som ta uz cakal aj s andrejom & mojou Jankou prave mi pisala ze ju doma pustili.Takze secko vyrataj prosim tak ze rychlost bude okolo 110 lebo mame na to velky dovod ked pojdeme back mozeme uz trochu viacej vypekat :wink: a aby sme stihli Brnakov kedy idete teda? a potom uz asi neni problem dufam ze suhlasis :?:
Števo
Příspěvky: 298
Registrován: čtv říj 21, 2004 21:04
Bydliště: Veĺký Krtíš
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Števo »

Cmeldo my s Majom vyrazame od neho okolo 10.00 plus,minus. Potom za Jaanom. A k Tebe. Chceli by sme ist tak aby sme vpoho stihli Brno. Tak neviem presne ako dlho bude travat cesta ku Tebe. Zalezi aj toho ako sa zdrzime.Ale pocitam tak okolo 12.00. By sme maly odchadzat z TT.
Majo
Příspěvky: 6455
Registrován: úte čer 01, 2004 19:32
Bydliště: Zvolen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Majo »

No neviem, neviem, zalezi na Jaanovi lebo ma este problemy s karou a potrebuje to popozerat. Tak neviem ci sem pride teraz na vikend alebo mu to rozoberiem v den cesty na zraz - este rano - alebo tretia moznost, ze pojde v aute so mnou ako spolujazdec. To budeme vediet asi az v case odchodu z NR, neviem - akurat mu skusam volat...
Kazdopadne pojdeme tak, aby sme stihali Cmela v TT a Brnakov. Ale bez casu na flakanie - bude to tesne :D
čmelák
Příspěvky: 1636
Registrován: úte čer 01, 2004 15:29
Bydliště: Trnava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od čmelák »

v brne treba byt neco pred patou teda kolem druhej z tt a to je akurat ci ne? jako musim si urobit volno v skole posledne dve hodiny viace nemozem ani keby co bolo aj tieto dve musim dako vymyslet. Cesta do brna tak dve hodinky kludne stihame myslim uz sa tesim :!:
Uživatelský avatar
Tomáš
Příspěvky: 432
Registrován: stř led 05, 2005 17:32
Bydliště: Brno - Starý Bronx
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tomáš »

takže ..ne že bych se do toho chtěl montovat...ale v pátek odjezd v 16:30 od Bosonoh..(START A CÍL VC)..jedem po okreskách...Luděk,Tomáš,Koko Loko,Hurikán,Ba3....ještě někdo? Ať víme na koho případně čekat, nebo komu pomoct to najít.

Luděk píše: Děkuji Tome, lépe bych to nenapsal :wave:
Uživatelský avatar
Patrac
Příspěvky: 3739
Registrován: stř srp 04, 2004 12:15
Bydliště: Brno - King field
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Patrac »

Druhá parta ( dálniční) odjezd od aralu v 17 15 nejpozději.Dejte mi vědět SZ nebo email kdo všechno tam pojedete. Začínám v tom mít hokej. Jde mi o počet aut. Pojede po dálnici ještě někdo kromě mne a kluků ze Slovenska??? Kolik lidí resp aut mám ze slovenska čekat???
čmelák
Příspěvky: 1636
Registrován: úte čer 01, 2004 15:29
Bydliště: Trnava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od čmelák »

tak to vyzera asi mam taky blby pocit ze autom nejdem, teda ze andrej nepojde. neviem je to take cele divne pici ale do bechyne chcem ist!
jaaano nevie ci bere auto alebo nie majo bude teda plny predpokladam neviem komu sa mam napchat do auta +moja Janka
rozmyslal som ze pridem busom alebo vlakom do brna. Asi skor busom. Ten pride do brna o 17:00 patek na MHD stanicu, je niekto ochotny ma tam pockat a zobrat do bechyne? na benal samozrejme prispejem!
tak jako kluci? prosim nechem ostat doma chcem ist za kazdu cenu.Kto ma v aute dve volne miesta?
Uživatelský avatar
Tomáš
Příspěvky: 432
Registrován: stř led 05, 2005 17:32
Bydliště: Brno - Starý Bronx
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tomáš »

čmelák píše:tak to vyzera asi mam taky blby pocit ze autom nejdem, teda ze andrej nepojde. neviem je to take cele divne pici ale do bechyne chcem ist!
jaaano nevie ci bere auto alebo nie majo bude teda plny predpokladam neviem komu sa mam napchat do auta +moja Janka
rozmyslal som ze pridem busom alebo vlakom do brna. Asi skor busom. Ten pride do brna o 17:00 patek na MHD stanicu, je niekto ochotny ma tam pockat a zobrat do bechyne? na benal samozrejme prispejem!
tak jako kluci? prosim nechem ostat doma chcem ist za kazdu cenu.Kto ma v aute dve volne miesta?
..

..dřív to nejede dyť píšu odjezd 16:30...pokud to stihneš dřiv klidně tě vemu i s tou tvou
Uživatelský avatar
Standa
Příspěvky: 53
Registrován: stř črc 28, 2004 21:42
Bydliště: Holice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Standa »

Tomáš píše:
čmelák píše:tak to vyzera asi mam taky blby pocit ze autom nejdem, teda ze andrej nepojde. neviem je to take cele divne pici ale do bechyne chcem ist!
jaaano nevie ci bere auto alebo nie majo bude teda plny predpokladam neviem komu sa mam napchat do auta +moja Janka
rozmyslal som ze pridem busom alebo vlakom do brna. Asi skor busom. Ten pride do brna o 17:00 patek na MHD stanicu, je niekto ochotny ma tam pockat a zobrat do bechyne? na benal samozrejme prispejem!
tak jako kluci? prosim nechem ostat doma chcem ist za kazdu cenu.Kto ma v aute dve volne miesta?
..

..dřív to nejede dyť píšu odjezd 16:30...pokud to stihneš dřiv klidně tě vemu i s tou tvou


Myslím že asi autobus nepopostrčí.Myslíš že by jste nemohli posunout vy ten odjezd z Brna.
Čmelák je legenda stejně jako Myšo,Ĺuděk,Marek,Salwádor a mnozí další.Opradvu je nemožné aby zůstal doma.Prosil o pomoc mně ale já to mám do Brna 150km takže mu tak nějak neumim pomoct.

Stenly
Števo
Příspěvky: 298
Registrován: čtv říj 21, 2004 21:04
Bydliště: Veĺký Krtíš
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Števo »

Akurat som pisal cmelovi. Vypada to tak, ze pojde s nami chlapcami zo Slovenska.Tak nebude treba ist prenho na bus. Ved musime byt pokope vsetci :mrgreen:
Uživatelský avatar
Luděk Musil
Příspěvky: 10511
Registrován: úte čer 01, 2004 07:55
Bydliště: Vyškov/Rašov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Luděk Musil »

Tak to je OK :D . Už mě začínal mozek šrotovat, jak to udělat :idea: . L.
čmelák
Příspěvky: 1636
Registrován: úte čer 01, 2004 15:29
Bydliště: Trnava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od čmelák »

kamarati ja vas mam tak rad!
uz sa tesim, ja som uz chytal paniku ze do bechyne nepojedu ale to by ma asi porazilo :cry:
ale teraz uz viem ze idem (majo& stevo) :twisted: sa tesim múhehehe
Zamčeno

Zpět na „Bechyně 5“